Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Středa 22.5.
Emil
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Výtvarno, kresby
 > Výtvarno, kresby
 > Kresby, skici
 > Malby
 > Koláže
 > Klasická grafika
 > Ilustrace
 > Blbůstky-pokusy
 > Experimenty
 > Prostorové objekty
 > Teorie, historie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
7
Autor: MontyJack (Občasný) - publikováno 13.10.2017 (17:08:46)


Poznámky k tomuto příspěvku
Li-po (Občasný) - 13.10.2017 >
Body: 5
<reagovat 
Ovečka (Občasný) - 14.10.2017 > vidím tam ty pidi obličejíky a jednu mini kostří hlavičku, za mě dobrý
Doporučil 
<reagovat 
P.V.Ctihodný (Stálý) - 15.10.2017 > Pěkné a tajuplné.Barevně sladěné, takže sprška rozhořčených komentářů následovat tentokrát asi nebude...
Body: 5
<reagovat 
HáBé (Občasný) - 15.10.2017 > Da se na to hodně dlouho dívat a hledat
Body: 5
<reagovat 
Pollock (Občasný) - 16.10.2017 > skvělé struktury barvy atd...to má potenciál a těším se na další vývoj a na to u jaké techniky a formy projevu skončíš nebo lépe neskončíš ale najdeš se ;)
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
zochrova (Stálý) - 16.10.2017 > interesant
Body: 5
<reagovat 
neandrtalec (Stálý) - 18.10.2017 > kočka na stromě povedlo se
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
buryzon (Občasný) - 19.10.2017 > pokračuj
Body: 5
<reagovat 
čtenář prtek - 16.10.2017 > Samozřejmě jsem si prošel tvé práce a podotýkám, že krást se nevyplácí.
<reagovat 
 Pollock (Občasný) - 16.10.2017 > čtenář> pořád stejná písnička ubožáku, mě jsi obvinil z toho stejnýho ty fakt nevíš jak moc o sobě sděluješ tímto způsobem nedivím se že se schováváš protože nejspíš tady máš profil plný nakradených věcí a podle toho přistupuješ k druhým to jen abys věděl jak průhledné je tvoje chvání, ale nejsi tady jedný s takovým zamindrákovaným přístupem takže bych se ani nedivil kdybys byl ctihodný nebo lugones ono je to v konečném důsledku dost jedno protože jsi jen další ovce ve stádě a je dost fuk jestli v tom někdo hledá pidiobličejíčky nebo fotografii nebo dokonce všechno už viděl jako ty ..to je fantazie na úrovni cikána od střelnice
<reagovat 
 MontyJack (Občasný) - 16.10.2017 > čtenář> Jakákoli kritika mi nevadí, naopak ji vítám, ale nařknout mě z krádeže, to se mě dotýká a uráží mě to. Pokud se nějaký z mých obrazů něčemu podobný, nebyl to úmysl...takže bych to prosila vysvětlit.

<reagovat 
 čtenář prtek - 18.10.2017 > Pollock> ...jak průhledné je tvoje chvání... CHVÁNÍ? jj, průhledné je :D
<reagovat 
 čtenář prtek - 18.10.2017 > MontyJack> Kdo te narknul z kradeze? Naopak si myslim, ze tvuj original a dalsi originalni prace jsou super. A ted "polopate" - krast se nevyplaci patri jinym, kteri se i ozvali. Staci cist mezi radky, abych priste nemusel vysvetlovat.
<reagovat 
 Čtenář - 18.10.2017 > čtenář> mezi řádky jedné věty o deseti slovech? to si hraješ na něco co nejsi že? hlavně když si po sobě nedokážeš přečíst takovou slátaninu co sem většinou napíšeš takže z tvé věty o kradení jasně vyplývá žes mluvil k autorovi kterému jsi jasně napsal že sis prohlédl jeho práce a usoudil že krást se nemá takže nevím ke komu jsi to mohl asi tak mohl směřovat ty idiote..
<reagovat 
 čtenář prtek - 20.10.2017 > čtenář> Ty jsi prestal publikovat svoje prispevky v momente kdy te Lugones rozebral na padrt tak prosim mlc a nech stazeny ocas mezi nohama tak jak to vy moderni umelci delate kdyz dojde na lamani chleba.
<reagovat 
 Čtenář - 20.10.2017 > čtenář> tak jen pro pořádek ty chudáčku evidentně jsi nečetl tu diskuzi s Lugonesem celou protože bys věděl že nakonec uznal můj potenciál a v podstatě jeho kritika sice byla osobní ale měla mě posunout směrem k větším výkonům což jsem nakonec uznal a taky napsal a to on nakonec smazal svoje příspěvky a odporoučel se, takže já jsem nic publikovat nepřestal ale hlavně ty blbečku nešlo o žádný soutěžení v tom kdo má pravdu což ale těžko vysvětlím takovýmu škodolibýmu debilkovi jako jsi ty který sem lozí jen aby se vysmíval lidem a sám znamená takový hovno že se musí schovávat za názory druhých jako to zkoušíš s Lugonesem jen aby ty tvoje bláboly vůbec někdo přečetl a takových je vás tu víc stejně to dělá i Ctihodný který se taky věčně cpe do prdele každýmu kdo je ochotný se dohadovat se mnou jen abych já teda tu pravdu neměl..narozdíl od Ctihodného ale ty jsi takový bezvýznamný potkan že jsi v životě o umění leda četl a to tak málo že sem chodíš urážet lidi a obviňovat je z takových pičovin že je jasné jak ti život dává na prdel a z výprasku se nedokážeš vzpamatovat tak to chodíš zkoušet poslat dál tady takže takovýho chodáka nemůže brát vážně opravdu nikdo a není o čem diskutovat jediný co na tobě je skutečný tak je tvůj podpis protože jsi ve skutečnosti tak bezvýznamé hovno že upřímně ocenuji jen to že se jako hovno i podepisuješ, ale nemůžeš tak čekat že takovýho potkana bude někdo brát vážně protože tvoje jednání je na úrovni dětí v mateřský školce, který jsou schopný se taky předhánět způsobem "vím všechno ale nepovím" a hledat překlepy v mých větách a radovat se z toho k posrání ..to je tak všechno co jsem ti mohl k tvé existenci povědět zbytek už jsi předvedl sám takže se nezlob že tě budu dál ignorovat
<reagovat 
 čtenář Znechucený - 20.10.2017 > čtenář> Měli byste nás ušetřit toho kanálu, nikdo na to není nijak zvlášť zvědavý.
<reagovat 
 čtenář pollock - 21.10.2017 > čtenář> Mluv konečně za sebe a prestan si hrát na mluvčího totemu..ono úplně stačí podívat se na počet zobrazení u mých příspěvků a je jasný že většina místních parazitu sem leze hlavně kvůli podobným diskusím protože o umění víte dohromady velké hovno tak se tresete při každým náznaku flamu aspoň kdo mi konečně vyvrati moje názory i když to je nemožná věc stejně jako se těžko někdy dockam názoru výtvarníka na svoji tvorbu takže tady už jde hlavně o to vecne žabomyší dohadování o hovne tak si prestan srat do huby a počkej si až sem zase něco přidám abys mohl zase začít brečet jako děcko ze někdo něco umí a ještě si to dokáže obhájit curaku..
<reagovat 
Zeanddrich E. (Stálý) - 17.2.2018 > "

."
Doporučil 
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je devět + osm ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter