Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 18.1.
Vladislav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Recenze, názory
 > Recenze, názory
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Zbytečné ROUŠKY NEFUNGUJÍ
Autor: 1 helen (Pravidelný) - smazáno


Poznámky k tomuto příspěvku
j.f.julian (Stálý) - 23.11.2020 > Děkuji, že jsi zmínila PAP!
Já to dnes na Seznamu taky četl, mě to nepřekvapuje, měli by si to hlavně přečíst ty rouškohujeři zpovykaní, kteří hned udávají, když bez hadru někoho uvidí.

Ano, máme důkazy že škodí, ale zabedněným hlupákům to nevysvětlíš, oni poslouchají na slovo Českou tv, prostě ovce.

Je mi to už fuk, ale ničí si zdraví a svým dětem jsem to zakázal!
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 23.11.2020 > PAP
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
Miroslavek (Stálý) - 23.11.2020 > Ano Helen, víme, mně opravdu dělá jedinou radost, že ti neúprosní rouškaři co dokola melou o netoleranci a sobectví si ničí zdraví!
To vás trestá bůh a vy to poznáte pozdějc a už nic nenaděláte!
Šmejdi hadrářský!
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
Čtenář - 26.11.2020 > Pandemie Covid-19 se stala pro dezinformátory další příležitostí, jak vydělat na důvěřivých a snadno manipulovatelných lidech. Obchodníci se lží šíří řadu falešných zpráv o koronaviru – například, že je uměle vytvořenou biologickou zbraní určenou k vyhubení lidstva, nebo že pandemie neexistuje a vše je tzv. operace pod falešnou vlajkou, která má zamaskovat migraci do Evropy či útok na Rusko.

Další dezinformace tvrdí, že virus je přenášen sítěmi 5G, varují před čipováním skrze vakcíny a testovací tyčinky či před infikovanými testy. Zpochybňovány jsou rovněž počty nakažených a vytíženost nemocnic. Jednotícím prvkem je heslo „všechno je jinak“.

Pokud se na komerční dezinformátory a jejich „projekty“ ve vztahu k Covid-19 podíváme blíže, můžeme je rozdělit do tří skupin.

Protichůdné teorie? Tím lépe
Prvním typem jsou na české scéně již etablované dezinformační weby, které téma Covid-19 zahrnují do své agendy vedle UFO, migrace, islámu, chemtrails, iluminátů, Sorose, Západu nad propastí a adorace Putinova Ruska.

Příkladem jsou weby z rodiny AC24. Ty provozuje „dezinformační podnikatel“ Ondřej Geršl. Z jeho webů se čtenáři například mohli dozvědět, že koronavirus je „biologická zbraň hromadného ničení“ (za povšimnutí stojí počet sdílení této zprávy na Facebooku – 5,5 tisíce).
<reagovat 
1 helen (Pravidelný) - 27.11.2020 > Budu opakovat jfj
1-jak to víš?
2-neodpověděl jsi ani na jednu otázku kterou jsme ti položili, takže jen hoax!
3-kdo nevěří nebo nezná teorii archeostronautů, tak je zaostalý, jednoduchý a nemá cenu mu cokoliv vyvracet ani vysvětlovat.
4-ty budeš rouškař a vítač, to je beton!
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 28.11.2020 > 28.11. > Vy Rouškaři a Chvilkaři, povím vám jak dopadnete!
Jako já!
Jsem velice obezřetný a slušný, když přispívám do diskuzí, nesuďte podle výše uvedených komentů, ten teror už jsem prostě neunesl§
Přesto mě blokují nejen na literárních servrech, ale i na FB, Youtube, Seznamu atd...
A za co?
Za to že mám jiný názor než eurohujeři, jen za to!
Takže...
Ještě budete děkovat Martinovi, že udržuje TOTEM, momentálně poslední svobodné místo, i když se sprosťárnami Bohuňi nesouhlasím a rád se opět okamžitě podrobím Pravidlům, ale to snad každý ví, že jsem tu jen kvůli poezii...
Mluvím jen za sebe!

A jakto, že tak dopadnete i vy?
Protože jestli zvítězí např. Piráti v koalici, tak bude postupná cenzura, která se bude stupňovat až překoná tu komunistickou, věřte mi!
To, že zatím není je právě zásluha stran, které mladí nechtějí, jako je ANO.
Jenže právě ta rovnováha bude porušena, zvítězí-li strany poklonkující EU tak tu budou kromě cikánů daleko nepřizpůsobivější migranti, budou ghetta ap., a bude tu cenzura, která se dotkne každého z nás. Tedy VÁS, věřte mi, vím to!!!
Já už tu nebudu, nebo budu zavřený disident, kdyby mi bylo o 20 míň, tak bych opravdu kandidoval na presidenta a je mi jedno, že si klepete na čelo, ale kdyby neexistuje, vím, tak soráč.
Jestli mi v pondělí neotevřou, tak se asi trefim a bude klid!
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je čtyři + deset ? 

  
  Napsat autorovi (Pravidelný)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter