Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Neděle 22.7.
Magdaléna
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Grafika
 > Grafika
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Artfull
Autor: Pollock (Občasný) - publikováno 12.7.2017 (23:25:09)


 čtenář nulová reakce - 18.7.2017 > Pollock> Podle mého přesvědčení jste šamanský typ - zkrátka jste psycho, já to znám, maluju a taky jenom když musím a taky jsem psycho. Takže vím, že maluju motivy, které chci, nebo dlouho otravují, až straší. Rozhodně nemám váš level, je to spíš arteterapie. A přizpůsobovat to poptávce, co se chce, je pro mě nereálné, ruka by mi ničila mozek. Tak myslím, že to máte stejné. A je paradoxní, že je vlastně potom jedno, jak kvalitní to je, je to přístup, který se taky prodává, dokonce jsou jednu dobu šílenci i moderní. Jako je to tak, že umění podléhá nechutnému tlaku peněz. Mě osobně je to jedno. Vy máte tu smůlu, že jste v tom všem doopravdy umělec. Tak kdybyste začal být moderní, in a prodávaný, musíte vymyslet něco fakt už hnusnýho :-D A to si myslím, že ve skutečnosti neumíte, byla by to velká výzva - vždy v tom máte eleganci.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je jedna + jedna ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter