Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Neděle 23.9.
Berta
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Grafika
 > Grafika
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Artfull
Autor: Pollock (Občasný) - publikováno 12.7.2017 (23:25:09)


 Čtenář - 20.7.2017 > Pollock> Pollock byl borec, ale koukni na jeho obrazy, viděl jsi někdy před tím něco podobnýho? Teleportuj se v čase určitýho jeho obrazu a koukni co dělali ostatní. Ale kdyby se tehdy snažil malovat jako Renoir, taky bych s tim měl problém jako teď u tebe. Teda vlastně neměl, protože bych dneska o žádnym Pollockovi neslyšel. "Konkretizovat abstrakci", ok to jsem zkurvil, hned ses toho chytnul, ale zkus to slovní spojení vnímat "v obráceném pořadí", tak nějak jsem to myslel. Abstrahovat realitu taky není to co chci říct, prostě konkretizovat abstrakci ale jakoby zpětně. Jako kdyby sis řekl "jdu konkretizovat abstrakci", na to zapomněl, vrátil se v čase a v tomto ohledu vytvořil svoje dílo. No to je fuk, stejně mě nepochopíš.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je deset + sedm ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter