Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Úterý 18.9.
Kryštof
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Grafika
 > Grafika
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Artfull
Autor: Pollock (Občasný) - publikováno 12.7.2017 (23:25:09)


 čtenář uměleckej parazit - 20.7.2017 > čtenář> Jo, mně se taky nelíbí jak spotřební se stala autenticita, přijde mi to mnohdy jenom jako hra na autenticitu, ale pořád jsou lidi který dělají věci s hloubkou a vnitřní nutností (byť je tohle slovní spojení už tolikrát a každým přežvýkaný, že ho začínám nesnášet). A možná ta Stratilova skupinka vznikla jen tak pro zábavu, ale to ještě neznamená že by to bylo špatný, umění přece může být i zábavný, ale skutečná zábava, ne nějaká podbízivá estráda. A radost z procesu tvorby, možná jsem měl říct spíš fascinace, člověk nejde k plátnu (nebo k plechu nebo čemukoli) umírat a podléhat tam svojí bezmoci, ale je to pro něho východisko z ní, je to přesně kvůli tomu aby vytvořil pravdivej svět kde ještě funguje nějaký lidství nebo bůh nebo tak něco, tohle mi nejde přes hubu. I když pochopitelně pak narážíš na vlastní neschopnost přenést svou představu tak jak potřebuješ a stokrát předěláváš jednu blbost, třeba, ale o té marnosti to celý je, nebo ne? A taky o sebekázni a vůli pořád na sobě pracovat. A život přece není černobílej že buď trpíš anebo umíráš smíchy, je plnej rozporů, v harmonii může být kus tragédie a v ní zas kus frašky. Ty řeči že umělci musí trpět to je takové romantické klišé, jako by neměli právo na nic jinýho, jenom na zasraný utrpení. O kterým se nejlíp kecá tehdy když seš v pohodě a v bezpečí, že.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je šest + sedm ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter