Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 17.8.
Petra
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Výtvarno, kresby
 > Výtvarno, kresby
 > Kresby, skici
 > Malby
 > Koláže
 > Klasická grafika
 > Ilustrace
 > Blbůstky-pokusy
 > Experimenty
 > Prostorové objekty
 > Teorie, historie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Rectangle
Autor: Pollock (Občasný) - publikováno 1.10.2017 (11:22:09)


čtenář Pollock - 4.10.2017 > dílo které bylo postaveno z ničeho? hm tak to je jediné co jsem byl schopný z toho tvého sáhodlouhého blábolu o ničem pobrat protože tvoje dadaistické a nihilistické postoje jsou opravdu odrazem člověka který bude radši sedět na gauči než dělat něco smysluplného a já ti fakt nebudu vysvětlovat rozdíl mezi sfetovaným magorem a člověkem který dřel desítky let ve fabrice (o školách radši pomlčím) a při práci ještě vymýšlel techniky o kterých fakt nemáš ani páru takže jen odsuzuješ výsledky práce která nevzešla z ničeho hochu ale z konkrétních situací a prostředí takže žádná náhodička a emoce, které se nedají zprostředkovat ale cílevědomá činnost a nezařaditelné umění - ani abstrakce se to nedá nazvat víme chytráku? btw kdybys četl taky co píšu o svých pracech věděl bys že tuto cestu jsem už pro sebe prošlápl a teď pracuji na uplně jiných obrazech takže se asi fakt nepochopíme že? protože opakuji poněkolikáté že s člověkem který má plnou hubu teorie a sám nedělá nic se můžu bavit jako s abstinentem o kvalitě vína k tomu se taky musíš propít víš hochu?
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je osm + jedna ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter