Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Neděle 21.1.
Běla
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
TUNEL SMRTI
Autor: j.f. julian (Stálý) - smazáno


j.f. julian (Stálý) - 5.10.2017 > kazdeho jednoducheho, soudiciho dle sve ubohosti, nasere inteligence moudreho, ty mne na neco prdis?? ja se te o nic neprosim, jsem tu kuli poezii a do te jsi evidentne nedospel!! jsi jen dalsi vošoust a vopruza, kterých je tu přehršle, pro tebe nepisu a tvuj uprdeny nazor me skutecne nezajima i kdyz se snazis seč muzes, nezajem a uz nevotravuj! vsiml jsem si, ze nejvic me ctou zjevy tveho typu-tedy nic netvorici zavistivci a kecalove. Chapu, ze vas fascinuje nekdo, kdo ma co rici, narozdil od vas, ale me nezajimate i kdyz prskate ostosest, marne! vrat se do sve samoty a zasti a nech umelce tvorit. Kdybys mel jen trochu pod cepici, tak mlcis, ty ale v pretlaku sve bidy duse musis rozsevat svuj hnev, jednou se tim zalknes. O pokore vis prd, pro tebe jsem napsal, Jsi zbytecny, Trotlum ap, tam jsem te odhalil, tam se zacti!
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli j.f. julian
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je deset + deset ? 

  
  Napsat autorovi: j.f. julian (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter