Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 16.12.
Albína
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
TUNEL SMRTI
Autor: johnky (Stálý) - smazáno


johnky (Stálý) - 5.10. > ja jsem na svem prostoru, tudiz slov budu mit kolik mi libo,kdyby sis, troubo, precetl Vyzvu a Zuctovani, tak by ses tu neztrapnoval. Vas, blby, snad klonujou, ci kyho dasa, jste bez talentu, fantazie, slovni zasoby, bez smyslu pro humor, co vam ale jde giganticky je SE ZTRAPNOVAT!! Poezie te nezajima, jen chces prudit a hrat se na tom, ze mam stovky ctenaru. Tve blaboly vsak svedci o tvem primitivismu. Hlavne me uz nebavis! Mam zde nekoho s opravdovym talentem, tak se jdu venovat ji... ani fotbal te koukam nebere, ty nebudes cajkovni rizek, ty budes zamindrakovanej bulik, treba o tobe jeste napisu a stanes se slavnym. Vim, ze je ti jedno, jestli smesnym, na FB jsi neuspel, tak stalkujes tady, co, nech si o me zdat a uč se, spis klepne žárlivce, ver ci never, pa, kloucku nedůstojný.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli johnky
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je jedna + dvě ? 

  
  Napsat autorovi: johnky (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter