Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 24.9.
Jaromír
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Výtvarno, kresby
 > Výtvarno, kresby
 > Kresby, skici
 > Malby
 > Koláže
 > Klasická grafika
 > Ilustrace
 > Blbůstky-pokusy
 > Experimenty
 > Prostorové objekty
 > Teorie, historie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Rectangle
Autor: Pollock (Občasný) - publikováno 1.10.2017 (11:22:09)


čtenář Lugones - 5.10.2017 > Perverzní? Máš to celý popletený příteli, jak se ženama tak s tvorbou, protože místo toho abys ty brečel před obrazy cizích malířů, měla by plakat tvoje holka před tvými obrazy, to by si tě však musela vážit a ty bys musel vědět že jediné co z tebe může ženská vysát je mrdka a maximálně nějaké falešné zadostiučinění, rozhodně ne city a emoce, těmi neplýtváme a necháváme si je zásadně pro vlastní umění, jinak bychom museli co? No ano, jinak bychom museli dělat trapnou abstrakci protože bychom skončili jako chodící pytel sraček a ne jako chlap který naopak dokáže ukočírovat svojí ženskou/ý, svoje umění a svoje emoce. Místo tvrdý duchaplný práce a snahy o duševní a fyzickou excelenci strávíš zbytek života manuálním řemeslem v kombinaci s vysvětlováním a současně omlouváním svojí tvorby, ještě k tomu na internetu. Hodně štěstí a sežeň si aspoň diazepam když už ne testosteron, aby ses trochu uklidnil.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je jedna + dvě ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter