Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 20.8.
Bernard
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Výtvarno, kresby
 > Výtvarno, kresby
 > Kresby, skici
 > Malby
 > Koláže
 > Klasická grafika
 > Ilustrace
 > Blbůstky-pokusy
 > Experimenty
 > Prostorové objekty
 > Teorie, historie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Rectangle
Autor: Pollock (Občasný) - publikováno 1.10.2017 (11:22:09)


 čtenář emoce a pocity - 6.10.2017 > čtenář> Tohle vám vážně nejsem schopná vysvětlit při sebevětší snaze podřídit se hormonu estrogenu, kterému se člověk nemusí podřizovat, to je kliďas, který by mě odvrátil od těchto nervy drásajících debat a šla bych dělat něco rozumného, prospěšnému bytí. Ne a ne, vítězí testosteron, co to je dneska za ženský. Nevím, musíme víc jednat, když tohle vidíme.
Sama vím, že citlivost a senzitivita se snoubí u umělců. I když díru do světa umění nemám ambice dělat, tu povahu znám a žiju s ní. Takže mi nedělá vážný problém představit si tutéž povahu u muže. Fotbalista tohle nepochopí, ani technik. To je prostě malé metafyzické tajemství mezi nebem a zemí. Prostě snášet něco ze sfér musí umělci, proto mají vybavení, aby to dali. Nic jiného jim nezbývá. Šamanská podstata, v současnosti spjatá s vědou, na náboženství není čas. Přitom to věda není. Je i není, to záleží na tom, kolik takových strašně chytrých lidí jako vy běhá po světě.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je šest + sedm ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter