Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 4.12.
Barbora
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Výtvarno, kresby
 > Výtvarno, kresby
 > Kresby, skici
 > Malby
 > Koláže
 > Klasická grafika
 > Ilustrace
 > Blbůstky-pokusy
 > Experimenty
 > Prostorové objekty
 > Teorie, historie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
tichý boj
Autor: Aine (Občasný) - publikováno 3.1.2009 (14:32:27)


Poznámky k tomuto příspěvku
toro (Občasný) - 3.1.2009 > špatně(é)
Body: 1
<reagovat 
 Aine (Občasný) - 3.1.2009 > toro> jen jestli to není tím, žes nikdy nebyl v pozici muže o který se ten boj vedl
<reagovat 
mnemonic (Občasný) - 3.1.2009 >
Body: 1
<reagovat 
mnemonic (Občasný) - 3.1.2009 > neumíš
<reagovat 
 Aine (Občasný) - 3.1.2009 > mnemonic> škoda že jsi jen zaregistrovaný anonym s malou slovní zásobou...
<reagovat 
anae (Stálý) - 3.1.2009 > ty si zakládáš nejvíc na těch očích, co? :-)
<reagovat 
 Aine (Občasný) - 3.1.2009 > anae> i na těch pusách - zítra sem dám takový pokus, na kterém je jen výsek obličeje s očima - jestli se dá zachytit výraz jen v očích - pusa emoci dovysvětlí, ale nejdřív by měla být v očích
<reagovat 
JDiviš (Občasný) - 3.1.2009 > to je bída hladová - nedivím se, že nerozumíš tomu, co dělám
Body: 1
<reagovat 
 Aine (Občasný) - 3.1.2009 > Buran> já nejsem tak hlubokomyslná jako ty, v klidu, nenech si tím kazit zábavu
<reagovat 
 JDiviš (Občasný) - 3.1.2009 > Aine> každý nemůže být tak "nad věcí" jako ty, Aine - blbost nadnáší
<reagovat 
 Aine (Občasný) - 3.1.2009 > Buran> no jo - tak blbost nadnáší - díky bohu za to - jen mě tak zajímá, když mi tady napíšeš - to je bída hladová - tak tak trochu pochybuju, že ses na to vůbec jenom podíval - píšeš to dost automaticky, u čehokoliv co udělám - tak si říkám, proč mi to píšeš? jako bys mi chtěl něco říct?
<reagovat 
 JDiviš (Občasný) - 3.1.2009 > Aine> Podívám se - vidím. Snad je to tím, že cokoliv uděláš není moc dobré (můj názor), a nijak nepřekračuje obecnou a tvoji úroveň (myslím tím výtvarnou, tvoje řeči kolem jsou ještě horší). Hodnotím tvůj příspěvek, stejně tak jako ostatní příspěvky zde. Skutečně rád bych v tom našel něco víc - a rád si zapřemýšlel, podobně, jako já to dopřávám tobě u příspěvků svých. (toto není vtip)
<reagovat 
 Aine (Občasný) - 3.1.2009 > Buran> já to vidím den co den - to mi nemusíš vysvětlovat - vždycky se ale soustředíš na dokonalé vyjádření tvého znechuceného přístupu, abys ho uvedl jako fakt - ale já se většinou snažím mluvit o tý věci - a když si laskavě přečteš své vtipy odzhora až dolů, tak příjdeš stejně jako já na další nepopiratelný fakt - a to ten, žes o tý mý věci neřekl ani jednu konkrétní informaci, vyjma toho, že se ti nelíbí
<reagovat 
 JDiviš (Občasný) - 3.1.2009 > Aine> Můj přístup je složitější, není nutné dokazovat - jsem radikál - na druhé se dívám tak, jako bych se díval sám na sebe. Já nevím, co ti mám napsat k "tichý boj" - je možné, že je na druhé straně papíru velmi důležitý spis, seznam věcí nutných k tomu, aby byl člověk dokonalý - či metr od této kresby leží velmi zajímavá knížka od autora, který svému dílu zasvětil celý život - či 150 metrů pod ní leží neobjevená kostra ještěra ... cokoliv. Hodnotím pouze to, co vidím - tedy to, co zde předkládáš. A pro mě je to velmi málo.
<reagovat 
 Aine (Občasný) - 3.1.2009 > Buran> no dobře - jen jsi potvrdil, co jsem ti napsala viz. výše - tak když to pro tebe znamená něco, že bys byl radši, kdyby to nebylo, můžeš mi vysvětlit, proč do toho vůbec jenom investuješ svůj drahocenný čas? obávám se, že je to u tebe nějaká nezdravá motivace, protože normální člověk většinou v takové situaci nereaguje, nebo blahosklonně poučí. no - jen se ptám?
<reagovat 
 JDiviš (Občasný) - 3.1.2009 > Aine> Já mám času moře - nezdravé to jistě je - ale nejsem normální člověk.
<reagovat 
 Aine (Občasný) - 3.1.2009 > Buran> koukám právě že je to s tebou furt dokola...
<reagovat 
toro (Občasný) - 3.1.2009 > jen jestli si nemyslíš, že jsi skvělá, a přitom nejsi (opravdu nejsi, vlastně ani dobrá nejsi. co se týče toho co sem dáváš.)
<reagovat 
 Aine (Občasný) - 3.1.2009 > toro> hm, další pašák - tak poslouchej, oni si tady o mě totiž všichni myslí, že si o sobě myslím, že jsem dobrá, a pak mají chu´t mě takříkajíc spražit - pak se podívám na ty lidi, co dělaj a myslím si svoje - když někdo dělá opravdu dobře, tak ho i poslouchám - jenže paradoxně dochází k tomu, že lidi, kterých si vážím, tady nepíšou blafy jako ty - je to spletenej program - obecně se cítím tak, jako bych se po X-té srazila s blbcem, rozumíš?
<reagovat 
 toro (Občasný) - 3.1.2009 > Aine> Aine> škoda,že mě to nebaví číst. myslim si, však, a to nemyslím nijak zle, že by ses měla zamyslet. vůbec tak celkově, nad tím co děláš, píšeš - ano, nikdo se mě na nic neptal, a ano, nic mi do toho není.

nebudu ti už odepisovat na to co napíšeš, beztak tuším, co to bude, promiň...
<reagovat 
 Aine (Občasný) - 3.1.2009 > toro> no tak to tušíš správně - mě má tušení taky neklamou - fakt jsem se srazila s blbcem - ty mi sem překopíruješ blaf odjinud pro jistotu, že by se snad hypoteticky mohlo stát, že bych tento blaf nečetla - jako bys měl pocit, že tvůj blaf obnáší pravdu. což si myslí výhradně jen blbci.
<reagovat 
 toro (Občasný) - 3.1.2009 > Aine> P.S. ano, jsem blbec, přiznám si to..přemýšlej o sobě.
<reagovat 
Věza (Občasný) - 3.1.2009 >
Body: 3
<reagovat 
PanNikdo (Občasný) - 3.1.2009 > Tohle je ale opravdu špatný
Body: 1
<reagovat 
 Aine (Občasný) - 3.1.2009 > Mazionek> to tvý taky není k zahození .-)
<reagovat 
 PanNikdo (Občasný) - 3.1.2009 > Aine> asi tvoji reakci nezcela chápu... Proč jsi tohle nakreslila? V čem jsi hledala inspiraci? A jinak se mi dost tvých věcí opravdu líbí:) A nenechej se odradit těma rádoby chytrákama ;)
<reagovat 
 Aine (Občasný) - 4.1.2009 > Mazionek> tohle jsem nakreslila z dlouhé chvíle - ráda kreslím lidi jak si je pamatuju v různých situacích - tady to mají být dvě sokyně v lásce, ale nějak se to neujalo, já z toho sice radost nemám, ale na druhou stranu jsem dostala tolik jedniček, až je to snad dobrý - to si dělám srandu - ale říkám - není to absurdní? když je to TAK blbý, proč je o to TAKOVÝ zájem? No ne? :-)
<reagovat 
Rafana (Občasný) - 3.1.2009 > Ahoj Aine !

Mám strach že to budeš mít v životě /s Tvým přístupem ke kritice/ velmi nelehké. Ale s pokorou a pílí se to dá překonat. Moc zdravím Rafana
<reagovat 
 Aine (Občasný) - 4.1.2009 > Rafana> rafano, jseš snad moje máma? já tě ubezpečuju, že to lehké skutečně NEMÁM - protože s pokorou a pílí se dá uspět jenom u kvalitních lidí - jenže týhle společnosti (teď nemluvím o totemu) vládnou HOVADA - a kdo chce po mě pokoru před hovadem, ten to schytá nazpátek - Ano, už jsem dostala přes držku X-krát
<reagovat 
praskunst (Občasný) - 3.1.2009 > nic si z nich nedělej jsou to burani a torza, mě se to líbí a klidně ti to vylepším když chceš
Body: 1
<reagovat 
 Aine (Občasný) - 4.1.2009 > praskunst> ty můžeš všechno - jsem dost zvědavá, co s tím provedeš, protože jak správně předpokládám, přidáš několik vagín a nějaký ten genitál - minule se ti to povedlo, sice romantika byla fuč, ale pořád jsi ještě zachoval výstavbu toho obrazu - tady nevím, co si na tom vezmeš - je to asi dost nejasné, chtělo by to dodělat, asi se o to pokusím i sama, protože mi to téma nepřipadá tak mizerné, jak tady všichni kdákaj
<reagovat 
Rafana (Občasný) - 4.1.2009 > Na to nelze nic jiného říci, než to, co jsem konstatovala u Tvého obrázku Probuzení.
<reagovat 
PesO (Občasný) - 5.1.2009 > Takhle špatných je tady spousta. Podivné, že zrovna tenhle to takto "slíznul"
Nechápu proč ta úprava barev. Oči jsou příjemně nahozené... Pokračuj a nenech se odradit, ono se to časem poddá.
Body: 3
<reagovat 
RenataW (Občasný) - 20.1.2009 > To je náčrtek pro něco většího, že? :) je poznat, že každá ta postava je někdo jinej.. a to je fajn.
<reagovat 
pikao (Občasný) - 3.1.2009 > hodnotím jak tento obrázek tak tvoji tvorbu a přístup celkově :)
Body: 1
<reagovat 
 Aine (Občasný) - 3.1.2009 > pikao> jsem jednička :-)
<reagovat 
 pikao (Občasný) - 8.2.2009 > Aine> jsi píča
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je čtyři + tři ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter