Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 20.5.
Zbyšek
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Próza
 > Próza
 > Povídky
 > Fejetony
 > Úvahy
 > Pohádky
 > Životní příběhy
 > Cestopisy, reportáže
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Zakládá se časopis
Autor: Gogin (Stálý) - publikováno 2.1.2016 (18:07:53)Zakládá se časopis! No to je báječné. A ještě báječnější je, že se dokonce počítá s mým občasným angažmá jako fotoreportéra.

První zakázka, na kterou jsme se měli spolu s novopečenou redaktorkou vydat, na sebe nedala příliš dlouho čekat. Protože se jedná rovněž o její první reportáž, pro rozhovor pro rozhovor se nejde nikam daleko, ale přímo do Centra pro rodinu, které je současně vydavatelem vznikajícího časopisu. Zpovídaným je pak jeden z otců zakladatelů této instituce jistý dr. Knotek.

Sraz máme před bývalým klášterem v centru Brna, kde má Centrum svoje kanceláře. Začíná příprava na interview, což je zároveň moje chvíle jako fotografa. Tím mám vlastně splněno a vlastní rozhovor se už odehrává bez mé účasti.


Nadále situaci okolo nového časopisu sleduji, ale spíše z povzdálí. Nyní přichází na přetřes hledání názvu. Začaly proudit různé návrhy, ovšem redakční rada se nekompromisně shodla na jméně"Kamínky". Podle autorky výše zmíněné reportáže toto pojmenování nebude svědčit o přílišné vyspělosti připravované tiskoviny. Její nadšení pro nový časopis se od této chvíle znatelně snížilo. A mě došlo, s mým angažmá jako fotografa to nebude tak slavné.

Jistá odměna mě však neminula a současně jsem obdržel jeden výtisk prvního čísla "Kamínků". Pod čarou jsem zde objevil zajímavou citaci Jana Skácela a sporný název se náhle objevil v jiném světle."Mám k dětem úctu. Jsou blízko trávě, kamínkům, kalužím po dešti a o nás dospělých vědí víc než my o nich. Pozorují nás pozorně a zespodu, zatímco my se na ně díváme povýšeně shora. Jsme od země dál a doplácíme na to."Poznámky k tomuto příspěvku
čtenář kolemjdoucí - 9.1.2016 > no ty si snad děláš srandu !
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je tři + šest ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter