Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Čtvrtek 22.8.
Bohuslav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Výtvarno, kresby
 > Výtvarno, kresby
 > Kresby, skici
 > Malby
 > Koláže
 > Klasická grafika
 > Ilustrace
 > Blbůstky-pokusy
 > Experimenty
 > Prostorové objekty
 > Teorie, historie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Modrý deštník
Autor: alice (Stálý) - publikováno 2.7.2017 (14:55:32)
olej


Poznámky k tomuto příspěvku
neandrtalec (Stálý) - 2.7.2017 > povedlo se
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
Focus (Stálý) - 2.7.2017 > Tak jinak. Jak to sem dostat z obrázku než přefotit či naskenovat! A tím vzniká, že to nemá tu sto procentní kvalitu. Je to takové trochu neostré, ale mě zaujalo, jak je to tak divně barevné. Na jednu stranu tmavé i zároveň moc pestré!
<reagovat 
 alice (Stálý) - 2.7.2017 > Focus> Je to jen takový pokus,zase něco jiného....
<reagovat 
Li-po (Občasný) - 2.7.2017 > Určitě zaujalo, dobrý,!
Body: 5
<reagovat 
mystikus (Stálý) - 3.7.2017 > chtěl bych navštěvovat takových galerií dekagramy
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
zochrova (Stálý) - 3.7.2017 > líbí
Body: 5
<reagovat 
nohome (Občasný) - 3.7.2017 >
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
Gogin (Stálý) - 5.7.2017 > *
Body: 5
<reagovat 
Antony Dex (Občasný) - 5.7.2017 >
Doporučil 
<reagovat 
Pollock (Občasný) - 4.7.2017 > Jinak takovych akadekickych maleb jsou fakt tuny malovat verne realisticky ma vyznam snad jen v uplnych zacatcich s tvorbou to nema moc spolecneho stejne se to nakonec budes muset odnaucit
<reagovat 
 alice (Stálý) - 5.7.2017 > Pollock> Tak mně to zase až tak moc realistické nepřipadá,malovali třeba impresionisti nebo postimpresionisti realisticky (ne že bych se srovnávala!)?
<reagovat 
 Pollock (Občasný) - 6.7.2017 > alice> tak dobre pouziju spise slovo popisne ..ne realisticke to tady fakt neni moc na miste ale ja to porad beru jako problem odtrzeni od reality
<reagovat 
careful (Občasný) - 2.7.2017 > Jako nepřipadá mi to vyloženě ošklivé, ale ani extra krásné a podobných věcí jsem už viděla taky tuny, takže mě to ničím nezaujalo.
Přemýšlím na tím jen, jestli byl záměr ten zahnutý okraj chodníku.
<reagovat 
 alice (Stálý) - 2.7.2017 > careful> Je s tebou fakt legrace, když se podívám na tvé dva poslední obrázky, něčeho podobného neexistují snad tuny????
<reagovat 
 careful (Občasný) - 2.7.2017 > alice> No, tak třeba ta baletka je přiznaná parafráze (ani jsem to malovat nechtěla, bylo to pro známou) a tak je jasný, že si nemyslím, že je to objevné... a pěkné chlapy fakt nemůžu moc sehnat. Všichni malují jen baby, nebo slavné osobnosti.
<reagovat 
 alice (Stálý) - 2.7.2017 > careful> Přece ale nezáleží na tom, zda je objekt pěkný! Nejzajímavější jsou např. portréty starých lidí. Ona existuje taky fotografie a pokud do toho svého portrétu nedáš něco navíc, co fotografie nezobrazí, nemá smysl dotyčnou osobu vůbec malovat!
<reagovat 
 careful (Občasný) - 2.7.2017 > alice> já myslím, že to tam dávám... aspoň pro sebe. Na starý lidi nemám důvod se dívat. Ošklivých a starých lidí je moře, krásných je celkem málo.
<reagovat 
 alice (Stálý) - 2.7.2017 > careful> To vypadá, jakoby pro tebe měli hodnotu jen krásní lidé. Co až budeš stará ty? Už nebude mít nikdo důvod se na tebe podívat, třeba na obraze? A ono k tomu dojde, to mi věř! Nenapadlo ti, že slavní malíři malovali i jiné než krásné, mladé lidi?
<reagovat 
 Pollock (Občasný) - 4.7.2017 > careful> Tohle si umelec musi presne vymezit taky neztracim cas a libi se mi krasni lidi ale je to dobre jen pro praci je to pomijive ve skutecnosti pak ale radsi vyhledavam moudrost dospelych a tam nejde o jejich zobrazeni
<reagovat 
 čtenář kolemjdoucí - 3.7.2017 > alice> Alice - Divím se,že ztrácíš čas-moje babička vždycky říkávala
" čím víc se s hovnem mažeš,tím víc smrdí" !
<reagovat 
 careful (Občasný) - 5.7.2017 > alice> Hmm... tak to by mě nikdy nenapadlo. Dík, žes mi to vysvětlila. Od teď se budu kochat pohledem na ošklivé lidi a říkat si, že jsou krásní, protože já pak přece budu taky věčně krásná... a jsme vlastně všichni krásní a všechno je krásné...
<reagovat 
 careful (Občasný) - 5.7.2017 > Pollock> ...to nejde o jejich zobrazení, je dost zásadní. Já nemám nic proti vnějškem ošklivým lidem, uvnitř můžou být fajn a můžu si jich vážit a klidně je i milovat, ale hezcí prostě nejsou! ... a vůbec nevím, proč estetiku v něčem neestetickém hledat... co z toho.
<reagovat 
 alice (Stálý) - 6.7.2017 > careful> No, ne že bych chtěla být impertinentní, ale některé tvé hlášky vypadají tak, že tě to fakt nenapadlo. Pojem krásy je dost relativní, ostatně, jak hodnotíš kubistické obrazy žen např. od Picassa? Z nich přímo čiší záměr, udělat z hezké ženy ženu dost přinejmenším divnou...
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je tři + sedm ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter