Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 14.8.
Alan
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Výtvarno, kresby
 > Výtvarno, kresby
 > Kresby, skici
 > Malby
 > Koláže
 > Klasická grafika
 > Ilustrace
 > Blbůstky-pokusy
 > Experimenty
 > Prostorové objekty
 > Teorie, historie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Future - Budoucnost
Autor: Pollock (Občasný) - publikováno 20.7.2017 (08:06:02)
Něco "pozitivního" pro vytrvaleho čtenáře duševního mrzáčka aby se dozvěděl něco o své budoucnosti techniku záměrně neprozradim i když pro znalého člověka je snadno čitelná ale jsem zvědavý na názor chudáka spoutaneho konvencemi jak si poradí se zařazením této grafiky do té jeho zasrane moderní soucasnosti😂


Poznámky k tomuto příspěvku
zochrova (Občasný) - 20.7.2017 > zajímavé
Body: 5
<reagovat 
Li-po (Občasný) - 20.7.2017 > Krásné dílo,- líbí, paráda,! -Umění, odraz doby,-
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
 Pollock (Občasný) - 21.7.2017 > Li-po> díky za vřelá slova mistře jste můj vzor pro novou tvorbu doufám že bude paralením světem toho :)
<reagovat 
čtenář kritik - 20.7.2017 > Duševní mrzáček ti toho už moc nenapíše, protože ho tvoje tvorba nudí. Technika mě nezajímá, vypadá to prostě jako práce z knihy "Poselství jiného výrazu". Že máš oproti Boudníkovi pár technických vyfikundací, to je fakt terno, to tě automaticky posílá do jiné ligy :D. Důležitý je první dojem, stejně jako u lidí - tohle prostě vypadá archaicky, jediný co bych ti poradil je zkusil dělat falzifikáty, tak by sis vydělal na živobytí když nemáš hrdost jít házet lopatou a raději zaprodáš vlastní "umění".
<reagovat 
 čtenář pollock - 21.7.2017 > čtenář> no ty jsi to moc pěkně shrnul ale vůbec nic nepochopil mimoto já se živím prací kamaráde jako všichni ostatní toto je jen moje paralela s penězmi to bohudík nemá nic společného takže si můžeš stěžovat na co chceš ale jsi vedle ;)
<reagovat 
čtenář světlo v tunelu - 20.7.2017 > Že se taky necháte tak snadno rozčílit. Ať si čtenář píše, co chce, ne? Kdo chce psa bít, hůl si najde. Pro mě je to poctivá práce, to, že se někdo zabývá informelem, abstrakcí a nežije před padesáti lety, to mi přijde úplně zcestné tohle někomu omlacovat o hlavu, když je to dílo prostě kvalitní. Vy to kvalitní máte - žádná vaše práce není nějaký levný shit, vždy to mluví.
Vzbuzujete závistivé reakce - ten čtenář, který má strach o to veřejné mínění, jak jako nahlížejí umělce, prostě závidí. A kvůli vaší výbušnosti se vždycky nakrmí vaším vztekem, to mu stačí.
Na druhou stranu, kdyby vás nenasral, tak zas nevidíme tuhle budoucnost - je to depresivní, ale přesto s nadějí, taky zajímavá práce, určitě utkví v paměti.
<reagovat 
 čtenář kritik - 20.7.2017 > čtenář> Jo, přesně jako ten chlápek co sem kdysi na totem chodil a maloval v kubistickém stylu, to je naprosto totožné, jen s tím rozdílem že Picassa zná víc lidí než Boudníka, proto se tady pollock může falešně radovat jak je jeho tvorba originální. Poctivost nestačí, samotná poctivost je dobrá leda pro malíře pokojů.
<reagovat 
 Pollock (Občasný) - 21.7.2017 > čtenář> presne tak a já se vůbec nerozčiluju i kdýž používám ostré slova tak jen protože platí na hrubý pytel hrubá záplata ale jinak to se mnu ani nehe já znám dějiny umění líp než nejaký chudáček který se snaží za každou cenu zařadit něco nezařaditelného a z toho plyne celá jeho nervozita je totiž nepříjemné když se někdo vymezí svou tvorbou tak že nejde napasovat do škatulky a pak se těžko "hodnotí" protože ono o hodnocení ani nejde spíš o přistoupení na ten fakt že nejsem na konci ale na začátku cesty a přesto mám za sebou jen samý kvalitní díla to nasere každého to znám z reality až moc dobře než aby mě rozčílil nejaký anonymní chudáček který si s tím neví rady :)
<reagovat 
 Pollock (Občasný) - 21.7.2017 > čtenář> no jo pořád dokola i když fakt nevím o tom že bz boudník zpracovával plasty..máš problém s rozsahem toho všeho co dělám co? tady má čtenář jednoduchou pravdu už z tebe leze jen čirá závist nechápeš že i když se strašně snažíš to shodit tak pro mě je to věčné přirovnávání k boudníkovi a ostatním velikánům vlastně velká lichotka protože pokud to dělám minimálně stejně kvalitně jako boudník dělám to kurva dobře a že je to jen součást celého mého tvůrčího konceptu vůbec nevadí dělám toho tolik v různých technikách že je to pro mě vlastně povzbudivé a to jsi asi nechtěl že ? no vidíš jak jsi se dojebal :D
<reagovat 
 čtenář světlo v tunelu - 21.7.2017 > čtenář> To, že vás někdo naštval, ještě neznamená, že musíte za každou cenu vymýšlet nesmysly. Nebo prostě na tohle nemáte vnímání. Tady myslím ani nejde o originalitu, on něco chce vyjádřit a má dar to dostat do nějaké struktury, grafiky. To řemeslo samo o sobě se musí umět a když dokáže dát informaci do struktury, proč by měl za každou cenu dělat něco, co sám ani nedokážete pojmenovat, jen o tom negativně mlhavě mlžíte.
<reagovat 
 čtenář světlo v tunelu - 21.7.2017 > Pollock> Ale tak vaše cesta je myslím daná tak nějak vámi, když tvoříte celý život, tak s tím asi nepřestanete, když v tom máte spolehlivý zdroj seberealizace, protože to je promyšlené. Taky uznejte, že jste dost podebral mnoho nevinných lidí a tady máte výsledek. Někdo tomu prostě nerozumí a nemůže zapomenout, jak jste ho kdysi někde rozhodil, kvůli jemu naprosto unikajícím důvodům. :-)
<reagovat 
 čtenář Pollock - 21.7.2017 > čtenář> ano to si uvědomoji ale těm silným jsem tím pomohl ozvali se mi lidi třeba po patnácti letech izolace kdy jsem je někdy trefil a zasáhl ale to protože byli stateční a já vyhledávám hlavně bojovníky..vím že jsem tím taky zranil nevinné a vnímavé lidi ale když se kácí les lítají holt třísky a já mám bohužel takový svůj nekompromisní způsob vyjádření ,ale jen v oblasti umění a tvorby jinak jsem velmi přizpůsobivý člověk ;)
<reagovat 
 čtenář světlo v tunelu - 21.7.2017 > čtenář> No, nebo spíš při konfrontaci s vámi chytrému člověku dojde, že jste psycho a odpouští vám dopředu, protože z vás jde vždy brutální urputnost nějaké nutnosti. Mě jste taky pomohl, hlavně tím dílem "jesus" a vůbec svými grafikami, k lepšímu chápání umění, postupem času, máte zkrátka díla, která si člověk zapamatuje. Jde z vás přímost a senzitivita, "férový" člověk tohle dokáže vycítit i když je od vás atakován. Vám jde vždycky o umění a ignorujete všechny sociální konvence. Asi si dost dobře ani neuvědomujete, jak moc švihlý vlastně jste :-D
<reagovat 
 čtenář pollock - 23.7.2017 > čtenář> Tak to teda moc díky😂 ale je na tom hodně pravdy jsou takový co mi nedokážou odpustit ani to ze vůbec žiju takže mě fakt potěší pokud se stane opak a někdo si dá tu práci a čte mezi řádky když se snažím psát o umění . ve skutečnosti je to ale mnohem horší vyloženě narážím na lidi kteří naprosto odmítají se vůbec v me společnosti zdržovat a ani nemusím otevřít hubu už je to ze mě cítit skrznaskrz a ostatní to opravdu považují za šílenství nebo něco strašně nebezpečného ale ferovym lidem se to kupodivu nestává ti dokáží vydrzet mnohem větší křivdy a přesto je dokážu aspoň něčím málo oslivit takže jsem rád za Váš poctivý názor a skvělou reflexi
<reagovat 
 čtenář světlo v tunelu - 24.7.2017 > čtenář> Napadlo mě, že kdyby to bylo jinak, společnost by už byla naprosto šílená. Je to odvěký záchranný systém společnosti, pud sebezáchovy, kterým se snaží vyřadit psycha, šílence zmítané silami, kterým společnost nerozumí a která je ohrožuje. Dřív se to pojímalo tak, že když se zabije psycho, bude po problému, jenže síly jsou i tak. Buďte optimista, je už 21. století, musíte být silný, je to váš osobní boj, cesta, duchovní vývoj a navíc u toho dáváte zpátky v umění svědectví, které se dá číst. Přesvědčit masu držící se v bezpečí, že něco, čemu nerozumí, ji neohrožuje, je nadlidský úkol. Říkám, nemáte být senzitivní, to máte za to.
<reagovat 
 čtenář pollock - 26.7.2017 > čtenář> Ano přesně moje vína ze jsem takový a že se snažím aby čitelné zůstalo i umění co dělám to dokáže lidí nastat úplně nejvíc ..ale optimista jsem a zůstanu nebojte psycho se nedá zastavit ani smrt nic nezmění všechno zůstane na svým místě😉
<reagovat 
 čtenář světlo v tunelu - 27.7.2017 > čtenář> Mám radost, že to berete s nějakým nadhledem, filosofií. To se musí, otázka senzitivity a vnímavosti se ve společnosti většinou řeší někde na posledním místě, společnost je drsná a hrubne, proč ji nezajímá, stav vnímavosti obnáší úskalí šílenství, ale zase dokáže vidět "za oponu" do příčin. Pak vznikají díla, která mluví :-)
<reagovat 
 čtenář Pollock - 1.8.2017 > čtenář> Ano je těžké udržet nasazenou masku před společností ale když je člověk upřímný jen se musí vyhýbat nesprávným lidem a hned je to snazší ..jde o přísnou selekci ve všech směrech a na všech úrovních jednání s lidmi
<reagovat 
 čtenář světlo v tunelu - 1.8.2017 > čtenář> Asi jde o vnitřní nastavení, co člověk chce - tomu přizpůsobuje, s kým jedná. udržet nasazenou masku a přísně selektovat se nedá, to dokázali snad jen esesáci. To byli taky psychopati. Tak to zas tak nežerte, nějaký role :-)
<reagovat 
 Pollock (Občasný) - 2.8.2017 > čtenář> no oni se ti lidi vyselektují sami jak si všímám takže jsem to nemyslel tak jako Vy, ale určitě to není pro každého to bych byl moc šťastný člověk a to nejsem ;)
<reagovat 
 čtenář světlo v tunelu - 3.8.2017 > Pollock> Jenom příliš prožíváte to, jak říkáte "jít s kůží na trh", víte, idiot stejně nikdy nepozná, co tím uměním chcete říct, necítí to, nevnímá, člověk, který to vnímá, vám nebude chtít nic vyčítat. Proč taky?
<reagovat 
 čtenář Pollock - 9.8.2017 > čtenář> ano není to snadné ale oslovují mě i ti naposto jednodušší kteří po mě ale chcou nereálné věci..například nedávno mi týpeček řekl že mu musím udělat kapra přes celý obývák :D myslím že i oni cítí potřebu nechat za ně mluvit umění potažmo sílu kterou v jsem v sobě spoutal, ale prostě neví že to není o uspokojování ega ale smyslů je v tom pořádný rozdíl..no ale dal jsem si za úkol přimět i tyto lidi sloužit umění a ne ho konzumovat jako rohlík a dokážu co jsem s usmyslil ..jako vždy :)
<reagovat 
 čtenář světlo v tunelu - 10.8.2017 > čtenář> No, tak to je dost úsměvný, chtít po vás kapra přes celý obývák. O to by si takhle normálně člověk řekl abstraktnímu tvůrci věnujícímu se grafice. Jo, to dává smysl... lepší by bylo říct o to Li-povi. Ten by to udělal parádně.
Chtěl ho realisticky i se šupinkama a elegantním prohnutím předpokládám :-) Jinak mu to klidně mohly namalovat děti ze školky, ty kapry umějí docela dobře.
Jak chcete přinutit tyto lidi sloužit umění? Ste se zbláznil ne? :-)
<reagovat 
 Pollock (Občasný) - 21.8.2017 > čtenář> přesně minimálně tak že jim přidělím umělce který takového zvěrstva bude schopen ..nejlépe tedy opravdu tříleté dítě které by mohlo takovou zakázku realizovat i docela umělecky zdatně ..jinak jim můžu leda takového kapra chytit a natáhnout přes tu jeho zeď pokud takovej kapr existuje víc pro něj fakt nemůžu udělat v tom máte pravdu :)
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je sedm + osm ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter