Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 18.8.
Helena
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Próza
 > Próza
 > Povídky
 > Fejetony
 > Úvahy
 > Pohádky
 > Životní příběhy
 > Cestopisy, reportáže
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Pravdy z dna zmrzlinového pohára
Autor: po-kus (Nový) - publikováno 12.8. (09:13:12)


Poznámky k tomuto příspěvku
po-kus (Nový) - 12.8. >
Když chceš vědět víc, tak se moc se neptej a ber si. Roli zvířete s potrhanými rty nech na mně.
Když chceš vědět víc, tak se moc se neptej a ber si. Roli ptáků s potrhanými pery nech na mně.


<reagovat 
po-kus (Nový) - 12.8. > Řekla: S prvním kompromisem odejdu. Ani sval se mi v obličeji nehnul. Se Synergií se nediskutuje.
<reagovat 
po-kus (Nový) - 12.8. > Něco jsem zahodil? Kdepak, zůstalo všechno, jen je to seřazeno. Necpe se, kam nepatří. Však uvidíš, cokoliv se ti může jednou hodit.
<reagovat 
po-kus (Nový) - 12.8. > Je to všude, je to ve mně, v tom není rozdíl.
<reagovat 
po-kus (Nový) - 12.8. > Neovládat se, to je především nuda.

<reagovat 
po-kus (Nový) - 12.8. > Jsou jen moje, moje moje moje! Všechny ty moje - životní prohry.

<reagovat 
po-kus (Nový) - 12.8. > Těšíval jsem se na večer, teď se těším na ráno. Mozek i tělo maj větší chuť žít.

<reagovat 
po-kus (Nový) - 12.8. > Takovej text neznám, co by nešel zkrátit. Žijeme na zemi a jsme lidé - tady se smí rozpřahovat jen Líbání.
<reagovat 
po-kus (Nový) - 12.8. > Myslel jsem, že můžeš být jen moje. Byl jsem dítě.

<reagovat 
po-kus (Nový) - 12.8. > I když... asi právě teď začnu nejvíc potřebovat tvojí pomoc. Přetlaky nemizí, ale už se mi nechce nikoho zdolávat a přesvědčovat. Už ani neodhalitelně se lidem posmívat mě neuvolní. A přetlaky dál běsní. Pokud TY jim nenajdeš prostor a formu, pak JÁ, nestřídmý, vydám se na lov příšer do dimenzí lidem nepříslušející. A bílí rytíři mají sice povahu hrdinů, ale k ničemu nejsou. Padnou ve zbytečných bojích.
<reagovat 
po-kus (Nový) - 12.8. > Sorry, to byl vtip. Pokud ho někdo pochopil, jsem rád. A pokud ne, budu rád, když ho aspoň nenaštve.
<reagovat 
po-kus (Nový) - 12.8. > Klára. Tak se jmenoval muj papoušek. Chcípla nešikovně. Bylo mi nějakejch patnáct, to se problemy se světem hrotí u všech. A já si s její smrtí uvědomil, že mi právě odešel jeden ze dvou posledních ptáků, s kterejma jsem aspoň tušil nějakou spřízněnost.

<reagovat 
po-kus (Nový) - 12.8. > Vychytávka dne (už nikdy žádnou tatarku): do majonézy jen sůl, citronovou šťávu a bavorskou horčici. Jo, a abych nezapoměl. Dostaneš svůj skútr, můj ti půjčovat nebudu. Pak se s tebou ještě nebudu dělit o smažení mandlí a výrobu domácí majónezy. To JEN JÁ! (Taky na tebe musim bejt v něčem přísnej;))
<reagovat 
po-kus (Nový) - 12.8. > Nepotřebuju slyšet práci zobáčků. Vím svý - zdlábnete všechno.
<reagovat 
po-kus (Nový) - 12.8. > Dítě považuje práci za hru. Stačí ho to (osobním příkladem) neodnaučit.

<reagovat 
po-kus (Nový) - 12.8. > Nevim, jestli to chci. Ale trpět jsem kdysi taky nechtěl a dnešní zkušenosti z bolestí bych za nic nevyměnil.

<reagovat 
Li-po (Stálý) - 12.8. >
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
Li-po (Stálý) - 12.8. >
<reagovat 
po-kus (Nový) - 13.8. > „I dneska je po chlapech poptávka,“ řekla ta krásná, neznámá slečna. Všichni jsme se narovnali v zádech. Ten s patkou se otočil na barmana a vymýšlel, jakým drinkem by ji zaujal. Alešek si srovnal čepici na hlavě, Láďa demonstrativněji posunul klíčky od luxusního auta svého otce. A já? Zívl jsem, pozdravil a - odešel si domů scénku zapsat. Poptávka. Aby ne.

<reagovat 
po-kus (Nový) - 13.8. > Přišlo štěstí na mý holý pláně. Teď neví, co by dělalo. Zkouším mu pomoct: Tak třeba... nechceš si zahrát badminton? Ale ono je dál tak vyplašené. Vůbec to tady nezná.

<reagovat 
po-kus (Nový) - 13.8. > Svatí vědí. Vám pak stačí se už jen zeptat.
<reagovat 
po-kus (Nový) - 13.8. > Jistě nám závidí, básníci celýho světa. Tu naši šíři možností, posouvat slova ve větný skladbě. Kdyby jen věděli...
<reagovat 
po-kus (Nový) - 13.8. > Pak povídá: „Já už asi vim. Ty si to vždycky takhle kazíš schválně.“ Krčil jsem rameny, ale ona byla chytrá. Už víc k tomu neřekla.

<reagovat 
po-kus (Nový) - 13.8. > První díl trilogie je popis špatného. Druhý, co s tím dělat. A třetí je něco jako Goetheův Faust.
Člověk nikdy neví, kdy zemře, přitom chce mít i to celkové vyhodnocení „dokončeno“. Trojka tedy zůstane v pozůstalosti. Tam se ale dočtete i jiné věci. Třeba jenom čistě veselé, bez hlubšího významu. Třeba tu jedinou nevýhodu zdravé výživy;). Tak zatím. P
<reagovat 
po-kus (Nový) - 13.8. > - - - - - - - - - -
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je deset + jedna ? 

  
  Napsat autorovi: po-kus (Nový)   Nepublikovat mimo Totem.cz  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter