Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Neděle 24.9.
Jaromír
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Próza
 > Próza
 > Povídky
 > Fejetony
 > Úvahy
 > Pohádky
 > Životní příběhy
 > Cestopisy, reportáže
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
"..odhalujeme ..pravidlo tří :) z kolekce ad from ..čtenáři v Akáše, ..., td. .
Autor: Zeanddrich E. (Stálý) - publikováno 12.9. (12:18:30)

"((

 .. ad ..nebeská legislativa , ..., dneska ..zákon tří  zase ..trošku  z jiného úhlu pohledu :) ..
forma č. 01.:V prvé polovině let devadesátých v lůně jihomoravských sadů, lánů a vinohradů etc. založil jsem malou firmičku geodetickou; v té, mimo jiné, měli jsme inkoustovou tiskárnu form. A3. Ta tiskla dobře, jen na ..přesnou pozici vkládaného papíru byla tuze háklivá – stačilo snad jen o 1mm nedodržet jí požadovanou pozici papíru, a způsobila ..zásek.. . Říkal jsem tedy každému novému zaměstnanci: ..dbej o tuto záležitost zvýšeně, neboť platí tu ..pravidlo tří: ..druhý pokus ..cca na 98 % nevyjde, ..., budeš ji potom spouštět nejméně třikrát !
Ha ha, smáli se -kupodivu ? -zejména dívky ..skrytě pod vousy tomuto mému proslovu, ... , však smích je po několika dnech práce většinou přešel :).

 
Avšak proč o tom dnes mluvím ? -Tehdy jsem snad nevysvětlil dostatečně, že ..zákon tří je vlastně jen ..všeobecnou přirozenou tendencí věci všeho druhu   ..se zakulacovat (( nepovedl -li se totiž pokus číslo tří, povedl se většinou až


 ten pátý, i když už ne až v 98 % - ze ..čtyřech ..bodů uděláš totiž ..kouličku –či kroužek jenom, někdy ..stačí - spíše, než jen z bodů těch dvou .. :), Avšak pozor - byl-li pokus č. 2  ..vědomě obsluhou odbyt - "odfláknut", abych se vyjádřil přesně, nepočítal se většinou vůbec, a na místo třetího ..plynule navazoval až ten čtvrtý :)  ,  )).
Z toho také plyne např. také ..to známé: ..misstr udělá napoprvé, ..učeň je ale většinou nejméně ..o dvě délky vzadu, když ne o čtyři ..; .. :).
..

..forma č. 02.:V prvé polovině let devadesátých v lůně jihomoravských sadů, lánů a vinohradů etc. založil jsem malou firmičku geodetickou; v té, mimo jiné, měli jsme inkoustovou tiskárnu form. A3. Ta tiskla dobře, jen na ..přesnou pozici vkládaného papíru byla tuze háklivá – stačilo snad o 1mm nedodržet jí požadovanou pozici papíru, a způsobila zásek.. . Říkal jsem tedy každému novému zaměstnanci: ..dbej o tuto záležitost zvýšeně, neboť platí tu ..pravidlo tří: ..druhý pokus ..cca na 98 % nevyjde, ..., budeš ji potom spouštět nejméně třikrát !


Ha ha, smáli se -kupodivu ? -zejména dívky ..skrytě pod vousy tomuto mému proslovu, ... , však smích je po několika dnech práce většinou přešel :).

Avšak proč o tom dnes mluvím ? -Tehdy jsem snad nevysvětlil dostatečně, že ..zákon tří je vlastně jen ..všeobecnou přirozenou tendencí věci všeho druhu zakulacovat (( nepovedl -li se totiž pokus číslo tří, povedl se většinou až ten pátý, i když už ne až v 98 % - ze ..čtyřech ..bodů uděláš totiž ..kouličku –či kroužek jenom, někdy ..stačí - spíše, než jen z bodů těch dvou .. :).Z toho plyne: ..misstr udělá napoprvé, ..učeň je ale většinou nejméně ..o dvě délky vzadu, když ne o čtyři ..; .. :).

))."


Poznámky k tomuto příspěvku
Zeanddrich E. (Stálý) - 12.9. > "

..no tady se to ale ..nějak rozjelo hodím to nahoru ještě v

nějaké ..čitelnější formě, co se dá ..s tím jinak dělat .. :).

."
<reagovat 
Li-po (Stálý) - 12.9. > - :) ,-
Body: 5
<reagovat 
s!braň (Pravidelný) - 12.9. > Forma 1 je čitelná. Supr. Forma nula by už jen po malých úpravách mohla být dokonce i hezká. Někdo tu psal, že jsi učitel. Jsi učitel?
<reagovat 
 Zeanddrich E. (Stálý) - 14.9. > s!braň> "

..s!braň ! !

..Tebe také miluji :)!
."
<reagovat 
 Zeanddrich E. (Stálý) - 14.9. > s!braň> "
..jestli jsem učitel ? -Sice mne ..osud postavil v nejednom období ..tohoto života do


situace, kdy jsem ..naživo vyučoval, ..., ale jestli se ptáš na to, zda jsem ..učitelství ..oficielně

studoval, tak to jsem tedy nestudoval.. :).
."
<reagovat 
s!braň (Pravidelný) - 14.9. > Radši sem se ještě jednou podíval. Opravdu, ptal jsem se, jestli jsi učitel, ne co jsi studoval nebo něco podobnýho. A s tou láskou, dobrá dobrá, já tě mám taky rád. Ale ne moc hluboko, jo? Mám tam vevnitř nějaký bubáky, to by se ani tobě nemuselo líbit. (Zůstaň prosim tebe nad věcí a třeba se tomu i zasměj. Mě ti totiž připadá, že se dneska am psaním zaobíraj jen lidi těsně před sebevraždou. Tak ať to neni stoprocentní;) Čus
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je sedm + dvě ? 

  
  Napsat autorovi: Zeanddrich E. (Stálý)  
 

 


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter