Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 20.10.
Vendelín
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Próza
 > Próza
 > Povídky
 > Fejetony
 > Úvahy
 > Pohádky
 > Životní příběhy
 > Cestopisy, reportáže
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
"..odhalujeme ..pravidlo tří :) z kolekce ad from ..čtenáři v Akáše, ..., td. .
Autor: Zeanddrich E. (Stálý) - publikováno 12.9.2017 (12:18:30)

"((

 .. ad ..nebeská legislativa , ..., dneska ..zákon tří  zase ..trošku  z jiného úhlu pohledu :) ..
forma č. 01.:V prvé polovině let devadesátých v lůně jihomoravských sadů, lánů a vinohradů etc. založil jsem malou firmičku geodetickou; v té, mimo jiné, měli jsme inkoustovou tiskárnu form. A3. Ta tiskla dobře, jen na ..přesnou pozici vkládaného papíru byla tuze háklivá – stačilo snad jen o 1mm nedodržet jí požadovanou pozici papíru, a způsobila ..zásek.. . Říkal jsem tedy každému novému zaměstnanci: ..dbej o tuto záležitost zvýšeně, neboť platí tu ..pravidlo tří: ..druhý pokus ..cca na 98 % nevyjde, ..., budeš ji potom spouštět nejméně třikrát !
Ha ha, smáli se -kupodivu ? -zejména dívky ..skrytě pod vousy tomuto mému proslovu, ... , však smích je po několika dnech práce většinou přešel :).

 
Avšak proč o tom dnes mluvím ? -Tehdy jsem snad nevysvětlil dostatečně, že ..zákon tří je vlastně jen ..všeobecnou přirozenou tendencí věci všeho druhu   ..se zakulacovat (( nepovedl -li se totiž pokus číslo tří, povedl se většinou až


 ten pátý, i když už ne až v 98 % - ze ..čtyřech ..bodů uděláš totiž ..kouličku –či kroužek jenom, někdy ..stačí - spíše, než jen z bodů těch dvou .. :), Avšak pozor - byl-li pokus č. 2  ..vědomě obsluhou odbyt - "odfláknut", abych se vyjádřil přesně, nepočítal se většinou vůbec, a na místo třetího ..plynule navazoval až ten čtvrtý :)  ,  )).
Z toho také plyne např. také ..to známé: ..misstr udělá napoprvé, ..učeň je ale většinou nejméně ..o dvě délky vzadu, když ne o čtyři ..; .. :).
..

..forma č. 02.:V prvé polovině let devadesátých v lůně jihomoravských sadů, lánů a vinohradů etc. založil jsem malou firmičku geodetickou; v té, mimo jiné, měli jsme inkoustovou tiskárnu form. A3. Ta tiskla dobře, jen na ..přesnou pozici vkládaného papíru byla tuze háklivá – stačilo snad o 1mm nedodržet jí požadovanou pozici papíru, a způsobila zásek.. . Říkal jsem tedy každému novému zaměstnanci: ..dbej o tuto záležitost zvýšeně, neboť platí tu ..pravidlo tří: ..druhý pokus ..cca na 98 % nevyjde, ..., budeš ji potom spouštět nejméně třikrát !


Ha ha, smáli se -kupodivu ? -zejména dívky ..skrytě pod vousy tomuto mému proslovu, ... , však smích je po několika dnech práce většinou přešel :).

Avšak proč o tom dnes mluvím ? -Tehdy jsem snad nevysvětlil dostatečně, že ..zákon tří je vlastně jen ..všeobecnou přirozenou tendencí věci všeho druhu zakulacovat (( nepovedl -li se totiž pokus číslo tří, povedl se většinou až ten pátý, i když už ne až v 98 % - ze ..čtyřech ..bodů uděláš totiž ..kouličku –či kroužek jenom, někdy ..stačí - spíše, než jen z bodů těch dvou .. :).Z toho plyne: ..misstr udělá napoprvé, ..učeň je ale většinou nejméně ..o dvě délky vzadu, když ne o čtyři ..; .. :).

))."


Poznámky k tomuto příspěvku
Zeanddrich E. (Stálý) - 12.9.2017 > "

..no tady se to ale ..nějak rozjelo hodím to nahoru ještě v

nějaké ..čitelnější formě, co se dá ..s tím jinak dělat .. :).

."
<reagovat 
Li-po (Občasný) - 12.9.2017 > - :) ,-
Body: 5
<reagovat 
 Zeanddrich E. (Stálý) - 14.9.2017 > s!braň> "

..s!braň ! !

..Tebe také miluji :)!
."
<reagovat 
 Zeanddrich E. (Stálý) - 14.9.2017 > s!braň> "
..jestli jsem učitel ? -Sice mne ..osud postavil v nejednom období ..tohoto života do


situace, kdy jsem ..naživo vyučoval, ..., ale jestli se ptáš na to, zda jsem ..učitelství ..oficielně

studoval, tak to jsem tedy nestudoval.. :).
."
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je čtyři + devět ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
 

 


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter