Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 15.10.
Tereza
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
MRTVÁ KRÁSKA
Autor: j.f.julian (Stálý) - smazáno


Poznámky k tomuto příspěvku
mystikus (Stálý) - 10.11.2017 > (nemůže být tohle psí dog-ma? Vytí na Měsíce nářků, nežidovské obdoby zdi nářků?)
Body: 1
<reagovat 
Čtenář - 10.11.2017 > Podívejme jak je krásný, Julda. Sebeoslavná zmrdovina, jako vždy.
<reagovat 
František Vyrut (Stálý) - 10.11.2017 >
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
Čtenář - 10.11.2017 > já ci taky naplacat
<reagovat 
 j.f.julian (Stálý) - 10.11.2017 > čtenář> znám tě, ty jsi ta votrava s těma krásnejma dlouhejma štíhlejma ňadrama, ty si naplácej sama!
<reagovat 
 Čtenář - 11.11.2017 > čtenář> já ci taky naplácat, od tý mrtvý krásky, julýna šulýna, od tý hvězdy, co umírá, pak zas neumírá, ale asi jó, i když možná né... co šulýne?


<reagovat 
čtenář žasnu - 11.11.2017 > V poezii se nevyznám, nicméně báseň mi připadá docela pěkná, hezky plyne, má i nějakou atmosféru, není to vůbec špatné. Co se tu děje s mystikusem, mě znechucuje a myslím, že jediný způsob pro vás, jak si neubližovat, je nereagovat na něj. Skutečně je ten samý člověk i neandrtálec? V tom případě zůstaňte absolutně v klidu. Sám je schopen jen lacinosti, lascivnosti a vulgárnosti, málokdy to má nápad, nikdy nereaguje, zato je to jakýsi mystikus, který si tu na vás vylévá vzteky? Je z toho smutno, nic víc.
<reagovat 
 Čtenář - 11.11.2017 > čtenář> souhalas, tohodle se zastat, radši anonymně
<reagovat 
 Čtenář - 11.11.2017 > čtenář> souhalas, tohodle se zastat, radši anonymně
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 12.11.2017 > BOŽE, ty to vidíš!!!
Tys musel tenkrát chlastat, když jsi zplodil tohlecto...
<reagovat 
 Čtenář - 12.11.2017 > j.f.julian> maučická sú, husy pású
<reagovat 
 j.f.julian (Stálý) - 12.11.2017 > čtenář> já už jsem ti, děvenko dlouhosrstá, několikrát říkal, že v zásadě nejsem proti! prostě mi piš ty intimnosti do zpráv (do clubu), nechci to míti pod svými básněmi, musel bych je vymazat...
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 10.11.2017 > komentáře hovoří o komentujícím... obdivuji vaši odvahu se pouštět do tak nerovného boje, vždyť anonym je srab, na tom se jistě shodneme, nic netvoří, dílo autora ho převyšuje, ale shodit se prostě musí, protože hloupost tu vlastnost vlastně má a vyjadřuje, mystikus je taky neandrtálec, ale aspoň se k tomu přizná! jsem rád a vyloženě si užívám, když primitivové ukazují svoji bezmeznou hloupost, nesečtělost, nedostatek talentu a jednoduchost. GRATULUJI vám k tomu, že se zde odkopáváte a ponižujete, opět odkazuji na své články o vás... mám rád Velká vítězství a denně děkuji bohu, že nejsem takový BLB jako ti, kteří se zde ztrapňují! Jen trouba nepřečte mezi vašimi řádky, že má díla hltáte, každým pórem vašeho upoceného a uhrovitého těla a gesichtu, jenomže urážky z vás básníka neudělají a věřte, či ne, ale ani kvalitnějšího čtenáře, člověka, či hmyz. Ve své vypatlanosti si jistě představujete, že někomu ubližujete, škodíte ap., ale opět se mýlíte! Zase jste jenom k smíchu, či k pláči, nejlépe k pláči ze smíchu, protože výsměch-to je to, co vás provází životem a nám-mladým, krásným, talentovaným umělcům plným plodnosti a entuziasmu zkrášlujete dny a pocit osamocení chytrých mezi průměrnými a totálními blby. HALELLUJAH! VICTORIA!
<reagovat 
 mystikus (Stálý) - 10.11.2017 > j.f.julian> blbče ty si neškrtneš ani za sto padesát psích štěků
<reagovat 
 j.f.julian (Stálý) - 10.11.2017 > mystikus> já myslím, že ty nejsi jen trouba, ale i masochista-vždycky, když se ke mně vnucuješ, tak si jdeš jen pro výprask a nářez, ale nepoučíš se! Tomu říkám INTELIGENCE potkana a i ten je proti tobě filosof a génius...
<reagovat 
 mystikus (Stálý) - 13.11.2017 > j.f.julian> sorry ale malost vypovídá tímto o tobě, hezkej zbytečnej život náleží tobě, chachá
<reagovat 
 mystikus (Stálý) - 14.11.2017 > johnky> JOAN BÆZ VYDALA KNIHU „MŮJ HLAS JE DAR“, KDEŽTO TY MĚJ NA PAMĚTI, ŽE TVŮJ SKŘEK JE JEN DÍLEM BEZOBSAŽNOSTI. HOWGH.
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je dvě + jedna ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter