Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 24.2.
Matěj
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
ODMĚNA ZA HLAVU MYSTIKUSE!!!
Autor: j.f. julian (Stálý) - smazáno


Poznámky k tomuto příspěvku
mystikus (Stálý) - 14.11.2017 > myslíš doopravdy, že Sinéad Irka s písní starou 30 let (1987) inspiruje vrahouny a nebo přivolává bolest na sebe na svoji srst? Snad ti Sinéad nezní proti srsti? ******************************* https://www.youtube.com/watch?v=4TftSV8m84Q
Body: 1
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 15.11.2017 > anicka blazniva, tak to dava smysl. TETO v zapranejch bombardakach, ty jsi samozrejme vyjimka, ty muzes povidat co chces, tve slinty jsou mi povyrazenim! Hrich? ty nevis co to je vira, proto nemuzes vedet co je hrich, Trondo!Tluces prazdnou slamu, ale hlupaci me vzdycky obveseluji... Musis se jeste moc ucit! ja vim, ze jsi nakrknuta, ze te chlapi nechteji a budu rad, kdyz te probere par hrejivych slov. Proc se nedas dohromady s Mystipičusem, ten je take tak sam, muzete si psat do aleluja, ja na rozdil od vas mam i jiny zivot... sorry, TETO, ale musím s dívenkou opravdu prelibeznou rozehrat dalsi kolecko, pa a premyslej o mych slovech úzkokrká holubicko! tvuj ježíš
<reagovat 
 Čtenář - 15.11.2017 > johnky> nějak se nám strýčku nemůžeš rozhodnout, jsem li dívenka či mužíček. to bolí, viď:) bude další kolečko, bude, spousta jich ještě bude. a všechny po mym, ty, zoro mstiteli:))))
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 15.11.2017 > hermafrodit, to jsi!
sex! to neznáš, co! bylo to krásné, ostatně jako vždy, když mají oba Talent! a to už je na tebe latinsky, co, Trondo!
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 15.11.2017 > chachá, hehe?
myslim, ze vy dva ubozaci jste se hledali!
jeden impotent, druha zapskla lesbice a oba umolousaní slintalové s rukama ve vlastni řiti! vy splnujete a vystihujete stare ceske porekadlo HOVNO SMRDI OD HLAVY! chachá hehe, debilci obnažení, pa, bavime se na vas v cele parte!
<reagovat 
Li-po (Občasný) - 15.11.2017 > Lidi, to je tak krásný,- nenávist- láska,- vzteklina,-. udělal bych z toho knihu,- tedy, z vašim dovolením,- ale neumím stáhnout text, a uložit,- škoda,-
Body: 5
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 15.11.2017 > máš recht! já už bych to dávno smáznul, ale protože mi to nejde zkopírovat, tak jsem smázl jen to o co lidé nestojí-tedy poezii! teď se přidala ještě neukojená Andula, to vopravdová slaboduchá sranda teprve začíná... Silvestr budiž pestr!
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 14.11.2017 > mystikus> Pedofile, tebe se nikdo na nic neptal, tak maž do díry.
Aničko s dlouhýma kozama, to doufám!! Hovadům to zase nestačí, nebo nedošlo?
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 15.11.2017 > mystikus> ty evidentně znáš můj řitní zdravotní stav! já jsem tušil na co myslíš, když ubaluješ mé básně!
<reagovat 
 Čtenář - 14.11.2017 > johnky> doteď to bylo nic šuldo, teprv teď uvidíš co umim. celej život čekám na idiota, co si naběhne jako ty a - UŽ TĚ MÁM! budeš vzpomínat na kuse-mysta jako na zlatý časy. tak odměnu jo? JDEME NA TO!!!!!!!!!!!
<reagovat 
 mystikus (Stálý) - 15.11.2017 > johnky> https://www.youtube.com/watch?v=Kyar2C_wEq8
<reagovat 
 Čtenář - 14.11.2017 > čtenář> TEBOU POVĚŘENÍ PŘÁTELÉ???? vyhrožuješ mýmu kámošovi? to bude hůůůstýýý....
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 14.11.2017 > čtenář> ty vole, hlavne at se neposmeju!!! prihlasil ses k hovadům? gratuluji, vice az se prihlasis, teto
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 14.11.2017 > čtenář> predstav se kdyz s nekym mluvis, to te neucili? vyhrozuji?? ty jsi koukam inteligent!
<reagovat 
 Čtenář - 14.11.2017 > johnky> přihlašovat se kvuli tobě? co??! tak poď!
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 14.11.2017 > čtenář> vzdyt ja vim, ze nemuzes!! ty jsi totiz jiz prihlaseny knecht!! jen to zkousis jako anonym-MYSTIKUSI, ty psi hovne, mas to spocitany!! vydavej se za koho chces, JE HOTOVO!! PÁČKO, DEMENTE, srandy bylo dost, jdu spat
<reagovat 
Čtenář - 14.11.2017 > skončils strejdo. za tohle budeš mít odedneška navěky pod svejma blbostma moje komentáře. A BUDEŠ DOSTÁVAT sodu I NA PÍSMÁKU, zrušim tě, ty prase nenávistný. SLIBUJU. Tvoje milovaná Anička
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 14.11.2017 > čtenář>TETO Aničko, tvy uchylarny si vzdycky rad prectu, Tondo! mas svůj den, co? asi nevíš, že jsi velitelkou hovad... S tvym stalkingem se citim opet jako Sagi! Ale!! Já ti nedám-marná snaha, kdypa te ta pubertalni laska pusti? Nejsi uz trochu prerostla skautka??
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 16.11.2017 > čtenář> rikala jsi jedem a uz jsi koukam dojela Anno, copa to?
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 15.11.2017 > NEVOTRAVUJ STALKERE!!! Každý na ty tvé cancy sere.
Dostal jsem osobní vzkazy a nebudu jmenovat, jak jsem dotyčným slíbil. Byl tam např. návrh, že by stačil šroubovák do oka...(zvážím)
a jinak-voda už se na to prase, tedy tebe, vaří...
budeš čumět na Vánoce!
Víš, HOVNE, nejhorší v životě jsou 3 věci, které se tě přímo týkají.
- vožralá ženská
- hysterka, která musí mít poslední slovo i když o něj (o ní) nikdo nestojí
- ženská či hermafrodit, který(á) si hraje na ženskou

Vím, že je to pro tebe složité, ale třeba to najdeš na int, když na něm visíš, jak neukojená Anča na mně!


<reagovat 
 Čtenář - 15.11.2017 > johnky> ano, správně jsi to pochopil. my dva si budeme už navěky povídat. den co den, den co den...;)
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 16.11.2017 > čtenář> ty jsi tak vyjimečně chytra a moudra, ty musíš bejt děsivě vošklivá, nevyliž pravda?
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 15.11.2017 > PRO NECHÁPAVÉ IMBECILNÍ ANONYMY RÁD ZOPAKUJI-dokud se nepřihlásíte, nenajdete odvahu, nejste pro mě partnery k dialogu, nýbrž jen UBOŽÁCI, ZOUFALCI A PODĚLANÍ SRABI s mindráky a absencí vlastní sebeúcty. Nadávajte, proste, plačte, u mě jste neschopní nýmandi bez talentu! SRABI!
<reagovat 
 Čtenář - 15.11.2017 > johnky> copá ňuňánku, tak ti taky něco zopakuju. nikdo s tebou nechce a nebude diskutovat. jen si na tobě budu ulevovat, víš? ubližovat vyhrožujícímu totiž NENÍ hřích. mám tě teď ještě radši ne kdykoliv předtím, spoustu zábavnýho toho spolu zažijeme, ty - strejdo v zapranejch trenýrkách. máš se na co těšit;).
<reagovat 
 Čtenář - 15.11.2017 > mystikus> víš, my s mystikusem to víme, my jo, hahahá, hehehé
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 15.11.2017 > čtenář> ja te tez poznavam, ty jsi ta nevidoma z literu! hod se do pohody. treba se stane zazrak, tvuj novy partner mystipicus vystrikne jak rozslapnuty kroupovy jelito, vyfoukne vajicko a vystrika te jako podsvince! Naschval, co myslis, ze se z vas dvou ušáků urodí? SPRÁVNĚ! Anicko z liskovymi orisky u prdele, spravne! DALŠÍ VELKÁ ČERNÁ ZBYTEČNÁ SVIŇA! MATE 1 BOD
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 16.11.2017 > čtenář> Ančo, budu ti říkat Anděla, ok? protože jsi projevila hluboké znalosti teologie, pověz mi tedy jak vypadá bůh? je také tak ukrutně chlupatej jako ty? Budem ti v partě tedy říkat Dlouhosrstá Anděla-Pokrkšpanělka!!!
<reagovat 
 Čtenář - 16.11.2017 > johnky> ano ano, komentáře vypovídají o svých autorech. ano ano, jsem anno anička, velká obdivovatelka ano andreje, milenka Myštíka a umírající krásky, ano ano.
<reagovat 
 mystikus (Stálý) - 16.11.2017 > johnky> František Filipovský čert Blekota
Stanislav Hájek Pekota
Jiří Krytinář Mekota
johnky (= ňouma neobsazen ani u Rumburaka v podsvětí)
<reagovat 
 Čtenář - 16.11.2017 > čtenář> tvoje nekonečná víra, že se s tebou bude ještě někdy někdo bavit mě baví. pokládej mi další otázku, pros o dialog, POJĎ trenclíne, dál se snaž!
<reagovat 
 Čtenář - 16.11.2017 > čtenář> hahá, hehehé a muhehe!
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 16.11.2017 > čtenář> Andělo,DLOUHOSRSTÁ POKRKŠPANĚLKO, ty jsi na mém prostoru, ty začínáš dialog, ty se mi snažíš vnucovat ty prosíš o pozornost!!! Asi nevíš co děláš, což je pro POMATENÉ NÁNY A PÁNY příznačné. Vemte se s tím druhým idiotem a hoďte nám do Totemu nějaká ch l u p a t á (v tvem pripade doslovne) videicka. Mystipičus ještě NIKDY neměl ŽIVOU vagínu a teď tohle!! Teď bude mít 2 najednou-nahore i tu co mas na krku a navrch jeste ptaka!! Dekujte mne za zprostredkovani vasi LASKY a noste milodary. NEODPOVEDELAS, JESTLI BUH JE CHLUPATEJ JAKO TY A JESTLI JSI OPRAVDU TAKOVÁ ŠEREDA JAK SE O TOBĚ NA LITERU ŘÍKALO??
<reagovat 
 Čtenář - 16.11.2017 > BIJEC STALKERŮ> NÉNY TO TVUJ PROSTOR, MUJ JE KOKŮTKU, každym okamžikem tě o tom budu jen víc a víc ubezpečovat. tak si poď povídat, trenclýne, předvedeme publiku, co jsi za poéétu, hehehé
<reagovat 
 Čtenář - 16.11.2017 > BIJEC STALKERŮ> NÉNY TO TVUJ PROSTOR, MUJ JE KOKŮTKU, každym okamžikem tě o tom budu jen víc a víc ubezpečovat. tak si poď povídat, trenclýne, předvedeme publiku, co jsi za poéétu, hehehé
<reagovat 
 Čtenář - 16.11.2017 > čtenář> BIJEC!!! NO TO JE PRDEL! A DÁL NÁM TRENCLÝNE, dál nám piš svoje představy o sobě, JO!!!
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 16.11.2017 > čtenář> Andulo KRPATÁ,
ja te zase zklamu, jedu do Monaca, takze je to na vas trotlech, abyste plnili Totem svym ostrovtipem.. Andulo, mne se libi, ze jsi soucasne STREJDA i TETA. rikam, mysipicus ma to same, takze se chytte za stejna obojetna ohanbi a SLAVTE. Ja jdu slavit Zivot, coz vam bylo odepreno... napis nam, jestli nekde najdem tvuj pornoprofil, vim, ze ho nekro na Literu zminoval! TO MUSÍ BEJT TEPRVE ŽRÁDLO, TO BY SE PIČUS VYŘÁDIL!! ON MA TAKE, ALE S MALYMI DETMI, ZMRD UCHYLNEJ! chteli jste se pres me stat konecne slavnymi, tak se vodkopejte poradne-PAMATUJTE-JSEM BIJEC STALKERU, u me mate - 5 bodu za nudu!
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 16.11.2017 > CHLUPATICE I TY ČURINE S KRATKYM A MAKYM,
vy nejste spatni mlíčňáci, jenom jste prostěKRETÉNI A HOVADA! Vite, kazdy mame neco, ja jsem treba talentovany, krasny a uspesny, ale kuli tomu nebudu fňukat na cizím hrobě, že?!
<reagovat 
 Čtenář - 16.11.2017 > BIJEC STALKERŮ> jo? tak teď už jsem dva! aha! i ty zplihlo trenclatý:))) hola hou, hola hou, juliána šuldu do bohnic vezmou.
<reagovat 
 mystikus (Stálý) - 16.11.2017 > BIJEC STALKERŮ, jak prosím? 
<reagovat 
 Čtenář - 16.11.2017 > čtenář> bijec!!! no já se poseru
<reagovat 
 Čtenář - 16.11.2017 > čtenář> bijec šuká osmnáctky a jede do monaka. ne, ty nikdy nezklameš, ty už si ztrácíš poslední zbytky soudnosti. jsem ráda, že tě znám. a budeme se znát dlouho, dloužičko:))). přijdu tě navštívit. do monaka asi nééé, ale pavilon osmnáct, že jo? miluju tě trenclýne. prej monako. hotovo!!!
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 17.11.2017 > další? jsi děvka? GRATULUJI
<reagovat 
j.f.julián-Trenclýn (Občasný) - 17.11.2017 > vyhrožovat se nemá - kuk!
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 16.11.2017 > Jiříku Trefanče alias Mystipičusi, varoval jsem tě... voda už se dovařila... (naschvál, kde se teď v Plzni zastavíme?hádej, Jiříku-můžeš jednou! Teď budeš mít šanci dokázat, že jsi rovný chlap a silák, to bude jiný než když ses schovával...pa, jedu!)
<reagovat 
 Čtenář - 16.11.2017 > BIJEC STALKERŮ> to monako bylo na votočku, co
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 16.11.2017 > O Rittigovi vis prd jako o mne!! Iva jsem ucil, kdyz tys chcal do pisku, blbe z Plzně...
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 16.11.2017 > demagogie je jedina zbran bezmocnych, obratit lze vsechno, kdo chce pochopit, pochopi
<reagovat 
 Čtenář - 17.11.2017 > BIJEC STALKERŮ> no my už tě dávno pochápali trenclýne:))) ale ty nám stejně budeš dál předvádět další opičárrny, viď? a tvý pochopi, co, ty taky pochopi, koho maj na pokyn bijce chopit. co, trenclýne?
<reagovat 
rýp (Stálý) - 16.11.2017 > Hodláš vyčmuchat svého jediného čtenáře, abys mu na ulici nadával, že tě nekvalitně obdivuje?

To by taky některé instituce mohly vyhodnotit jako stalking, tak doufám, že se nakonec nějak dohodnote na základním dělení rolí.
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 17.11.2017 > rýp> včera to nefachčilo-odpověď máš v new...
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení     Novější>>>

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je pět + jedna ? 

  
  Napsat autorovi: j.f. julian (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter