Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Neděle 25.2.
Liliana
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Hradecký sníh II
Autor: Lei (Stálý) - publikováno 8.1. (14:19:50)

Hradecký sníh II


V oranžovém světle hustý mokrý sníh

starý Číňan řekl by že sůl či chmýří vrby

měkce zapadává v měkké hrby

zůstavší tu po sídlištních vrásněních


Už tehdy bylo nevysvětlitelně dávno

když jsem dlaní bezobavnou vločky tavil

a pod sluncem dychtivosti rozrůstal se kavyl

kde dnes v tmavé hale bývá předpopravno


Čert to vem, ať jde to k ďasu

jen když k vlasům hluché ticho lne

bez ozvěn a pro tu chvíli přilehne

k čelu a do prstence stočí osu časuPoznámky k tomuto příspěvku
P.V.Ctihodný (Stálý) - 8.1. > Zajímavé obrazy, novotvary i celková atmosféra.
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
Zeanddrich E. (Stálý) - 9.1. > "


.. :).
."
Doporučil 
<reagovat 
Čtenář - 10.1. > Moudré. Hlavně to odlišení sněhu hradeckého od všech sněhů jiných. A ta diskuze. ctihodný rýp, hmm, mystický julda, vašina, studeňák, egil, petula ve sborníku a ve věži - to je totem. mám vás rád. a budu, máte smůlu.
<reagovat 
čtenář ríp - 10.1. > snad to nemíníš opakovat, II, III, to je ještě horší nápad než některé rýmy a zhovadilé kecy prudiče a sociála rýpa!?
<reagovat 
čtenář ríp - 9.1. > mně připadá jako sralbotka spíš ten rýp, nic nepíše, přihlásil se jen aby se hádal a nadával, to je hrdina!
<reagovat 
 rýp (Stálý) - 10.1. > čtenář> V porovnání s tebou je hrdina každý, pucfleku.
Doporučil 
<reagovat 
 Čtenář - 10.1. > rýp> rýpe, ty zmrde, ty nemáš ani fantazii a odpovídáš jak pětiletej, to jsem řekl já a ty jak primitiv to opakuješ?!
<reagovat 
 rýp (Stálý) - 10.1. > čtenář> Cheche
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 10.1. > já čumím jak blázen-blázni, vážený anonyme, hovoří asi o mě... hlupáci,já na rozdíl od vás, vy SRALBOTKOVÉ SE PODEPISUJI A PŘEDEVŠÍM SÁM TVOŘÍM! co se týče básně, kůli které tu jsem, nekritizuji, ale můj šálek aperitivu to není, což neber autore osobně.
<reagovat 
 rýp (Stálý) - 10.1. > johnky> Soráč Jůlie.
<reagovat 
 j.f. julian (Stálý) - 10.1. > rýp> takže jsem měl pravdu!!! díky, je to milé opět mít pravdu a vyhrát další souboj se závistivým teploušem a stalkerem! Já si dokonce myslím, že jsem odhalil stalkera, který posílá ty nenávistné žárlivé zprávy BERDYCHOVI A VONDROUŠOVÉ!! tak něco dělej, ty NESCHOPO a přestaň lidi urážet než se ti to vrátí odtud, odkud bys to kurva nikdy nečekal!!! věř, že každé mé slovo v komentáři i básni má své opodstatnění... Mimochodem, vystupuješ i v roli ženy, takže tvé ALTER EGO A MYSTIKUS jsi patrně také ty! Tomu tleskám, takové přiznání vítám a snad nás ještě nějakým uměním poctíš než půjdeš do lapáku či blázince... pa, puso!
<reagovat 
 rýp (Stálý) - 10.1. > johnky> Teď jsem zjistil, že ti myštikus olajkoval poslední shtick, takže nevím, proč se durdíš. Jste zadobře. S Bohem i navzájem. A hlavně překypuješ tou kýženou pokorou, tak neřvi.
<reagovat 
Čtenář - 9.1. > opět-poezie pro poezii, autor se za každou cenu snaží, aby slova vypadala jako báseň, nic víc, ale proč je znásilňuje, proboha!
<reagovat 
 rýp (Stálý) - 9.1. > čtenář> Zavři klapačku. Mladé nadšené talenty je třeba podporovat v návratu k básnickému brku, jinak sem budou psát jen osmdesátiletí kmeti a jejich přiteplení stalkeři.
Body: 4
<reagovat 
 Čtenář - 9.1. > rýp> myslíš někdo jako ty? tak to radši toto!!!
<reagovat 
 rýp (Stálý) - 9.1. > čtenář> No vidíš, sralbotko. Tak uzamkni kušnu, odemkni účet a jako chlapák správňácká tady svým jménem Léjovi prskni 5D.


<reagovat 
 Čtenář - 9.1. > rýp> ty jsi asi úplně mimo, každý má právo na názor, tobě se to nelíbí a obhajuješ to? to je znak ujetosti!
<reagovat 
 rýp (Stálý) - 10.1. > čtenář> Díky, že jsi zase nic nepochopila. V dynamickém světě plném převratných každodenních senzací je to jedna z mála jistot.

Naopak tě Jůlinko kárám, žes mi ve snaze vypadat důstojně neposlala avízo. Vždyť jsem to málem propásl a užuž ronil slzy, že jsi dostala rozum.
<reagovat 
 Čtenář - 10.1. > rýp> já tady žádnou jůlii nevidím, ty jsi zase sjetej? jámyslel že nejsi takovej debil jak vypadáš, ale jsi! Napiš taky báseň, ať se zesmějem, šašku!
<reagovat 
A Mystikus (Pravidelný) - 11.1. > HE HE, BREKEKE, HI HI HI, jsem rád že mám v rýpovi bratra a zastánce
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je čtyři + deset ? 

  
  Napsat autorovi: Lei (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter