Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Neděle 24.3.
Gabriel
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Výtvarno, kresby
 > Výtvarno, kresby
 > Kresby, skici
 > Malby
 > Koláže
 > Klasická grafika
 > Ilustrace
 > Blbůstky-pokusy
 > Experimenty
 > Prostorové objekty
 > Teorie, historie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Velká noční hudba
Autor: Pudlinek (Občasný) - publikováno 16.1.2018 (00:43:58)


Poznámky k tomuto příspěvku
mystikus (Stálý) - 17.1.2018 >
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
Čtenář - 19.1.2018 > nebylo by to zlé kdyby jsi měl zmáknutou tužku protože jinak to působí trochu ušmudlaným dojmem což dělá to rozmázávání to si může dovolit výtvarník který má něco za sebou a ví jak s citem takovou věc vložit do kresby a ne na tom postavit celou kresbu bez citu a druhá věc jsou ty špatný návyky z obkreslování fotek takže anatomicky to jsou nejasné objekty klidně by takto mohly být nakreslené myslím ve stylistické zkratce ale tu přináší velmi dobrá znalost konkrétních objektů..chce to studovat podle živých modelů pak si po letech můžete dovolit nakreslit třeba lidský tělo v jakýkoliv poloze anatomicky správně a z hlavy jinak to bude vždycky průser
<reagovat 
Čtenář - 19.1.2018 > Já bych to tak dramatické neviděl. Docela zajímavá studijní fantastická kresba. V dolní části pěkně plastická a kontrastní, v horní už méně. Jako chybu vidím nedobrou kompozici - umístění v ploše. Část nahoře bych rozhodně uřízl, ale tím se nám nedobře změní poměry napravo - a už to jede! Proto je dobré kompozici pečlivě zvážit už na počátku. Ale ono to časem půjde.
<reagovat 
čtenář Renny - 19.1.2018 > Vy jste to tady zakomplexovaný vemena, chtěla bych vidět Vaší tvorbu, to bude čmáranice jako od žáka z 1B, co?

<reagovat 
 Čtenář - 19.1.2018 > čtenář> Úroveň tvé poznámky je na úrovni 14leté holky, co více dodat?
<reagovat 
čtenář kritik - 20.1.2018 > To je mnohem lepší než ty portréty. Taky se mi nezdá ta kompozice, vpravo je to moc prázdné. Jinak ale zajímavé téma.
<reagovat 
Marco rain (Občasný) - 19.8.2018 >
Body: 5
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je dvě + dvě ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter