Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 23.2.
Svatopluk
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
ANO, je to on! - FOTO STALKERA na A Mystikus
Autor: j.f. julian (Stálý) - publikováno 12.2. (18:51:56)
ANO- poznávám ho a POTVRZUJI, že je to ON-mystikus, hovado TOTEMU!
JAK ZVEŘEJNIL MYSTIKUS alias A MYSTIKUS, Anča apod. již zítra nám chce ukázat fotku největšího stalkera na Totemu. Již déle sleduji, že je schizofrenik a během 1 dne je schopen napsat pod mé dílo nějakou neuvěřitelnou dětinskou hovadinu a za chvíli pod svým druhým nickem se svlékne do naha, učiní přiznání srovnatelné málem s pokáním a kálením si na vlastní hlavu!! Tu druhou jeho tvář uznávám, ale zatím mi neřekl nic nového! To že je fekálista, pederast, že je buzerant a nekrofil, že je na malé děti, že je hloupý a závistivý, že umí jen vykrádat a nerozumí poezii, TO VŠE O NĚM JIŽ DÁVNO VÍM! Nu což, jsem zvědav jestli jeho další Přiznání bude opravdové a upřímné, jestli to zas nebude fake, aby získal pozornost ke svým úchylárnám jako je Anča, kterou popsal ještě velmi jemně (já bych to uměl výstižněji) či jestli máme čekat Rýpa apod. UVIDÍME, KAŽDOPÁDNĚ SE TO DOZVÍTE ODE MĚ, PROTOŽE JÁ JEHO FOTKY MÁM, jen mi ho bylo chvíli líto, nicméně, bude-li je publikovat sám, je to ok a vzrostl by v mých očích tak, že bych sám navrhl ať jej nezavírají do blázince na doživotí! Jak sám přiznal už bydlí v prasečinci, tak to by stačilo. MYSTIŠLUSY-BERU TĚ ZA SLOVO!!! f.


Poznámky k tomuto příspěvku
Čtenář - 12.2. > ok, ale on taky muze ukazat fotku Anči Kouř a když pánbůh dá, tak konečně uvidíme tu její chcíplou kundu! O nějakýho debila nestojím
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 12.2. > to by nevadilo, on vypada jako ta zvadlotina
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 13.2. > TREFANČE!!! celý Totem čeká na tvé avizované foto, tak makej, ukaž toho PAZNEHTA V TOBĚ!
<reagovat 
j.f. julian (Stálý) - 13.2. > POTVRZUJI PRAVOST, akorát ten hlupák nepozná kačera Donalda!!! Nedivím se, když nerozezná poezii od Rudýho Práva, hňup!
<reagovat 
Čtenář - 14.2. > Děkujeme za KUNDU mystikuse a teď ještě tu KUNDU Aničky Bivoje,!
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je šest + sedm ? 

  
  Napsat autorovi: j.f. julian (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter