Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 24.6.
Jan
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Próza
 > Próza
 > Povídky
 > Fejetony
 > Úvahy
 > Pohádky
 > Životní příběhy
 > Cestopisy, reportáže
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Poděkování
Autor: Džulián trophy (Občasný) - publikováno 26.1. (06:05:07)


Poznámky k tomuto příspěvku
j.f.julian (Stálý) - 26.1. > tos musel hodně dlouho vymýšlet! Nad ránem tě zřejmě, kromě extáze, osvítila můza a vyplodils takovéto dílo hodno Karla Čapka. Gratulujeme, myslím, že nás právě navštívil genius! Budem se těšit na další tvé umělecké výhřezy, kterými pozdvihneš kvalitu Totemu a opět napliveš na nějaký ten umělecký server. Vítězslav Knín, Annín
Doporučil 
<reagovat 
analfagot (Pravidelný) - 26.1. > já také čumím na kritika, který svoji POVÍDKOU(!?) ukazuje, že je pravým umělcem a je nám všem - mazalům, příkladem, a dle svého nicku i pravým novátorem a vizionářem! Tvá fantazie nám otvírá oči a zaslepuje NEBE. Myslím, že i Bůh se před tvým nadáním musí cítit jako bezcenný ňouma.
Abys tedy pocítil jaké to je býti na vrcholu blaha, vyprosím ti u něj hned několik D!
Doporučil 
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 26.1. >
<reagovat 
čtenář totemáci sobě - 26.1. > tak takové mám nejradši. Přiznej si, že si stará líná děvka, umíš hovno a hraješ si tu na znalce umění? Nejdřív něco dokaž sama,!
<reagovat 
čtenář líná děvka - 26.1. > KOHO TY ZRŮDO TADY BUDEŠ URÁŽET!Že tě vyhodili z Litery se nedivím, já jsem tý tvý výtvory viděla, ty potřebuješ zmalovat ksicht a bude po pići
<reagovat 
čtenář soudce Inčina advokáta - 26.1. > vyjeď z Totemu, feťáky tu nechceme nebo tě postavíme před tribunál a Jára ze slepičí hory ti zechčije záda!
<reagovat 
Čtenář - 26.1. > co to je za postiženýho mentála? tak se předveď ty! kecat umí každej hlupák, těmi je tu už přeplníno, ale aby nám ukázali talent, to ne.
<reagovat 
čtenář Rychlé šípy - 26.1. > Kdo volil Piráty volil Mažňáka.
My volíme SRŘ!
Buďme svorni!
Pryč s Mažňákovci, pryč s ublafanym Pospíšilem, Fialou, Bartošem, pryč se zrádci národa, s kuplíři a udavači zneužívající naše peníze, podlézajícím Bruselu, pryč s lháři a udavači. Hanba jim!
<reagovat 
 čtenář spravedlivý - 26.1. > čtenář> a ještě horší jsou udavači z Litery, kteří se snaží narušit soudržnost Totemáků! Pryč s Helenou Kacbundovou a její bandou feministek!
<reagovat 
Čtenář - 27.1. > a jarouše z teplý tu taky nechceme!
<reagovat 
Čtenář - 27.1. > hodit vás všechny do pekelného ohně!
Budiž tma, bezvěrci!

<reagovat 
čtenář sociál džulián - 27.1. > tohle je džuliánův ser ver, sem nikdo nic jinýho než on psát nebude. možná ještě petula a sagvan tofi, ale to je všechno. já jsem jarouš z Lepný, já su strašně pěkný. báseň to je moje, nemám žádnej ocas (oje).
<reagovat 
 Čtenář - 27.1. > čtenář> ty jsi blbec v teplácích, jen kretén z tebe nezvrací!
<reagovat 
 Čtenář - 27.1. > čtenář> ty jsi blbec v teplácích, jen kretén z tebe nezvrací!
<reagovat 
Čtenář - 27.1. > Bartoš a feťácká strana Pirátů dělá vše proto, abychom všichni soudní volili KSČM v čele s Vojtou Filipem. Bartoš je hlupák, zfetovaná buzna a dementní ZMRD!
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je čtyři + sedm ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter