Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Čtvrtek 27.2.
Alexandr
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
O zdánlivé smrti Milušky Voškové (teror na Písmáku, aneb fakt si myslíte, že je dobré si ze mě dělat prdel? tady je jednosměrka drahoušci)
Autor: Oběť Písmáku (Občasný) - smazáno


Poznámky k tomuto příspěvku
Oběť Písmáku (Občasný) - 11.9.2019 > Milušku zná každý. No nekecej, kdo chodí na podobný posraný servery jako je tenhle, ten ji musí znát. Aji kdyby si o ní myslel něco ošklivého, musí. A noci ze sedmého na osmého září se stalo toto: Miluška Vošková zmizela. Nejdříve to vypadalo, že se jen sekla u nového milence, pak se ale zjistilo, že zmazáni byli na Písmáku i další. Luboš Krmáně, Stanislav Vašina, umělec Tvořivý, sedmikráska paví očko, Repulsion, Populsion, Jana Marie Q, Marvan, háijek... // Ale čert tyhle všechny vem, co ta Miluška? Copak ta někomu něco udělala? Všichni jsme se zlobili, ale nakonec pravda vyšla najevo. To byla tak: do tábora uchvatitelů byl odeslán tým vyjednávačů. No pilo se, kouřila dýmka míru, pak se delegace vrátila a prej - úspěch. Bude propuštěn Luboš Krmáně. // A? Co A? No Krmáně, dobře. Ale co ostatní? A hlavně ta Miluška. A tak musela vyjednávací skupina s pravdou ven: při únosu se někteří pokusili o útěk, proto byli postříleni všichni, zranění nula. Jen Luboš a Miluška přežili, protože neutíkali. // No tak snad!? Tak nám ji snad vrátíte, ne? Písmáčané drží pohromadě. Klidně Bohunku vyměníme za všechny Brňáky. Jenže to je ještě složitější. // Jak víte, Bohunka to má ráda. A v zajetí objevila způsob, jak to mít pořád. Provokuje své věznitele, ty si myslí že jí znásilnění, ale Bohunka si užívá. A nejhorší je Nero Dero.
<reagovat 
Čtenář - 11.9.2019 > Takže vážení redaktoři a majitelé totemu: tady končí legrace. Pokud se necháte zesměšňovat sami, je to vaše věc. Ale pokud tak někdo činí vaším spolupracujícím přátelům, TAK HO SNAD ZMAŽETE, NEE? A teď už to není žádná legrace, nějakej judla nudla, tohle je sakra vážná věc!
<reagovat 
Čtenář - 11.9.2019 > Se ti plete Miluška s Bohunkou, ty už mám taky dost.
<reagovat 
čtenář TOTEM - 11.9.2019 > Bohuna už se z toho videa zbláznila!
GRATULUJEME ZA REDAKCI!
<reagovat 
Čtenář - 11.9.2019 > Pokud to nevíš, tak Písmák patří Analfagotovi, jsi pomatená a zmatená, jsi královna fakenews!
<reagovat 
Čtenář - 11.9.2019 > https://youtu.be/PJxAixvQKxw

Tady je příčina všeho zla na Totemu a Písmáku!!!
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je pět + šest ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)   Nepublikovat mimo Totem.cz  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter