Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 28.5.
Vilém
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Recenze, názory
 > Recenze, názory
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Koncesionářské poplatky za Českou televizi a Rozhlas jsou největším hyenismem, musejí se ihned zrušit!
Autor: MírZemi (Stálý) - publikováno 1.11.2021 (00:24:54)
Koncesionářské poplatky za Českou televizi a Rozhlas jsou ponižující pro obyvatele českého národa. Navíc často dochází k šikanování a exekucím rodin, pokud nezaplatí zaprodaným a nenasytným veřejnoprávním médiím, jejichž zpravodajství jsou zaujatá především v honbách neznámých extrémistů asi někde na toaletním papíře.

Koncesionářské poplatky jsou ponížením obyvatel okleštěné a ohlodané České republiky, a proto musejí být ihned zrušeny. Sněmovna tedy musí zasáhnout včas, aby se provedl ve veřejnoprávních médiích přezkum, audit, kontrola, kam peníze občanů skutečně jdou.

Veřejnoprávní média musejí tedy přestat se šikanováním českých občanů. Řešení situace kolem veřejnoprávních médií bych ze strany státu nazval jakousi uvítanou nucenou správou, která zároveň částečně napraví sociální křivdy.

Veřejnoprávní média musí kontrolovat stát, vzdělaní a svědomití lidé, provoz veřejnoprávních médií musí být pod Státním rozpočtem. Teprve stát má právo požadovat vyvážený a spravedlivý prostor pro mnohé politické názory a přesvědčení, dále konání kontrol a auditů, jinak se z místa nepohneme.

A proto koncesionářské poplatky, v době digitální a digitálnějších technologií, vnímám též jako přežitek největšího hyenismu ve 21. století, 30 let po Sametové revoluci, který je třeba ihned zrušit.

Václav Kovalčík


Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je devět + sedm ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter