Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 24.2.
Matěj
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
VZPOMÍNKO
Autor: analfagot (Stálý) - publikováno 13.2. (14:36:12)

~ VZPOMÍNKO! ~


Tam kdes je život náš…
- u hrobu pučí vřes,
tvá láska, Bože můj,
nás opustila dnes!

~

Ohníčky očí mých navždy uvidíš plát,
po cestách děravých,
ve smutné době ztrát...

Přečteš si verše mé,
já lásku ti vyznával...
vzpomínky oživnou,
zas jako bych ti mával.

~

Veselou vzpomínku uchovej v paměti,
na to, co měl jsem rád, na tebe, na děti.
Na slzy pomysli jen tichou vzpomínkou,
na to, co zmizelo, na hořkost, bolest mou.

~

Nestojím o lítost, nestojím o proslov,
na jednom hřbitově tisíc je černých vdov…
U hrobu pochopíš, jak srdce osamí,
chodí sem přetvářka s černými páskami.

~

Ucítím kroky tvé,
když listím zašumí,
vůni tvou nepoznám,
to hlína neumí.

Nad rakví zazní mi tichounké sténání,
pro muže, již byli do „pekla“ vehnáni...

~

Stydíš se jako dřív,
dnes však už zbytečně,
na věčnost odešly vzpomínky společné!

Vzpomínat přísluší básníkům ztrápeným,
bylas mým životem,
zůstalas hrobem mým!

~

Loučím se naposled,
má Lásko nesmělá,
nikdy víc v životě nespatříš anděla,

protože NEVĚRNÁ zůstalas navždycky,
nevěrná vzpomínko
- osude tragický!

Poznámky k tomuto příspěvku
1 helen (Občasný) - 13.2. > Tak asi má Anička-Bohuna stejný nápad jako ty a asi jí napadla stejná slova...
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 13.2. > GRATULUJEME K PŘIZNÁNÍ, BOHUNO!
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 13.2. > to už ta Bohuna přehání, ale říká se-kdo lže ten krade, tak se tomu nedivím. Dílo je famózní a je jasné, že trotl ho nedá...

Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
 analfagot (Stálý) - 13.2. > j.f.julian> Nechápu, kde ta Anička s hemoroidy u prdele bere tu drzost, ale pojala lidi za idioty, kteří jsou zřejmě nesvéprávní a nedojde jim, že těžko se zmůže na říkačku do školky a najednou tvoří poezii??!!
Vypatlanost Bohuny!
<reagovat 
ZDŠ LITOVEL (Občasný) - 13.2. > pro BOHUNU-ZLODĚJKU A DILETANTKU

https://youtu.be/mMdyEfQAsRI
Doporučil 
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 13.2. > To se k ní hodí, pro parchant úchylnýho!
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 16.2. > rap to neni, to jsi chytla draka, takže co neni rap je pro tebe špatně, ale s tim ti nehelfnu, to chce číst knihy a opravdovou poezii, opravdové básníky!
Přesto nechápu, když pohrdáš kvalitou, proč ji pod jiným nivkem KRADEŠ??
Ale to už je spíš otázka pro tvýho psychiatra...
<reagovat 
zkouška (Pravidelný) - 16.2. > Jedna z posledních básní uvedená pod nickem jf.julian byla opravdu skvělá. Ale tohle hřbitovní kvítí připomínající dikcí 19. století (např. Raise a pod.) je jiná káva.
<reagovat 
 Čtenář - 16.2. > zkouška> Jasně. Tu coz pod nickem Julius Horák uveřejnil ty, co? Judlajz-nudlajz je vobluda sprostá blbá vždycky. A nebo se už Myštíkovi omluvil, aby si zasloužil aspoň soustrast? Nevšimla jsem si.
<reagovat 
 1 helen (Občasný) - 16.2. > zkouška> A proč sem pleteš Juliána, když to napsal Analfagot? Ty už jsi taky na fetu?
A co básně od Juliána pod nicky Seifert nebo Wolker, ty ti taky nejedou?
Jistěže ne, ale když jsme po tobě chtěli uvést tvoji nejoblíbenější a tvýho nejoblíbenějšího autora, tak ses nezmohla na nic!
Ty si zasloužíš přesně ten výtvor od ZDŠ Litovel, ten se k tobě fakt hodí.
Bohuno, tak sis trochu pokecala i s náma, viď, nejenom sama se sebou!
Každej není tak jednoduchej jako ty, co na tom nechápeš? A proč si myslíš, ty chytrolíne s mozkovou nedostatečností, že by měli všichni psát stejně, tak jak se ti to líbí, respektive, jak to ještě přeblekotáš? Dle toho, co o jfj vím, tak z toho byl asi hodně smutnej, že se ti jeho báseň líbila, protože ty jsi založila hodnocení - 1 BLB, TROTL apod., to jsi měla asi nějakej výjimečnej den na svobodě ze síťový klece...
<reagovat 
 analfagot (Stálý) - 16.2. > 1 helen> Ahoj Helen, vona je dneska neděle a jak jsem vypozoroval, tak v neděli je vždycky hodně sama, asi žádná návštěva v diagnosťáku, tak trolí.
Mě mrzí, že mi odepírá moji vlastní tvorbu, přepisoval jsem to asi 5x, ale naštěstí aspoň přiznává, že ji pod nickem Anička Z, jako ZOUFALÁ, ukradla, to je posun.

Já se na ní nezlobím, když nic sama nepíše, tak neví jak to autora bolí.
<reagovat 
 1 helen (Občasný) - 16.2. > analfagot> Děláš si doufám pr... od takovýho ignoranta, který sá trpí nemocí anachronismů tě to bolet nemůže!?
Je to klasická poezie a co je pro tebe určitě pozitivní je, že si tě plete s Juliánem!?
Vycházím z toho, co ty netajíš, že se mu básnicky chceš vyrovnat... Kdysi sis posteknul, že na delší básně ještě nemáš... tak tady tato je důkazem, že už na to máš.
Je naprosto současná, moderním jazykem tvýho věku, žádná holá říkačka a přesto v klasickém hávu a řemeslně dokonale zpracovaná.
Možná, ale neznám celý tvoje dílo, se jfj ještě nevyrovnáš v tý rozmanitosti stylů a slovní zásoby. Jenomže jsem si tím jista (jak by řekl jfj), že to přijde, máš na to, hlavně buď pevný a nepodlehni závisti diletantů.
Já bych asi začala uvažovat, kdybych teda uměla, to co ty, o vlastním stylu, ale možná si to musíš tzv nažít jako Julián, zatím můžeš psát o ženských, nemýlím-li se...
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 16.2. > Díky, ok, o vlastním stylu... no, vybral jsem si juliánův styl, protože je mi nejbližší a vím, že mi s tím pomůže. Ty nevíš, že mi stále pomáhá, když nevím jak dál a nemůžu s něčím hnout.
Tu lehkost zdaleka nemám, ale je to k zamyšlení. Já jsem na sebe trochu pyšnej, v podstatě nedávno jsem byl na úrovni Bohuny... asi ten vlastní styl musí přijít sám, nevím, uvidíme, žádnou knihu zatím nechystám, taky jsem si vědom, že kopíruju, opisuju nebo, jak by řekla Bóža, vykrádám Juliána, ale aspoň s jeho vědomím. O ženskejch píšu dost a slovní zásobu rozšiřuju nejen z veršů, ale zejména z flámů s Juliánem, jenže to je kulomet novotvarů a vtipů, to si nejenom nezapamatuješ, ale na to nemáš kapacitu, podobně jako Zkouška na poezii.
Nebo se ZKOUŠKO PLETU A NĚCO NÁM KONEČNĚ vlastního PŘEDVEDEŠ???
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 16.2. > Magore, tohle přesně říkali o Fráňu Šrámkovi a kde je on a kde ti, co mleli tyhle hovna? Třeba ty!? Dej si pár facek, žvanile netalentovanej, co nic nepíše a chce tu rozdávat moudra o poezii a pak si utři tu hubu posranym hajzlpapírem, trotle!
Už nevotravuj, buď něco předveď a nebo jdi do prdele, jasný?!!!!!!!!!!?
<reagovat 
 j.f.julian (Stálý) - 16.2. > analfagot> ten pičus neví ani jestli je chlap nebo žena, dokud nám neodpoví na všechny dotazy tak se s ním vůbec nezdržuj, ať kecá co chce, na idoota, my, kteří tvoříme, nemáme čas!
co zítra, hany??
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 16.2. > 10 piano, chlast, šoust, casino a radost až do rána, jasná páka
<reagovat 
 j.f.julian (Stálý) - 16.2. > analfagot> BON
<reagovat 
zkouška (Pravidelný) - 16.2. > Julian tu pod vlastním nickem nebo pod svými alternicky brojí proti hiphopu. Ten tu ale nikdo nepíše. Proti čemu se tedy vymezuje? Zřejmě jako písničkář (zde před několika lety pod nickem Johnky)
nemá rád hiphop. Ale tady by měl spíše argumentovat moderní nebo dokonce soudobou poezií.
Na druhou stranu je mu třeba přiznat, že přes všechen křik a hysterii si přece jen něco vzal k srdci a zlepšuje se. Je sice stále jednostrunný a na tu jednu strunu hraje ještě v tak omezeném rozsahu, který se hned tak nevidí,ale přece jen se občas něco najde. Škoda jen, že to "něco" zatím nepřispívá k rozvoji básnické řeči.
<reagovat 
 1 helen (Občasný) - 16.2. > zkouška> ty musíš mít opravdu prcka, když si tu furt něco musíš dokazovat, hlupáku!
<reagovat 
 j.f.julian (Stálý) - 16.2. > 1 helen> helenko, tak nějak to bude, truhla si moc nevěří, zastydlá dětinskost, úzkostný psychopat s prckem a se scvrklym šourkem, patrně obřezaný ve vyšším věku, BON!
<reagovat 
zkouška (Pravidelný) - 17.2. > Juliane a 1helen, děkuji vám za podnětné názory. Já si nic dokazovat nemusím. To vy tu máte pořád starosti o druhé.
<reagovat 
 analfagot (Stálý) - 17.2. > zkouška> co to pleteš, uber s fetem trotle, KDE JSOU TY ODPOVĚDI???
<reagovat 
čtenář rýp - 17.2. > Na totem za nudlajzovejma dišputacema se sebou samym, to je to poslední, proč to má smysl. Ale zase to má smysl. Takovýho nesoudnýho osla amatérské literatura dlouho neměla, a že už tu bylo exotů. Jen tak dál.
<reagovat 
Čtenář - 17.2. > vzpomínko, hovínko
krásné verše nudlo
z toho bude déčko od martina a petuly
vzpomínko, hovínko a egilovo kladívko

tak
<reagovat 
Miroslavek (Pravidelný) - 17.2. > Problém těhle nýmandů, jako je Zkouška, Anička, Bohuna, Zeandrich ap. je, že nic neumí a tak kritizují vše a všechny a čím je někdo výraznější, výjimečnější, čím víc někdo vyčnívá z průměru a především nad neschopnými, jako jsou oni, tak jsou terčem jejich nenávisti, jejich ubohosti a vybřednou na povrch v plný síle ty nejhorší lidské vlastnosti ukryté v každém člověku, ale čím víc toho člověk umí, tím víc dokáže ocenit práci druhého.
Ano, Zkouška si zde dokazuje, že není nezajímavá, přehlédnutelná, neviditelná.Znalostmi, uměním a chytrostí, ani vtipem, to nedokáže, tak jediné co jí zbývá je sprostá demagogie a kritika.
Anále, tvá báseň je krásná a souhlasím s hodnocením tvého básnického vývoje, jak psala Helen, každý takové štěstí nemá, aby mu radil ten nejlepší. I já jsem mezi těmi šťastnými, ahoj a budu tě sledovat, M.
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 17.2. > Děkujem Mirku, zrovna sedíme s jaromírem a porcujem lahvinku vína. Hezky jsi ty zbytečný hajtry popsal. Je to všude, Sluníčkáři, Srdíčkáři, Mináři a ostatní lháři, kteří nic neumí, ale kritizujou ty, kteří umí.
Jaromír je největší profesionál! Amatér pouze tím, že v Česku nic nevydal, ale to je jen otázka času. Jak potom nazvat ty, kteří na amatérském servru jen kritizují, ale nejsou schopni ani nic amatérského zplodit??
Idioti, debilové, ignoranté?! Amatér ve smyslu Totemu je člověk který něco tvoří, a v tomhle vidění je každý obdivuhodný a je-li schopen překročit stín vlastní sebepýchy, pak i hodný respektu. Toto však neplatí pro tu špínu Bohunu, Zkoušku, Mystikuse...
Nu, a nyní do díla!!
TOTO JE PROHLÁŠENÍ BOJOVNÍKŮ ZA AMATÉRSKÉ UMĚLCE analfagota a jfj, tedy toho, jenž byl vyobcován z Bohoslovecké fakulty, protože černoprdelníkům vypil mešní víno. (ty vole, já fakt v přítomnosti Mistra mluvím jak kniha, vono je to fakt nakažlivý)
<reagovat 
Čtenář - 17.2. > no, to ses zas vycajchnoval nulajzy. celej egil, celej egil...
<reagovat 
čtenář Bohunka - 17.2. > Jste zlí a nudlajzovi křivdíte. To neni jen tak, povídat si pod deseti nicky pořád dokola sám se sebou, to chce výdrž, aspoň sám před sebou se tvářit, že jsem dva a víc. Ale nudlajz se nedá. Mele pořád dokola jedno a to samý, jednou helenka, pak zuzanka atd. Kždý by se studem sám se sebe poblil a - nudlajz ne. je to hrdina.
<reagovat 
 čtenář souhlasím - 17.2. > čtenář> Souhlasím. Julián-hudrián je statečný. A básník, jako egil. Celej egil povím vám.
<reagovat 
ZDŠ LITOVEL (Občasný) - 17.2. > Tak to je dobrý, ta která tu roztahuje pyskáče, stříká v autě, řve na dítě ať se jí nehrabe v kundě, tak tadlecta mrdka bude někomu říkat že je sprostej?! Zkouško-Bohuno, cos to sežrala, že jsi tak chytrá, my chceme taky!
Naše dílo speciálně vytvořené pro tebe má už 600 lajků, poděkuj ty erotická modlo dementů!
Body: 5
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 17.2. > zkouško bohuno připomínáš mi nesoudné dementy ze Superstar
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 17.2. > Vím Bohuno, že si doma píšeš verše a protože všechny okolo jen urážíš, tak je dost složité se pak prezentovat i kdyby sis vymyslela další nicky, nejen Zkoušku nebo Poslední Inku. Blbý je, že nechápeš proč...!!!
Protože jsi arogantní sprostý trotl! Není v tobě kousek pokory, takže i kdybys psala jako Bůh (rozuměj - Já) tak se s přízní nepotkáš. Proto rada zkušeného zní - dokud nezapracuješ na sobě nech to v šupleti, třeba až tě život pořádně křísne...
p. s. pokora není to, že budeš všechny chválit a dávat tipy pozitivním píčovinám, to je trapný Sluníčkářství, POKORA JE V TOM, ŽE SI UVĚDOMUJEŠ VLASTNÍ NEDOKONALOST, neb dokonalý je tu jen análka, vlastní sestra řiťáka, pa puso. (a ty, servíro, máš-li tu drzost a odvahu, tak nalij básníkovi!)
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 17.2. > No, Jarnýre, neznám servíru která by ti nenalila.
Ještě jsem chtěl říct Bohuně, že se jistě včera skvěle bavila u toho rapera ze Slovenska, který rapoval o bolesti ze smrti matky-to pro ní musel být Silvestr ve 4 promilích...
A za nás s Juliánem - nejsme zajedno, jestli se to hodilo před ty Sluníčáře, ale obsahově i rapersky to bylo famózní. Když píše duše, tak to je ok, škoda, že Zkouška - Bohuňka žádnou nemá.
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 17.2. > Pod rouškou alkaholu vymyslel anál nové slovo a oslovení — BOHUŇKA, BOHUŇKO. Ten chlapec má talent! Dneska máš Bohuňko success, viď, předpokládám, že sis stříkla do trenýrek?!
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 17.2. > díky bratři, ano řekli jste naplno to, co si o ZKOUŠCE a BOHUNĚ myslíme všichni!
Ale přece, shodli jsme se dnes na tom, že její mrdy už budem komentovat jen dvěma písmeny
HH
/hejty hajtry/

ta její díla pod nickem Odulá Bohuna mají aspoň hodnotu vypovídající o její debilitě, tady už jen plive záští nad vlastní impotenci a scvrklym pytem...
<reagovat 
zkouška (Pravidelný) - 17.2. > Juliane, napiš ještě něco. je to zábava. Ale chtělo by to trochu invence, tohle je pořád dokola.
<reagovat 
 Čtenář - 17.2. > zkouška> ano ano nudlajzo, napiš nám ještě něco
já se snažím bejt rapná co to jde
ale tebe překonat?

Tam kdes jes dnes…
u hrobu knučí pes,
ať tvorba tvá, nudlajzo,
nás neopustí dnes!
(a ani pak, s egilem sej mak)

<reagovat 
 čtenář KUNDĚ - 17.2. > zkouška> Zkouško, ty kundo debilní tady nejsi u Juliána, je vidět že jsi natvrdlá píča!
A co by ti měl napsat novýho, ty píčo z ryby, když nejsi schopna napsat ani uveřejnit jediný svý bláboly?
Na tebe stačí opakovat jedno slovo-PÍČO!
<reagovat 
 Čtenář - 17.2. > čtenář> tak tohle je úroveň tvé poezie kterou jsi schopna napsat? AHA, tady není co dodat, teď dávám zapravdu všem co se ti smějí. Ty si zasloužíš i ty urážky.
Četla si to po sobě? To nám prozraď proč tady oxiduješ, nechápu, vždyť ty jsi úplnej kretén vymaštěnej!
Jak někdo napsal- ty jsi trotl kterej si chce něco dokazovat, ale jediný co nám dokazuješ je, že jsi analfabet a nevzdělaná hloupá kráva.
<reagovat 
Otylá Bohuna (Pravidelný) - 17.2. > Řiťáku já se ti omlouvám že jsem tak rozpolcená a trapná, pochop mě, POTŘEBUJU SI ZAMRDAT!
Mám jí furt vyšpulenou, každýmu jí vnucuju, ale nikdo nechce tu mou oteklou housku vojet, soráč, i ty a julián!
Doporučil 
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 18.2. > Bohuňko-Zkouško, my tě chápeme, když svrbí tak pálí!
<reagovat 
Čtenář - 13.2. > amaterská tvorba má právo nedokonalost. ale diletantství je diletantství, z toho by člověk fakt blil.
<reagovat 
 Čtenář - 13.2. > čtenář> Jak by mohl být nudlajz diletant, když dostává doporučení od redaktora? Ha!
<reagovat 
 Místyflus (Občasný) - 13.2. > čtenář> bohuno, proč si nadáváš, protože jsi shemale? my se učíme že diletant je ten, kdo nic nepřečet a je nevzdělanej, ty to splňuješ, nebylo by lepší si strčit ruku až po loket do vlastní prdele než tady pindat, pitomečku hloupej?
<reagovat 
 Místyflus (Občasný) - 13.2. > čtenář> bohuno odulá, proč si nadáváš, protože jsi shemale? my se učíme že diletant je ten, kdo nic nepřečet a je nevzdělanej, ty to splňuješ, nebylo by lepší si strčit ruku až po loket do vlastní prdele než tady pindat, pitomečku hloupej?
<reagovat 
 Čtenář - 13.2. > čtenář> zkouško, ty vošklivá buzno, ty černá prasnice, jak tě vyřešíme, pověz, chceš píchnout nebo radši jateční pistoli?
tvůj čas je u konce, pudeš do kafilerky
<reagovat 
 Čtenář - 13.2. > čtenář> zkouško, ty vošklivá buzno, ty černá prasnice, jak tě vyřešíme, pověz, chceš píchnout nebo radši jateční pistoli?
tvůj čas je u konce, pudeš do kafilerky
<reagovat 
 Čtenář - 13.2. > čtenář> zkouško, ty vošklivá buzno, ty černá prasnice, jak tě vyřešíme, pověz, chceš píchnout nebo radši jateční pistoli?
tvůj čas je u konce, pudeš do kafilerky
<reagovat 
 čtenář Bohuňe - 18.2. > čtenář> mám poslední informace že Bohuňa, jak ji vtipně nazval anál, neboli řiťák, byla dneska odsouzena za to, že příbuzné chtěla otrávit jedem na myši! Jestli to je ta starší, tak nebude mít v lochu internet, tak si možná oddechnem od tý pičifundy!
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 18.2. > díky, to je opravdovej hnus, ale kdo by to od tý trotlice nečekal! Bylo by to řešení a oslava by jistě byla grandiózní. Tak snad, nerad bych bral spravedlnost do teplejch...
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení     Novější>>>

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je deset + devět ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter