Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Neděle 17.1.
Drahoslav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Próza
 > Próza
 > Povídky
 > Fejetony
 > Úvahy
 > Pohádky
 > Životní příběhy
 > Cestopisy, reportáže
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Kennedy o covidu-čtěte i dopsané komenty, jsou zajímavé a potvrzují video i mnou předpovězené kroky vlád!
Autor: j.f.julian (Stálý) - smazáno


Poznámky k tomuto příspěvku
j.f.julian (Stálý) - 7.11.2020 > Kdo má trochu paměť a čte mé články, tak mi dá zapravdu, že přesně toto jsem tvrdil již v prvním týdnu covidu v ČR, jen jsem covid a otázky opatření a roušek nesrovnával s tuberkulózou ale s chřipkou...

Kdo mě sleduje, ví o mých vizích o kterých se mi nechce dopředu moc mluvit, avšak něco už jsem prozradil.
Nyní s plnou vážností mohu prozradit, nebo spíš zopakovat, že bude válka!
To je další plán těch mamrdů, kteří covid spustili. Tohle je jen předehra.
Udavači od Pirátů mě klidně můžou tahat za nohu, udat mě za poplašnou zprávu, to ať si poslouží, ale válka bude. Samozřejmě že si nepředstavujte 2 světovou, tohle bude jiné kafe, zdálky pro ovce únosné, posléze-až se jich dotkne osobně to bude horší než to, co vidíte ve filmech. Technologie jsou na takové úrovni, kterou si ani já neumím představit...

Mé vize, které mám o válce trvají již cca 2 roky, nechtěl jsem o tom mluvit, protože jsem tonda, který opravdu nechce plašit dopředu.
Radím si zkopírovat tuto předpověď a nebudu jí dál rozvíjet i když bych mohl a určitě měl, jenomže, když mi vyplašenci nevěří ani ohledně roušek, tak tomuhle by nevěřili stopro, naopak...

Musím si dát bacha na hubu, už to kolem mě houstne ze všech stran. Blíží se cenzura, tedy, já už jí mám tak z 80%, teď bude všude a po zvolení Bidena se dotkne každého z vás, kdo používáte soc. sítě.

Měl bych slavit, nenávidím je, ale vadí mi, když nám berou svobodu.
Asi nahraji Bohuňe a zpovykancům, ale kdo mě poslechl a něco ví o Teorii archeoastronautů, tak mu je jasněji...

Jestli vám má slova přijdou vhodná pro psychiatra, tak máte pravdu, někdo prostě vidí dál a vidí víc... a to je přeci blázen, který bude doceněn až v budoucnu, až tzv. po hře!
ŠKODA!
<reagovat 
Miroslavek (Stálý) - 7.11.2020 > Soukup tě opakuje a teď i Kennedy?
O tý válce by mě to zajímalo.
Je to síla, fakt je, že si ty h... koupí koho chtěj, ty prachy co má jen těch 5 zmíněnejch si 99% lidí na planetě neumí ani představit, v podstatě ti rozumím i s tou válkou, vždyť o ní píšeš i v tý knize, kterou jsi mi poslal a tu jsi myslím napsal asi před dvaceti lety, jestli si to dobře pamatuju.

Vono se musí stát něco velkýho aby lidi prohlídli, já doufám, že se něco změní po soudech, lidi už to dávaj kvůli bankrotům ap., ale o tom už jsi taky říkal, že až se někdo upálí, bude se střílet ap., snad ty ovce zabedněný prohlídnou!
Chtělo by to vůdce za kterym by lidi šli!
Kromě tebe žádnýho nevidím!
Ty amatérský demonstrace jsou vládě k smíchu.
A teď ještě ty buzeranti vyhrajou volby, to se to sere úplně všude a jak řikal Kennedy, ten rozkol společnosti, to hecování k rozdělení se daří i v ČR, tý nenávisti je všude plno, musím si taky koupit zbraň, bude horko!

V sobotní PARTII na Primě je Okamura, jestli to nevíš, budu poslouchat!
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
 j.f.julian (Stálý) - 7.11.2020 > Miroslavek> Na Okamuru se podívám, ale oni ho zase nenechají dokončit myšlenku, ani větu, tj. spíš k vzteku, ten Soukup byl debil, ale někdy ho nechal trochu mluvit!
O válce veřejně psát nechci, snad, až to bude pro lidi viditelnější, oni si žijí schovaní ve své ulitě a myslí si naivně, že to přečkají za pecí, když vidím ty jejich reakce na chatech, tak to je škoda slov a zbytečné rozčilování s hlupáky.
Mimochodem, ten Kennedy mluvil i o srovnání fašistů s coviďáky, viď - já přísahám, že jsem to viděl dnes poprvé a opět jsem neopisoval, to jen k mému předchozímu článku! Ale myslím, že už jsem ho vymáz, jsem líný se podívat.

Máš pravdu i v tom, že by to chtělo pozvednout hlas a volit STRANU RADIKÁLNÍHO ŘEŠENÍ, teď je na to správná chvíle, 50% lidí by za takovou stranou šlo, ale já už na to sílu nemám, já jsem to promeškal v 89 roce, tehdy jsem to měl dotáhnout...

No nic, já už na to prdim, když vidím ty sobecké kreatury, nějak jsem předběhl dobu, i v básních, uvažuji o tom, že bych ty knihy dal na net, když je nestihnu vydat... teď řeším tu recitaci...

čus, blíží se Vyhlášení BLBA roku 2020, potřeboval bych nějaké originální komenty, tak snad to zase nevyhraje čobolka...
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 7.11.2020 > Co ta sázka? Na hovno, co?
Je to hrůza, ale vzpomněl jsem si na tvý slova, že Biden brzy umře...
Horší to bude u nás, jestli vyhrajou Piráti se Starostama, mám po náladě, dneska padla naděje, akorát ty souvislosti o kterejch si taky psal nikdo tady nevidí.
Myslel jsem tuhle na Kryla, to byl takovej vizionář jako ty...
Potřebuju se vožrat, potřebuju makat, to je úplně v píči co se tu děje.

Já už jen čekám, kdy ti daj plot i na Totemu...
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
 j.f.julian (Stálý) - 7.11.2020 > analfagot> Kuci díky, já jsem také v depresi, na prachy seru, hrál jsem kontra, jen podle toho, co jsem si přál a to vždycky dopadne špatně, ony ještě budou ty soudy, tak nevím jestli už vyplácej nebo budou čekat, ale počítal jsem s prohrou, odnesou to kočičky, to mě mrzí víc.

Jó, Anále, musíme vydržet než otevřou podničky, můžeš jít se mnou do toho mýho, ale holky tam nepouští, tak to není ono.
OK, jdu opravovat trilogii, čus
<reagovat 
Místyflus (Pravidelný) - 8.11.2020 > myslim si to samý co julián i kennedy, je to účelovka a jen hlupáci ji neprohlídli, ale to je normální, na slovensku je to ještě horší, tam je na 1 chytrýho 320 debilů... na Totemu máme 1 a to stačí, aby tu sral hovna pod každý umělecký dílo, zmrd všivej
Doporučil 
<reagovat 
Čtenář - 8.11.2020 > Žádáme názor zdejších sluníčkářů a leseb ze Slovenska?
Co nám povíte teď, rouškaři?
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 8.11.2020 > Anonymy nečtu, ale protože lidi na Totemu jsou srabi se přihlásit, nebo pod svým nickem napsat svůj názor, tak odpovím i srabovi.
Jsi asociál bez jakékoliv empatie, sobec, který myslí jen na sebe, ale o to nejde. Ty, jako ostatně většina prostoduchých lidí na světě, jsi v podstatě stejný jako lidé negramotní a primitivní. Zjevně bez vlastního názoru, bez uvažování, přemýšlení o slovech která pronášíš!
Tobě stačí nakukat blbost a budeš ji opakovat jako trotl dokud jí sám neuvěříš.

Než ti ale povím již mnou 100x proklamované důvody, které mám pro oporu svého názoru, odpověz mi ty na pár otázek...

1-proč si myslíš, že tě ochrání hadr, který funguje jen dvě hodiny a jen ve sterilním prostředí, který se musí používat zcela a jen sterilně, což samozřejmě používání na ulici není.

2-proč myslíš, že všichni ti rouškaři, jako doktoři, zdravotníci, důchodci ap., kteří nosí roušky jen a jen mezi dalšími rouškaři padaj jak hrušky a nakazí se jich víc než nerouškařů?

3-proč myslíš, že tyto rádobypreventivní opatření nebyli a nejsou nikdy používány na daleko horší viry, jako je chřipka, tubera ap., u kterých umírá daleko víc lidí???

4-do kdy si myslíš, že budeš nosit roušky, když lék na covid není, stejně jako není lék na chřipku???

5-proč si myslíš, že tě karanténa bez léků uzdraví?

6-jistě víš, že očkování nikdy chřipku nevyléčilo, lidé očkovaní ji chytnou stejně jako neočkovaní

7-proč jak magor posloucháš jen sluníčkáře?

8-proč myslíš, že televize, soc. sítě dávají cenzuru na jakýkoliv jiný než procovidový názor a umlčují lidi, chtějí je trestat ap.???

9-Jak je možné, že tě nezajímá ta obrovská masa lidí, kterým roušky škodí, ztrácí v nich vědomí, ničí jim to pleť, jsou psychicky na dně???

10-jsi asi génius když si myslíš, že zavření všeho něco změní - viz 9 předchozích bodů!

TAK ČEKAM!!!

<reagovat 
čtenář ..secret writer - 8.11.2020 >

Jen (v průměru) párkrát ve svým životě
šanci máš, pozemský
človíčku, ...významněji .zbavit se svýho plevelu,


nazpátek se ohlédnout, „výhledy“ přehodnotit , …, td.,
a přestoupit rázně do ..vyššího levelu :)!


Teď, při „pandemii“, je zde šance /přímo
okatá u / žebříčku svých hodnot/ řádně
přeposkládat šprušlata;..:)


<reagovat 
 j.f.julian (Stálý) - 8.11.2020 > čtenář> chytrý a citlivý člověk nic přehodnocovat nemusí, a debil? ten žádný žebříček nikdy neměl, myslí jen na sebe a tak to zůstane!
<reagovat 
Čtenář - 8.11.2020 > Moje rouska pri teto pandemii ochranuje tebe, tvoje zase mne -co je na tom tak tezke pochopit. Kdyz nekdo, kdo pravdepodobne uz od skoly umi cist a psat, dela porad, ze to nechape, tak nam rozumnejsim, musi byt hned jasne, ze to ve skutecnosti moc dobre chape, a ze jen ze sebe dela, ze to nechape, protoze kdyby priznal, ze to moc dobre chape, a ze to stejne nenosi, tak by nam v tom okamziku vysly najevo jeho protilidské postoje, a celkove jeho postoj a nenávist proti dobru a pokroku a miru, a proti lepsi budoucnosti celeho sveta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nemeli by se takovi lidi v dobe nebezpeci preventivě zavrit, aby nerusili jednotu a snazivost celeho pokrokoveho lidstva????????????????
<reagovat 
 analfagot (Stálý) - 8.11.2020 > čtenář> Ty jsi teda zpracovaná ovce, jen tě utratit!
Taky ti dam otázku-poslechl sis toho Kennedyho? Opravdu celého???
Jestli ano, tak ti už není pomoci, ale spíš ne, ty radši budeš poslouchat Českou tv, protože to ti vyhovuje, jsi líný pako, který nevidí, že přichází o svobodu.
KOLIK TI JE?
Asi málo, když neumíš svobodu docenit!
Hrůza tohle číst, ale nejsi sám, debilů je vždycky víc, proto si s vámi ti bohatí a chytřejší dělaj co chtěj!
Neuvěřitelný! Uvědom si, že TOTO je konspirace, ne to co ti tlučou do palice, TOTO!!!

Když ti budou povídat, že je pro tebe dobrý, aby si zabil své zvíře, tak ty to uděláš?!
ASI JO!
A pak ti řeknou, že nejsou prachy a že budeš makat zadara, ale jen 5 let... a ty? No jistě, že budeš, ty půjdeš na testy, na očkování, budeš makat jak černej, pozveš sem migranrty, budeš prcat buzny a třeba kozy, protože jsi jen hovado a ovce.

Věř mi, a tady se odvolávám na to, co včera psal jfj o válce, věř mi že takoví jako jsi ty, půjdou první na porážku!
Je to prostý jak děloha panenky-TY a tobě podobní vyvolávají konflikty, strach, lidi rozdělujou, tak se nediv až ti někdo vypláchne hlavu lopatou!

<reagovat 
Čtenář - 8.11.2020 > Dobře anále, vono bude vopravdu třeba násilí, tyhle kurvy jinak neprohlédnou, na nic jinýho zvířata nereagujou.
Příští tejden si kupuju zbraň, už se mezi těma extrémníma levičákama necítím bezpečně, já vyzývám veřejně juliána aby založil tu stranu, jak jste včera psali, budu první, kdo ho podpoří a jak ho poslouchám, tak nás bude mraky, nenašel jsem ani jeden jeho názor se kterym bych nesouhlasil!
Koukej ho přemluvit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<reagovat 
Čtenář - 9.11.2020 > Chápu tě Juliáne. Sám cítíš, že tvá duševní choroba je mnohem horší než covid. Ty dennodenní záchvaty a strasti, které zažíváš, jsou otřesné. Ale zkus pochopit, že většina lidí není duševně nemocná jako ty, takže pro ně je v tuto chvíli mnohem větší hrozba covid, a ještě větší hrozba covid v kombinaci s šílenstvím.


<reagovat 
 j.f.julian (Stálý) - 9.11.2020 > čtenář> Dám ti radu kterou jako první dávám svým žákům...

Vykašli se na žárlivost, vyprdni se na závist!
Být jako někdo, snažit se někomu podobat, čímkoliv, ať zjevem, hlasem, oblékáním, nebo třeba postavou, či dokonce svým projevem, hlasem, hláškami, to všechno nemá cenu, je to nanic. Originál je jen jeden a nikdy nebudeš jako originál!
Buď svůj, vždycky a za každých okolností.
Nestyď se, nemáš za co!
Ty jsi jedinečný a originální sám o sobě.
Někomu budeš k smíchu, někdo tě bude urážet, ukazovat si na tebe, ale jde jen o zvyk. Zůstaneš-li svůj, nebudeš-li se schovávat ve své ulitě nebo za někoho, lidé si zvyknou i na tebe a nakonec tě ocení, budou tě obdivovat právě pro tu originalitu!

Co se týče tebe, ty jsi opravdu případ, já bych tě z toho dostal, ale myslím že se tak strašně bojíš, tak moc se za sebe stydíš, že se docela dobře může stát, že se takto doplazíš až na konec!
Je úplně jedno jestli jsi obézní, šišláš, ráčkuješ, máš velkou hlavu, máš hloupé směšné jméno, že neumíš verše číst ani recitovat, stejně jsi originál.
Jen hloupý člověk se ti bude smát. Jen hloupí lidé bez fantazie, bez představivosti se druhým smějí, protože si neumí představit, že se jim také může stát, že budou staří, nemocní, že jim umřou děti, že přijdou o zrak ap...
Ale jedno je jisté!
Přijdou, každý člověk se potká s ranami osudu, dřív nebo později, když tedy nemá štěstí a nechcípne dřív...

Musíš na sobě moc a moc pracovat!
Začni tím, že se svlékneš do naha před cizími lidmi!

Další lekci ti dám až toto zvládneš, pa puso, jdu si dát do podničku (zavřeného) pár sklínek dobra a cvrnku auťák, život je totiž krásný, když si ho nevážíš, holubice.
<reagovat 
 j.f.julian (Stálý) - 9.11.2020 > čtenář> Mýlíš se, kdo není duševně nemocný, je mrtvý!
Poradím ti - až budeš páchat sebevraždu covidem, napiš si na více místech, že nechceš probudit, lidi jsou totiž hovada a možná tě objeví nějakej agilní Pirát a bude tě chtít zachránit!
Já osobně se takových srdíčkářů bojím nejvíc, proto učiním tzv. trojkombinaci, tedy - lahev vodky na ex, plyn + prášky + devítku! Tady je naděje, že se ti to povede, ale hlavně na různých místech nech tu zprávu! Jako Rychlé šípy nechávali všude šišky, aby je nikdo nemohl překvapit nepřipravené k boji.

Navrhuji asi toto...

Ty zasranej čůráku, nech mě bejt!
Chci chcípnout a na tvé zachraňování ti seru!
Jestli mě nenecháš chcípnout, budeš se o mě muset do smrti starat a živit mě ze svýho, kreténe!
Jakýmkoliv "zachraňováním" přebíráš za mě zodpovědnost!

Tohle doporučuji všem rouškařům a votravnejm coviďákům!
Věřte, že až vás potká "skutečná" nemoc, tak si toho, vy vyplašenci z leknutí, všimnete!!!
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 9.11.2020 > Už to tu jaromír pár měsíců říká o vakcíně, a ejhle, je po volbách v USA, který Biden vyhrál podvodem a najednou je na světě vakcína!
A co čert nechtěl, taková zasraná náhoda, víte kdo ji našel???!
Budete jistě hodně překvapeni, objevili ji firmy Gatese a toho druhýho šaška, kterého jmenuje Kennedy!
TO JE KURVA náhoda- kdyby ji objevili před volbama vyhrál by Trump, ale oni to prozradili až když vyhrál podporovatel COVIDU, ROUŠEK A VAKCÍNY!!!

Ať jdou do prdele zmrdi, pořád vám to nedochází, KOVIĎÁCI A ROUŠKAŘI????
Furt nic, kreténi hloupí???
Teď pudete na porážku, dostanete čipy, do smrti se budete zmítat v opatřeních, když se to bude vládám hodit, ve Stanném právu, v domácím vězení, v cenzuře, v zasranejch hadrech na držkách a nikde už se nedovoláte práva, spravedlnosti ani svobody.

VY NEČINNÍ ZA TO MŮŽETE, protože jste ovce!
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 9.11.2020 > jak už to tak bývá, oni začnou poslouchat má slova až bude pozdě, až se jich to dotkne osobně!!
Jenže ono už se jich to pár měsíců dotýká, akorát to nevidí a myslí si, že to přejde!

N E P Ř E J D E !!!
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 9.11.2020 > https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=0xrx2VPKZjc
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 10.11.2020 > Bohuňo, povím ti něco, co by tě mělo vyděsit!
Dnes můžeme číst, že zemřela moje bývalá kamarádka Ulrika Kotajná ve 49 letech.
Sice neříkaj na co (asi covid), ale důležitá je jiná věc.

Ona mi před cca 26 lety v posteli řekla, že jsem na ní moc starej...
Asi ti to stále nedošlo, tak jinak!
Kolem mě je spousta idiotů a hlupáků, kterým je o 20 nebo 40 let méně a občas taková slova slyším... ale oni nechápou že ve valné většině se mého věku ani nedožijí! Chápeš?
O tom, že já jsem život, na rozdíl od nich a od tebe, skutečně prožil, že jsem si ho užil, ani nemluvě.
Ty žiješ Totemem, no pěkně děkuju, také nenávistí, tak to děkuji 2x, prostě - brzo to zalomíš, což cítím a měla bys to brát vážně vzhledem k mým předpovědím, které se zatím vždy vyplnili...

Lidé, kteří šli proti mě, kteří se mi snažili ublížit, to zalomí vždycky hodně brzo, ale na má varování nedbají, vysmívají se mu.

NO BUDŽ, já vím své...
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 13.11.2020 > Já o vlku a vlk za dveřmi, Bohuňo!
Vyzkoušela sis jaký to bude až tě z Totemu a slušné společnosti autorů vyloučíme.
Kdybys věděla co o tom vím já, tak bys okamžitě změnila způsob komunikace...
Možná už dnešek rozhodne, ale víc neprozradím, jen, že jsi byla mnohokrát varována a zatím co ty přidáváš na sprostosti, agresivitě a nenávisti, já konám!
<reagovat 
Čtenář - 14.11.2020 > vargoško, ty ses prej živila na slovensku tak, že si umíš nasrat do krku? tak to chci vidět, ty prasnice špinavá, to bys mohla předvádět v Talentu! Vy jste na Slovensku všichni tak šikovní cikáni?
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je tři + čtyři ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter