Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 30.11.
Ondřej
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Recenze, názory
 > Recenze, názory
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
PAP
Autor: j.f.julian (Stálý) - publikováno 18.11. (19:09:20)
PAP – PROHLÁŠENÍ ANÁLNÍ PRAVDY

VO co go…
Spojili jsme se jako hnutí s odborníky přes covid a roušky a zjistili jsme, že roušky
jsou velice škodlivé lidskému zdraví!
Používají se naprosto špatně, nesterilně v nesterilním prostředí, déle než doporučované dvě hodiny, a i kdyby byla dodržována všechna pravidla, tak jejich účinnost je maximálně 20%, avšak je třeba zdůraznit, že přijde-li člověk do styku s nakaženým, který trvá déle než pět minut, tak jsou roušky zcela zbytečné!

Roušky jsou opravdu jen poslední zoufalý náznak obrany pro lidi, kteří vyžadují jakoukoliv naději, i když zcela lichou, prostě placebo.

Co hůř!
Roušky způsobují nebezpečné nemoci! Daleko nebezpečnější než je covid sám, a pozor, i zcela zdravým lidem, nejenom nemocným, pozitivním ap.
A to jak na dýchacích cestách, plicích, tak na pleti, kde katastrofálním a dlouhodobým působením pleť totálně zničí a obnovení bude trvat celé roky.
Dále způsobují řídké sperma s malou šancí na obnovu a funkčnost a také celkové oslabení imunity člověka.
Takže jejich negativní dopad je přímo morbidní!

O tom, proč je určití zainteresovaní lidé tak neúprosně prosazují už bylo řečeno moc, kdo chce, tak si zjistí...

PAP ovšem přišla na vakcínu, která tuto katastrofu zachrání!
Tato vakcína byla již 4 měsíce zkoušena na dobrovolnících, cca 50t. lidech, s úžasnými výsledky kolem 95% naprostého vyléčení a znovuobnovení všech zasažených orgánů a funkcí!

Upozorňuji, že ač si vakcína i následné očkování vyžádá velké finanční prostředky, vše bude zdarma! Tyto prostředky uhradil zakladatel našeho hnutí PAP z vlastních
legálních příjmů!!!

Nyní k očkování…

Bude určeno ženám, mužům i genderově nejasným a nepojmenovatelným pohlavím, někdo jim říká „zvířata“, nebo růžolící, dále lesbám i teplometům, ale i translidem,
jestli se tedy mohu odvážit říci „lidem“, aby to někoho neurazilo.
Co se týče žen, tady budu přesnější.
Očkování je určeno pro češky a slovenky a také ženy ze států bývalého SSSR.
Mimořádně jsme schopni otestovat i Bohuňu, což je maďarská cikánka, ale pouze,
prokáže-li se zvířecím pasem!

Přebrali jsme tzv. Slovenský model dobrovolnosti očkování!

Aby bylo hned od začátku jasno.
Zříci se exekuce (očkování) nelze, tedy výjimku mohou udělit jen tři lidé,
a to já, analfagot a Okamura.
Kdo se dobrovolně nenechá očkovat nebude vypuštěn 24 měsíců do ciziny, jen letecky do Sýrie a Afganistánu, ale bez možnosti návratu!
Neobdrží totiž tzv. Analpas! Dále bude omezen na stravě a vodě, budou mu z moci
úřední zaslepeny přívody k energiím, bude mu zrušeno Právo na práci a děti budou
převychovány v rodinách, které naši blahosklonnou dobrovolnost správně pochopili!

Očkování bude probíhat transparentně ve školách na Obecních úřadech a knihovnách!
Pro ještě větší bezpečí, zdokumentování a zamezení duplicity budou exekuce natáčeny odborníky. Očkovaní budou motivováni našimi i zahraničními specialisty.
Bude-li někdo z jakýchkoliv důvodů požadovat odsunutí termínu, ano, jsme schopni
mu vyhovět za kauci 10000 EUR, která nedodržením dalšího termínu, který stanoví odborná komis, propadne PAP, samozřejmě na bohulibé účely.

Nyní k samotné exekuci.
Protože situace je opravdu, ale opravdu děsivá a kritická, přistoupili jsme na zcela
originální způsob, ojedinělý v celém světě, i když je nám jasné, že svět bude opět
opisovat! My jsme na tuto variantu připraveni a za pár desítek milionů EUR jsme
ochotni poskytnout téměř nezištnou pomoc i své odborníky, prodat licenci.

Tedy – očkování proběhne ve dvou týdnech, 1+1 na střídačku, a to per orálně, tedy, per ústnicí a per análně, tedy per rektum, vždy až do výronu vařícího genetického magmatu speciálně vybraných odborníků. Tzv. teplou zátkou, či, „špuntovkou“.
Tato metoda se prostřídá celkem 8x a zjištěnou povinností je použití alespoň 3 mužů na každou jednu léčebnou proceduru pro zajištění různosti léku!

Bolestíny z Pirátů můžeme ubezpečit, že to nebolí, ti, kteří mají rektálku ještě neodpaněnou (u Pirátů to bude jistě minimum jedinců všech vícejmenovaných pohlaví), maximálně to trochu píchne a bude to mít sladkohořkou chuť po mandličkách.
Ti, kteří už jsou nakaženi covidem bohužel o tuto nadstavbu blaha přijdou, ale
my věříme, že ke konci všech procedur si i oni přijdou na tu dobrotu!

Protože jsme dostali na našem setkání PAP dne 17.11.2020 i dotaz, zda a jak se bude očkování provádět, kdo bude exekutorem, tak vám vše osvětlíme detailně.

Pohlavní úd, jistěže ztopořený, pronikne do muže, ženy, či růžolícího a tam pln
odhodlání vypustí blahodárnou šťávu (lék). Bude tedy tak dlouho v permanenci aktérů dokud spravedlivě a demokraticky nevypustí nálož, resp. paštiku!
Upozorňujeme, že vagína u žen či růžolících transek se nepočítá, naopak, zdržuje!
Pro bojácné, například heterosexuály, jde jenom o zvyk, zaručujeme vám, že po páté kompletní terapii už nebudete chtít nic jiného, protože tento skvostný způsob přináší velikou nadstavbu, tedy anální orgasmus při stimulaci předstojné žlázy!

Protože lidé měli určité obavy, že to nestihnou, jelikož zmatenci z vlády a finančně zainteresovaných doktorů na covidu, jim omezili pohyb apod., tak jsme vymysleli možnost, že připustíme všechny 3 resp. 4 aktéry najednou a tím zamezíme dlouhým frontám nedočkavců, zejména ze strany podporovatelů ODA a ODS, kteří si nevrzli ani nepamatují.
Pro méně chápavé je tedy povolena i tzv. Cikánská férovka, tj. tři na jednoho, neboli také Trojské sáňky, či tříkolka – v našem případě tedy spíš čtyřkolka.

Jak jste jistě pochopili, vše bez jakýchkoliv ochranných prostředků.
Ba přímo zakazujeme šprcgumy, rukavice a roušky, líbání je povoleno, což si
zřejmě užijí nafetovaní Piráti a Ekoteroristé, není však podmínkou pro splnění našich
požadavků.
Ubezpečujeme, že na tzv. „hřištích“ bude zabezpečena první i poslední pomoc, potraty rovněž zdarma, samozřejmě s časovým odstupem, ať se nám tam nešikují nepřizpůsobiví už před činohrou.

Nyní k aktérům naší pomoci jmenovitě…

PAP vede a jeho presidentem byl demokraticky, po vzoru samozvanců z DEMObloku, zvolen j.f.julián – jeho zástupci jsou – největší odborník na anální léčbu pandemie – Analfagot a předseda SPD, jako čestný dohližitel na procedury.

Tímto navrhuji na vyznamenání Řádem Bílého lva tyto mimořádné muže…
Analfagot – za své celoživotní dílo pro lidstvo a hlavní přínos k objevení léčebné vakcíny PAP, dále notorické odpírače roušek (bude upřesněno) a Mistra Saudka (protože mu v mládí žádný pěkný kluk neutekl!)

Dále budou jmenováni do tzv. Skupin…

Skupina Pionýři výzkumu a aplikace:
do ní byli jmenováni Vítači a eurohujeři, čeští poslanci EP, 100 nelegálních migrantů vybraných p. Okamurou, ti budou vybráni náhodně losem – tzv. ODS losovačkou,
takže bez překvapení, dále pak naši přátelé z věznic s maximální ostrahou a Diagnostických ústavů.

Skupina zkušební, kontrolní a supervizor:
zkušení borci - hokejisté Hašek, Richtr a Jágr, biatlonistka, co už nelýžuje – Koukalová a Stodolová, povolávám i Pekarovou, z vězení Berbra, Němcovou,
Kalouska, Fialu a Novotného, Šídla a do předních pozic vedoucí představitele České tv, Barrandova a Seznamu, Dalíka i Rittiga s Janouškem a Böhmem,
povolávám do zbraně i Faltýnka, Prymulu, Krause a pana Výpalku.

Pro zvýšení tzv. Euromlsu byla vybrána Schoberová, Brejchová a Šafránková,
Náhlovský a nejstarší Novotný (ten za zásluhy o zkažená léta u tv obrazovek)

Pro zvukovou malebnost a podkres: Ortel, Landa, Eben a Klus.

Pro dokonalou iluzi úspěchu byla vybrána Čvančarová, která bude celou dobu mlátit hlavou o parkety, v hluboké pokoře a úctě k účinkujícím, aby pozvedla jejich malověrnost a ostýchavost, tleskat a fandit bude rovněž Mádl, Trojan, Hrušínský
a Svěrák nejst.

Bartoš a spol budou rozdávat zdarma marjánu a piko, trváme však na tom, že z vlastních zásob.

Speciálním hostem a zároveň obětavým účastníkem a náhradníkem ochotným kdykoliv zaskočit za unavené a prázdné borce bude Minář z Chvilek, ten je povinen
zaskočit milionkrát!

Drazí, abych vás ještě více naladil, i když vím, že pro Bohuňu a mnoho ostatních to bude splněný životní sen a jediný způsob jak si konečně kvalitně zakdákat, přesto úspěšní obdrží věcné dary s logem PAP! Například propisku, mucholapku, lízátko, nebo párátko, což jistě ocení mladí, kteří mají hubu bez zubů, protože jim to vyžrali drogy!

Ve jménu Jana Husy z Husy a J. A. Komenského, po jeho vzoru splňme si všichni tuto občanskou povinnost. Sám Komenský už říkal nabodeníčko krátké a nabodeníčko dlouhé, dlouho jsme otáleli a nyní máme možnost dostát jeho velikosti!

Aby toho extras nebylo málo, tak chápeme, že oba Svěráci, jako scénáristé, nikoho moc nerozpumpují a tak jsme povolali opravdové stars, učitele a špecialisty, jako byl na humor Jarda Štercl, tak na šprc například starého dobrého Siffrediho, Nicol Love nebo Evu Elfie, či Little Caprice a Miu Manarote.
Tady si jsem jist, že pak bude ta nálož léčivé šťávy uspokojující, špalek do rektálky proklouzne jak Foglarův nožík do prašivky a očkovaní půjdou tomu léčení orgasticky naproti s gustíčkem a s radostí pravého vlastence!

Protože jsme řekli, že vše je zdarma, tak případné „dobrovolné“ příspěvky budete posílat na později uvedené konto PAP ve Švýcarech.

ps. kdo dočetl Prohlášení PAP až sem tak výslovně souhlasí s jeho zněním, rovněž se vzdává jakékoliv nápravy v textu, bere za sebe osobní zodpovědnost při očkování.
Budou-li výše uvedená jména někomu připomínat známé lidi, bere na vědomí, že toto je jen jeho osobní výklad pramenící zřejmě z přebujelé fantazie, nasranosti a předpojatosti, je to jeho vlastní trpasličí nenávistná projekce do jmen!
Tak jest a buď, jfj.


Poznámky k tomuto příspěvku
analfagot (Stálý) - 18.11. > profesionální práce!
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
ZDŠ Litovel 9A (Pravidelný) - 18.11. >
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
1 helen (Pravidelný) - 18.11. > JAROMÍRE, JAROMÍRE!!!!!
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
taky bohuňa (Občasný) - 18.11. > tak sláva, to si Bohuňa šmákne!!!!!
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
Diaz (Pravidelný) - 19.11. > BOHUNO AZ TI VYSTAVI TEN ZVIRECI PAS TAK NAM HO OFOT A VLOZ, TO BUDE TRHAK TOTEMU A TY BUDES KONECNE SLAVNA!! ZATIM SI JEN TRAPNA!
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
Čtenář - 19.11. > Co se dá domyslet o vážném stavu pisateli?
<reagovat 
Čtenář - 19.11. >

Sledovat to můžeme již ..drahná léta – při prý vhodném, tzv. ..americkém
způsobu „použití světa“ i my ..zde prý měli bychom dosud vážné
pojmy nahradit uměle navozen.ými nám dojmy, …, hojně

používat superlativy,…, vyprázdněná, jinak silná slova, do
kterých ..skutečnost ..pravá se Ti lehce schová, …, a ty
pobídky milé k životu / „absolutistckými“ ..podněty

(( ...)).<reagovat 
 Zeanddrich E. (Stálý) - 19.11. > čtenář> 

nebo lépe takto:

Sledovat to můžeme již ..drahná léta – při prý vhodném, tzv. ..americkém
způsobu „použití světa“ i my ..zde prý měli bychom dosud vážné
pojmy nahradit uměle ..navozen.ými nám dojmy, …, superlativy

používat hojně,…, vyprázdněná, jinak silná slova, do
kterých ..skutečnost ..pravá se Ti lehce schová, …, a
pobídky milé k životu ty / ..čenžnout „absolutistckými“ ..podněty


(( ...)).


<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 19.11. > My v PAP naprosto souhlasíme s komentem Diaze a jsme velice zvědavi, jestli se Bohuňa zachová jako zvíře a pas zvířete opět nedoručí a nebo se bude konečně chovat rozumně jako člověk a tento pas nám ofotí, abychom ji při očkování mohli svěřit mužům v lepší kategorii, zatím spadá do kategorie Mrázek, Stodola, Rittig!
<reagovat 
Čtenář - 19.11. >

V čem to ..hlavně tkví - podepsalo se cca třistapadesát let ..nesvobody
..tak čitelně ..na rozumu Čechů, nebo jde jen o/ to tzv. ..české švejkovství?

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Že se zdravým rozumem části Čechů to asi
bude ..trošku slabší, uvědomil jsem si ..letos na
jaře,…, když stěžovali si třeba/ někteří: ..pokud s
nasazenou rouškou opuštěně (nanejvýš se


zvěří)  /běžím v lukách, …, hlubokým lesem,
nebo v poli,…, tak nelehko se mi
v roušce dýchá,…, v boku/ z toho píchá,…., a
od té roušky mne i, při běhu, obě uši bolí!

(( ...)).


<reagovat 
 j.f.julian (Stálý) - 19.11. > čtenář> Tady apeluji, již po sté, na inteligenci komentujícího!
Myslím, že evoluce a vzdělanost lidí v ČR by měla být už tak daleko, aby se uměl přihlásit?! Do té doby bude nevyslyšen!
<reagovat 
 j.f.julian (Stálý) - 19.11. > čtenář> Tady apeluji, již po sté, na inteligenci komentujícího!
Myslím, že evoluce a vzdělanost lidí v ČR by měla být už tak daleko, aby se uměl přihlásit?! Do té doby bude nevyslyšen!
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 22.11. > https://youtu.be/CJ81xkUnfUY

a zakázali zpívat...
tak to tady máme, jo kryl do toho viděl, ten by ty zasraný rouškaře vyhnízdil...

dobře si poslechni text, ty tupej rouškaři!
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je jedna + čtyři ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter