Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 30.11.
Ondřej
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
ROUŠKAŘI II.
Autor: j.f.julian (Stálý) - publikováno 20.11. (17:23:54)
Motto:
„Já nebráním tobě se pseudochránit,
ty nebraň mně dýchat vzduch!“


ROUŠKAŘI II.


Prymulo, Blatný, Čtvrtníčku,
vždyť vy jste roušky nosili,
poučujte si prvničku;
proč lékaři to koupili?!

To říkával už Gusta z Husta:
„Čo slabé je, nech odpadne!“
Že nenávist z covidu vzrůstá,
nepřipadá vám nápadné?

Média štvou a povyk šíří,
je to až trapné, ku zblití,
na koho celý humbuk míří,
na koho je to ušitý?!

Vždyť nasaď si tu jetou roušku,
důvody hledej, nič si zdraví,
však kecy volů nepapouškuj,
síťová klec ti názor spraví!

Já vzduch chci dýchat přirozeně,
nechci se dusit, snažně tě prosím,
nelidský teror ti připočteme;
SÁM šedesát let mozek nosím!

Poznámky k tomuto příspěvku
ZDŠ Litovel 9A (Pravidelný) - 20.11. > https://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/clanek/tri-typy-lidi-kteri-sleduji-porno-40342651#dop_ab_variant=0&dop_req_id=2paUhVuwPOR-202011201612&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=6&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
Miroslavek (Stálý) - 20.11. > Těm hlupákům jehněčím to snad nikdy nedojde?!
Krásně napsáno juli

Já bych ty rouškaře trestal už za tu blbost, že jsou poslušný ovce a melou ty sračky o toleranci!

Boží trest na ně a ten přijde, když nepochopili, že si doživotně ničí plíce, snižujou imunitu tak, že je ve stáří položí i chřipečka!


Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
1 helen (Pravidelný) - 20.11. > O tom, že to juli napsal skvostně nemá cenu diskutovat.
Myslím že i to je covodistickej plán, zkrátit lidem život, jen zatím není jasný o kolik let ti rouškaři podělaný přijdou, a my s nimi, hrůza, co je tohle za zbabělej národ!
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
PRASAČKA (Občasný) - 20.11. > Já sleduju jak roste popularita tvé básně na internetu, ty víš jak ty voly nadzdvihnout, ale máš absolutní pravdu! Bezmozkové, ovce, hlupáci!
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
Čtenář - 20.11. > Bohuňo, když už píšeš Mistrovi (37),tak měň font, jsi asi dement, fakt to nikdo nečte, báseň je skvělá a je o tobě,
<reagovat 
Diaz (Pravidelný) - 20.11. > SOUHLAS✌ŠKODA ŽE ANONYMNÍ KUNDA SI ZASE BUDE HRÁT NA 5 LIDÍ.
SOUHLAS I S SPD, JE TŘEBA VYKOPAT ASOCIÁLY DO SBĚRNÝCH TÁBORŮ😂😂😂
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
čtenář rouškaři - 20.11. > Ty magore, tu nemoc si nikdo nevymyslel. Nasadit si roušku není idiotský nápad, ale racionální způsob, jak zamezit přenos kapének. Dýchat normálně je super, choď do přírody. Bez roušky, pochopitelně, s dvoumetrovým odstupem.

Tu nemoc někdo vypustil z laborky a tentokrát to nemohli stopnout ti z galaktické federace, protože si Země - jako vědomí tý planety - vynutilo, ať se ten vir rozběhne. Zastavil se turismus, což je nejlepší. Budou vánoce v Praze bez turistů. To ti nestačí? To je přece úžasný.

Mafiáni i galaktická federace si mezitím něco vyváděj, se světem se něco děje a nikdo neví co. Ale já to vím. Čum na nebe blbečku, třeba na tebe něco blikne. Pokud jsi ve společnosti, nasaď si roušku. Ta nemoc je reálná. Kokote. Záleží na promořenosti, to je logika.

Myslíš si, že kdyby byl v době španělské chřipky (jako důchodce asi víš o 1920-1922 - jaká náhoda) internet, že lidi vůbec ještě existují?


<reagovat 
 j.f.julian (Stálý) - 20.11. > čtenář> primitivní anonyme co se nezvládneš ani podepsat, stačí mi jen tvé oslovení a vím, že číst dál nebudu, viz PAP a HH, příště lépe.
Roušky jsou pro hloupé naivy jako placebo, ale to snad ví i malé děti, takže to asi nebylo obsahem tvých urážek...

SPARTA + SPD + PAP, jsi zařazen jako první várka očkování, tedy budou tě obdělávat kucí z Valdic!

G R A T U L U J I
<reagovat 
 Čtenář - 20.11. > čtenář> Bohuno, idiot se pozná podle toho, že místo argumentů nadává, já nevím jak v Magyar ale v 60 letech má v ČR do dúchodu člověk daleko, ale to ty 57 letá šlápota už víš👎👎👎
<reagovat 
 čtenář ať žije svoboda - 20.11. > j.f.julian> Očkovat se taky nenechám, do toho určitě někdo něco nacpee, v tom jsme zajedno. Jinak jseš idiot. Naštěstí odchází doba takových bezvěreckých bezmozků jako ty, nadchází doba aliens. Kreténský dědci, co nepochopí mimozemšťany, už nikoho zbržďovat nebudou :-D Běž si demonstrovat bez roušky, ať je to rychlejc blbečku.
<reagovat 
 čtenář kdo vyhraje - 20.11. > j.f.julian> Každopádně někdo vyhraje. Těžko se dá předpokládat, že se nějací starý fašistický škeble, který mají tu drzost odvolávat se na český odboj za druhé světové války a na slovanství obecně. Jste jak mor tohoto národa. Starý rasisti. Za všechno můžou cikáni, vy omezený bezmozci. Co když ty fašistiký starý rozoumku prostě už nikdy nevyhrajete? A vyhrajou mladý, co si radši budou povídat s mimozemšťanama a budou chtít sjíždět radši duchařinky, eso blbinky a jsou schopný pochopit i sexuální odchylku, nebo chápou, co to je vyrůstat v takovým moru takových "českých" fašistických zaprděnců. Týhle debility typu Sparta + SPD je všude příliš moc a je to věkově příliš starý, než aby to mohlo doopravdy vyhrát. Tak nedoufej ve své násilné vlhké sny. Aby nakonec nebyli zavření staří fašisti.
<reagovat 
 Diaz (Pravidelný) - 20.11. > čtenář> kdo je fašista? Piráti, ODS?? Špatně, to jsou neomarxisti-extremisti levičácký😈jsi kretén, že to nevíš?? 😲😃🐖🐖
<reagovat 
čtenář kreténe - 20.11. > Globální mocenský systém se to jmenuje. V USA tomu říkají neomarxisti antifa a komunismus. U nás se tomu říká Kalousek a Bartoš, nebo Zeman a Babiš. Jak je kdo fanatik, kterým směrem. V Rusku tomu říkají imperialisti a fašisti. Prakticky je to odpad a negativní klika mimozemšťanů. Víš, kdysi dávno ... byla naše galaxie drakoniánská ... a pak přišli elohim ... bla bla bla. Nemáš šanci.
Co ale můžeš tou svou natrdlou palicí pochopit, je fakt, že ten hnusný systém manipuluje médii a ze všech sil se snaží vyprovokovat a vytočit stádo idiotů, které nechápe ani mystiku, ani jak to chodí v naší galaxii.
<reagovat 
Diaz (Pravidelný) - 20.11. > TOP 10 JE CELÁ O BOHUNĚ, TOLIK SLÁVY JSI ŠTĚTKO CIKÁNSKÁ NEZAŽILA!
TAK NA OSLAVU TÝ ŠPÍNY... https://youtu.be/eIf6VHXS-SA


<reagovat 
 Čtenář - 20.11. > Diaz> presne, na ty cikansky hemzy nejsme zvedavi, rekni nam jak se na ulici pochcavas a jaky to bylo kdyz si palila v mladi 20 vepřu za den na E55?? 🐷🐷🐷a proc ti rikaj na totemu prasnice??
<reagovat 
 čtenář blbečku - 20.11. > čtenář> Tímhle už provokuj svý mládí. Stejně jsi idiot a nácek, tak už ti dám pokoj.
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 21.11. > Děkuji za enormní zájem o tuto pravdivou říkánku!
Někteří, nebo spíš jedna šmudla, nepochopí asi nikdy, že anonymy nečtu, tak snad si alespoň cákla u toho do trenek, ale to už je úděl slavných celebrit, že se na ně pověsí nevyzrálí nýmandi. Jelikož jsem slavný již 40 let, tak mě to nechává klidným a velkoryse to přecházím.
Už jsem zde zmínil, že píšu také texty k písním, jen málo, ale jsou velice slavné! Píši je pod pseudonymem a nelituji, dokážete si asi představit, že taková Bohuňa by si urvala vzteky koule, kdyby se dozvěděla že si zčasta zpívá písně o kterých si myslela že jsou od interpretů... ale to už je vyšší level mé tvorby, guten tag a guten abend, snad zítra, shemale nemyté, dnes pracuji na jiném projektu.
Pro mé příznivce píseň mládence, který to má v hlavě srovnané...


https://youtu.be/8LSASiOvGls
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 21.11. > a ještě jeden kousek pro ty chytřejší...


https://youtu.be/r-kxGnnS92Q?list=PLrvwjtIRdGV69T6avUBdBYHhpgByd42fg
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 21.11. > Skvělý járo!
to už se pozná z toho, že zbabělci vylezli z děr! BOHUŇO JSI NEDOMRLÉ NEDOCHŮDČE!
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
analfagot (Stálý) - 21.11. > vy-ty zkurvený neomarxisti a nepřizpůsobiví vítači pudete🐽✌PAP+SPD
https://youtu.be/iIXc1y5MVcw

<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 21.11. > https://youtu.be/HfeL1o9PLEc
<reagovat 
taky bohuňa (Občasný) - 21.11. > může mi někdo vysvětlit proč jsou lidi tak tupí, že nepochopí, že jim ty hadry ubližujou?

ORTEL je supr!
Body: 5
Doporučil 
<reagovat 
 j.f.julian (Stálý) - 21.11. > taky bohuňa> Pokusím se...
Lidi jsou obecně strašně hloupí. To je vidět na každém kroku. Jsou to materialističtí sobci, kteří si jen hrají na nějakou toleranci, sluníčkářství, empatii ap.
Ono se to lehce hraje na velkodušnost, dokud se tě to ovšem netýká osobně!
Pak se mávnutím kouzelné hůlky projeví ta jejich stupidita, asociálnost, sobeckost, nemorálnost, sebestřednost, primitivnost a zvířeckost.
Archeoastronauté si vybrali ze zvířat lidi!
Oni si vybrali víc druhů, ale to už by pochopili jen 2 z Totemu, tak vám to nebudu zamotávat.
Lidem, ať už je pojmenováváme jakkoliv v celé jejich historii, hlupáci by řekli evoluci, nebo-li vývoji, dali technologie a poznatky, rady a poučení, vložili jim do šroubovice DNA určité schopnosti, avšak jen vybraným jedincům, vložili i určité možnosti nadhledu vizionářů. Bez napojení na archeoastronauty, které samozřejmě stále probíhá, a dle Teorie archeoastronautů jsme tedy mimozemšťané, což zase pochopí jen ti nadaní, bez toho bychom byli tam kde miliony let, tedy lovci a ještě k tomu, málo úspěšní lovci a sprostá jednoduchá hovada.

No a k věci. Většina lidí je stále v podstatě primitivních, mají z toho komplex a mindrák, mají potřebu se zařadit a uspět ve společnosti.
Protože však nejsou natolik chytří, aby mohli uspět mezi chytrými, dělají chytré aspoň na ty ještě hloupější než jsou sami...

Jsou tedy stádní, jsou ovce, protože neumí být originální, nemají co nabídnout, jen "opisují" moudra, prázdné fráze, kterým vůbec nerozumí a netuší, že jsou k smíchu těm chytrým, nemají na nic vlastní názor, úsudek, zkušenosti jsou jim na prd, protože se nepoučí.

A tak se stane, že chtějí-li světu něco říci, nenachází ani myšlenku, ani slov, přec mají malou slovní zásobu. Oni nemohou mít větší, protože ani netuší co melou, neznají význam ani běžných slov! Proto já s blbci mluvím jejich jazykem, oni jinému, třeba slušnosti a humoru, nerozumí.

A tak nadávají, posmívají se, hovoří o inteligenci druhých, snaží se je onálepkovat, zesměšnit (např. věkem), jim nedojde že jsou trapní a že mají vlastní máslo-chyby na své palici.

A tak trolí a onanují, na víc se nezmohou. Jsou jednoduchého a omezeného rozumu, vždy se přidají k většině i kdyby bylo zjevné, že mluví a blábolí kraviny jako jsou roušky, NIKDY ti neodpoví na otázky, oni neznají odpovědi...

Tak proto je nás chytrých, nebo ještě lépe řečeno, nás opravdu moudrých, tak málo. Proto tak vyčníváme a jsme nenáviděni ovcemi, proto jsme drahokamy mezi šutry a balvany - MY JSME SILNÉ osobnosti, my jsme předurčeni, za cenu vlastních obětí, ukazovat druhým cestu.

Je to úděl, ale my jinak nemůžeme, je to náš osud, NAŠE CESTA, kterou půjdeme i přes tu hloupost a bídu všude kolem nás.
Málokdo překročí svůj stín, své dané schopnosti a to lze vidět například i na mých dílech. Teprve když to lidem naservíruješ pod nos tím, že díla narecituje profesionál, zas jen povolaný, tak lidé tu krásu, nebo třeba hloubku, moudro ap. uvidí, oni nemají ve své Malosti a povrchnosti jinou možnost.
Proto také vítězí obecně ta FB dílka, ty říkačky s pravidelným metrem, pozitivní poezie ap. srágory z kterých je mi zle!

Takhle to vidím já...a počítám s tím, že do mé pastičky moudra se lapí zas nějaká ta Bohuňa, nějaký ten duševní mrzák a sebemrskač, jemu to totiž nedá.
NEMÁ CO JINÉHO NABÍDNOUT!
<reagovat 
 čtenář díky za pokus - 21.11. > j.f.julian> Kdo má poznat, že umíš napsat souvislý text? Tos překvapil, úplně žasnu.

Archeoastronautika je super, ale není to jenom archeo, je to i teď a to dost naléhavě. Jinak my nejsme mimozemšťani, my jsme genetický pokus mimozemšťanů - špatné kliky - který se jim nezdařil, protože jsme svéhlavější, než jak nás chtěli - jako poslušné ovco-orky do dolů. Jsme hezčí a nadanější než oni a to je nebetyčně sere. Jako genetický pokus, co jim nevyšel, jsme je teď poslali do dolů, po boku s andělíčky z galaktické federace. Všichni jsou nadšení.

Čekáme, až většině obyvatelstva dojde, že existují mimozemšťani, ti dobří, ne jen hnusný šedý zrůdy, zlí trpaslíci, nekromani, příšery s třemi řadami zubů a podobná verbež.

Tak tě chválím, důchodče, že nevěříš na Darwina, pánbíčkář nejseš a víš, co je archeoastronautika. Kdo má z těch tvých vypitých Bohuněk poznat, že máš v hlavě i mozek? Podle básniček to není ověřitelné, protože to jsi mohl napsat za mlada a teď do toho napsat slovo "roušky".

Mimochodem - antikrouškaři. Co jako má ta společnost dělat? Nechat tu nemoc rozjet a nechat zkolabovat zdravotnictví? Nebo budeme nosit roušky a ztratíme základní obranyschopnost na běžné virozy, protože si nepřenesem ani ty? Vymyslet nějaký očkování, který nikdo nechce, kromě sobeckých důchodců, kterým je už všechno u zadku? Nikdo nevěří nikomu.

Že jsou nějaký svinstva menší než vláseček, se ví a dostat někomu něco do mozku nemusí být až takový problém, že by kvůli tomu musela být pandemie.

Takových pandemií už chtěl kde kdo spustit spoustu, včetně moru. Jenže mor můžou stopnout alieni, tohle si vynutila planeta. Že nějakou takovou nemoc asi potřebuje, aby jí lidi dali trochu pokoj a vydusili se ve vlastní šťávě.

Současný plán s tím covidem je brzdit nemoc a neubrzdit to tak, že chcípnem na svou vlastní blbost. Chudobu a rozklad společnosti. Chce to mimozemšťany a aby to většina lidí na planetě pochopila, že jsou tu skutečně mimozemšťani. A dali pokoj,
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 21.11. > https://youtu.be/HfeL1o9PLEc
<reagovat 
Čtenář - 22.11. > A TADY TO SAMé, hloupost by je tu do jednoho mohla vysoce nadprůměrně nadnášet, to pozná každá rozumná osoba už od pohledu
<reagovat 
j.f.julian (Stálý) - 22.11. > https://youtu.be/CJ81xkUnfUY

a zakázali zpívat...
tak to tady máme, jo kryl do toho viděl, ten by ty zasraný rouškaře vyhnízdil...
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je čtyři + osm ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter