Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Středa 25.5.
Viola
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Comics
 > Comics
 > Big dýl
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Záhada pravé ponožky
Autor: Zeanddrich E. (Stálý) - publikováno 28.12.2020 (22:49:21)


(pouze koncept)
Poznámky k tomuto příspěvku
Čtenář - 29.12.2020 > šmardu znám! to je skvělé, že je zpět. to je ten, co ho vyučoval detektiv štika, že? ale nakonec, nepletu li se, odvděčil se mu v krizových letech stejně nepěkně jako mrkvička zemanovi. tak nevím nevím, jestli by se zrovna tohle mělo připomínat...
<reagovat 
 Čtenář - 29.12.2020 > čtenář> JAKEJ ŠMARDA, SNAD ŠMERDA, NE?! ANI VE JMÉNECH NEMÁŠ JASNO A TO SE TU OHÁNÍŠ HISTORIÍ, MATĚJI!
<reagovat 
Čtenář - 29.12.2020 > U nudli se to dá vysvětlil vypitostí, ale pod vlivem čeho vznikaj takovýhle výtvory, to ani nepředstavovat.
<reagovat 
 Čtenář - 29.12.2020 > čtenář> Tak o tom moc nešpekuluj a přesuň svůj zájem do předsíně. Tam, jestli je něco pointa, ti to slovně vysvětli. Sračky štíplová s němečkem!
<reagovat 
 Čtenář - 29.12.2020 > čtenář> Dobře tedy. Ale stejně si myslím, že syn se nejmenoval honzík, ale michálek. Proč myslíš, že nám v těchto pro komiks nejdůležitějších věcech zendrich lže?
<reagovat 
 Čtenář - 29.12.2020 > čtenář> ABY SI MĚL O ČEM PŘEMEJŠLET, HLAVO!
<reagovat 
Čtenář - 29.12.2020 > Za mmne- musím říci, že narvat celý případ do čtyř obrázků je asi docela kumšt. Zkus delší, aspoň jako v Čtyřlístku
<reagovat 
 Zeanddrich E. (Stálý) - 29.12.2020 > čtenář> Jako ..dítě,..., cca v 7 až 15 letech, jsem kreslil..dalekosáhlé comicsy přes několik desítek okýnek, ..., na ..hodně ..A čtverek stran za sebou (bez scénáře ovšem -podrobnosti jsem vymýšlel za pochodu).

((...)).

..Tajně doufám, že se nějaký z těchto mých výtvorů ještě objeví na ..světle světa :) -na tom bych docela snad mohl dnes i stavět :)..


<reagovat 
Zeanddrich E. (Stálý) - 29.12.2020 >
((...)).

Musím říci, že mám ..docela ..depressi z toho, jak ..málo je tl čitelné - a to i
tehdy, když si to zvětším přes celou obrazovku. Jako by se to při scanu nějak rozpilo, nebo co.


<reagovat 
 Čtenář - 29.12.2020 > Zeanddrich E.> tak, a teď mám depresi i já. a já myslela, že aspoň ty si spokojenej. tak hlavně že nám zejtra nakreslíš zase něco dalšího, viď?:(.
<reagovat 
Zeanddrich E. (Stálý) - 29.12.2020 > Židé z Osvětimi že rodí se do těl Němců (znovu)?,…, aneb německá continuita v minulých 90-100 letech v některých oblastech se ..vážně /přibližuje nule ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Je ..to ..rozdíl /mezi německým parlamentem dneška, …, a třeba tím, co ..sedával v tzv. říšském sněmu ve třicátých letech; -už jen v tom, že dnes tam mají ..ostře fialový potah křesel Já ptám se již ..léta: ..spolu s další německou oblibou v tzv. jedovatých barvách/ si můžeme snad říci -je to proto, že ..nechtějí se ..jejich nové generace /v rámci svojí práce /až příliš ..ponořovat do ..banalit/ ..béčkového světa ? ((...)).
<reagovat 
Zeanddrich E. (Stálý) - 29.12.2020 > . ..
<reagovat 
 Čtenář - 29.12.2020 > Zeanddrich E.> Tak číst to nebudu, ale je tam něco o Židech a Němcích... a je fakt, že při pohledu na tu Petrouskovu patku mě Hitler zrovna napadl.
<reagovat 
 PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 29.12.2020 > Zeanddrich E.> Ale Německo už padlo - to je jak s Francií - tý chcíp rovnou kult. Ta paní, co to z vesmíru hlídá, už toho měla normálně dost. Tak jim vyhořel Notre dame.
Tam se přizpůsoběj všichni už radši, v Německu. Už třetí pokus zničit Evropu. oni jsou ale velice odolní - přízemní, vytrvalí, odolní a v přicházející dimenzi tam vymyslí něco určitě báječného.


<reagovat 
Čtenář - 30.12.2020 > ALE NEJVTIPNĚJŠÍ JE STEJNĚ COPIRAJT. UPLNĚ JE VIDIM, TY ZÁLUDNÝ ZÁLUDY, CO PRÁVĚ TOHLE CHTĚJÍ UZMOUT A NĚKDE POUŽÍT. CO JE TO ZA LIDI? K ČEMU BY JIM TO MOHLO BEJT? TYHLE PŘEDSTAVY MĚ FAKT RAJCUJOU A MÁM PROTO ZENDRICHA RÁDA.
<reagovat 
Zeanddrich E. (Stálý) - 30.12.2020 >
Židé z Osvětimi že rodí se do těl Němců (znovu)?,…, aneb

německá continuita v minulých 90-100 letech v
některých oblastech se ..vážně /přibližuje nule
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Řekněme to věcně - Němci udivují

lidskou kvalitou svou „dnes" všeobecně

Je to, např., rozdíl /mezi německým

parlamentem dneška, …, a třeba tím, co ..sedával v


tzv. říšském sněmu ve třicátých letech; -už jen v tom, že
dnes tam mají ..ostře fialový potah křesel

Já ptám se již léta: spolu s další německou oblibou v tzv.
jedovatých barvách/ si můžeme snad říci -je to proto, že
nechtějí se jejich nové generace /v rámci svojí práce
/až příliš ponořovat do banalit/ „béčkového" světa ?

((...)).

<reagovat 
 Čtenář - 30.12.2020 > Zeanddrich E.> Pane Zeandrichu, prosím vás, znamenají ty dvojité závorky i v textu, že jimi obskakovaný subjekt/objekt je v permanentním třasu? A tedy, že ty tři tečky jaksi poskakují? A je-li tomu tak, proč ty tři tečky poskakují?

Děkuji

Věrná a pozorná fanynka vaší práce

Milada
<reagovat 
 Čtenář - 30.12.2020 > čtenář> Milado, nikoli.

Ty dvojité závorky znamenají, že jejich oběť vysílá či přijímá signál. Tyto tři tečky vysílají signál, že váš oblíbený Zeanddrich E. na něco přišel a nehodlá si to nechat pro sebe, a vysílá to dál.

Naštěstí zde máme i přijímače magických vlnění, takže Zdenda neobkládá diakritická znaménka dvojitými kulatými nadarmo. Cecík to všechno nasává a vyhodnocuje.
<reagovat 
 Čtenář - 3.1.2021 > čtenář> Ale to jsou přeci průlezy do Akáši -či do tzv. věčnosti taky možná, ..., ty telátko.
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je jedna + deset ? 

  
  Napsat autorovi (Stálý)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter