Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Neděle 23.6.
Zdeňka
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Poezie
 > Poezie
 > Klasické verše
 > Básnické slovo
 > Všehochuť
 > Teorie poezie
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Okno dokořán,...
Autor: Marek Prokop (Občasný) - publikováno 9.2.2023 (23:56:57)
Sám sebe chápu normálně pozitivně, ale že bych byl nějaký přeborník ve vztazích a nebo ještě v životě, toť nejsem, sem takový normální párkař myslím na fotbale, normálně samozřejmě ne, leda u večeře, v sexu spíš smažáček myslím od své ženy nebo přítelkyně, nebo lahvinku vína s kamarády ale bez těch řečí, nemyslím opilecké, tak sem jednou přemýšlel nebo spíš snil že poletím do zahraničí na dovolenou ale ne k moři s rodinou, a tak sem zapřemýšlel a skočil z okna jako že se proletím, ne skočím z okna a zabiju se, ale poletím jako létající čestmír, vždycky někam doletím tam si to prohlídnu a poletím dál, to je ještě pořád ten sen, to je jasný že to nejde zrealizovat, ale co není může bejt.
No a když už jde o ty sny měl bych jeden takovej reálnej, dožít se co nejvíc a co nejdýl, třeba stovku nebo sto dvacet. a kdyby šlo tak ještě víc a kdyby to šlo tak se převtělit znova do stejnýho člověka, teď si představte že by se každej takhle převtěloval dvě tři nebo pět století, třeba i zvířata by so mohli převtělit, ale ne do lidí samozřejmě, děkuju za pozornost jdu se převtělovat.


Poznámky k tomuto příspěvku
Mister NS. (Občasný) - 11.2.2023 > Dobré. páči... Obráť sa so svojimi túžbami na Krista Ježiša, a dostaneš ich realizované ešte v lepšom, dnes napríklad netušenom stupienku
Body: 4
Doporučil 
<reagovat 
Marek Prokop (Občasný) - 12.2.2023 > Díky za poznámky.
<reagovat 
  Zrušit obrázky    Zrušit větvení  

Přidat vlastní poznámku a hodnocení k příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je deset + osm ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter