Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 17.11.
Mahulena
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@gmail.com.
   


Psi vino
Kacur
Okamzik

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Radim Hladík - 70 tá léta
Buryan F (Nový) - 17.11. > HáBé> jak může někdo neznat Radima Hladíka ...?!
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
BIJEC STALKERŮ (Stálý) - 17.11. > ráno jsem to nestihl, pravému Rýpovi se tedy omlouvám, další vývoj už jsem nesledoval, hezký víkend, už konečně odjíždím na sáňkách do tepla...
U příspěvku:Večer Welesu - Mustafa Stitou a Gerður Kristný
Zeanddrich E. (Stálý) - 17.11. > "

..hádal bych podle fotek, že je to ..v podkroví

městsk. bibliotéky na Mahenově ulici.. :).
."
U příspěvku:U přejezdu
Zeanddrich E. (Stálý) - 17.11. > "
..jo, tohle jo :).. .

."
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > čtenář> NÓ, TO SI S NÁMA ZÚČTOVAL:))) Ale takhle to pro tebe bude monačane ještě horší. Budu ti sem pořád psát co si zasloužíš, ty si to přečeš tak jako tak, a následně budeš hodiny trpět ve snaze neodepisovat. Jenže pak si dáš jak je tvým zvykem sklínečku nějakýho nejlevnějšího chlastu, zase se neovládneš, napíšeš další pičovinu, z toho ti bude ještě hůř... fakt tě mám ráda. Posílám hubičku, já, tvoje slepá, blbá Anička
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > čtenář> neodcházej bijče, tohodle jsme se všichni báli, že odejdeš. jako tebe samého jsme se toho báli... ... ... tak, a teď píp-rýp. nástup jelito!
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > BIJEC STALKERŮ> ANO PŘÍTELI, TY JSI TOHO SPOUSTU NEPOCHOPIL
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
BIJEC STALKERŮ (Stálý) - 17.11. > Přátelé, já se obávám, že jsem asi něco přehlédl, protože ani 1 komentář patrně nechápu. Nicméně, musím vám oznámit, že jsem nepraktický člověk a nechápu, proč jsem na tak jednoduchou, ale naprosto geniální myšlenku-rozhodnutí a řešení situace na Totemu nepřišel už dávno. Vím, že mi to stalkeři neuvěří, ale mají smůlu, jelikož má vůle je pevná. Vážení i nevážení, od teď budu číst jen přihlášené! Vyhnu se tak mnoha hlupákům, ušetřím si nervy, protože hledaje konstruktivní kritiku jsem četl jen nesmysle úchyláků a slušného, kterého zajímá poezie, abys pohledal, no a přijdu-li tedy o slušnou kritiku nepřihlášených, rozhodně přijdu o méně než četl-li bych cancy zneuznaných! JAK PROSTÉ ŽE? Piš si co ti duše povolí, hádejte se, vše ok, chceš-li mě však osobně konstruktivně kritizovat-Přihlaš se. Děkuji, přijdete zřejmě o spoustu mého ostrovtipu, ale třeba to k něčemu bude-uvidíme. Zakládám si webstránky na základě vycházejících 4 knih, takže se budu těšit a věřte, že hloupé, což neznamená kritické, tam nepustím. jfj
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
rýp (Stálý) - 17.11. > čtenář> Znova ti to říkat nebudu.
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > rýp> budeš mi řikat co mám dělat? hmm!

Myslím, že to dopadne takhle: Rýpa, Myštíka a slepou Aničku unese bijcovo komando a společně je vysadí někde v lomu. Pak k nim monačan promluví: "jsem křsťan, odpouštím vám". Upečou si spolu buřty a všechno bude pokračovat při starym.

Nebo myslím, že to dopadne takhle: petula bude muset přeci jen zaplatit nějakýho IT, aby bylo nutný udat tč při přihlašování na totem. A pak už sem přestanou chodit i ty poslední trosky a zrušim to tu jako litera. Pak udělám písmák a budu hotovo.
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
rýp (Stálý) - 17.11. > čtenář> Hlavně koukej něco odepsat na tu básničku. A já ti pak za odměnu řeknu, kterej zkurvysyn.
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > rýp> kdo to dělá rýpe?! zjisti ho, pošli odkaz a já to s petulou dojednám a vyřešim. totog se nesmí... na totemu! já jsem totiž taky advokát:))) jako ty:)))
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
rýp (Stálý) - 17.11. > Tady bych rád poděkoval tydýtovi, který mým (zcela jistě public domain) nickem podškrabává své anonymní poznámky:

Odvádíš skvělý džob. Už jsem si na tebe zvykl. Dokonce s tebou počítám.

Mohl bys teda za mě přečíst a okomentovat i tuto dlouhou báseň? I když ji nepochopíš, prosím, něco pod ni napiš. Počítám, že má se mnou co společného zhruba tolik jako s tebou -- a my dva spolu.

Doslova Tvůj rýp

U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > ~ ZÚČTOVÁNÍ ~

Prologus:

„…a zradil-li si mne,
pak ztrestám já tě smrtí,
neb trest je také boží dar,
tak tedy zemři, jak sis přál!“


V srdci mém zraje pomsta čistá,
v srdci mém zraje nenávist,
na světě není pro slušnost místa,
ze stolu křivdy nelze jíst…

TY VOE TOS TY POSRANÝ TRENÝRKY MUSEL MÍT NASAZENÝ NA HLAVĚ KDYŽS TO PSal, NOHAVICE NAHORU JAKO DÁBEL-BIJEC-MSTITEL, UPLNĚ TO VIDIM, UPLNĚ
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > Když nemáš co ztratit, když znáš DEN i HODINU...tak neváháš vsadit vše.
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > a na prsou tiskni kříž pičo, budeš to teď hóódně potřebovat
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > Dobře couváš trenclýne, před Myštíkem už i poníženě žmouláš čepici, tak to má být. Ale úlevy nebudou, přelezl si čáru bijče.
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > A já, slepá Anička, co mu urážim mrtvý děti, já taky. Tyvoe!!!
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > A MAJÍ TĚ RÝPE! Já ti to řikal...
U příspěvku:ODMĚNA ZA HLAVU MYSTIKUSE!!!
Čtenář - 17.11. > BIJEC STALKERŮ> no my už tě dávno pochápali trenclýne:))) ale ty nám stejně budeš dál předvádět další opičárrny, viď? a tvý pochopi, co, ty taky pochopi, koho maj na pokyn bijce chopit. co, trenclýne?
U příspěvku:ODMĚNA ZA HLAVU MYSTIKUSE!!!
BIJEC STALKERŮ (Stálý) - 17.11. > rýp> včera to nefachčilo-odpověď máš v new...
U příspěvku:ODMĚNA ZA HLAVU MYSTIKUSE!!!
BIJEC STALKERŮ (Stálý) - 17.11. > další? jsi děvka? GRATULUJI
U příspěvku:Srí Lanka 3
boval (Stálý) - 17.11. >
U příspěvku:NIKDÁ NA TEBE NEZAPOMENEME
Čtenář - 17.11. > Souhlasím, tak je to správně. Je správné zastat se našeho milého Františka Myštíka-Kůše před zlým člověkem. Děkuji zejména rýpovi, vykonal toho pro totem opravdu mnoho dobrého. Váš lachtan Béda
U příspěvku:U přejezdu
Čtenář - 17.11. > čtenář> ano přesně tento chudák se jen vleče ve stínu velkých jmen protože sám je nula a jako nula i žije a aby tomu nemusel uvěřit hraje si na avantgardního umělce protože na školy ho nevzali a jako neuznaný talent si to dokazuje hlavně sám takže v izolaci bez žen apod. takže nakonec i jeho umění je nemocné a mrtvé bez lásky k tvorbě hnané egem do bezvědomí života
U příspěvku:Citát
Čtenář - 17.11. > P.V.Ctihodný> Nepopírám, že vesmír má inteligenci, strukturu a zřejmě je plně člověka přesahující, tzn., nejsme to schopní ani rozumově pochopit, ale vadí mi náboženské pojetí, jasné, dogmatické, točící se v kruhu nějaké bible, což je kniha třeba v mnohém moudrá, ale taky v mnohém prostě nesnesitelně zastaralá. A domnívám se, že zochrová docela vystihla fakt, že jakési vizi Boha mnoho lidí doslova obětuje život, nežijí jak mají, opět přežitek z náboženské éry. Je to složité. Kvůli náboženskému humusu třeba nerada říkám, že jsem věřící. Zavání to pánbíčkářstvím.
Zochrová jde proti náboženství, s tím jsem s ní zajedno. A ne, není ťuňťa a ne, žádný pánbíček neobětoval svůj život. To jste jako vzal kde? Chodíte s Bohem na kafe či na pivo? Odpověď jak z nedělní náboženské školy.
U příspěvku:NIKDÁ NA TEBE NEZAPOMENEME
Čtenář - 17.11. > vyhrožovat se nemá, na to jsme my, skrytí admini totemu, háklivý. já, rýp a petula, kámo! přelezls čáru
U příspěvku:ODMĚNA ZA HLAVU MYSTIKUSE!!!
j.f.julián-Trenclýn (Nový) - 17.11. > vyhrožovat se nemá - kuk!
U příspěvku:ODMĚNA ZA HLAVU MYSTIKUSE!!!
Čtenář - 17.11. > BIJEC STALKERŮ> ja ja, ja hloupoucka. a ty kundy, boxerky, poezie, veda, náboženství... a to všechno do batuzku a hura soukromym tryskacem do monaka! DALŠÍ PROSÍM:)))))
U příspěvku:USA 4
Lian (Stálý) - 17.11. > No tak teda dekuju😊
U příspěvku:Petr Veselý: Hůl
Gogin (Stálý) - 16.11. > Li-po> si myslím :) dík
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter