Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 10.6.
Gita
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Zvířata
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Psycho pokusy na lidstvu a planetární energie
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 10.6. > PřilítliMimozemšťani> 


To pitomoučké lidstvo, jak žije asi 80 let, je naprosto svázané manipulativními technikami, kdy je překrucována spirituální pravda, je napíchané magnetizující sračkou a je mu ovládané myšlení jak mopslíkovi, půjde pryč, nemá šanci přežít.
Zlé rasy si to vypěstovali jako dokonalé humanoidní otroky, pro prodej do galaxie, jako stupidní idiotskou rasu schopnou poslouchat pod strachovými příkazy jakékoliv povely a ještě se do toho debilně množit, takže i potomstvo se dá stejně zneužívat.
Bez šancí na zlepšení a vymanění se.
To je jejich "sklizeň", tedy snadno získaní otroci.

GF jim to dovolit nechce, aby si ty debílky rozvezli do svých kolonií jako otroky, takže to chce radši všechno vyvraždit a zbylé obyvatelstvo nazářit na jinou a lepší genetiku, zvýšit inteligenci i věk dožití.

Oni sami se taky nevyvinuli jenom a jenom díky duchovní evoluci, také si pomáhají technologií a vylepšují se uměle - jde v principu o to, aby to vydržel vyšší duch a plán.
A tahle rasa už prostě končí, v tomto zuboženém stavu "na mopslíka" nemůže přestoupit do další evoluční fáze. Bez umělého zásahu to nepůjde, ale nemůžou uměle měnit celou X miliardovou populaci, tak to chtějí výrazně redukovat a pracovat jen se zbytkem, kteří mají duchovní potenciál tyto změny unést.

Tak debilní lidi se určitě o nějaký civilizační kolaps postarají.

U příspěvku:Psycho pokusy na lidstvu a planetární energie
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 10.6. > PřilítliMimozemšťani> Přičemž, tyto náhledy, které mám i od mimozemšťanů, jsou na tomto svět považovány za posedlost ďáblem.
A mimozemské inteligence jsou považovány za démonské, těmito institucemi, jako je církev a obecně, věřící.

Je v tom ten konflikt, že církevní učení a církev obecně je pod správou NWO a Bůh a Ježíš Kristus (jeho zneužitá identita) slouží k vykonávání černomagické parazitní akce, kdy věřící zůstávají ve stresu a frustraci, protože se neustále bojí nějakých vyšších sil a zároveň odevzdali svoji výkonnou moc a potenciál bytosti se svobodnou vůlí do rukou jakýchsi entit a ty entity s tím zachází po svém, většinou ale v neprospěch lidstva.

Proto neustále církev tak vyšiluje a očerňuje všechny ty, kteří tyto manipulativní spirituální praktiky prohlédli.
Naštěstí už v současnosti nemají žádnou moc a pokud si člověk nepřipustí tyto jejich výhrůžky, nezačne díky změně přístupu ani padat "k ďáblu".

Chce to ale vyjasnit si všechny tyto postoje v sobě a vyloženě se odseparovat od těchto náboženských programů, uvědomit si je a zrušit je, přestat je vyživovat.

Prakticky to neznamená žádné odříznutí se od vyšších dimenzí, nebo něco takového, je to v podstatě jenom realizace ducha, tak jak se má.

Každý, kdo je duchovní, se snaží "být slušný" a proto je třeba i vlastním přesvědčením donucen některé ty výhrůžné černomagické nehoráznosti tolerovat a reálně se jimi zabývat a podvědomě si zapsat Ježíše Krista, Boha jako spásu a v případě nějakého karambolu na vlastní duchovní cestě se k tomu nějak vracet, to jsou zabudované rpogramy, ve stylu "zhřešils? udělal jsi chybu" - "musíš se kát, odevzdat se Bohu a Kristu" - jsou to extrémně závadné duchovní programy.
Do Království nebeského každý vstoupí jedině skrze sama sebe a ne skrze někoho jiného.
Všechny ty programy jsou o tom, aby člověka udělaly bázlivého a slabého, aby sám nerozhodoval, nezasahoval proti zlu a mysl měl zakletou u nějakých neznámých entit.

Co jsem vyzvídala od GF, tak pravda o Kristu je v podstatě skutečně podobná, jako je v Poselství Amenti. Tedy je to naprosto fiktivní postava zplácaná z osudu vícero osob. Prý skutečně existoval zasvěcenec, který dokázal chodit po vodě, dokázal levitovat, léčit dotekem atd., ale pohyboval se i v podzemních sálech a zařízeních a vše dělal vědomě s pomocí mimozemského high-tech a na kříž se nikdy nedostal.
Na kříž se dostal někdo úplně jiný a skutečně se odehrály i nějaké zvláštní věci kolem toho ukřižování, zmizení zemřelého a následné show na nebi.

Tomu věřím, myslím si, proč ne - hlavně, okamžitě se všeho chopila církev a udělala z nějakých reálií dokonalou černomagickou agendu.
To, že udělali i univerzity, jejichž jezuitská pokleslost dodneška dráždí nervy, nebo pár ozdravoven, ještě není důkaz, že to takhle není.

Zkrátka - to svatouškovství a pánbíčkářství je čisté zlo.
Při "braní si svých sil" se stejně člověk jenom nadechne svého nadvědomí a určitý etický kodex, nechuť ke konkrétním zlým a úchyláckým reáliím v jednání, má lidská bytost vrozený.
Pokud je člověk, nemůže se nadechnout "proti bohu", jedině v případě, kdy je tam černomagickými církevními praktikami nahnán skrze vymezení se a nepochopení, co to je za hry.

Mimozemšťani GF ovládají většinu galaxie, reptiliánské mafiánské gangy jsou potlačované čím dál více.
Ani jedna z těchto skupin nesvatouškuje, jsou na to prostě příliš moc inteligentní.
A chtějí po nás, abychom to pochopili a přijali a začali tak jednat.
Duchovní nauky jsou prolezlé zlem, všechny chtějí, aby člověk svoji vůli a sílu někomu propůjčoval a něčeho se bál.
To je všechno špatně, dokonale to blokuje zdravý rozum.

U příspěvku:Psycho pokusy na lidstvu a planetární energie
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 10.6. > PřilítliMimozemšťani> 


Prohrabávám se teď záznamy Schummanovy frekvence, které se dají najít a jsem hodně překvapená, jak to hodně sedí na moje zážitky.
Asi o tom napíšu článek, až to dám dohromady, ale předběžně to vypadá, že skutečně tyto frekvence, kdy jsou bílé fáze, které sahají nad 100Hz, jsou přínosné, protože jsem v nich vždy zažívala význačné události, typu posunu zemského jádra k lepšímu a v některých případech to bylo provázeno významnými bitvami s nepřátelským NWO.
A vždy po těchto fázích nastal úbytek a útlum nepřátel, že ztratili vliv a nemohli mi tolik zasahovat do informačního pole a planeta zůstala ve stabilně pozitivních hodnotách, tedy došlo k zlepšení a co je na tom nejlepší - tyto zlepšené fáze se vždy usadily na normu a již neklesaly, zůstaly neotřesitelné a nové.
A tento vývoj dále pokračuje, takže se od toho myslím si dá něco slibovat.

V tomto videu níže autorka říká, že jsme napadení pekelnými mocnostmi z osmé sféry a že se jimi elity řídí (což je tak zhruba pravda, viz. to všechno) a říká, že zároveň planetu bombardují elektromagnetickými vlivy, které mají za cíl udělat umělý éter a tím jim dovolit se tu stabilně usadit:

Gigi Young: Globální elity komunikují se satanskými bytostmi & osmou sférou (CZ TITULKY)
https://nastub.cz/w/vS84sYMZXoYSA4M2AGUC8S

Domnívám se, že to, co má na mysli, odpovídá 5G a HAARP a nikoliv slunečním vlivům, které se projevují na Schummanově rezonanci, dobré na tom je, že všechny technologické vlivy, ať mikrovlnné drnčidlo 5G, nebo nějaké mimozemské paprsky jsou proti vlivům Slunce poměrně slabší a proto jsem vždy v zajímavých, bílých fázích Schummanovy rezonance zažívala boje a následné zlepšení.

Celé toto otevírá nutnost jiného postoje k transcendentním otázkám. Co totiž máme uctívat?
V tomto případě asi planetu a Slunce.

Přichází mi nové vlivy a nutí mě k celostním změnám a novějšímu, racionálnímu přístupu v tom všem.
Nejzásadnější je definitivně se pustit veškerých náboženských vizí a přístupů a jak se říká "vzít si svoji sílu".

Není to úplně jednoduchý krok, ale znamená to vlastně přestoupit do pravdy, jak je a nekomplikovat plán stvoření, jak je dán. Sehnat veškerou SVOJI duševní sílu, nic nevolat, nic neuctívat.
Jakmile to takto realizuju, stejně zjišťuju, že tím automaticky ladím správné, posvátné síly vnímám a nejsem s nimi v žádném konfliktu.

Znamená to definitivně opustit náboženské přístupy. Tedy - modlit se k Bohu, "odevzdávat duši" Bohu, otravovat Ježíše Krista a upínat se k němu (teze, že "jenom skrze Ježíše Krista vstoupíš do Království nebeského" je ve skutečnosti jedna z nejhorších černomagických formulí vůbec)
Je to absolutně špatně. Jakmile se člověk modlí, "odevzdává duši Bohu", odevzdává část svých sil NĚKOMU, o kom věří, že je Bůh. Ten někdo ovšem jeho síly zneužije, blokuje je a s daným věřícím následně manipuluje.
Je to akt propůjčení se - komusi. Tradiční víra, modlitby, je to vlastně dokonalý návod k posedlosti. Kam se hrabou kurzy channelingu.

Jakmile si člověk "vezme svoji sílu", tedy stáhne svoje bludné zakleté části u nějakých náboženských konceptů k sobě a začne respektovat plán Stvoření, kdy máme tělo a duši a vyššího ducha, jakkoliv bez nějaké hořkosti, nebo pocitu "hříchu", zamítnutí od Boha, jako že dělá něco špatně - tak nezačne padat ani k Satanovi a ďáblům a podobným tezím a automaticky se zesílí a automaticky ladí s vyššími dobrými vlivy.
Není tedy s nimi v žádném konfliktu, protože takové jednání je ve skutečnosti "podle Boha" - Stvořitele, kosmického plánu, vědomí, zákona, jak kdo chce.
Dal nám svobodnou vůli a to i v transcendentním, dimenzioálním prostoru.
My vůbec nejsme povinní jakkoliv odevzdávat části své duše, mysli a dalších kapacit do rukou nějaké entity - protože "Bůh" v tom tradičním křesťanském významu je prostě naváděčka do rukou podivných entit.

A když se člověk obrátí k vyšším neposkvrněným silám a začne stahovat svoje síly do sebe, brát si svoji sílu, tak v podstatě jenom zesiluje vliv svého nadvědomí a to není nic proti ničemu.
Jenom NWO se tohle nelíbí a těžce.

Tím se taky člověk posouvá na další evoluční úroveň, opouští bludy a je více schopen přijmout galaktickou realitu, protože tam všichni se svým vědomím zachází přesně takto, tam nikdo žádnou duši Bohu neodevzdává.
Jsou racionální, nemají zapotřebá se plést v černé magii.
A veškeré náboženské koncepty, které od nás vyžadují plné odevzdání se nějakému Bohu, jsou v podstatě černá magie.

U příspěvku:Prezidenti
Čtenář - 10.6. > čtenář> a dedek padlo jako zezlo....
U příspěvku:Prezidenti
Čtenář - 10.6. > kdyby to vozitko melo boxer.....
U příspěvku:Husí meditace 02.
Zeanddrich E. (Stálý) - 10.6. >Ad Nemoc modelek a mladých žen (aneb na nejedné trati

co že to as hatí nejeden/ pozemský „velký“ sen...?)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::Už poslouchat nás to ani nebaví; ... .

Poruchy příjmu potravy, ..., bulímie (prý takto

nemoc modelek a mladých žen ), anebo naopak

tzv. záchvatovité přejídání; jak v zimě, tak na jaře či v létě… .

Však nemáš zdání(, že ve třetím světě často už

od svítání/ neuběhne den, kdy kvůli hladu

procento obyvatelstva/ ne nevýznačné

problémy s pobytem pozemským má značné, …, a

že spousta z nich (v rozporu se snem, hádal bych)

kvůli tomu i opouští/ planetu tuto, takto Zem… ?U příspěvku:9.
Zeanddrich E. (Stálý) - 10.6. >... .


U příspěvku:„Jó, na hejno ptáků na nebesky vysoké klenbě modré oblohy se s rostoucím věkem stále více dívám spíše jen jako na estetickou záležitost, …, než primárně jako na jen zrovna nedostupné žrádlo! “ Dvě kočky, a hejno .217,A4, n, .05 06 23, b t,,01.
Zeanddrich E. (Stálý) - 10.6. >

Socialismus – nezbytná (nevyhnutelná) budoucností lidstva?
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Už roky se to ví
ohledně zdrojů bohatství
že Nejtěžší je nasměrovat toky

(Teď ale máme tady/ změnu
podnebí,…, dost/ značnou
¨znečištěnost, popílkové spady...)

Už roky se tedy také ví
že Zdroje tzv. z přirody
nelze již čerpat bez náhrady... .

Je možno vlastně říci s klidem:
nelze již několika málo lidem
nechat je bez náhrady brát!

Nemelme ale planě pantem;
napříště  správcem i profitantem z těchto
už měla by být  jen společnost a stát..

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::..

U příspěvku:
onestone (Stálý) - 10.6. > za ten oka mih :-)
U příspěvku:1. díl románu - pokr.
František Vyrut (Stálý) - 10.6. > Zeanddrich E.> Děkuji a zdravím. Franta.
U příspěvku:1. díl románu - pokr.
František Vyrut (Stálý) - 10.6. > Zeanddrich E.> Děkuji a zdravím,...P.S. Při psaní pomáhaly m.mapy, tady bylo dobrodružství zase trochu jinak.
U příspěvku:Představa
František Vyrut (Stálý) - 10.6. > Kvarteta mám rád, píšu je delší dobu, vypisování představy o kráse je dobrodružství - často neúměrně dlouhé, o to hezčí. Děkuji a zdravím. Franta.
U příspěvku:Z chodníku na chodník
František Vyrut (Stálý) - 10.6. > Zeanddrich E.> Děkuji a zdravím. Franta.
U příspěvku:1. díl románu - pokr.
Zeanddrich E. (Stálý) - 9.6. >

... .


U příspěvku:Představa
Zeanddrich E. (Stálý) - 9.6. >

hezké.. :)
U příspěvku:1. díl románu - pokr.
Zeanddrich E. (Stálý) - 9.6. >

Hm, nejrůznějších počátků je asi mnoho ... :)

U příspěvku:Z chodníku na chodník
Zeanddrich E. (Stálý) - 9.6. >

... .


U příspěvku:Psycho pokusy na lidstvu a planetární energie
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 8.6. > PřilítliMimozemšťani> 


Ještě mě na tom článku na aeronetu zaujal popis incidentu u soudu s Peterkovou, který popisuje právník Norbert Naxera.

Protože tam hraje roli i Rudolf Vávra - spravovatel stránek stop5g.cz

Tam šlo ve stručnosti o to, že soud s Peterkovou byl přesunut do malé soudní síně, moje podezření je, že s jasným úmyslem vyvolat takový incident, který se stal. Protože tam přišla veřejnost a neměli šanci se dostat do té malé síně, i když na to měli právo.
S tou Peterkovou přišel i Rudolf Vávra, který byl jejím důvěrníkem a dle zákona měl právo u soudu být.
Došlo ale k tomuto:

"Čekal jsem tedy na chodbě. Za několik minut došlo k incidentu, protože do jednací síně se chtěl dostat Ing. Rudolf Vávra, který byl “zmocněncem” (podle trestního řádu správným názvem důvěrníkem) paní Peterkové, proto měl podle zákona právo být přítomen jednání. Členové justiční stráže to nepochopili nebo mu v hluku nerozuměli. Příznivci paní Peterkové tlačili Rudolfa Vávru do jednací síně, členové justiční stráže zevnitř drželi dveře, při tom došlo k vysazení dveří z pantů, nikoliv k jejich vylomení, jak se objevilo v některých médiích."

Takže to vypadá, že to bylo vyprovokovaé přirozenými podmínkami, přičemž stačí jedno, až dvě nasazené zaplacené prase, aby byl incident.

Co mě ale zaujalo, že média Rudolfa Vávru nepropírají, je o něm docela ticho, přičemž jediné, co mě napadá, vzhledem k amorálnosti médií v ČR, že je za tím tento důvod:

Nechtějí, aby se stránky Stop5G proflákly.
Aby to lidi znali, ty stránky, aby o nich vůbec věděli.
Protože ty stránky jsou nabité faktickými informacemi.
Zítka můžou vláčet médii, Peterkovou taky, protože za sebou nemají žádný takový projekt, který otevírá oči a který je nepohodlný pro garnituru, protože je příliš inteligentní, faktický a jim nabourává plán na ovládnutí lidstva skrze kontrolu mysli.

Teď aktuálně Schummanova frekvence opět má fáze, že má bílé pole, kdy se frekvence planety navyšuje.
Od konkrétní frekvence už se doopravdy zlo nechytá.
Je v tom takový kód, který by se dal popsat "už je nepotřebujeme" a velká touha po přehoupnutí se do zdravého světa, kde nejsou žádní úchyláci NWO, nacisti, ani superstupidní lidi.

Myslím si, že ten definitivní přehup se chystá, ale nebude to pro každého.
Je třeba ladit s planetou, být v souladu s vesmírnými vlivy, s vyšší galaktickou rovinou, spiritu, ducha, vznešenosti.

Těžko říci, jak dopadne extrémně krizový měsíc červen 2023, kdy se dějí podpásovky jak na běžícím pásu, všichni řinčí zbraněmi a naparují se, chystá se letecké cvičení NATO na našich územích ...
doufám v GF.

Už to, že rupla přehrada a nespadla atomovka, je doufám důkaz, že GF nenechá ty vyšinuté magory z NWO doopravdy spustit jadernou válku.
Sice už nedoufám v dav, protože je jednoznačně prokázáno, že sežerou všechny sračky typu Luděk Staněk, ale když nebude jaderná válka, frekvence planety se bude dále zvyšovat, my, co ještě nejsme nacisti si řekneme "už je nepotřebujeme a chceme zdravý svět", ono to ve výsledku něco dá.
A kdyby to nešlo vůbec a situace se dál hrotila a NWO zešílelé dělalo čím dál víc psychopatické kousky, tak snad spustí potopu.
Nevěřím, že tu jsme sami a že GF nechá tuto planetu spadnout pod šediváckou a reptiliánskou technokracii s kontrolou mysli.
To je jednodušší a správnější všechen ten bordel spláchnout vodou.
Tu válku vyhráli, ale přímo nezasahují, protože - asi - ještě musí někteří lidi pochopit, co se tu děje.

U příspěvku:Psycho pokusy na lidstvu a planetární energie
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 8.6. >


Zvyšování zemské frekvence a přítomnost GF je jedinou nadějí, že věci nedopadnou jedině zle, protože jsme na férovku pod nacistickou okupací, ale ta nebyla přiznaná, jako za protektorátu, o to je to zákeřnější.

Je to fakt hnus a děs, kupř. stav české justice, kdy se naše vláda chová vyloženě zločinně a porušuje zákony, kudy jde, viz. případ Peterková:
Článek z aeronetu (proč ho chtějí asi zakázat že????)
https://aeronet.news/ceske-palermo-advokat-zaregistroval-celkem-6-poruseni-zakona-na-spravedlivy-soudni-proces-s-janou-peterkovou-soud-namisto-puvodce-dezinformace-odsoudil-medialne-znamou-osobu/

Tady honí babu, že převzala informaci, že v důchoďáku umírají lidi po vakcínách a očividné lži a neověřené zprávy se povolují:

viz.
Tohle Putin podělal. Ruští vojáci se ve videu chlubili, jak to bylo s Kachovkou doopravdy
Události Luďka Staňka
https://www.stream.cz/udalosti-ludka-stanka/tohle-putin-podelal-rusti-vojaci-se-ve-videu-chlubili-jak-to-bylo-s-kachovkou-doopravdy-64622635#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=sznhp.vidpbox&dop_id=64622635&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Já tu zrůdu teda nemůžu, to je jak pustit si čisté zlo, ale protože o Kachovské přehradě není jasno, kdo to udělal a proč, protože ani jedna strana k tomu neměla ve skutečnosti důvod a je to strategicky naprostá hovadina (pro Ukrajince je to automatická pohroma a Rusové z té přehrady napájí Krym, což už je jejich území) .. tak jsem se díky vykřičenému titulku odhodlala toho toxického příšerného chlapa poslouchat celých 8 minut, abych se tedy dozvěděla, jestli někdo něco ví, či co ...
a ono hovno, akorát úplně na konci je záznam, jak se dva Rusové baví a jeden říká, že se vrací na Kachovku kvůli podminovávání, že udělají "novoroční dárek", takže to musí být víc jak půl roku staré a absolutně vůbec nic to nedokazuje.

To jsou špinavý moresy, fuj že se nestydí.

U té Kachovky to zřejmě udělala třetí strana, ani Rusové, ani Ukrajinci, prostě špinavý útok pod falešnou vlajkou, práce švihlého NWO.
Ale hážou to bez důkazů na Rusy, fuj zrůdičky, kde bude těchto nacistů konec proboha?
Jestli nebudou poraženi, končíme, tohle musíme setřást.

Vůbec ale jsem si všimla, že propagandisti NWO jedou totálka špinavou hru i v těch médiích, že podle titulků to vypadá, že mají důkazy a já nevím co a prakticky, vždy, když člověk ten vykřičený titulek rozklikne, zjistí, že nic nemají, lžou a ta informace je nicotná a nic neznamená.
Ale propagandistický titulek proti Rusku jak kráva.

Fuj hnusný Chazaři a vůbec všichni, kdo kdy museli to území Ukrajiny opustit směrem na západ.
Jsou to fakt vyšinutý úchylové.

Nejvíc je jich v Kanadě :-D

No jo no, tak já jsem furt přesvědčená, že kdo tuhle nehoráznou sprostotu nevidí a nebezpečí, co nám hrozí, když tuhle zrůdnost neporazíme, tak už je "na odstřel", prostě může umřít a v novém věku nebude chybět.
Tak doufám, že máme fakt šanci, že to nedopadne tak hrůzně, jak to vypadá.

U příspěvku:KAĎÝ TÝ BOHUNĚ!
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 8.6. > love> 


Já jsem jenom odpovídala židovi, který se ze mě snaží udělat primitivní rasistku, že je to kapánek složitější.
Nenávidět západ není to stejné jako rasismus.
Jinak ty jsi kňučel pod tím svým fekálním dílem, že chceš moji reakci, tak jsem zareagovala, načež mě začal žid natírat s nálepkou "rasistka".

Jinak jak naše konfrontace vznikla, jsem popsala výše.

Musím se bránit, když je tu židovská svině od NWO a zároveň takový fekální vypatlaný debil, jako ty.

Jinak myslím si, že tímto by to mohlo skončit, již nikdy nebudu opakovat chybu, že si budu myslet, že máš mozek a vysvětlovat ti žida od NWO a myslím si, že by mohl být už klid.
Zkusím se ovládat, až budeš zase z židovských zločinů NWO na tomto serveru obviňovat Slovensko, nebo něco podobného.

U příspěvku:POHŘEB LÁSKY
j.f.julian (Stálý) - 8.6. > čtenář> HH
U příspěvku:POHŘEB LÁSKY
j.f.julian (Stálý) - 8.6. > čtenář> HH
U příspěvku:POHŘEB LÁSKY
j.f.julian (Stálý) - 8.6. > čtenář> HH
U příspěvku:POHŘEB LÁSKY
j.f.julian (Stálý) - 8.6. > HH
U příspěvku:KAĎÝ TÝ BOHUNĚ!
love (Občasný) - 8.6. > poradim ti, proc si ty sve myslenky nepises na fb, treba do skupiny Nespokojeni, Lid proti, Nechceme generalske vylozky ap., za prve by te tam nekdo cetl, za druhy-ze ti neni blby tady pod basnickama votravovat a za treti VYKUŘ BOHUŇU!
U příspěvku:POHŘEB LÁSKY
Čtenář - 8.6. > love> Tak pravil jula, láska sama. Sláva a požehnání mu, sláva!
U příspěvku:POHŘEB LÁSKY
Čtenář - 8.6. > love> Ach, ty jsi julo vlastní hustý člověk. Deset let si furt dokola chválit svoje diletantský vejšplouchy, z toho by se měkký člověk už dávno zeblil do mrtva. Ale ty ne, ty jsi prostě hustý jula. Jen s tou ýťou - nedělej fóry přece! Třeba ti ukáže tu bájnou kundu. Bude sice přitom tvrdit, že je to ufonskej lampion, ale ty jsi nejen hustý, ty se jistě nenecháš zmást. A třeba ti na ní dovolí i jednou v životě šáhnout! S ýťou, julo, to bude ono. Musíš tomu věřit!
U příspěvku:POHŘEB LÁSKY
love (Občasný) - 8.6. > čtenář> Těším se na fotky tvojí rozkopnutý hlavy, až z tebe bude cákat krev a tvůj vrah ti za živa naleje kyselinu do chřtánu! To půjde na dračku, pak ti 5 ua cikánů rozmrdá prdel násadou od lopaty a useká údy přivřené do svěráku💀💀
U příspěvku:KAĎÝ TÝ BOHUNĚ!
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 8.6. > PřilítliMimozemšťani> 


Pokud ovšem není GF, tak se západu skutečně podaří neuvěřitelnými podrazy žido stylu způsobit válku, vyvraždění Slovanů a následně obsazení našeho území, aby se ta západní parazitická kultura mohla šířit dál, přesto, že už má zhebnout.
Jsem optimistka, já myslím, že západ a židy Galaktická federace nakonec přemůže.

U příspěvku:POHŘEB LÁSKY
love (Občasný) - 8.6. > Báseň je famózní!
U příspěvku:KAĎÝ TÝ BOHUNĚ!
love (Občasný) - 8.6. > DRŽ PÍČU LACINÁ ŠTĚTKO!
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter