Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 29.5.
Maxmilián
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
Soutěž - Doširoka otevřené (ostatní)
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Trpasl. vyšrtř. 01 zde
Čtenář - 28.5. >
Opět neuvěřitelné

U příspěvku:Olovrant 15
Čtenář - 28.5. > čtenář> Mister NS je také Jula?
U příspěvku:Kavka
Zeanddrich E. (Stálý) - 28.5. >

... .

O společném vědomí zvířat jsem tu také psal, cca před 15 lety


U příspěvku:Kavka
Čtenář - 28.5. > onestone> A možná při tom i srazili tepelnou kvalifikaci budovy...
U příspěvku:Psycho pokusy na lidstvu a planetární energie
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 28.5. > PřilítliMimozemšťani> 


V tomto ohledu jsou taky zcestné všelijaké ty představy, jak lidstvo půjde někam jinam kolonizovat jiné planety.
To je nemožné, protože nás prostě galaktické osazenstvo nenechá.

Po galaxii se sice potulují mafiánské lidské bandy, pro GF jsou ale škodná, kterou musí pochytat a dají je do galaktických vězení, což jsou často zařízení s uměle udržovanou gravitací, které se nachází poblíž černých děr, takže je nemožné se z těch míst dostat, jedině pomocí dalších speciálních zařízení.

Ale jinak platí, že po galaxii se může volně pohybovat pouze rasa, která prokazatelně zvládá dobře spravovat svoje planety, aby prospívaly a svoji rasu, aby se zbytečně nepřemnožila a nedegenerovala.
Což lidstvo ještě neumí ani zdaleka.
V normálním stavu bychom nebyli tyranizovaní kyborgovatými zrůdami ze strany Nicoty, ale stejně by se na nás vztahovalo toto pravidlo.
Tedy - pokud bychom ničili svoji planetu a ještě se s tou degenerací chtěli roztahovat po galaxii, byli bychom zastaveni Galaktickou federací a upozorněni, že takto ne.
Pokud bychom obývali tuto planetu a nikam se neroztahovali a vážným způsobem ohrožovali planetu, která je cennější, než tento druh, byli bychom zničeni.

Bohužel planetu pod vlivem kyborgovatých stvůr ohrožujeme, jdeme jim na ruku a ignorujeme výzvy GF, takže to skutečně hrozí.

Nadějí je taky ta neurální síť, byť je to nástroj NWO, technicistní, tak i tak to může lidská mysl ovládnout a vytvořit základní program pro tu síť, aby se lidstvo vysvobodilo. Když se to naladí na ty dimenzionální hlubinné, miliardy let staré technologie, mohlo by to fungovat.

Jenže, k jakémukoliv vysvobození z těchto zrůdností je potřeba aktivní vědomá spolupráce.

To se ale neděje.
80% a více lidstva je tupě zdegenerované a nemá vůbec žádný aktivní přístup.
Dalším kámenem úrazu jsou náboženské blafy s jejich "zaručenou strukturou chodu věcí", tedy že po bestii a Antikristu musí automaticky přijít Království nebeské, jen tak, že se to stane jako samo, že lidi nemusí nic dělat.

Nevím, mě tyhle infantility lezou strašně na nervy.
Sice vnímám, že z vyšších struktur Stvoření máme nějaké jištění, že nás snad doopravdy nenechají padnout, ale těch problémů je nad hlavu a to i v těch dimenzionálních realiách, ač už ode mne GF odřezala drtivou většinu těch parchantů a ten zbytek, co vnímám, je v defenzivě a víc nadávají, než že by byli na koni, ale pořád se ještě dořešuje, odkud který šmejd co dělá, pořád se zaměřují zločinci.
Ani nemusí být v této sluneční soustavě, to je to, že mafiánská síť je roztahaná taky přes ledasjaký sluneční systém a pochytat a zaměřit a odhalit je, odkud co dělají, mnohdy není až tak jednoduché.

Štve mě, že tak málo lidí je v kontaktu s GF a aktivně s nimi spolupracuje, nikde nikdo nemluví, absolutně chybí plán, co dělat, jakákoliv vlastní iniciativa lidí, aktivní jednání proti NWO.
A stejně tak mě serou ti, co vynechávají mimozemšťany a myslí si, že tyhle zrůdy zvládnou vyřídit vlastními silami.
To je tak strašně naivní, že mě to kolikrát dohání až k slzám, když vidím, jak ty politický aktivisti vůbec nic nechápou.

Jediný tah na bránu, jak setřást NWO, je aktivní spolupráce s Galaktickou federací, na civilní, aktivně jednající bázi.

Toto nikdo nechápe a já nechápu proč.
Asi protože to všem připadá příliš fantastické, ale na to sere pes.
Mě zase připadá fantastické a psychedelické, že někdo věří tomu, co je psané v Bibli, chodí do kostela a na kolínkách omílá modlitbičky o Pánbíčku.


U příspěvku:Psycho pokusy na lidstvu a planetární energie
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 28.5. >Toto jsem našla na FB:

https://knihya.cz/rockefeller-a-jeho-pohled-na-goiny-ovce/?fbclid=IwAR2etei1T9e9vpD0_KKGGULyQjuvtyK5bFwCCx6vhSamHbyhhJFySxQ_48M
Toto přiznaL Rockefeller Teď budete znát pravdu a 28.5.2023 začínáme, kdo se k nám přidá zachrání svěTT. Pevně doufám po přečtení těchto slov, které doplnŇují foto nebude již nikdO na světě, kdo by chtěl v tom co nyní ví pokračovat a všechno úsilí investuje na to, aby se naučiL, jak jim vzdorovat viz. naše QWeLE nebo do SZ pro více info a cele i s obrázky ve wordu kdo ChCe kompleTTT -.---, Magnát a americký filantrop John D. Rockefeller máme pro VáS přiznání svobodného zednáře ‘ ‘, začal větou: ‘ ‘
Budeme držet jejich životy krátké a jejich mysli slabé tím, že budeme předstírat, že je opak. Naše znalosti vědy a techniky využijeme rafinovanými způsoby, aby neviděli, co se děje. Měkké kovy, akcelerátory stárnutí a sedativa budou použity v potravinách a vodě i ve vzduchu. Ať se obrátí kamkoliv, budou pokryti jedy. Díky jemným kovům se zblázní. Slibujeme, že najdeme lék z našich mnoha fondů, ale dáme jim další jed. Chemické jedy se pohltí kůží debilů, kteří věří, že určité hygienické a kosmetické přípravky zavedené skvělými herci a hudebníky vnesou věčné mládí do tváře a těla, a žíznivými a hladovými ústy jim zničíme mysl. jejich vnitřní orgánové systémy. množí se. Jejich děti se však narodí postižené a zdeformované a proto si tyto informace schováme. Jedy budou ukryty ve všem kolem sebe, v tom, co pijí, jedí, dýchají a nosí. Musíme být chytří ohledně dávkování jedů, protože vidí daleko. Učíme ho, že jedy jsou dobré, s vtipnými obrázky a hudebními tóny. Kdo obdivuje, pomůže. Přinutím je, aby tlačili na naše jedy. Uvidí naše produkty použité ve filmu a zvyknou si na ně a nikdy se nedozví, jaký je jejich účinek.Když porodí, píchneme dětem jedy do krve a přesvědčíme je, že je to pro jejich pomoc. Začneme brzy, až budou jejich mysli malé, zaměříme se na jejich děti s tím, co mají děti nejraději, sladké věci. Když mají zlomené zuby, naplníme je kovy, které zabijí mysl a ukradnou jejich budoucnost. Když bude ovlivněna jejich schopnost se učit, vytvoříme léky, které jim způsobí a další nemoci, pro které vytvoříme ještě více léků. Svými silami je učiníme poslušnými a slabými. Stávají se depresí, pomalými a obézními a když ztratí pomoc, dáme jim více jedů. Jejich pozornost zaměříme na peníze a materiální majetek, takže se mnozí nikdy nespojí sami se sebou. Rozptýlíme je smilstvem, vnějším požitkem a hrami, aby nikdy nebyly jedny s jedinečností všech těchto věcí. Jejich mysl patří nám a udělají to, co mluvíme. Pokud to odmítnou, najdeme způsoby, jak zavést technologii měnící mysli do jejich života. Strach použijeme jako zbraň. Budeme budovat jejich vlády a vytvářet protiklady uvnitř. Budeme mít obě strany. Vždy schováváme svůj cíl, ale realizujeme náš plán. Udělají práci za nás a my budeme prosperovat na jejich dřině. Naše rodiny se nikdy nemíchají se svými. Naše krev musí být vždy čistá, protože je to cesta. Necháme je, aby se navzájem pozabíjeli, když se nám to hodí. Budeme je držet oddělené od břemene dogmat a náboženství. Kontrolujeme všechny aspekty jejich života a říkáme jim, co si mají myslet a jak. Budeme je provázet laskavostí a jemností tak, že se necháme přesvědčit o tom, že vedou. Budeme mezi nimi, abychom zamaskovali nepřátelství skrze naše frakce. Budeme z toho mít velký prospěch, protože nás neuvidí, protože nás nevidí. Budeme nadále prosperovat z jejich válek a jejich smrtí. Budeme to opakovat pořád dokola
Když mezi nimi svítí světlo, uhasíme ho výsměchem nebo smrtí, pokud nás to víc potěší. Roztrháme si navzájem srdce a zabijeme vlastní děti. Uděláme to tak, že budeme mít nenávist jako náš spojenec, hněv jako náš přítel. Nenávist je úplně oslepí a nikdy nás neuvidí, jak z jejich konfliktů vycházíme jako jejich vládci. Budou mít plné ruce práce se navzájem zabíjením. Budou se koupat v krvi a zabíjet své sousedy, dokud to uznáme za vhodné.Úchylnost z toho přímo čiší. Netuším, jestli se dnes skutečně něco děje, když je tedy toho 28.5., nebo ne, ale řekla bych, že jestli se skutečně něco rozeběhne, je to jednoznačně past od NWO.

Jinak uvažovat nad nekonečnou nenávistí těchto bytostí a nesmyslnosti jejich počínání, když utrpení, které by bylo "podle Boha" by bylo X násobně menší a sloužilo by k ponaučení se a pokroku, to, co dělají tito satanisti, je vyloženě rozkoš z utrpení a amorálních sadismů na nevinných bytostech.

Je to bohužel tím, že existuje ten fenomén padlých andělů a tím to, co nazývám "vesmírný vir". Je to přirovnání asi jako s policií a mafií. Mafie třeba mnohokrát taky řídí někdo, kdo byl původně policie, ale "padnul".
Když je to na vesmírné úrovni, tak jsou to vesmírní zločinci, tzv. archonti, kteří mají i dimenzionální technologie, kterými dokonale balamutí všechno a všechny.

Je to ve výsledku vlastně produkt faktu, že některé bytosti se zvrhnou a páchají naschvál obrovské zlo, tady to vypadá jako nějaké žiďácké grupy, prakticky je to velká shnilá bytost, která za žádnou cenu nechce klasicky zemřít a vydat se zákonům Stvořitele, tedy kosmického zákona a naučili se tedy přenášet svoje vědomí uměle z těla do těla bez klasické smrti. Ovšem každá inkarnace má jakoby svůj nádech, svůj čas a tím i duševní kapacitu a jakmile je tento potenciál vyčerpaný, začne hnití zaživa. To znamená, že ty duše jsou už tak strašně moc degenerativní, že se pod nimi doslova otevírají brány do jiných zlých vesmírů, kam patří.

Poškozují náš vesmír, vyvolávají války, ničí celé oblasti bytí "podle Boha".

Bohužel, jsme v situaci, kdy je s námi manipulováno ze strany vesmírné i galaktické policie i mafie, dlouhodobě. Začali s tím mafiáni, tak do toho museli vlítnout policajti.

Dokud lidstvo nepochopí tuto hru, nikdy se neosvobodí.
Dokud nepochopíme tyto složitosti, dokud se nestaneme "jedni z nich".

Bohužel, hodně lidí si asi představuje, že se stane galaktickým mafiánem, což je na tom to strašné, že je tak táhne představa kyborg úpadku, že si neváží planety.

Spojení s planetou nese měkoučké a voňavé pohádkové čisté vnímání světa, okamžitě zlaskavuje, vše se okamžitě mění.
Tento bestiální hloupý svět se s tím naprosto vylučuje.

Planeta se zachrání, věřím, že ji GF nedá do spáru mafie.
Ale lidstvo, říkám, už dávno pochybuju, protože lidstvo se odmítá stát "jedněmi z nich", dostat se na úroveň, aby mohlo jednat s Galaktickou federací.
To spíš už tíhne ke kyborg úpadku, že by jako dělali zlo po galaxii, jo, to by jim asi šlo...

A bohužel, dokud se nedostaneme na úroveň, abychom byli schopni jednat s Galaktickou federací, budeme vždy jen blbečkové topení a ničení v extrémním a hlavně totálně nesmyslném utrpení, které nemá žádný evoluční potenciál a vede jen k věčné degeneraci ducha.

U příspěvku:Kavka
Pavel Richard (Stálý) - 28.5. > jednoduché, čisté, působivé
U příspěvku:Dom v Česku 1
Čtenář - 28.5. > tak blbé, až ještě blbější
U příspěvku:Olovrant 15
Čtenář - 28.5. > My víme žu tu si julo. Prase nenávistné.
U příspěvku:Navrh kresby, 55f5.
František Vyrut (Stálý) - 27.5. > Zvláště teď to má různé rozměry.
U příspěvku:Dom v Česku 1
František Vyrut (Stálý) - 27.5. > Tak všední, až nevšední.
U příspěvku:Ad nevybran. dovolená
Focus (Stálý) - 27.5. > :)
U příspěvku:Hodinář
Focus (Stálý) - 27.5. >
U příspěvku:Kavka
Focus (Stálý) - 27.5. >
U příspěvku:SMUTEK, JAK VODNÍ DRAK
j.f.julian (Stálý) - 26.5. > 😇😊anále, to bude tou vakcínou🤠
co chceš od lidí, kteří stojí frontu na špinavém nádraží na biologickou zbraň☠️☠️
já už jsem to vzdal že by pochopili klasickou poesii, nejhorší je, že je to najednou úplně všude, ta malost, idiocie, ta totální zblblost, příkladem je starej Svěrák, který Járu Cimrmana prohlásil za Ukrajince💩 to bolí, co se s lidmi stalo😇
U příspěvku:SMUTEK, JAK VODNÍ DRAK
analfagot (Stálý) - 26.5. > já se z nich už fakt poseru, to o nich jsou ta přísloví...
no nic, jdu ukázat kokůtka nadrženejm Dánkám😂
járo, zasejc jsi měl pravdu, tady je vymrdáno💩💩
U příspěvku:Olovrant 14
Čtenář - 26.5. > čtenář> A kolik muzes menovat lepsich, nez Zenda
U příspěvku:Olovrant 14
Čtenář - 26.5. > Zeanddrich E.> místní ředitel ne-smyslu pro humor radí, pátrá, vyšetřuje. tyvoe.
U příspěvku:Psycho pokusy na lidstvu a planetární energie
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 26.5. > Tommo> 

Ahoj, píšu trochu zpožděnou odpověď (začal mi blbnout PC, naštěstí to není nic vážného, určitě to ani není kyber útok NWO, něco už se prostě přirozeně dovrzalo do konce, protože to hlásilo chybu ... taky jsem si říkala, dobrý, já si tady něco napíšu a pak se zdejchnu a on rozbitý PC ... tak žádnou paniku, kdybych třeba někdy odpadla, tak nejsem mrtvá, leda že bych se neozvala týdny a měsíce :-)

Souhlasím s tím, že ezo dokáže "brutálně nasrat", jak se člověk dostane do vod, kdy mu to prostě není jedno a potřebuje okamžitě určité informace, které jsou pravdivé a funkční, tak ezo dokáže zničit a pokud je člověk angažovaný v konkrétních věcech aktivně a chce prosadit určitý druh informací, jako třeba já s Galaktickou federací, tak absolutně souhlasí, že ezo dokáže "brutálně nasrat".

Je snadné věřit tomu, že to dělají naschvál, že jedou v NWO.
Nebo a to si myslím dělá velkou část reality, prostě pořád spí a absolutně nechápou, která tady bije, jak je situace závažná a ty nerealistické, hloupoučké blafy, které vůbec nijak nedosahují "pravdy" a intenzity, které by reálně pomohly, myslí naprosto vážně...

Nevím, buď jsou blbí, nebo zaplacení, nebo oboje.

Techno zotročení je příšerné - denně mě stresuje, jak stačí, aby vypadla elektřina a jsme doslova v hajzlu, všechny chtějí donutit mít chytrý mobil, mikrovlnnou placičku, já s tlačítkovým blbým telefonem, kdy se děsím elektrosmogu mám podle nich jako dělat co? Já nechci 5G, já nechci mikrovlnku, ani neurální síť. Tahle technicistní společnost je bestiální a děsivá a ani nesedí na nějakých pevných a bezpečných základech, vše se doslova může z hodiny na hodinu podělat. NWO nám maximálně vyvolá děsivou kriti a pak nasadí "zázračnou volnou energii", kvůli které už X krát zničilo lidstvo, aby ho odvrátilo od duchovní cesty.
Nevidím východisko, děs.

Ptáci, zvířata brečí, naléhají, ať něco dělám, říkám jim, co mám proboha dělat? A oni, ať se snažím, že jsem člověk, kdo jiný s tím má něco dělat? Tak prosím Galaktickou federaci, ať něco udělá.
Co ty chemtrails, prý si tenhle zločin prosadilo OSN jako zatemňování oblohy, kvůli oteplování planety.

Prostě jsme bez šancí, tady musí přijít něco velkého, něco co setřese tuto společnost, nevidím už jiné řešení.
My ty sračky třeba ještě nějakou dobu vydržíme, zvířata a ekosystém ne.
Co budeme dělat bez nich?

A nikoho ze zodpovědných není možné k ničemu dobrému přimět, všechno jsou to svině, roboti, infiltrace, žádný člověk mezi nimi není, není možné se ničeho dovolat.

Podle Staňka a dalších lidí nás chce EU do 2030 dokonale zbavit osobního majetku, vyvlastnit nám domy ekoterorem atd.
EU je šílená, jsou to nacisti, blázni, to už není normální, i dekadentní Řím měl možná víc rozumu?
Je možné proti nim něco dělat? Ne, není, prostě to je nacismus, opancéřovaný nacismus, kde bohužel 80% a více lidí to podporuje a vidí jako pozitivní.
Hnus, děs, na blití.

Moc si přeju, aby vybouchla nějaká podmořská sopka, aby bylo mega tsunami po celém světě, aby to rozbilo všechnu tu elektroniku a zalilo západní Evropu vodou, protože zdá se, že jedině tak můžeme vystoupit z EU a NATO.

Křešovou už taky nesleduju, protože mě dokáže "brutálně nasrat" během 10ti minut maximálně a i kdybych veškeré její toxické výroky napravovala, bylo by to prd platné, protože mám proti ní minimální sledovanost.
Protože ono tyto věci lidi až tak nezajímají.
Což je právě ten kámen úrazu.
Proto se tak dobře daří těm falešným vlivům, co sypou cukr a obchodují s nesmysly.

Wilhelma Reicha neznám, díky za tip, pokusím se si o tom něco více zjistit.

Jinak, proč vůbec můžu psát - já si myslím, že v tom je reálně ochrana GF, věřím, že mě hlídají, že si mě prosadili, protože už jsem na hraně toho, že kdybych nemohla ani někde skromně psát na malém webu, tak by byl nesmysl, že jsme vůbec vyhráli nějakou válku. Vyhráli jsme, proto vůbec můžu psát, oni mě nemůžou zabít svými klasickými metodami, klasickou vraždou, nebo elektropulsem, pokusili se mě zastrašit, znechutit, vydeptat, dohnat k sebevraždě, když jsem byla ještě slabší, osazenstvo tohoto serveru se fakt aktivně snažilo mě zničit a odradit, nebo vydeptat nějakými udáními.
Já se ale nedala, všechno jsem to přežila, tak píšu.

No a ten chlápek, taky by mě to zajímalo, jestli žije, kdyby ne, nepřekvapilo by mě to, ale třeba žije, což by bylo super.
Viděla jsem nějaké komentáře na jeho video, na jiných webech, ani jsem to nerozklikávala, ale bylo to vesměs o tom : "no já chcal smíchy, on vede neproduktivní život a stěžuje si, blázen, to se pobavíš" atd. Nevím, kdo toto píše, ale já bych řekla, že to je práce trolů NWO, psycho válka proti těmto lidem, aby je to odradilo, protože ve skutečnosti toto je strašně bolestivé, takové reakce.
Je to psychologická válka.U příspěvku:K. z Kladrub. 204, A4,.22 05 23. 04.
Zeanddrich E. (Stálý) - 26.5. >
(( Comics. ))


U příspěvku:Olovrant 14
Zeanddrich E. (Stálý) - 26.5. >

Jsi dobrý provokatér, Norberte :)

U příspěvku:Olovrant 14
Čtenář - 25.5. > čtenář> To je mozna enom takovej desingh talířa
U příspěvku:Olovrant 14
Čtenář - 25.5. > To je mozna enom takovej desingh talířa
U příspěvku:Olovrant 14
Čtenář - 25.5. > Olovrant v páté cenové?
U příspěvku:Olovrant 14
Čtenář - 25.5. > Já si taky někdu tejden nemeju nádobí, když je moja odjetá (nebo tak)
U příspěvku:Psycho pokusy na lidstvu a planetární energie
Tommo (Občasný) - 25.5. > PřilítliMimozemšťani> Alternativní jakože EZO scéna je skutečně extra, vysoce gurmánská...
Slaboduchá, namlouvačná, naschvál od pravdy odvádějící.

Topičů je obrovské množství - zhruba odpovídající té záplavě topících.

Opovrhuji. Polapeny v té "spirále" akorát dokážou brutálně nasrat až to celkově dojímá, vysiluje.
Proto nějak intenzivně nesleduji, být permanentně nasranej být nechci. Znesvěcující - profanace.
Být "vole" empirický bez experimentu je totožné jako být součást NWO psychedelie, či že v piči.

Q-cokoliv a všichni ostatní, širokospektrální informace o dezinformacích, tomuto podobní, někteří i víše zmiňovaní se jednoduše opírají o základní rozpor uvnitř lidí, sebe sama, kteří nejsou dostatečně umrtvení a mají v hlavě poslední zbytky, mini střípky svého vlastního myšlení, intuice.?!
Naposledy jsem z tohoto vínku četl, že vypnou televizní vysílaní a ukážou "pravdu" či co.
Tahle "aktualizace" to zní zase více groteskněji.
Temněji, protože takto se i přes všechny události tebou popsané mohou dostat minimálně k pre-finální / finální tečce techno zotročení. Důvěra v Elonka je důvěra, odevzdání se NWO.

Také nechápu co je na tom co k nepochopení, ale pokusy o nějaké smysluplné diskuze nemají absolutně žádný účinek.
V lidech se spustí vypínačem min. agrese apod. Je absolutně jedno dosažené vzdělaní, případně přidám osobní poznatek, že "vzdělanější" jsou v mnoha případech ještě více odevzdanější. Jsou zpracovatelnější, nebo plně zpracováni, již uzavření a připraveni následovat. Poslední jejich nejistoty a vzpoura jejich duchovního cítění, spojení, rozdrtí na padrť tyhle kliky, pasti, debiloviny.
To co pod kdejaké sdělení doslova lid zvrací je neskutečný důkaz nutnosti "záblesku".

Tipuju že si chlápci v novodobých dílnách MK-ultra nejednou dynamicky, ve stoje tleskali a klepali po zádech v úžasu jak je to jednoduché a že takoví výsledek/y nečekali snad ani sami.
Pokud nejsem dostatečně "osvícen" tak ať mě to vezme také. Ubohý plazo hmyzí strach ze smrti nemám. Pokud tím pomohu osvobodit naší planetu, nechť je to bráno jako čest. Takhle už přemýšlím, což je fatal rezignace...

Stejně jako ta paní Kresová, osobně jí mám od ignorovanou. Pocitově bych se raději podíval na ty její starší (nezkažené) věci - to porno a tak.
Nevím proč u toho nezůstala, že by došli samečci k opylení jistě nádherné, vzácné květinky co by do toho šli?, ono to chce asi i dost odvahu a nutnou dávku sebezapření.
Nebo prostě zjistila že za tyto služby by nakonec musela platit ona. Tedy nerentabilní...,he, he. :)
Samozřejmě ve skutečnosti nemám žaludek na sledování čehokoliv z její "dech beroucí" produkce.Pro zajímavost :
Pro mě je ten "patník" poznání Wilhelm Reich. Jeho kniha Funkce orgasmu mi dala mnoho odpovědí.
Myslím si, pravděpodobně asi jako pro tebe Lobsang Rampa, kterého načteného bohužel (zatím) nemám. Jen všeobecný profil.
Tenhle pán vše popisuje a dokazuje čistě vědeckým pojetím.
Od psychoanalýzy ( náprava člověka ) k pochopení zemských struktur ( pochopení dění "počasí" ) k primární kosmické energii ( nakonec k GF ) a je více než evidentní, že kdyby ho NWO nezastavila a neodstranila, už jsme za hranicí toho, kde je potřeba abychom byli.
Tohle byla poslední mnou poznaná opravdová věda od skutečného vědce. Tohle jsme nutně potřebovali a naléhavě potřebujeme.
Ale skepsi už jsem propadl asi navždy.
V dostupných, publikovaných dílech se tomu neodvratně přibližuje, protože mu to s výsledků jeho práce jednoznačně vyplyne.
Např.
https://archive.org/details/ContactFromSpaceByWilhelmReich/mode/2up ( Zajímal by mě tvůj názor, pokud si něco od něho četla, narazila, popř. tvůj dojem., ale samozřejmě nemusí být - jakoby tenhle řádek neexistoval... )

O tvojí jedinečnosti ve stávajícím, všeobecně dostupném IT prostoru, pochyb není. Nikde jinde není takový pohyb, míra deziluze, osobní zkušenosti a celkové - celistvé informovanosti.
Je to smutné a zároveň i veselé, protože to je. ( K dispozici komukoliv bez výjimek, tak jak to má být. )

Dále si myslím, že pokud by jsi lidé dali tu námahu s přemýšlením ( momentálně to všeobecně nechávají na úžasných 5G placičkách ) a ty si tím i nezištně vytvořila nějakou "základnu" byla by jsi pravděpodobně odstraněna. Nebo podléháš vyšším zákonům a oni ti to a tebe musí nechat. (?)
Minimálně by si hodily "mark" na lidi, kteří by nedej bože pochopili ty reálie tvého sdělení. A spustili by třeba teror viz video "Oběť psychotronických útoků promlouvá" Ten pán tam je absolutně, žalostně, rozebrán. Brutálně napadán a nikdo mu nedokáže pomoc.(?!) Video nemá ani jeden trapný Like/Dislike. Mnoho podobných, oči otvírajících, ukázkových videí je okamžitě smazáno.
Zajímalo by mě jestli je ještě mezi námi..., on sám se bral už v době natáčení před 10 lety za mrtvého.
To žití, každodenní chléb náš vezdejší je tedy pěkný svinstvo...
U příspěvku:SMUTEK, JAK VODNÍ DRAK
RETRO (Nový) - 25.5. > tady je to jeden velkej smutek
U příspěvku:Olovrant 14
Čtenář - 25.5. > Přišels na českej web, aby si shazoval Slováky, jiná možnost není.
U příspěvku:SMUTEK, JAK VODNÍ DRAK
j.f.julian (Stálý) - 25.5. >

Tahle píšnička je tak prostá, jednoduchá, prvoplánová; je to kýč jak prase, patetický kousek, který jsem dlouho nepřijímal. Jednoho dne jsem zjistil, že jsem ovlivněn mainstreamem, vkusem-nevkusem lidí a pak jsem si uvědomil, že se mi vlastně hrozně líbí. Že ji mám rád...
Ještě jsem se popravdě neptal Geni, jestli to zpívá jeho dcera, ale asi jo, o Geňovi a Suchošovi to je na knihu, takže BOHUŇO, má trilogie je stále k dostání v el. podobě za přelíbezných 9999 kačírků!

U příspěvku:SMUTEK, JAK VODNÍ DRAK
j.f.julian (Stálý) - 25.5. > S Mišíkem starším jsme se míjeli v Letenských hospodách, mladšího jsem trochu poznal až v 777 na Letný, byl ožralej jak jeho táta a měl mě rád... to my umělci tak v opilosti máme😁😋
Starýho milovali ze skupiny ETC spolužáci ze střední, jenže já nevěděl která bije, hrál jsem fotbal😜😒, i
na základě téhle Gellnerovy básně jsem napsal Černého klauna...

U příspěvku:SMUTEK, JAK VODNÍ DRAK
j.f.julian (Stálý) - 25.5. > S Pavlem Bobkem jsem se občas potkával v Semaforu, tedy v clubu, kam mě zavedl Dlouhý a Pešek, ale jeho nepřístupnost jsem prorazil až v jednom café poblíž Černínského paláce, kde jsem pár let makal jak zvíře. Jó, to byly doby, pracovní doba byla (neoficiální) 9-14, ale mezitím jsem stihl posilovnu, holiče, snídani, svačinku a oběd, 2x jsem poseděl s přáteli U Vola...
Pavel chodil na kafíčko k mému známému a slovo dalo slovo, já mu připomněl, že jsem mu jednou vrátil plnou šrajtofli, kterou, ovíněn, ztratil u mě ve kvelbu v Pařížské... škoda, že vše skončilo jeho smrtí...

 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter