Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 16.5.
Přemysl
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 16.5. > Kikimora> 

Jo, to rozhodně, hlavně v současnosti už tyto potvory ani nemůžou vyhrát, už jsou v posledním tažení. Všechno už doznívá.
Teď v tom hraje roli taková kosmická zákonitost, že lidi budoucnosti musí vědět, před čím byli zachráněni. Tzn. nesmí zůstat naivní a celá věc s NWO musí být v budoucnosti plně odhalena a veřejností pochopena.
GF tady velice aktivně zasáhla a ještě se odehrávaly non-stop nadstandardní zázraky a to do takové míry, že zrůdnost toho všeho zažily jen izolované oběti a veřejnost zůstala v pohodě.
A veřejnost je schopná ty zrůdnosti popírat dál. Zavírat oči a nablble se usmívat, že to je přeci hloupost.
Proto se děl i minulý půlrok, kdy jsme byli ve špatné časové linii a děla se jedna příšernost za druhou. Přesně kvůli tomuto principu.

U příspěvku:Auroran, mimozemšťani a tradiční pohled "mystiků staré školy" - provokativní a naléhavé otázky současnosti
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 16.5. > čtenář> 

Mě právě nebylo moc jasné, o kterém typu mimozemšťanů mluví, ale asi naprosto o všech, protože i Galaktická federace je zapletená do armádních záležitostí, protože to je válka a pak není možné se v tom nezaplést. Má takovou vizi, že bude bez ega a přejde do božství. Já nemám touhu přejít do božství bez ega, ten stav mi přijde strašně nudný a navíc mi ego velelo porvat se o svět, jít do války. On do války nešel, zůstal bez ega v božském stavu, zato počítá s Apokalypsou.
Tak se uvidí, kdo má pravdu, nicméně po tom všem by mě to vážně docela mrzelo, že jsme bez šance a svět končí, že přijde zkáza, ať jsme dělali, co jsme dělali. Pak by autor přešel do božského stavu, protože na tom dělal dlouhé roky a naučil se být bez toho ega a já bych se šla asi inkarnovat zase někam, kde to ego pořád je :-)
Tak uvidíme, že jo, co s tím naděláme, už je po válce.

"Medbeds" přitáhla Křešová, moje GF nic takového neslibuje. Je to technicismus, oni nemají zájem naházet na lidi techniku, spíš naopak. Chtějí, abychom se stali rozumnými a začali pracovat v první řadě na duchovním vývoji, už teď máme technologie, které nám nepatří do ruky.
Medbeds slibují technicistní reptiloidní zrůdy od NWO, Elena Danaan atd.

S tím frekvenčním vzestupem je to vskutku velice záhadné a fyzikálně těžko pochopitelné. Protože jestli stoupáme ve frekvencích s celým okolím a světem, nepoznáme rozdíl proti minulosti. Tak už jsme se možná zvedli o dimenzi a ve staré hmotné realitě zmizeli. Jsou to takové fantastické teorie, těžko říci.
Lidstvo je ve velkém degenerativní, ale přesto máme přežít, ti kdo do toho dali všechno. Tady je šílené rozpětí, lidí, co se zoufale snaží a lidí, co jim to opovržlivě kazí. Jak v tom biblickém Armageddonu, spravedlivost má být zachovaná, zlí pryč, zůstanou jen dobří. Takže očkovaní mají zemřít - proto doufám, že jsou jen klony, protože jsou jich miliardy, mohli by zmizet. Jinak až umřou, bude to hygienický kolaps.

S těmi novými dětmi, to je velice zajímavé a je to i logické. Protože my starší jsme takoví "radikální bitkaři", ale to nový svět taky nepostaví, proto se asi rodí naprosto jinak zaměření a jestli mají odolnost vůči autoritám, tak je to skvělé. Já už v tomto světě z těch starých šašků nerespektuju nikoho, ale tím, že se vymezuju a bojuju. Pokud oni budou mít takovou odolnost, že je dokážou naprosto ignorovat bez boje, tleskám :-)

Nevím, co je Křešovka podstatou, na mě působila jako záškodnický skřet od začátku, možná i je, nebo je jenom napadená, nevím, ale je to opravdu dost hrozné. Oni taky schytali hromadu negace, už to nejsou jenom ty srdíčka a děkovačky, to jí asi taky leze na mozek, rozhodně ale jak jsou s Auroranem, tak z toho čpí zlo. Až jsem se lekla, jak popisovala tu seanci. A to, že se vyžívá v takových neštěstích, to je taky jasný příznak. Fuj fuj.U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Kikimora (Nový) - 16.5. > S.Greera sleduji delší dobu, vlastně jsem se o něm dozvěděla právě přes kanál Sueneé Universe. Nejsme cvoci, tyhle věci existují. Lidem nezbylo než přijmout, že i MK ultra projekt neni výmysl, když pod nátlakem US vláda přiznala, že je to pravda. Lidé věřim těm lžím, že tento projekt byl ukončen, pchhh. Taková blbost, přitáhli si to do US po válce s těmi nácky, které si vzali pod ochraná křídla, všechny ty výzkumníci, vryláci, thůlovci, mengelovci...skoro všechna tahle svoloč zakořenila u nich. Jen kdo dělal na projektu Apollo? Wernher von Braun. A to bychom mohli mluvit dál a dál. Jen třeba MK ultra je mazec. Ale já prostě se nehroutim a ani to nemám v plánu :-) Jak už jsem jednou psala, vědění a informace jsou naše nejmocnější zbraň, je to nutnost, abychom tento boj vyhráli.
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 16.5. > Kikimora> 

Steven Greer podal jedno z nejzávažnějších svědectvích i o tom, o čem píšu v článku. Jeho knížka "Hidden truth", Utajovaná pravda, obsahuje jeho vyprávění i o tom, jak se ho taky pokusili zabít nějakou takovou zbraní, že zničehonic mu bylo strašně zle, válel se po zemi, nemohl nic a na pozadí právě viděl nějakou osobu, která to dělá. Byl jeden z prvních, kteří o tomto hrůzném fenoménu vůbec podali kompaktnější svědectví.

To, co jsme tu způsobili, že se naše poznatky a zážitky mnohdy shodují, to je to, čemu toto NWO ze všech sil chce zabránit. Kdyby nezabíjeli kohokoliv, kdo mluví, už je celá věc dávno venku. Jim je jedno, že tahle slečna je nevinná lilie, dovolila si sdělit poznatky z regrese a já ji potvrdila, že moje zážitky jsou podobné. Tak to ne, to příliš dokazuje, že ta GF je asi pravda a dokonce, že nejsme psychiatrické případy.
Tak to rychle je zabijte paprskem smrti, rychle rychle, nebo je spoň k smrti vyděste, ať už si nic netroufnou.
Ať si veřejnost dál myslí, že nic takového není a že jsou jen šílené.

Vyhlásila jsem těm sviním válku.
Je to ale naprosto bizarní psychedelická záležitost. Tvrdé jádro těchto potvor, které jsou v těch posledních technologiích, armádních a ještě to nějak doznívá s technologií na Měsíci, oni sice vypadají jako lidi, mají snad nějaké ty mutace - ale co mi říkala GF, vždy bylo záhadou, co to je duchovně. Protože to neodpovídalo vůbec žádné rase v naší Galaxii. Nakonec se ukazuje, že jsou to v podstatě toxiny z vesmírného viru, to je jejich skutečná podstata.

Teď už vyhrát nemůžou, musíme se postupem detoxikovat, aby se konečně přestali zabíjet lidi za šíření pravdy. Aby tyto zrůdnosti byly veřejné a konečně se to zastavilo, zakázalo.


U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Kikimora (Nový) - 16.5. > Ahoj, moc děkuji za další tvůj příspěvěk. Jdu se podívat na ty odkazy. Mimochodem Suenee pozval do Prahy na 5.mezinárodní konferenci S.Greera, Nicka Popea a Giorgio Tsoukalose. I S.Greer vyprávěl, jak měl problémy s publikováním informací a jak kolem něj začali "náhodně" umírat lidi. Sueneemu se překlad se mu povedl si myslim.
------------------
PS: My se přece z těch hajzlíků neposereme, ne? :-) Já se jim už směju.
U příspěvku:Auroran, mimozemšťani a tradiční pohled "mystiků staré školy" - provokativní a naléhavé otázky současnosti
Čtenář - 16.5. > PřilítliMimozemšťani> 

no, já to pochopila asi zatím jenom tak, že nemáme rozhodně čekat na mimozemšťany, že nám stejně s tou tělesnou evolucí nepomohou. MedBeds a jiný technologie co přinesou nám stejně nepomohou se spojit s duchem, že to je práce každého jednotlivce. Přinesou možná tak technologie ale duchovní vývoj o technologii není. Však indiáni k tomu nepotřebovali nic než přírodu a živly, kolikrát ani to oblečení ne. To je asi celý, ale je to stručný článek, zkusím si pak projít víc ty články pokud tam bude uveden autor a zjistit co o tom ještě napsal.

A apokalypsa světa na úrovni 3D asi prostě není vyloučená - respektive řekla bych že to bude možná i psychologické, ne přímo hmotné . Však někteří lidé žijí v takovém vlastním černém světě, s fóbií vyjít z domu. Nebo také pro toho pozorovatele z 60. let, pro něj jsme zmizeli jako "zanikli", ale do teď jsme šli asi tak nějak všichni spolu - teď je vidět že někteří lidé tomu dávají stopku a dál se hamtají v tom starém jenom na nových tématech, nebo někteří vyloženě odmítli nějak svou vlastní evoluci (i kdyby nebylo nějaké NWO tak opravdu nechat se napíchat nevyzkoušenou látkou a pak se divit že nemůžeme mít děti, no, tohle není zrovna myšlení organismu který by chtěl pokračovat v evoluci). Tak z úhlu pohledu těchto lidí by asi nějaká katastrofa možná byla, netuším. Věřím že i jako důvod proč zmizeli Májové a jiné kmeny byly nějaké "přírodní katastrofy a nemoci" v historických knihách, člověk ve 3D v tom vidí katastrofu že se jim něco stalo, přitom jenom asi opravdu postoupili vibračně.

Ano, taky bych řekla že to bude počítáno spíše na generace něž několik let. Ale teď se už rodí děti se zajímavým horoskopem - pomalé planety jim slibují že to budou takoví stavitelé, nosiči nových myšlenek, zatímco generace jejich rodičů byla spíše bořiči starého, rebelové. Děti narozené v posledních letech mají vyloženě napsáno "nebudou vnímat žádnou autoritu, všechno si budou dělat po svém" :D

jo souhlas. Musí to vypadat fantasticky, ten vzestup, hlavně v energiích a sledovat to jako jeden velký celistvý organismus. To musejí být procesy co nevidíme! :D

Andrea včera řekla nějak v tom vysílání ze zahrady že miluje katastrofy, nehody, auta v příkopech... sice ve smyslu že lidem prý padají masky (ale to taky ne vždy, v podobných situacích nastává i šok někdy takže to nevypovídá tak jak ona prezentovala, v poslední době se lisem otevírají minulé životy i když čtou nějakou knihu, natož vidět někde nějakou nehodu... V tu chvíli člověk není spasitelem, ale sám má co dělat aby uměl rozlišit co je minulost a co přítomnost), no každopádně říct několikrát že to "miluje"... wow :D asi už se ta posedlost něčím trochu projevuje - mít blažení z podobných věcí, neštěstí druhých, já když mívala takovéhle nutkání to tak cítit, většinou to bylo tím že jsem měla přisedlíka.

Od těchto lidí si nenechat léčit ani opar. Je super jak se ohánějí hesly "musíte se postavit sami za sebe, vzít za sebe zodpovědnost" a pak běží za někým aby na ně položil ruce a vyléčil je. To je odevzdávání zodpovědnosti za své zdraví podobně jako jít za lékařem. Akorát že u šarlatána je ještě ten bonus v podobě černých entit. Ano, taky si myslím že je to prostě ještě některých lidí cesta, konec konců se probrali později, mají opravdu jenom smůlu že na ně čekal za rohem hned tenhle balíček Andrea-Auroran, ti co se probudili dřív a ustáli si tohleto někde jinde v menší míře mají skutečně výhodu a být za co vděční.
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 16.5. > DELTA 2> 
To může být cokoliv, protože podle mé GF prý na Měsíci, o který jsem se nikdy nijak nestarala, jsou sklady a základny naprosto všech stran, které to využívají, včetně GF a že je tam přísný zákaz "lézt si do zelí" a jakkoliv válčit a všichni to dodržují, kvůli nějaké technologii, která je krajně nebezpečná.
Ta technologie prý vyhasíná a končí a pořád ještě spolupracuje s tím psychobludáriem NWO. Ale prý oproti minulému roku je jen na třetině výkonnosti a její funkce bude dále vyhasínat.

U příspěvku:Auroran, mimozemšťani a tradiční pohled "mystiků staré školy" - provokativní a naléhavé otázky současnosti
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 16.5. > čtenář> 

To video je docela nabušené informacemi, možná si to poslechnu ještě jednou. Vím, že ten úvod je naprosto perfektní, tam nemám co vytknout.
Pak jsem to pochopila tak, že ten člověk se udržuje v jakýchsi vyšších, božských světech, kde odmítá všechny ty éterické a vitální entity, včetně mimozemšťanů, protože věří, že to je budoucnost lidstva, u kterého se nedá předpokládat, že se vší tou zátěží, jako je GMO, očkování atd. přežije. Říká, že se mění i okolí planety a že je přesvědčený o Apokalypse, finálním zániku, po kterém člověk zůstane pouze jako tato božská bytost, tzn. v nehmotném světě.
Ale to video je poměrně složité, plné informací a určitě je to hodně o těch slovech a formulacích, slyšela jsem to jen jednou.

Já zase věřím tomu, že naše společnost nezanikne a že to i s pomocí GF zvládneme. Ale, že skutečně dochází k frekvenčnímu vzestupu v tom smyslu, že přecházíme do odhmotněných světů, jen si to neuvědomujeme, protože se měníme s veškerým svým okolím.
GF mi říkala, že kdyby byl objektivní pozorovatel, který by se díval na naši planetu od 60. let, tak pro něj jsme prý už zmizeli, už neexistujeme v tom starém hmotném světě.
Prostě jsme se dostali do vyšších frekvencí, ale s celým světem, proto si to neuvědomujeme.
S tím zřejmě souvisí ta představa, která se v současnosti traduje a to sice ta, že je možné něco materializovat myšlenkou, měnit svět vědomím. To je běžná realita vyšších sfér, které jsou již více v éterických, jemnohmotných světech a hmota tam už není úplně hmota, proto má v těch světech myšlenka obrovskou sílu, až do takové míry, že přímo mění realitu.
Je možné, že do těch světů skutečně dojdeme. Buď postupným stoupáním, nebo jakousi událostí, jako je ten záblesk. Ale kdybychom měli zůstat v současném stavu ducha, tak by to asi nebylo nic ideálního a předpokládám, že je to přeci jen poněkud delší proces, než na pár let.

Země se totiž po katastrofě Atlantidy frekvenčně propadla na úroveň 3,5D, což jsou světy nižších ras, kam svou podstatou člověk nepatří. To jsou právě ty agresivní reptiliánské rasy aatd. Dokonce naše planeta je široko daleko v tomto hrubě hmotném pásu nejkrásnější, protože je to jakoby nevinná princezna zatažená do špinavé díry. Její domov je ve vyšších pásech ferkvencí, kam nyní podivuhodným procesem směřujeme zpět.
Celé toto téma je velice fantastické.

Auroran je s pojmem "biostroj" samozřejmě krajně podezřelý, ale on je celý podezřelý. Byla jsem zvědavá, jestli se ještě tak rozčiluje, tak jsem si pustila to nejnovější video s Andreou Křešovou, proklikávala to tak po čtvrt hodině, o čem mluví a nějak po cca hodině se tam Křešovka svěřila, že měla Aurorana doma s nějakými ženskými a že léčili jejího zetě, že mu prý jedna dala ruku na tělo, na srdce a že po té jejich seanci prý zůstala její ruka nějak žárem vypálená na jeho těle. Fujtajbl, to je hnus. Prý jsou to reptiliáni a oni už nemají práva útočit na davy, na jednotlivce, co se jich rádi zbavili, ale mají právo dál vyvádět tyto svoje kousky na důvěřivcích, co do tohoto jdou dobrovolně a věří jim.
Asi se takto musí naplnit všechny ty kosmické procesy, kdo jim věří a nevidí, že to je pokleslost, že z nich jde něco divného a zlovolného, tak si asi prostě musí nabít čumák, to se nedá nic dělat.

U příspěvku:Auroran, mimozemšťani a tradiční pohled "mystiků staré školy" - provokativní a naléhavé otázky současnosti
Čtenář - 15.5. > PřilítliMimozemšťani> 

No, je to trošku o volbě slov. Já je nepochopila jako totální zánik - apokalypsu. Ale jakože místo homo-nějak nějak, bychom se měli kvalifikovat jako homo-nový název??? Spíše než fyzické vymizení, jenom taková změna, že si už dále nebudeme moci říkat tak jak si říkáme nyní. Dneska taky označíme někoho jako neandrtálce spíše že ho chceme urazit že je vývojově pozadu, jinak takto se také neztotožňujeme. :D

Ono i dneska se blbě nazývá ta věc kterou chceme říct, například míníme skupinu lidí která je většinově očkovaná ale víme že to neplatí pro všechny z nich jako o "neprobuzených", ale prostě to také není pravda, někomu stačila jedna dávka a probral se a přesto splňuje tu definici očkovaného. Ale říkáme tyhle názvy abychom měli aspoň zčásti možnost označit co myslíme, předání podobných myšlenek není vždy dokonalé protože každý z nás pojmenovává stejné věci jinak - hlavně ty nové co nejsou ještě definovány slovníkem.

Také Auroran říká všem tělům lidí "biostroj" - definice pro mě hanlivá a neslučující se s tím že bychom se měli učit mít rádi své tělo, někdo jiný koho znám se zase zmiňoval o "biorobotech" a tím myslí třeba úplně všechny (lidi, ne těla), kteří brání systém a jsou naprogramováni jako agenti Smithsové z filmu matrix. Někdo další se o Biorobotech zmiňuje v kontextu, že to jsou všichni lidé, kteří žijí pouze aktivně ve svých prvních 3 čakrách a ty horní mají úplně zablokované, nebo slabé a neumějí tedy naslouchat šestému smyslu nebo svému srdci. Zkrátka taková definice podle myšlení, zatímco Auroran tokhle háže všechny do jednoho pytle že i probuzený člověk se od něj učí zmiňovat o svém těle jako o "biostroji" - když už nic jiného, tohle je řeč NWO jako prase! Rodič 1, rodič 2, X pohlaví a i ne-pohlaví, místo těl biostroje...
*ironický potlesk pro lidi kteří tohle spolkli i s navijákem* :D

A právě proto mi to připadalo že ten článek co paní četla je trochu občas řečený kostrbatě. Neřekla bych že je tam míněno, že budeme znovu resetováni a opět od nuly armagedonem, naopak tam bylo zmíněno že takto bychom se nikdy nevyvinuli protože nemáme možnost se poučit z minulosti která je nám ukrývaná. Dává mi to smysl, zrovna tak i proč GF zasahuje a předtím to nedělala. Zapadá mi to do sebe.
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
DELTA 2 (Občasný) - 15.5. >
https://youtube.com/shorts/cT1Rp2JTi3o?feature=share
U příspěvku:z mobilu
Čtenář - 15.5. > celkem ok, ale vidím tam spoustu nerovností, jak v metru, tak např. to, že najednou se vázanej rým změní ve volnej, to moc neladí:
Přiznávám, že jsem fanda juliána, takže v podstatě perfekcionista, ale to autorovi nevyčítám, mě by spíš zajímalo, když si čtu poslední juliánovu báseň, kde byli tihle hodnotitelé, kde byl tento autor; tady pějou ódu na poezii, tohle je prostě lidská malost a závist, jinak se to pojmenovat nedá!
U příspěvku:Auroran, mimozemšťani a tradiční pohled "mystiků staré školy" - provokativní a naléhavé otázky současnosti
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 15.5. > čtenář> 

To video je velice zajímavé, s tím úvodem naprosto souhlasím, tak jsem to také navnímala, že naše planeta je jakýsi "vesmírný projekt", kde se sešly veškeré inteligence vesmíru, že je to naprosto unikátní. Pak je to také přínosné, jak mluví o éterických a vitálních osobnostech, kdybych byla na falešné stopě, tak k tomu mám konečně i nějakou smysluplnou teorii, která se dá pochopit. S čím se moc neztotožňuju, možná právě kvůli případné možnosti, že jsem na mylné stopě kvůli egu, je ta jeho teorie, že lidstvo zanikne, že to je fatální apokalypsa a staneme se čistě božskými bytostmi, což je myšleno asi jako bez materiálního základu.
Natolik mi zase člověk božský nepřipadá.
V tom jsem přízemnější, ale optimističtější. Považuji člověka za budoucího člena galaktické společnosti, který sice přejde do vyšších dimenzí, tím pádem zanikne v hrubé hmotě, ale nepřesáhne galaktickou inteligenci jako takovou.
Spíš v sobě přináší specifický druh spirituality a odhodlání, který je lékem na vesmírný vir, který nám tu řádil.
Je to určitě velice zajímavý počin, vyjádření od toho autora "mado".

U příspěvku:Auroran, mimozemšťani a tradiční pohled "mystiků staré školy" - provokativní a naléhavé otázky současnosti
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 15.5. > čtenář> 

Přesně, krásně vystižené. O duše a celý náš svět se skutečně hrálo, to byla právě ta dimenzionální válka. Tehdy by se to dalo připodobnit ke stromu, který roste a je obehnaný pevným drátem, pletivem, který by hrozil, že celý mladý rozvíjející se stromek zahyne, protože těsně u kmenu ho svírá pevný drát. V podobné situaci jsme byli.
Díky kosmickému vědomí, Stvořiteli se podařilo s pomocí vědomí vesmíru, naší planety a dále Galaktické federace a vědomé spolupráci lidí na této planetě tomuto scénáři zamezit. Uzavírání vyšších dimenzí a snaha svrhnout lidstvo do 3D, materiálního a technicistního myšlení s následnou degenerací a špatnou mutací a koncem rasy, bylo zamezeno.

Zlé pletivo kolem stromku bylo odstraněno a teď se šokovaný stromek vzpamatovává.

S tím věšením se na toho koho, je to opravdu zátěž. To se stalo třeba Silvii Válkové, která jednu dobu musela být nepřiměřeně statečná.
Zachránila léto 2021, kdy pozornost lidí směrovala k přírodě a zemským záležitostem, ale pak ji temnota podkopla nohy a ona se zřítila do pasti Eleny Danaan.
Křešovka musí být umlácená e-maily a s Auroranem se vydali směrem, který se neříká :-D Je to past, lidi by měli doopravdy začít používat rozum.
Já tu nemám žádný e-mail, na který by mi desítky, stovky, či tisíce lidí individuálně psaly a publikum je nuceno se vyjadřovat veřejně, což mi poskytuje dostatečné krytí.
A taky, o tom to je.
Být veřejný a duchovně vést není žádná legrace. A současná situace nás nutí probořit mnohá tabu, abychom mohli jít dál.

U příspěvku:Auroran, mimozemšťani a tradiční pohled "mystiků staré školy" - provokativní a naléhavé otázky současnosti
Čtenář - 15.5. > PřilítliMimozemšťani> 

No právě když člověk pomyslí že ty duše spasit zrovna nepotřebují - respektive duše jsou v pořádku, prožívají si co chtějí a na jaké úrovni chtějí, mají své dohody a napojení na Stvoření na rozdíl od nás lidiček v těle. Ale tady se nám to hezky tvrdí abychom se báli o duši a dělali to či ono v rámci nějaké domnělé záchrany, zatímco si hrají s naším vědomím.
Už jsem se docela naučila se neopírat o autority - ani ty od kterých si beru techniky, moudra, poučky a to dokonce ani když mi to funguje a velice mi to pomáhá co se od nich naučit. Jsou to také jenom lidi a oni také v této době sotva stojí na nohou, takže opřít se o ně je víc zatíží a není pak divu že klopýtnou když se o ně opře víc lidí v touze "zachraň mě ty víš víc"... Ale všimla jsem si že když mi připadá že mají nějakou cestičku která je dobře proťapaná a líbí se mi nebo mi funguje, tak si jí projdu, pak když vidím že je to třeba, přeskočím zase na jinou cestičku a dál a dál a dál... není to o tom "najít si gurua a následovat ho po celé jeho cestě" - ta je stejně ušitá na míru jenom jemu. Kdybych šla celou jeho cestou i s omyly které už nemusím opakovat protože je mám z minulých životů jinak zpracované, je to zbytečný fanatismus. To co mě potkalo v minulosti, může potkat je třeba v současnosti a naopak.

Ono nejhorší na tom prozření že je něco víc asi je, že člověku se najednou otevře nový velký a neznámý obzor, který ho láká, podvědomě na něj volá a je pěkně široký. Pak se není čemu divit že je tak jednoduché v tomhle lidi oblbnout. Naivně jsem jednu dobu chodila za člověkem který mě naučil "poletovat v horních čakrách a skoro až mimo tělo" a prosila ho aby mě naučil uzemňovat. Dotyčný sliboval, že není problém, že naučí všechno, ale tehdy jsem nemohla sama poznat že nebyl uzemněn, tudíž jsem po něm chtěla nemožné - nemohl mě naučit něco co sám neuměl.
U příspěvku:Auroran, mimozemšťani a tradiční pohled "mystiků staré školy" - provokativní a naléhavé otázky současnosti
Čtenář - 15.5. > DELTA 2> ne-néééé.... :/
O_o

tvl...jenom jsem to přečetla a úplně vidím tu komunitu v džungli, oplocenou a se strážníma věžičkama která to nakonec skončila sama hromadnou sebevraždou... kdy že to bylo v Americe? 70. léta? inu není spasení jako spasení...

U příspěvku:Auroran, mimozemšťani a tradiční pohled "mystiků staré školy" - provokativní a naléhavé otázky současnosti
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 15.5. > DELTA 2> 

Lidi jsou fakt šílený. Tak ať jdou už radši dělat k Avě na barák, když už jim tahle hrabe.
Nebo ať si na pozemek pořídí hadí hnízdo rovnou. Takový malý zmijičky jsou roztonilý, když jdou za maminkou.


U příspěvku:Auroran, mimozemšťani a tradiční pohled "mystiků staré školy" - provokativní a naléhavé otázky současnosti
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 15.5. > čtenář> 

Na video se mrknu, zatím mě napadá, že ta myšlenka je samozřejmě pravdivá, že technologie, která není vyvážená duchovním, spirituálním vývojem při přímém napojení na Stvořitele, tzn. harmonickým vývojem podle nejčistšího plánu, je ve výsledku pro danou společnost naprosto destruktivní.

To je současný rozkol naší společnosti, kdy máme v rukách technologie, ke kterým jsme se nedopracovali přirozeně a spirituální vývoj pokulhává.

Zároveň jsme terorizováni technologickými, utajenými a nepřiznanými systémy, které mají v rukách samozvané zločinecké elity, jejichž polo-mimozemské organizace řídí tento svět naplno již tisíce let.

Lidé jsou stále velice naivní a domnívají se, že mají hlavně "spasit svoje duše", ve skutečnosti jde ale o celospolečenský boj proti NWO. Spirituálně duchovní jsou nyní v pozicích bojovníků, šiřitelů informací, badatelů, léčitelů, specialistů nejrůznějších oborů. Dále tu je vrstva duchovně dozrávajícího lidstva, která musí v první řadě přijmout pozici "na vlastních nohách" a zbavit se romantizující spirituality starých časů a neustálé touhy se nechat někým vést.
Jistě, všichni potřebujeme autoritu, někoho, o koho se opřít. Ale současný stav světa je tak experimentální a chaotický, že je to pravý čas věřit sobě, svým zkušenostem, být racionální, i v rámci spirituality.

Zároveň probíhá dimenzionální vzestup tohoto světa, zlepšení, "upgrade" celé Galaxie a s tím jsou na nás kladeny velké nároky.

Rozhodně není řešení věřit žvástům Aurorana a těšit se, až probublají nějaké šílené vesmírné archy na povrch.U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 15.5. >

Heslo "nech si to pro sebe" nyní získává pro NWO v povrchových army bunkříkách se všemi těmi elektro výboji a psychovlnami naprosto NOVÝ ROZMÉR.

GF jim to obrací do sebe.

Takže pro všechny, na které to takto NWO zkouší. Nebojte se, strach je v tomto jediný nepřítel.

U příspěvku:Auroran, mimozemšťani a tradiční pohled "mystiků staré školy" - provokativní a naléhavé otázky současnosti
DELTA 2 (Občasný) - 15.5. >
TVL ... tak u A.S.K. v 6tém díle prý výzvy k ivestování do "jejich komunity".
Lidé už chtějí darovat své pozemky "komunitě".

:D:D:D
U příspěvku:Auroran, mimozemšťani a tradiční pohled "mystiků staré školy" - provokativní a naléhavé otázky současnosti
Čtenář - 15.5. > Hele vše zlé je pro něco dobré. Ve zprávách z galaxie jak lidi oponují se občas objeví i něco zajímavého (aspoň předtím než dostanou ban).

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=yv771aAE7Ww&fbclid=IwAR1GGrQNbRaIAgM9TGdcImdfE33Q2eTdrNkV4DUygyLyI4zZauA2o2ytqEw

Co vy na to? Za mě ano, vidím, že něco na tom bude - jak okolní svět hmotna (politika, ekonomika, existenční strachy), tak i ten z "ezo scény" (mimozemský původ duší, minulé životy, utajné dějiny, ilumináti, záblesky, "věřte plánu", zaměření pozornosti pouze na funkci třetího oka, hromadné meditace atd.) jsou takové zaměřovače pozornosti směrem ven - přiznám že ten ezo zaměřovač cílí už trochu víc dovnitř a do minulosti nebo doucnosti (hlavně proboha ne tady a teď) ale stále mimo jakousi podstatu toho, co bychom asi měli dělat. A podle toho vypadá i ta další motanice. Opět se plno lidí spoléhá na to že je spasí Ježíš, Auroran, atd. to je takové to horentní poplakávání "nevím kde je původ mé duše, pomozte!" nebo "stanu se veganem, spasím svět a budu omilosrdněn Auroranem protože on řekl že jsem vyvolený když nebudu jíst maso". Navíc přílišné zaměření pozornosti tímhle směrem dost často způsobuje že člověk opravdu si "ulítne" ve svých představách a moc neřeší sám sebe, fyzično, občas dokonce popírá že by se ho týkaly politické dopady nebo celosvětové scénáře. Je to taková druhá strana spektra od materiálna jen vyhrocená do dalších absurdit a opětně to odvádí od jakéhosi středu. Odpověď bude asi uprostřed, protože jinak by se nás elity nesnažily tolik tlačit do stran.


Co myslíte?
U příspěvku:Můj život na Vega
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 15.5. >

No, takže hnusný zfetovaný kokainový židovský hovado od NWO se tady pustil do slečny:

"Čtenář - 15.5. > Bylo jen otázkou času, kdy si i tahle začne povídat jak nudla sama se sebou.

Čtenář - 15.5. > A těch gramatických chyb! Fuj!!!"

Za prvé, ne nemá tam gramatické chyby a ne, nejsem to já. To každý s IQ pozná, holt se NWO nepodařilo nás postřílet svými paprsky smrti a dalšími technologiemi, které mají, tak se vrátili ke staré dementní diskreditace a šikaně.
Co bude tvůj další krok dementíku?
Dáš jí sem obrovskou grafiku, která jí to tady graficky rozhodí?
Budeš se po ní vozit, šikanovat a slizce ji obtěžovat?
Založíš si nick stejný, jako má ona?

No jo no, redakce nezasáhne, ty jsi redakce.
Jste zkurvený hovada a doufám, že jednou, ve spravedlivých časech, budete souzeni.
Za spolupráci s NWO.U příspěvku:Jedovatá krev
Jiří Hlavinka (Pravidelný) - 15.5. > Martin> Děkuji. Já taky.
U příspěvku:Můj život na Vega
Čtenář - 15.5. > A těch gramatických chyb! Fuj!!!
U příspěvku:Můj život na Vega
Čtenář - 15.5. > Bylo jen otázkou času, kdy si i tahle začne povídat jak nudla sama se sebou.
U příspěvku:Můj život na Vega
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 15.5. > Astearra> 

Je to drsné, skutečně. Jejich armádní arsenál je už v rovině sci-fi, ale není to skutečně mimozemská úroveň. Technická telepatie, vytváření zvuků v domácnosti, změny nálad, elektrošlupka do hlavy, to je jejich arsenál, který získali utajeným vývojem, reverzním inženýrstvím, kdy se snažili pochopit technologie mimozemšťanů, kdy nějaké létající talíře sestřelili, případně něco dostali od zlých mimozemšťanů v rámci špinavých kšeftů.

Většina lidí tomu nevěří.

Není nutné s nimi bojovat, do toho se dostali lidi, kteří k tomu měli nějak předpoklady, já se do toho dostala až po třicítce, tam už je člověk vnitřně víc "vytuněný", myslí už jinak, ta mladistvá citlivost už je utlumená, atd.
Máš v životě třeba jiné úkoly, než se na ostro mlátit s NWO.

Různí esoterikové poskytují různé návody, jak se chránit.
Za sebe mohu doporučit takový nejzákladnější přístup. Říct si, jsem nevinná, zasloužím si ochranu vyších sil - Boha, Stvořitele, vyšších sfér, zkrátka vevnitř komu věříš. To uvědomění si, já si zasloužím pomoc při takových nehoráznostech. Být si vědomá propojení s kosmickým vědomím, věřit mu a nepodléhat panice. Je důležité nepropadat strachu, ten je takový blokátor a udržuje člověka ve stavu, kdy se na něj snáze útočí.

Jinak, co se týká nálad, taky se mi to děje, že skáčou. Je to dané mnohými umělými vlivy - od chemtrails po tyto útoky skrze 5G. Sice to okamžitě nepomůže, ale je dobré vědět, že to není dáno přirozeností života, že si za to nemůžeme sami a chyba není v nás.
Dobrou noc, snad bude klidnější, než minulá.

U příspěvku:Můj život na Vega
Astearra (Nový) - 15.5. > PřilítliMimozemšťani> No tak aspoň že tak. To je celkem nářez....
Děkuju.
U příspěvku:Můj život na Vega
Astearra (Nový) - 15.5. > PřilítliMimozemšťani> Tak to je hustý. No s tou náladou to sedí. Bude to určitě i něco mého uvnitř. Ale většinou jsou takové stavy u mě na denním pořádku. Až poslední dobou to v sobě bortím, no přišla mi další zkouška do života a snažím se tím nějak probojovat, občas se zadaří a jindy zase ne.

Souhlasím s tím, že kdyby to bylo absolutně ztratilo by to pointu právě kvůli probuzení.

Přiznávám, že do žádných bojů s nimi nechci, není to tady a teď moje cesta. Spíš přemýšlím nad tím jak se chránit i sama.
U příspěvku:Můj život na Vega
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 15.5. > Astearra> 

Oni dohlíží na celou planetu, naše země je speciální, už roky je na nás NWO zaměřené, pouštěli nám psycho vlny a snaží se nás zadupat a chemií zasypat a Fialu na nás poslali a válku Rusku za nás vyhlásili a teď chtějí, abychom šli hladoví bydlet na chodník a a a a ... vůbec nás tu nesnášejí.
GF hlídá všechny jejich snahy zabíjet nevinné lidi, je jedno, jestli ten který člověk má, nebo nemá přímý telepatický kontakt.
To je teď, bývalo ale mnohem hůř, kolem r. 2000 NWO ještě zabíjeli, jak se jim chtělo.
Je to masakr. NWO jsou už zoufalí, dělají chyby, jednají už otevřeně zločinně a průhledně.
Ale skutečně, jsme chránění, není třeba se doopravdy bát.


U příspěvku:Můj život na Vega
Astearra (Nový) - 15.5. > PřilítliMimozemšťani> Tak to potom jo. To je hodně zajímavá část příběhu. Já vím, že jsem ztratila mnoho blízkých na kterých mi záleželo. Bohužel jsem i často viděla ve svých minulých životech i tady umírat své partnery před vlastními oči a nemohla jsem s tím nic dělat.

Já jsem na to úplně zapomněla až jsem si na to vzpomněla, když jsem četla tvůj komentář. Jsem ráda,že mám ochranu, věřím, že i bytostí se kterými jsem ve spojení. Jestli se domnívám správně o té jedné, no tak to si asi fakt nepomohli, protože z té mám respekt i já :)Nemyslela jsem si tedy, že by na mě dohlížela GF a pokud opravdu ano jsem vděčná, některé věci pomůžou prostě pouze od ze shora.
Děkuji za tvé vysvětlení a jsem ráda, že píšeš svoje zkušenosti.
U příspěvku:Můj život na Vega
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 15.5. > PřilítliMimozemšťani> 

Jakkoliv to zní šíleně, je to tak.
NWO totiž takto na dálku likviduje lidi našeho typu, hlavně aby se probůh neukázalo, že nelžeme, že Galaktická federace doopravdy existuje, že nejsme šílené.
Když se takto najde progresivní hlouček a vytvoří se jádro, na kterém by se dalo dál stavět, tak je postřílí skrze 5G, paprsky smrti, nebo sežehnou dobrou náladu a nainstalují depresi.
Případně nasadí trola, který všechny rozeštve.

Tak, vidíme realitu.

Nejdřív se NWO nepodařilo mě zabít v dimenzionální válce.
Pak se NWO nepovedlo přes anonymního žida na kokainu mě tady na totemu odradit od publikování a dovést k sebevraždě.
Teď se NWO nepodařilo umlčet děvčata z galaxie paprsky smrti a elektrickými šlupkami do hlavy a ještě to tu nehorázně rozmáznu.

No jo no, NWO jsou neschopní.
Kdyby vyhrávali, tak se toto skutečně neděje.

Proto, není třeba propadat panice.
Kdyby nás GF ochránila úplně absolutně, což by mohla, tak bychom tento fakt nemohly jakkoliv zviditelnit a mluvit o tom a zůstali bychom hloupí a nevědomí.
Proto, pokud se ty technické útoky třeba budou opakovat, doopravdy netřeba panika, jsou to technické útoky, před jejichž přímými dopady nás GF ochrání.
Nemůžeme zemřít.

Jsou to naprosto hloupí, namachrovaní idioti, co mají primitivní technologii proti GF. Samozřejmě, bez mimozemských zásahů bychom už nežily.
Tak to je, je to krutá realita.

Ale bývalo skutečně hůř - na konci minulého léta se podařilo GF vyrvat zločincům z NWO dimenzionální technologie z rukou.
To byl mnohem horší problém, než primitivní 5G.
Ať si s tím střílí do nevinných lidí, jediní, komu nakonec vyžahnou mozek, jsou oni sami.


U příspěvku:Můj život na Vega
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 14.5. > Astearra> 

Já ty lidi ani nepoznala, takže mě to nebolelo. GF mi toto oznámili teprve nedávno, teď, když už je to jedno, protože jsme misi zvládli, jen naprosto jiným způsobem, který kdybychom znali dopředu, zježily by se nám všechny chlupy na zadku a zdrhli bychom. NWO ty lidi nějak odpravili, když mi bylo 19. V tom věku jsem měla podivný propad psychiky, pár týdnů jsem byla naprosto vykolejená a nevěděla proč, bylo to kvůli tomu - prostě jsem nevědomě věděla, že se stalo něco strašného. Takže jsem ty lidi nepoznala, asi to byl někdo z mise a uvidím je až po smrti, taam si zase vzpomenu, kdo to je a co jsme měli původně v plánu.
No, je to smutné, ale na druhou stranu, kdyby to běželo tak, jak jsme původně chtěli, nabili bychom si nos, ten plán byl naivní. Nebyl sice blboučký, ale nestačilo by to. Toto je extrémní mise, důležité je, že se přese všechno přeci jen daří.

No a děkuju za potvrzení těch útoků - taky jsem si říkala, snad se holka ozve, protože na ni to určitě zkusili taky. Tak se tě taky pokusili sejmout, ale GF jim to zařízla. Je to nepříjemné, ale GF doopravdy nedovolí, aby nás NWO zabili.
Jsou to vyloženě technické útoky, nejsou to zlí duchové atd. Prostě to jsme si dovolily, to se NWO nelíbí.
Je to vyloženě kvůli tomu, co tu píšeme.
Jsou to rozjívení chlápci, co si myslí, že když mají trapný utajený armádní bunkřík a elektro-kolos, že něco můžou. GF jim ty jejich pokusy nastavuje tak, aby se hoši sami popálili. GF už má nad jejich rozpadlou strukturou už jednoznačnou technickou převahu, doopravdy bývalo hůř.


 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter