Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 13.8.
Alena
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Kresby, skici
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Recitace Čekání na smrt + Lékaři samoty
analfagot (Stálý) - 13.8. > takže, zatím co se buhuna egil parazit neuvěřitelně zdražila, mně se to povedlo! Kdo jste byl pozván na stránky jfj, máte to tam, jen vás žádám abyste ani omylem neprozradili stránky jfj, protože jak je uvedeno v Pravidlech museli bychom vyhodit i doporučovatele, ahoj, a.
U příspěvku:Lidská vůle a dimenzionální události
Kikimora (Pravidelný) - 13.8. > PřilítliMimozemšťani> S pohledem na tu mediální ezo scénu soihlasim. Vidim ty věci úplně stejně jako Smetana, jedou na kvantitu a peníze, které jim z toho běží (třeba Příznaky). Když ASK vyběhla s povídáním o kyvadlu, tak jsem šla do vývrtky. Jakože kyvadlo za vás všechno odmaká a lidi si jen přes nějakou tabulku zjistí problém, omg. Tenhle způsob razí právě i Ondřej Brož na PT. Na sebemenší hovadinu si berou kyvadlo. Já to vnímám, jako vědomé potlačování vlastní intuice, umět rozumět a naslouchat sobě a okolním vlivům. Beru tyhle lidi jako šarlatány a obchodníky s city lidí, kteří přesně ví, na jakou skupinu lidí se mají zaměřit. Smetana jako by mi četl myšlenky. Z jeho posledního povídání jsem i pochopila, že čte i Totem, nebo mu to někdo poslal, protože mystikem staré školy jsi ho nazvala ty, tedy pokud si to dobře pamatuju😉. Nezaznamenala jsem, že by se někdy hanlivě vyjadřoval k mimozemšťanům, ale je pravda, že ne všechna vysílání jsem s ním slyšela. Ba naopak jednou se vyjadřoval ke GF, že samozřejmě je, ale ať jsou lidé bdělí k pojetí GF, které propaguje ezo scéna. Bylo to v reakci myslim na Elenu a ASK v dotazu od lidí.
U příspěvku:Recitace Čekání na smrt + Lékaři samoty
Čtenář - 13.8. > analfagot> MY CHCEM REKCITACI OD DUCHOSLAVA. KULISY SUCHÁNEK, HUDEBNÍ DOPROVOD ŽILKOVÁ SE SOUKUPEM, JO! MY CHCEME JULU NARECITÁTOVANÝHO V MAJONÉZE!:))) A LÁLU PEŠKA JAKO ZÁKUSEK, HEHEHÉ a MUHEHÉ!
U příspěvku:Recitace Čekání na smrt + Lékaři samoty
analfagot (Stálý) - 13.8. > klidně mi dokazujte svou neschopnost impotenta, bohuno, jen kecy a hovno umíš HAJTRO, jen se tu zesměšňuješ, přitom tvá recitace by byla jistě největším přínosem Totemu od jeho založení. Ale i tyhle hejty ukazují, že máš v hlavě jen mrdník, gratulujeme!
U příspěvku:Recitace Čekání na smrt + Lékaři samoty
Čtenář - 13.8. > čtenář> yŸULU MÁ KAŽDÝ RÁD, PO NIČEM NIKDO VÍC NETOUŽÍ NEŽ SE ZAOBÍRAT JEHO SEBELÍSTOSTIVEJMA BLÁBOLAMA. JÓ ÝŤA, TO JE JINÁ. SICE DĚLÁ FÓRY, ALE TA JEJ MYLUJE. ALE JINÍ? TAK MOŽNÁ TREFANEC, MOŽNÁ KUBA Z JELENÍ HORY. nEBO SNAD HAJNÝ ROBÁTKO? PÉĎA EGIL? UPLNĚ TO VIDIM - SOUTĚŽ V RECITACI NUDLOVY BÁSNĚ JAK JSEM TO STRKAL ČUMUKOVI DO PRDELE.
U příspěvku:Recitace Čekání na smrt + Lékaři samoty
Čtenář - 13.8. > analfagot> ano ano, hned běžím narecitovat tvoje bláboly julo, dobře si to vymyslel a realitu očekáváš. A pak si běž stoupnout k schránce na dopisy, blbe, pošlu ti to tam potrubní poštou:))). A nebo ýťa ti to pošle na balonku? Bože bože bože, co tenhle idiot ještě předvede.
U příspěvku:Recitace Čekání na smrt + Lékaři samoty
analfagot (Stálý) - 13.8. > bohuňu, my chápeme že jsi žádnou recitaci nikdy neslyšela a kdybys uměla číst, tak jsem napsal, že sem smí dát komentář jen ten, kdo zvládne a vloží tu vlastní!!!!
Takže??? takže všechny tvé bláboly jsou jen od idiota, který neumí vůbec nic, gratulujeme! A takhle je to s celym FB, lit. servery, se všemu "odbornými" radami a komentáři, o recitaci ani nemluvě, to by mohl být úplně nový styl ztrapnění a humoru, to by byla jistě přehlídka trapnosti!

OK, odborníci a hejtři, uděláme to jinak! Je vidět že jste všichni velicí básníci i recitátoři, velicí ajťáci a šikovní lidé, takže:...

1-narecitujte tyto 2 básně po svém a pak vám ukážu, jak si to s juliánem představujeme my!
Uvidíme, kolik odvahy budete mít teď, nebo jestli budete vypadat jak zbyteční hejtři a neumětelové!!!
U příspěvku:Recitace Čekání na smrt + Lékaři samoty
Čtenář - 13.8. > analfagot> Zkus to faxem julo:))). A určitě to jde přes nějakou tlapku, to víš že jo, ale musíš vědět kterou. Jako první bych zkusil levou zadní, nácíčku:))).
U příspěvku:Recitace Čekání na smrt + Lékaři samoty
analfagot (Stálý) - 13.8. > určitě to jde přes nějakou apku, ale je to na mě složitý, myslel jsem že to jen přetáhnu a piča, takže nic, na druhou stranu se ukázalo, že jsem jednooký mezi tupými bez inteligence!/
U příspěvku:Recitace Čekání na smrt + Lékaři samoty
analfagot (Stálý) - 13.8. > takže rada hloupých žádná! Je vidět, že jste neschopně jší než jsem já! Blbe, jakej odkaz, žádnej neexistuje, mám to v pc nahraný z diktafonu, tak žádnej odkaz není, ten by byl třeba kdybych to měl na Youtubu! Je vidět, že děláš chytrýho, chceš jen ztrapňovat a přitom jsi za idiota sám! Co jsem čekal o d člověka, kterej se dodnes neumí přihlásit a není schopen napsat báseň, natož jí přemumlat!
U příspěvku:Recitace Čekání na smrt + Lékaři samoty
Čtenář - 13.8. > čtenář> No poradte mu děkdo, prosím! Představte si opravdu tu mít vypitózovy představy o recitaci. A hned v tom nejlepším složení, Duo jula and duchoslav. A na trubku k tomu lála pešek. HOTOVO!!!!!
U příspěvku:Recitace Čekání na smrt + Lékaři samoty
Čtenář - 13.8. > čtenář> Co bych ti alkáčku neporadil: při vkládání básně musíš mumlat zaklínadlo: LITR VÍNA Z LIDLU ZA DVACET JEDNA KORUN, TO JE MOJE ŠTĚSTÍ, HA!
U příspěvku:Recitace Čekání na smrt + Lékaři samoty
Čtenář - 13.8. > analfagot> Ty blbe už ani vložit odkaz? Hotovo!!!
U příspěvku:Předběhly je holky
František Vyrut (Stálý) - 13.8. > Ten rok by tam byl dobrý uvést.
U příspěvku:Díky za každé nové ráno (Návrat z Hodů)
František Vyrut (Stálý) - 13.8. > Mohlo by se to přimíchat do té písničky od Wohnoutu.
U příspěvku:Lidská vůle a dimenzionální události
Čtenář - 13.8. > PřilítliMimozemšťani> 
DOHADY KDO JE KDO NASTAL ČAS UKONČIT: Tedy za 1: je egil. 2 - je yťa. 3 - je zendrich z brna. 4 - je kokain. 5 - je osmijedinný jula. A to je všechno. Dva roky si tady nepovídá nikdo jiný než tihle. Občas ten žaža zkusí vyrušit, ale to je všechno. Mír zemi se nepočítá, ten zemřel už v minulý pětiletce a jen díky dobře nastavenému systému totem můžou být jeho "díla" dál recyklována a zveřejňována. Nevynecháme li redaktora Martina, co občas provede odborné hodnocení smajlíkem, známe se a obdivujem všichni. DOBŘE NÁM TAK.
U příspěvku:Ze života v Brně -Koule na Kraví hoře (02.)
František Vyrut (Stálý) - 13.8. > Čím více vesmírů, tím lépe.
U příspěvku:Lidská vůle a dimenzionální události
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 13.8. > Kikimora> 

Jo, to Smetana hodně vystihl, je to dobrý příklad rozdílu mezi dvěma stavy, kterými procházíme. Taky se mi líbilo, jak sepsul ezo-scénu, že je to nekvalitní, že seberou doslova každého z ulice.
Má absolutní pravdu. Už mi ty nanynky, co si koupily křišťál a kurz jógy a nalhaly si, že jsou milující bytosti, taky lezou krkem.
Všichni ti batikovaní idioti už mi vyloženě brnkají na nervy :-)

U Grunwalda je teď pořad pojmenovaný: Ramona Siringlen - Proč v současné době mnoho světelných pracovníků zdánlivě mlčí.
Koukat se na to asi nebudu, ale pokud pani neodpovídá - protože světelní pracovníci nic neví, proto mlčí, tak lže.
Lezou mi na nervy tyhle pindy a všechny ty láskyplné ženy, které žijou naivní bludy a pózy.

Díky bohu za Smetanu, i když k mimozemšťanům se chová otřesně.

Jinak tato myšlenka, že se máme stát bytostmi o řád výš, na úrovni Bohů, s vlastním rozhodováním, teď tak nějak rezonuje v tom dimenzionálním prostředí, mluví o tom třeba i ta Heclovka, jak je v Peru na drogách.

Já to vidím taky, už se neválčí, ale vyživuje a je tu tento směr. Pozvednout člověka na božskou úroveň. Takový člověk má obrovskou sílu.

Asi jak je ten vtip:
V údolí nejdřív vyhnali Němcové Rusy, pak Rusové Němce, pak přišel bača a vyhnal je všechny.
Musíme se stát tím bačou :-)U příspěvku:Lidská vůle a dimenzionální události
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 13.8. > čtenář> 

To ti už kokain vlezl do posledního mozového závitu, že si myslíš, že "kikimora" jsem já?
Ne, to je jiná osoba, než já.
Jste s juliánem už jeden dementnější, než druhý.
Dementní kanální dvojice.

U příspěvku:Setkání
František Vyrut (Stálý) - 13.8. > čtenář> To ano, ale pořád je nutno o ní psát. Děkuji.
U příspěvku:/Ne/dokončené miniatury 92
František Vyrut (Stálý) - 13.8. > čtenář> Možná máš pravdu.
U příspěvku:Stolička
František Vyrut (Stálý) - 13.8. > čtenář> Jsem takový rozpolcený - mám rád poezii i prózu, což píšu v anotaci. Ale je pravda, že se vposled věnuji víc poezii. Děkuji. Franta.
U příspěvku:Recitace Čekání na smrt + Lékaři samoty
analfagot (Stálý) - 13.8. > tak nevím, vložil jsem to sem a nikde se to neobjevilo.
Poradí někdo????
U příspěvku:Zachránci totemu, yula a yťa
Čtenář - 13.8. > kuk:)))
U příspěvku:Čas na akci
Čtenář - 13.8. > čtenář> Ó jak jste hloupý, když přehlížíte judlovy největší fóry. Třeba nudlián v kalendáriu. Představte si ho, blba, jak si doma pouští videokazety z roku 91, tam má se Saskii a představuje si, že to něco mezi očima by mohla bejt ta jím zatím nikdy neviděná kunda. JUla je zhmotnělej humor, to se musí nechat.
U příspěvku:Čas na akci
Čtenář - 13.8. > j.f.julian> DĚKUJEME TI EVO. JSI SICE ANONYM A JULA ANONYMY NEČTE, SVÝM BYSTROVHLEDEM ALE I BEZ ČTENÍ POZNÁ, CO MU VZKAZUJEŠ A HEZKY TI ODPOVÍDÁ. ALE ZADARMO TO NEBUDE. PŘIPRAV SÍ KONÍKY, PAPOUCHY, MÍČE, CHCECHTÁKY ATD ATD. TO VÍŠ, JULU CHCE MÍT KAŽDÝ RÁD, TO NENI ZADÁČO, MUHEHE HEHEHE.
U příspěvku:Ze života v Brně -Koule na Kraví hoře (02.)
Čtenář - 13.8. > Oslovuji tě zendrichu potřetí - ještě pár podobných počinů a návrat slávy totemu je zajištěn.
U příspěvku:Lidská vůle a dimenzionální události
Čtenář - 13.8. > Kikimora> Jula si taky povídá sám se sebou, prostě k sobě ýťo patříte. Prostě přestaň dělat fóry a vyznej mu lásku. JULO, TY MUJ UFOUNKU VYPITÁ, MYLUJU TĚ! Zkus si to chytrajznice dvakrát nanečisto a pak to hoď sem, na vjehlasný kulturní servr totem. Tak ýťo, tak to musíš udělat, pak budeme všichni šťastní.
U příspěvku:Lidská vůle a dimenzionální události
Kikimora (Pravidelný) - 12.8. > Super příspěvek, nelze než souhlasit. Přesně tohle jsme dneska doma rozebírali, Smetanu a jeho vysvětlení mezi prosím a žádám. Je v tom obrovský rozdíl, který chápu zcela stejně jako ty. Je to o tom, jak sebe vnímáme, jestli podřízeně s nelogickou potřebou vyjadřovat se z nižší pozice, nebo naopak rovností s vědomím, že každý je "mistrem" v jiné oblasti, své vlastní. Je to princip v chápání a uvědomění, kým doopravdy jsme, nebo kým bychom se měli stát.
U příspěvku:Nevotravuj JÍŤO
pomsta (Nový) - 12.8. > jíťo, JSI HODNĚ DIVNÁ, ASI JE TVŮJ OTEC PTAKOPYSK, TY PROSTĚ POTŘEBUJEŠ VOMRDAT, NIC VÍC!
U příspěvku:Čas na akci
j.f.julian (Stálý) - 12.8. > čtenář> díky, máš smysl pro sarkasmus, Vím že sis koupila mé první CD a protože jsem ho pozměnil asi 2 básněmi i písněmi, tak dohledám tvůj mail a zašlu, samo že zdarma! Pošlu i druhé CD, jestliže první bylo zcela poplatné Poslednímu rozloučení s poetou, tak to druhé je spíš pro veřejnost. Písně jsou známé, prostě je to můj výběr těch, které mám rád, to se týče i piče. Cha cha, to byl joke. to se týče i básní. Je velmi těžké vybírat z mých oblíbených, protože je stále přepisuji, tak už není asi žádná kterou bych neměl rád, jsou pro mě stále nové, tudíž chystám i CD 3, opět 25 básní a 13 písní. Dvojku pošlu zdarma, trojku už zase za 300 koníků, což je v dnešní době opět za půl darma a já si jsem jist, že po dvojce uvěříš, že julián je značka zaručené kvality. Ok, dost bolo sebechvály, včera jsem ulít 300 papouchů v casínu v Barceloně, takže jsem kandidát na tečku, nebo na koupání se žralokem, třeba z toho vyleze alespoň nějaká depre báseň... ahoj a jsem moc rád že se ti mé smutné básně líbí. jfj
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter