Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Úterý 18.2.
Gizela
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Kýč
j.f.julian (Stálý) - 17.2. > Nedalo mi to a dobře jsem udělal!
Jsem překvapen, že nečteš klasiky, prozože to řemeslo v současných básních těžko najdeš.
1 jediná chyba-mizí MI v dálce, vynechej MI, je tam navíc (metrum) a čtenář chápe i tak. Jinak opět jako předtím, PROBOHA, NIC NEMĚŇ!!
Vidím, že Zkouška- tentokrát je tu za ženu, na tebe dělá chytrou. Bohužel používá zřejmě opsanou stále stejnou frázi, takže nanic.
Zeandrichovi se zase nelíbí absolutismy ap, to se nezmění musí číst Soukupa a ne poezii, průměrnost mu vyhovuje, jenže to nikam neposunuje a není v ní vášeň, takže prd.
Až budu mít čas, přelouskám tvé další, zaujalo mě to... j.
U příspěvku:Na Valentýna
j.f.julian (Stálý) - 17.2. > četl jsem znovu a úplně cajk! Bohuna či Zkouška=1 osoba, ona když v básni změníš rytmus, tak je zoufalá, je zvyklá na jednoduvhé rýmovačky s prostým metrem (metrum), takže tohle je nad její síly... to jen na vysvětlení. Já to přečetl hladce a je jasné, že takovou báseň, která má nejednoduchý rytmus, ale především větší hloubku musíš číst vícekrát, ale říkej to Otylé Bohuně... a výraz - by mu řekla je super, prostě super, ale jen pro toho, kdo rozumí verši a melodii, kdo si nemusí počítat slabiky. Vím, že není vyloženě tvůj, ale já oceňuji ten cit na místě kam opravdu patří a přitom pozvedává poetičnost. Hned by-to by napsal každý trotl! já jsem si tu báseň uložil za 1 - je skvělá 2-patrně jako ukázku komentu, který je zcela mimo a bude aspirovat na BLBA měsíce. Máš ZATÍM alespoň štěstí, že ti nenadává, ale to se po dnešku asi změní, sorry, nelze mlčet když někdo znásilňuje talent!
U příspěvku:Na Valentýna
j.f.julian (Stálý) - 17.2. > zdar, kucí ze základky mě upozornili, že byla řeč o mně...
Proboha, neposlouchej ty plky rádobyzasvěcený blizny která nic neumí. Vůbec se neomlouvej za své verše, NIKDY, a v tomto případě nic neměň, je to cajk.
Udělej si obrázek u HLÍNY ANALFAGOTA, co ta zmatená Tonda pod nickem Poslední Inka napsala a zvaž sám, zda-li báseň např. někde drhne ap. U mých to píše furt, ale nechci se vnucovat. Vydrž, neomlouvej se za jazyk, tvar ani použitá slova, neříkám neposlouchej kritiku, ale právě tady poznáš kdo a proč tě krizizuje! Tedy jen ze žárlivosti a zášti, v podstatě právě kritika neumětelů je potvrzením tvé správné cesty, zdar jar
U příspěvku:Na Valentýna
ZDŠ LITOVEL (Občasný) - 17.2. > zkouška> zkouško, nás zaujalo spíš to, že tu chvíli vystupuješ za babu a pak za chlapa!? ty budeš asi hodně ujetej shemale...
Jinak tvůj komentář je úplně mimo, je vidět, že poezii nerozumíš a neumíš ji číst!!
My si spíš myslíme, že to kritizuješ, protože to julián pochválil a jak už všichni ví, julián je na rozdíl od tebe autor a ne jen kecal!
A teď k tobě autore, na něco jsme se ptali, tak by byla slušnost odpovědět, abychom své dílo o Zkoušce mohli upravit i k obrazu tvému.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Otylá Bohuna (Pravidelný) - 17.2. > Řiťáku já se ti omlouvám že jsem tak rozpolcená a trapná, pochop mě, POTŘEBUJU SI ZAMRDAT!
Mám jí furt vyšpulenou, každýmu jí vnucuju, ale nikdo nechce tu mou oteklou housku vojet, soráč, i ty a julián!
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 17.2. > čtenář> tak tohle je úroveň tvé poezie kterou jsi schopna napsat? AHA, tady není co dodat, teď dávám zapravdu všem co se ti smějí. Ty si zasloužíš i ty urážky.
Četla si to po sobě? To nám prozraď proč tady oxiduješ, nechápu, vždyť ty jsi úplnej kretén vymaštěnej!
Jak někdo napsal- ty jsi trotl kterej si chce něco dokazovat, ale jediný co nám dokazuješ je, že jsi analfabet a nevzdělaná hloupá kráva.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
analfagot (Stálý) - 17.2. > díky bratři, ano řekli jste naplno to, co si o ZKOUŠCE a BOHUNĚ myslíme všichni!
Ale přece, shodli jsme se dnes na tom, že její mrdy už budem komentovat jen dvěma písmeny
HH
/hejty hajtry/

ta její díla pod nickem Odulá Bohuna mají aspoň hodnotu vypovídající o její debilitě, tady už jen plive záští nad vlastní impotenci a scvrklym pytem...
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 17.2. > zkouška> Zkouško, ty kundo debilní tady nejsi u Juliána, je vidět že jsi natvrdlá píča!
A co by ti měl napsat novýho, ty píčo z ryby, když nejsi schopna napsat ani uveřejnit jediný svý bláboly?
Na tebe stačí opakovat jedno slovo-PÍČO!
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 17.2. > zkouška> ano ano nudlajzo, napiš nám ještě něco
já se snažím bejt rapná co to jde
ale tebe překonat?

Tam kdes jes dnes…
u hrobu knučí pes,
ať tvorba tvá, nudlajzo,
nás neopustí dnes!
(a ani pak, s egilem sej mak)
U příspěvku:Valentýnský výklad
zkouška (Pravidelný) - 17.2. > Je to takový docela zajímavý nástin básně. Ale obávám se, že cesta k ní bude dlouhá, možná nad současné síly autora. Je třeba nejen česat, ale i škrtat a přetvářet.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
zkouška (Pravidelný) - 17.2. > Juliane, napiš ještě něco. je to zábava. Ale chtělo by to trochu invence, tohle je pořád dokola.
U příspěvku:Valentýnský výklad
Čtenář - 17.2. > Tato dílka udivují jinou nesoudností než dílka julkova, nesoudná jsou ale rovnako. S gogýnem by se měl kamarádit, to je tatáž liga.
U příspěvku:ZKOUŠCE (Bohuně)
ZDŠ LITOVEL (Občasný) - 17.2. > netWoor> sděl nám důvod co se ti na básni nelíbí, ž jsme brali jen 3 body???!
U příspěvku:Proroctví Baby Vengy
boval (Stálý) - 17.2. >
U příspěvku:VZPOMÍNKO
j.f.julian (Stálý) - 17.2. > Pod rouškou alkaholu vymyslel anál nové slovo a oslovení — BOHUŇKA, BOHUŇKO. Ten chlapec má talent! Dneska máš Bohuňko success, viď, předpokládám, že sis stříkla do trenýrek?!
U příspěvku:VZPOMÍNKO
analfagot (Stálý) - 17.2. > No, Jarnýre, neznám servíru která by ti nenalila.
Ještě jsem chtěl říct Bohuně, že se jistě včera skvěle bavila u toho rapera ze Slovenska, který rapoval o bolesti ze smrti matky-to pro ní musel být Silvestr ve 4 promilích...
A za nás s Juliánem - nejsme zajedno, jestli se to hodilo před ty Sluníčáře, ale obsahově i rapersky to bylo famózní. Když píše duše, tak to je ok, škoda, že Zkouška - Bohuňka žádnou nemá.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
j.f.julian (Stálý) - 17.2. > Vím Bohuno, že si doma píšeš verše a protože všechny okolo jen urážíš, tak je dost složité se pak prezentovat i kdyby sis vymyslela další nicky, nejen Zkoušku nebo Poslední Inku. Blbý je, že nechápeš proč...!!!
Protože jsi arogantní sprostý trotl! Není v tobě kousek pokory, takže i kdybys psala jako Bůh (rozuměj - Já) tak se s přízní nepotkáš. Proto rada zkušeného zní - dokud nezapracuješ na sobě nech to v šupleti, třeba až tě život pořádně křísne...
p. s. pokora není to, že budeš všechny chválit a dávat tipy pozitivním píčovinám, to je trapný Sluníčkářství, POKORA JE V TOM, ŽE SI UVĚDOMUJEŠ VLASTNÍ NEDOKONALOST, neb dokonalý je tu jen análka, vlastní sestra řiťáka, pa puso. (a ty, servíro, máš-li tu drzost a odvahu, tak nalij básníkovi!)
U příspěvku:VZPOMÍNKO
j.f.julian (Stálý) - 17.2. > zkouško bohuno připomínáš mi nesoudné dementy ze Superstar
U příspěvku:VZPOMÍNKO
ZDŠ LITOVEL (Občasný) - 17.2. > Tak to je dobrý, ta která tu roztahuje pyskáče, stříká v autě, řve na dítě ať se jí nehrabe v kundě, tak tadlecta mrdka bude někomu říkat že je sprostej?! Zkouško-Bohuno, cos to sežrala, že jsi tak chytrá, my chceme taky!
Naše dílo speciálně vytvořené pro tebe má už 600 lajků, poděkuj ty erotická modlo dementů!
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 17.2. > čtenář> Souhlasím. Julián-hudrián je statečný. A básník, jako egil. Celej egil povím vám.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 17.2. > Jste zlí a nudlajzovi křivdíte. To neni jen tak, povídat si pod deseti nicky pořád dokola sám se sebou, to chce výdrž, aspoň sám před sebou se tvářit, že jsem dva a víc. Ale nudlajz se nedá. Mele pořád dokola jedno a to samý, jednou helenka, pak zuzanka atd. Kždý by se studem sám se sebe poblil a - nudlajz ne. je to hrdina.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 17.2. > no, to ses zas vycajchnoval nulajzy. celej egil, celej egil...
U příspěvku:VZPOMÍNKO
analfagot (Stálý) - 17.2. > Děkujem Mirku, zrovna sedíme s jaromírem a porcujem lahvinku vína. Hezky jsi ty zbytečný hajtry popsal. Je to všude, Sluníčkáři, Srdíčkáři, Mináři a ostatní lháři, kteří nic neumí, ale kritizujou ty, kteří umí.
Jaromír je největší profesionál! Amatér pouze tím, že v Česku nic nevydal, ale to je jen otázka času. Jak potom nazvat ty, kteří na amatérském servru jen kritizují, ale nejsou schopni ani nic amatérského zplodit??
Idioti, debilové, ignoranté?! Amatér ve smyslu Totemu je člověk který něco tvoří, a v tomhle vidění je každý obdivuhodný a je-li schopen překročit stín vlastní sebepýchy, pak i hodný respektu. Toto však neplatí pro tu špínu Bohunu, Zkoušku, Mystikuse...
Nu, a nyní do díla!!
TOTO JE PROHLÁŠENÍ BOJOVNÍKŮ ZA AMATÉRSKÉ UMĚLCE analfagota a jfj, tedy toho, jenž byl vyobcován z Bohoslovecké fakulty, protože černoprdelníkům vypil mešní víno. (ty vole, já fakt v přítomnosti Mistra mluvím jak kniha, vono je to fakt nakažlivý)
U příspěvku:AŽ - Bohuně z Totemu
netWoor (Občasný) - 17.2. >
U příspěvku:Co vy víte...
netWoor (Občasný) - 17.2. >
U příspěvku:ZKOUŠCE (Bohuně)
netWoor (Občasný) - 17.2. >
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Miroslavek (Pravidelný) - 17.2. > Problém těhle nýmandů, jako je Zkouška, Anička, Bohuna, Zeandrich ap. je, že nic neumí a tak kritizují vše a všechny a čím je někdo výraznější, výjimečnější, čím víc někdo vyčnívá z průměru a především nad neschopnými, jako jsou oni, tak jsou terčem jejich nenávisti, jejich ubohosti a vybřednou na povrch v plný síle ty nejhorší lidské vlastnosti ukryté v každém člověku, ale čím víc toho člověk umí, tím víc dokáže ocenit práci druhého.
Ano, Zkouška si zde dokazuje, že není nezajímavá, přehlédnutelná, neviditelná.Znalostmi, uměním a chytrostí, ani vtipem, to nedokáže, tak jediné co jí zbývá je sprostá demagogie a kritika.
Anále, tvá báseň je krásná a souhlasím s hodnocením tvého básnického vývoje, jak psala Helen, každý takové štěstí nemá, aby mu radil ten nejlepší. I já jsem mezi těmi šťastnými, ahoj a budu tě sledovat, M.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 17.2. > vzpomínko, hovínko
krásné verše nudlo
z toho bude déčko od martina a petuly
vzpomínko, hovínko a egilovo kladívko

tak
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 17.2. > Na totem za nudlajzovejma dišputacema se sebou samym, to je to poslední, proč to má smysl. Ale zase to má smysl. Takovýho nesoudnýho osla amatérské literatura dlouho neměla, a že už tu bylo exotů. Jen tak dál.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
analfagot (Stálý) - 17.2. > zkouška> co to pleteš, uber s fetem trotle, KDE JSOU TY ODPOVĚDI???
U příspěvku:Na Valentýna
netWoor (Občasný) - 17.2. > zkouška> :))) děkuju. V posledních dvou strofách měním styl rýmů a pleskám tam relativně básnický výrazy (kol atd.), aby to znělo romanticky, než přijde rozuzlení. Tvé hned by asi zní líp, ale znáš to, člověk se na něco upne ... :)))) navíc, nejsem básník, jen vypravěč. A za kritiku moc děkuju ...
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter