Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Čtvrtek 19.10.
Michaela
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@gmail.com.
   


Psi vino
Kacur
Okamzik

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Vlastní poznámky u příspěvků: 2.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:nemo
Čtenář - 15.10. > to je roztomilý :-)
U příspěvku:Žlutá krajina,-
Čtenář - 15.10. > Vypadá to jak tornádo nad radioaktivní zemí, silně působí.
U příspěvku:...
Čtenář - 15.10. > super fotka
U příspěvku:variace na Golgotu a Nebeský Jeruzalém
Čtenář - 15.10. > P.V.Ctihodný> No jo, ono je to ale tak neumělé, že to klame tělem... "podobné" věci dělal Dalí, jenže u něj to "nedorozumění" byl umělecký záměr.
U příspěvku:variace na Golgotu a Nebeský Jeruzalém
Čtenář - 15.10. > Jestli je to petrolejka, kterou si na nás svítí nebeský Otec, pak to působí spíš jako špatný vtip.
U příspěvku:Literární večer Obludný kruh
Čtenář - 15.10. > čtenář> mezi slepými jednooký král
U příspěvku:Literární večer Obludný kruh
Čtenář - 15.10. > žaža> vyliž si piču mrdko :))
U příspěvku:Literární večer Obludný kruh
Čtenář - 14.10. > Pollock> Ano,Pollock se pasoval na odpad Totemu a vytrvale to dokazuje. Napadá, uráží, je vulgární. Neumí diskutovat, jenom každému vnucuje své názory, běda, když jiný s ním nesouhlasí, když jiný člověk má svůj jiný názor. Pollock všechno zná, všude byl, všechno umí, všemu rozumí. Je to takový Babiš na Totemu.
Skoro nikdo se tady na Totemu s Pollockem už nebaví, proto diskutuje sám se sebou. Pod jiným nickem si sám pochválí svoji tvorbu i své myšlenky.
Máme pro Pollocka pochopení. Nevíme, jakými traumaty ve svém životě prošel. Jeho vulgarismy a útoky na Totemu jsou jeho terapií, když mu to ve výtvarnu moc nejde. Přesto nás jeho chování štve. Na druhé straně - je odpad a žumpa Totemu a buďme rádi, že tuto roli rád a dobrovolně na sebe vzal.
U příspěvku:Vrt
Čtenář - 14.10. > když tě tak člověk čte dlouhodobějc, zdá se mu, že si nejen lepšíš styl, ale ubejvá i smutku. pořád to tvrdim: vypisovánim si v sobě člověk dělá pořádek. a v uklizenym se prostě žije líp.
U příspěvku:krajina 12
Čtenář - 13.10. > Pěkná fotka.
U příspěvku:krajina 13
Čtenář - 13.10. > Taky se mi líbí.
U příspěvku:Literární večer Obludný kruh
Čtenář - 13.10. > Za fotoreportáž dávám palec nahoru, drobné chyby promíjím.
U příspěvku:Na chůdách
Čtenář - 13.10. > Dobré, zaujalo.
U příspěvku:krajina 14
Čtenář - 13.10. > Pro mne pěkná fotka. Pokus útěku člověka do kousku přírody za humny.
Moc by mě zajímalo, kde to je. Hostivař to asi nebude.
U příspěvku:Top 1 testováno,!-
Čtenář - 13.10. > z toho mi právě hráblo :-)
U příspěvku:Kam pes dnes šel a vlez
Čtenář - 13.10. > Li-po> Jsem rád, že se Vám tyto jednoslabičné příběhy líbí. Napsal jsem je již před čtrnácti lety.
U příspěvku:"Zima v Brně I. "
Čtenář - 13.10. > "(( ad teorie her -

výherci v jednom souboru se ,,dusí

.
Proč jsi byl ..vybrán ?
))."
U příspěvku:Podáváme si ruce
Čtenář - 12.10. > nějaký body a déčka dostaneš, jako vždycky, ovšem těžko smysluplný a odůvodnitelný. ale třeba ti přece jen někdo rozumí. třeba jen jeden a - třeba ten jeden správnej. kdo ví...
U příspěvku:Hodně tam stál
Čtenář - 11.10. > To snad není pravda. Kam se hrabe fulda fulián.
U příspěvku:mé chladné krédo
Čtenář - 11.10. > Gogin> Ty prostě víš, jak na to, gogine.
U příspěvku:za školou tak napůl
Čtenář - 11.10. > piš dál takový věci, aspoň na chvíli se ti uleví. jde o to, udržet tě co nejdýl v pracovnim procesu. i když, s takovejma (myšlenkama) jsi nejspíš na částečnym důchodu už leta. bóže kolik takovejch musíme daněma živit:(
U příspěvku:Square
Čtenář - 11.10. > Pollock> 
Sprostota a povýšenost.
U příspěvku:Růžové hory,-
Čtenář - 11.10. > a červené duby...
U příspěvku:Ryba
Čtenář - 11.10. > Je to na prodej ?
U příspěvku:"... voda studená..."
Čtenář - 11.10. > "(( Pomoc ! Pane vedoucí, pomoc!

Pane docente, slyším vás, ale


nevidím . Kde jste?

Tady v uličce mezi regály se zbožím, t a těmi vozíky !

Aha, tady vás máme.. . Kdo vás tam zablokoval A jak se vám to zase stalo, pane docente ?

Ó d ..D ěkuji, No, čistě já sám zase.. ..chystal jsem se doplňovat v této uličce, …, přivezl jsem si nějaké zbožízleva, přivezl jsem si zboží do uličky zprava, a když jsem se značně bezbranně nacházel uprostřed ..byl uprostřed, zablokovaly se , zcela v rozporu vůči ..se proti Gaussovu zákonu pravděpodobnosti či i a či údajům z proti Gaussově křivce Gaussovy křivky četnosti , najednou kolečka u všech těchto čtyřech vozíků.. .

Možná v rozporu s Gaussem, zato zcela v souladu s Murpyho zákonem, alias zákobnem schválnosti e .. ...z

za chvíli se otvírá, a nebylo by dobré kdyby vás zde osvobozovali nakupující.. .

Po šesté hodině by místo
mého nedobrovolného pobytu snad relativně rychle identifikoval náš kolega od kamer, Tane vedoucí.

Pane docente, pro náš hypermarket je jistě čest, že jste se rozhodl pro nás pracovat , ý .

proti ..av ..č ..ale
))."
U příspěvku:"... -lžíce I. "
Čtenář - 11.10. > "(( ..z klubu Sisyfos nedočkavě čekají ?Kdyby nečekali, nechovali by se tak provokativně -podobně, jako když ..mladá zebra -i když zatím jen v ochranné blízkosti maminky-točí se
zadkem k samcům v říji.   -Na tom něco bude, povídám si. -  A ty mi pomůžeš, ..Hlase ?Nevybodneš se na mne ..někdy či někde v půlce ?-A už jsem ti někdy udělal ?-Máš pravdu, připustil jsem. Spíše si ..spolehlivě přišel, když jsem se ..jen sám troufale pustil na tenký led. Ale, na druhou stranu -vždyť kdokoliv má zájem, může si snad cokoliv vyhledat a nastudovat, přečíst dnes přímo i v českém jazyce – mám já tak mocně porušit zásadu, kterou jsem se doposud snažil řídit, a kterou jsem vtloukal do hlavy i dalším, u kterých pojal jsem dojem, že dospívají do stadia, kdy by naši ..Akášu mohli znečistit další, novou publikací ?Cožpak můžu zrovna já porušit tu vrcholně rozumnou zásadu ..Nepiš to znova, za kterou jsem se léta tak bral !? -Piš odkazy ve formě krátkých článků, troubo. Odkazy jsi ostatně ..psal vždy, sotva jsi tužku někdy ve dvou letech poprvé vzal do ruky. Proč myslíš, že jsme tě s tou tužkou tak dlouho drželi v ohrádce ? -..no dobře, připustil jsem znovu. -Myslím si sice, že to ..nutně bude děravé, ale zkusit to mohu .. , ať mám od tebe klid, domyslel jsem si pro sebe. -Já tě slyším !A jelikož znám tvou ..lenost, beru si do rukou bič, abys věděl. -..ne, dost !Nahoď mi téma, a pro dnešek prosím běž! -Téma si vezmi sám z časopisu támhle pod oknem na stole, ..., okomentuj článek, který ti jako prvý padne do oka. A být s tebou nemusím, pokud nechceš. -..zajímavá metoda, uznal jsem. A neurážej se. Jen co dojím pamlssek, ...,dopiji Plzeň, shodím kocoura, co u něj bydlím, ze svého klína, …, najdu druhou pantofli a přinutím se vstát z křesla, jdu na to.

..0jene . - To stejně děláš již od doby, Tak jdem ..do toho. * snad

1. O smyslu a smysluplnosti ..diet, a dalších ..taškařic s naším tělem přímo souvisejících.

.Rodíme se do předurčené ..formy   těla (( té nejvhodnější, hodící se pro naše nastávající úkoly a potřeby v novém životě (( které si většinou sami -od určitého vývojového stupně samozřejmě - do značné míry spoluvybíráme a plánujeme )) )), a tak již z tohoto faktu bude asi patrné, že nějak radikálněji nově ..tvarovat naši tělesnou schránku bude ve většině případů nejen .-.ztrátou času, ale možná i škodlivé.

Samozřejmě ale, jako každou,  i tuto premisu naruší některé výjimky.
 
Že množství, ale i kvalita přijímané potravy nemá ..všeobecně  na naši tělesnou hmotnost apod. podstatnější vliv, dokazují -ostatně podobně,    jako téměř ve všech dalších oblastech naše pozemského ..výzkumu -  vždy (( téměř )) ty ..nejkrajnější situace, které snad mohou nastat. Každý snad známe i osobně nějakou velice otylou osobu, o které jsme se sami mohli přesvědčit, že ..opravdu téměř nejí - a naopak - nějakou osobu velice štíhlou, která naopak konzumuje potravy velice mnohdy (( ponechme teď stranou prokazatelné  případy** lidí, kteří někdy i dlouhé desítky let nejí a nepijí vůbec, a těší se přitom z vyrovnané přiměřené postavy a ..skvělého, přinejmenším tělesného zdraví  )).

2. Jak Mistr Jan Hus ..vzal ..koule českému národu
.
Jak je známo, jeden z nejpodstatnějších druhů energie, který ovlivňuje život člověka, je skrytý v jeho rodném jménu. Ne náhodou ..chytré národy s intuicí dávají již brzy po příchodu na tento svět svým dětem hned celou řádku jmen – pro jistotu, aby snad v jejich energetické mřížce nezůstalo nějaké políčko prázdné.. . I ti Rusové mají jména nejméně tři, a z toho to druhé nemůže být kratší než na sedm hlásek.. . A u nás ?Jan Vlk. Jan Vik. Vít Sup. ProStě ..suprová jména, vidí snad každý hned alespoň ..intuitivně... . Dyk V. Muk P. Issa S. .. ..Anna K. ..K. Gott.. – ne, to nebyl dobrý příklad, to jméno je naopak dost dobré (( … )) ,..., td. .


..i y . ne ..m Jsoucna ého
V této souvislosti mne napadlo, že podobně, jako se rodíme do předurčené ..formy   těla, rodíme se např. i těm nejvhodnějším rodičům, ..korespondujícími s nastávající našimi úkoly a potřebami ; ale nejen rodi ..4; čům - rodíme se do -v té naší vývojové fázi, ve které si příliš ještě nemůžeme vybírat, se někam prostě v určitém ..časovém rozmezí ..r ..narodit musíme - nejvhodnější společenské vrstvy, do nejvhodnější ho národa národa, …, do nejvhodnější doby (( situace)), apod. . V soukolí do sebe dokonale zapadajícího Božího systému Světa se nenachází místo pro takzv. ..náhody.. (( .. )) . Několik příkladů: bytost, která se potřebuje zdokonalit v sebezáporu až v askezi, v obětavosti, ve smyslu pro povinnost, v pracovitosti a loajalitě k pozemské autoritě, se pravděpodobně narodí do nějaké takzv. asiatského národa, nejpravděpodobněji dnes do japonského – pro tyto národy jsou vyjmenované vlastnosti (( kromě spousty dalších, samozřejmě)) ..vžitými charakterovými vlastnostmi, dědícími se a vyvíjejícími se v jakémsi jeho ..společném těle (( ... )). Naopak některé naše ..plánované zkoušky a úkoly vyžadují spíše zrod do určité situace aokolností, než do určitého národa; opět příklad: třeba bytost, která se potřebuje zdokonalit v oblasti odvahy, ..., poslušnosti až (( zdánlivě)) ..sebepoškozující (( úsloví ..co mne nezabije, to mne posílí, povýšené do oblasti ..duchovna )), ..., bytost, která se potřebuje zdokonalit ve schopnosti vyrovnávat se nejen se ztrátou ..hmotného majetku, ale i ..pozemských nejbližších - partnerů, dětí, sourozenců, rodičů apod, ..., se pravděpodobně narodí do oblasti světa, kde se schyluje (( nebo kde i již třeba probíhá )) k nějakému válečnému konfliktu.
(( ... ))

Teď se ovšem někdo může zeptat: ..a kde je ta mez mezi individualitou a skupinovým ..elementem - například tedy národem, a kde je to ..rozhr... .

-Zadrž! -Co je zase, ..Viktore ?-Nemyslíš, že jsi se již dostal ..trošku daleko od toho ..tvého výchozí článku ..O dietách, redukujících tělesnou hmotnost ?-No jo, všechno souvisí se vším, to přeci říkáváš sám. -To nepochybně, ale takhle bychom hned v úvodu porušili téměř veškeré zásasdy, které jsme si pro tuto publikaci stanovili. Zachovejme plán, ..Ale abys neřekl, napadl mne systém odkazů, který by to mohl trošku ..zakulatit - s Boží pomocí ti ho vysvětlím pozdějí. Přejdi na další článek, dokud máš slinu. -Ale.. ..a to mám skončit takhle uprostřed věty, nebo dokonce slova ?-Klidně. Jak to tam dole u vás pozoruji, dnes je čtenář značně otrlý, a ty máš skluz. Makej. -No.. ..jo, dobrý, již mlčím.
..á ..j ..yr ..5edev39 ..0 to

2. Ad ..autisté a proč se jich ..rodí stále více

Tak za prvé. Je značně nepřesné říci, že autistů se rodí ..stále více, a to hhned z několika důvodů.. ..ale Viktor se dívá, tak tohle si odpustím, je to ne zase tak podstatné, ale především by to bylo ..nadlouho.
))."
U příspěvku:3
Čtenář - 10.10. > P.V.Ctihodný> Jo, těch variant výkladů je mnoho - že je to láska, je hodně rozšířený postoj, myslím, že i pravdivý, na druhou stranu jestli je nějaký hlavní inteligence vesmíru, řídí i ty zlé procesy, což je bezvadně vidět na této planetě, což je v podstatě trochu kriminál vesmíru. Pro mě je to jádro duše, že prostě v duši je prvosoučástka celého vesmíru, jiskřička Stvořitele, či jak to nazývat a duše je taky jeho. Protože vím, co to je, nemít duši v těle, být tělo bez duše. Fakt, člověk si ji musí hlídat, je to jediný oblek, ve kterém se dá odejít, člověk aby se jí držel. Ego aby si ji drželo. Mozek a ego člověk má, i když je bez duše, ty vesmírný principy jsou nesmírně zajímavý. Jak je duše v těle, je pro schizoidních problémech.

No je to hrozně zajímavý, ale tu vaši výstavu to pořád ne a neřeší. Hezky to očíhněte. A věřte, že Pollock vůbec není malá duše a vesmírná inteligence ho miluje. I když je ve vleku sil. Což znám.
U příspěvku:3
Čtenář - 10.10. > P.V.Ctihodný> No tak v pomsrtný život věřím stoprocentně, protože jsem měla tu čest se záhrobím a pak i s nepříjemnými vesmírnými silami, zachránil mě exorcismus. Ne církevní, udělal to člověk, který má "povolenku od vesmíru", žádný náboženský potentát. Protože mám ráda v těchto věcech aspoň realtivní pořádek, nemám ráda náboženství. Nač má smysl věřit v křesťanského boha, když je hned vedle na jih Alláh. Jako já věřím na oba, dost se tím bavím, říkám si, že je to super, že v tom nebi nejsou sami, aspoň to můžou konzultovat, pokecat si. Dva chlapi, trochu nuda no. Co maj dělat?
Takže nejblíž tomu bude asi vědečtější a racionálnější pojetí, mystika a věda by to mohly spravit. Fyzici se to snaží spočítat, někteří. jeden to prý spočítal, nějaký Šipov v Rusku, ale znáte to - asi se to spočítat nedá.

Jestli je vaše umění posmrtný život, tak to koukejte něco s tím už udělat. Hodně duší tady uvízlo. Žádná sláva, pěknej bordel.
Radši to vyfoťte jo? To vaše umění a posmrtný život. Bože to jsou kecy :-( Jak s tím, že básník nemusí dávat shodu přísudku s podnětem.
U příspěvku:3
Čtenář - 10.10. > P.V.Ctihodný> Jo a děvčata vzbuzovala, když chcete prudit s tím, že pollock neumí česky
U příspěvku:3
Čtenář - 10.10. > P.V.Ctihodný> V jakém smyslu nevěřící? V posmrtný život, nebo ve vaše umění?
Jinak pokud si neseženete digitální foťák, nebo aspoň blbým mobilem nenafotíte nějaké dílo a přes počítač to nestáhnete v práci a nedáte to sem, tak nemůžete očekávat, že vám budu věřit.
To nejde. Vaše komenty mluví o opaku.
U příspěvku:3
Čtenář - 10.10. > P.V.Ctihodný> Nevěřím vám. Tohle může tvrdit každý. Mě taky nemusíte věřit, že maluju od třinácti. Tak dejte aspoň odkaz na tu výstavu. Pokud nemá sebemenší webovou prezentaci, tak snad víte, jak se ta výstava jmenovala, kde byla, od kdy do kdy.
  <<< předchozí 
2.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter