Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Čtvrtek 17.1.
Drahoslav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
 
Poznámky u příspěvků od vybraného autora : 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:PAMĚŤ MÍST
j.f.julian (Stálý) - 16.1. > mám to stejně
U příspěvku:PŘÍTELI (Fáma)
j.f.julian (Stálý) - 16.1. > čtenář> to je třeba co? Zelení aktivisté, třídění odpadu, mám se upálit na protest proti Pirátům? Udělal jsem v životě mnoho zbytečných chyb. Byl jsem např... ale to je na 3 knihy, svět ovládají úplně jiné síly než si myslíš, viz teorie archeoastronautů, Šalamoun říká, že život je Marnost, přečti si knihu Kazatel... Takže až tohle všechno prostuduješ a nabudeš-li jakési moudrosti, tak mnohé z mých veršů pochopíš. Do té doby tvé myšlení bude patrně jen velmi omezené, bude plné prázdných frází a v područí stejně zmatených. Mé básně již, dle ohlasů, potěšili víc lidí než kdybych vstoupil se svou čistou duší do politiky. Rozdal jsem v životě tolik peněz než ty vyděláš za celý život... Já žiji pro druhé, takže tvá poznámka je vedena doufám jenom neznalostí, nepochopením poezie - jako poslání. A nebo snahou ublížit, což se ti nepovede. Tímto odpovídám všem zbytečným, jestli poezii nerozumíš, tak vstup do politiky a něco dělej! Furt opakuji-nejdřív dokaž, cos udělal tak světoborného ty a pak suď druhé a nečti mě, když ti to nedává krásné pocity, což není má vina! Já tu nejsem kůli kecům nebo abych obhajoval svůj život. Mezi živými není nikdo před kým bych se za něj měl stydět! Můžeš nebo budeš moci říci na sklonku života to samé? Jestli toho chceš dosáhnout tak přestaň prudit a něco pro ten svět udělej! Nemusíš hned psát, ale jak říkal Palach-udělej pro to maximum na místě a v činnosti, kde právě jsi!
U příspěvku:s hady a jablky
j.f.julian (Stálý) - 15.1. > čtenář> já furt čekám co na tvou říkačku Inka, když chtěla poezii.
Já tleskám! Jestli to je tzv. do pera, je to samý gramatický rým, ale dává mi to narozdíl od originálu smysl! Doufám jen, že to není vedeno úmyslem urazit, to dospělý nemá zapotřebí. Ty se klidně přihlaš, rozhodně nezapadneš!
U příspěvku:s hady a jablky
j.f.julian (Stálý) - 15.1. > čtenář> možná, kdybys používala jen 1 nick... nepatří tyhle žvásta na FB nebo chat? Oni tě tam nechtějí? tady jsi v rubrice POEZIE!
U příspěvku:s hady a jablky
j.f.julian (Stálý) - 15.1. > čtenář> já i jiní ti už řekli vo co go! Nic nepíšeš, jen plkáš, mě ale od poezie neodradíš, plkalů je tu dost, poetů málo, tak se konečně vzmuž!
U příspěvku:HLÍNA
j.f.julian (Stálý) - 15.1. > čtenář> život? neznáš! jsi zapšklá, osamocená a bojíš si přiznat svoji vinu. Přihlaš se a uvidíme co se s tím dá dělat. První krok-nebuď srab!
U příspěvku:olpastelajmalujem1/19
j.f.julian (Stálý) - 15.1. > proč? protože to ve mně vyvolalo dětství, které mám ve své duši právě v této kvalitě fotografie. Není jasné, je zasněné, zamžené, romantické, nostalgické...
U příspěvku:olpastelajmalujem1/19
j.f.julian (Stálý) - 15.1. >
U příspěvku:PŘÍTELI (Fáma)
j.f.julian (Stálý) - 15.1. > naplatno> díky, piš, držím palce, aby tě četli jen lidé soudní. j.
U příspěvku:PŘÍTELI (Fáma)
j.f.julian (Stálý) - 14.1. > analfagot> rozumim ti, myslím, že to dáš o 30 let dřív než já. V životě nic neuženeš a nepřeskočíš...
U příspěvku:PŘÍTELI (Fáma)
j.f.julian (Stálý) - 14.1. > Děkuju, žes tomu věnoval ten čas, ono je dnes zvykem přejet básně FB pohledem a pak vřískat, že je to špatně, že tomu nerozumím, má to chybné metrum ap. Proto si vážím čtenářů poezie...
U příspěvku:s hady a jablky
j.f.julian (Stálý) - 13.1. > ženská, ty se mi fakt zdáš. Pláčeš na špatném hrobě! Nenávist vypuzuješ v lidech TY! Svojí Malostí, zaprděností, neumětelstvím, aroganstvím, zlou povahou, tak si teď nestěžuj na lidi! TY, NIKDO JINEJ, NIČÍ POETICKÉ SERVRY! snad to přečteš, včetně stati o tobě-j.f.julian- O KRITICE! Stačilo si posypat hlavu popelem pokory a Anál by ti odpustil, ale ty ne, jak hysterka furt jedeš dál. Zařazuji tě opět do Soutěže na měsíc únor, máš zase velkou šanci, protože arogance lidí, kteři nic neumí je horší než nadáky blbů!
U příspěvku:O KRITICE II.
j.f.julian (Stálý) - 13.1. > přesně v duchu mého čláku se odkopali nýmandi hledající chyby v pravopise a přitom se článku vyhnou. Musím se pochválit-udeřil jsem přesně na hlavičku hloupých omezenců. To bude na únor do Soutěže kandidátů, to je úroda, jsem šťastnej chlap! Když už je tu tak málo dobré poezie, je tu alespoň hafo neumětelů bez talentu! Dnes budu spát jak pejsek, Pánbůh mi dává to nejlepší co má!
U příspěvku:VYHLÁŠENÍ IGNORANTA 2018
j.f.julian (Stálý) - 13.1. > O kritice, o hnidopišství, o fantazii, o hlouposti-to si přečti, pak něco napiš a můžem se bavit. Přesně Malé hlupáky jako jsi ty mám na mysli. Víš prd o češtině, poezii, hrdosti, humoru a soudnosti, už se neztrapňuj poznámkami z 5té třídy, fakt to nepatří mezi dospělé, jestli mi nemáš co ukázat kromě hlouposti, tak do publikování svého díla si s hlupákem nemám co říci, trotle!
U příspěvku:5té odpoledne
j.f.julian (Stálý) - 13.1. > Neříkal jsem ti to?! Na Písmáku stovky, tady tisíce! Já si čvachtám! A to ti opravdoví veleumělci se schovávají...
Trochu tě kárám za volný verš, no zase maj o čem přemýšlet! Nasadils laťku zatraceně vysoko, budu muset přidat...
U příspěvku:VYHLÁŠENÍ IGNORANTA 2018
j.f.julian (Stálý) - 13.1. > čtenář> máme tady hnidopicha! a jaký poetický skvost máš v zásobě srabe??? Radši 3 čárky navíc v básni než, co?? aha, NIC!!!
U příspěvku:VYHLÁŠENÍ IGNORANTA 2018
j.f.julian (Stálý) - 13.1. > čtenář> ono těch vopičáků bude jistě víc, konkurence, je to, co vopičáky nemytý motivuje!
U příspěvku:VYHLÁŠENÍ IGNORANTA 2018
j.f.julian (Stálý) - 13.1. > čtenář> děkuji, bohužel, budeš zařazen až do únorového BLBA, leden už byl vyhlášen, jsem rád, že máme dalšho v síti.
U příspěvku:s hady a jablky
j.f.julian (Stálý) - 13.1. > Nezlob se, ale to je sranda? Řekni, že ano, zasmějem se a půjdem vod toho! Protože, jestli myslíš vážně Noc v trojlodním chrámu instinktů, tak já jsem NEJVĚTŠÍ KRETÉN NA SVĚTĚ, a to fakt bolí. Já jsem toho v životě tolik nevypil než ty jsi nacpala blbosti do jediného poutavého verše. Kdybych na to měl, tak jdu chlastat. S TEBOU SAMOZŘEJMĚ, PROTOŽE S TEBOU MUSÍ BEJT FAKT HLÍNA!
U příspěvku:HLÍNA
j.f.julian (Stálý) - 12.1. > Já ke tvénu stylu-našemu mohu říct, co o něm prohlásil Vinklář, když recitoval mé básně. U neumětelů je metrum násilné a z něj dobrá báseň nevznikne. Nanejvýš říkačka. U tebe je podřízeno básni.
U příspěvku:A NIKDO UŽ
j.f.julian (Stálý) - 10.1. > uz nechlastej, judlo, me sny ma slacata... jsem na lozi tak sam mezi kurvama... vsechno me boli, prijdes???
U příspěvku:A NIKDO UŽ
j.f.julian (Stálý) - 10.1. > Zeanddrich E.> Díky. Myslím, že povoláním pro kritiku by v tomto případě měl být cit.
Chápu, že jako muže tě báseň nemusí zasáhnout, ale jsi-li poeta, máš jistě představivost...
U příspěvku:INDIÁNI
j.f.julian (Stálý) - 10.1. > Úžasná poezie, myslím, že jsi skutečný Básník!
U příspěvku:HLÍNA
j.f.julian (Stálý) - 10.1. > Zapomněl jsem na D, protože, čím víc čtenářů bude poučeno, tím lépe pro poety...
U příspěvku:HLÍNA
j.f.julian (Stálý) - 10.1. > Anále, díky za upozornění na INKU.
Napadlo mě, jestli to nemá znamenat indiána, ale to je fuk jestli to je žena či muž.
Nerozčiluj se!
Já jsem už za tím. Je to jak jsi mě citoval, prostě Poezie „je“ úplně rozseká.
Oni ji neznají, neumí ji číst, česky řečeno - znají HOVNO a přečetli si pár formulek, které jim pouze vydlabaj mozek.
Když jsi bet talentu, nic neumíš, tak kritizuješ...
Kdo něco umí, je soudný a hledá chybu u sebe.

Přesto, nezlob se, tento její-jeho příspěvek nepatří do MÉ rubriky o Největšího blba.
Tedy zatím, uvidíme zda to zkousne, či zda se projeví jako hysterka. Třeba pak...
Protože on-ona neví, že KOMENTÁŘE hovoří především o KOMENTUJÍCÍM, v minimální míře o díle. Zde se ukáže jak je autor navýši.
S tím FB máme pravdu oba.
Toť zatím vše, píšu báseň a doufám, že ji budou číst jen lidé, kteří už nějakou tu poesii znají a nezmate jim palici. Buď rád i za tyto pitomé komenty! Budeš díky jim známější, lidé jsou v podstatě nepřející a když uvidí, že si mohou přisadit beztrestně, tak tě budou víc číst, a o to nám přeci jde! JÓ a nepřeháněj to s chválou na moji maličkost. Znáš to, čím větší chvála nebo naopak kritika, tím víc se lidé obrátí (bezdůvodně) kontra! viz Babiš a Dementní blok!
U příspěvku:SLZY
j.f.julian (Stálý) - 4.1. > Anále, dřív jsem se rozčiloval nad negramoty, idioty, ignoranty a zlými hlupáky. Teď už z nich mám špundus. Poetovi by nemělo jít o počet Bodů, Tipů ap., ale o počet čtenářů! A každý z těch tupců ti zvyšuje čtenost 2-10x,toť faktum! Pravda je, že lidé jsou ovce a když ti někdo dílo pohaní, tak nedaj na svůj instinkt ani vlastní vkus a nemají dost odvahy, aby projevili svůj názor a i když si myslí - ví, že báseň je pěkná, bojí se s tím jít ven a radši mlčí. Proto miluju a vážím si těch, kteří se nenechají zastrašit blby a diletanty. Proto takoví lidé jsou vzácní a vysoko přesahijí šeď a průměr a když mají ještě dar psát, tak stojí zato jim naslouchat. To jen, aby sis to nebral, jako já kdysi, aby tě to neotrávilo! Žes mi ukradl VLNOVKY už jsem strávil (vtip) , ahoj. jfj
U příspěvku:SLZY
j.f.julian (Stálý) - 4.1. > prý Jíťa a Lukáš-prd, stejní stalkeři co masturbují u mě! Už jim chystám houpacího koně!
U příspěvku:Karmínová
j.f.julian (Stálý) - 3.1. > já to nepřečetl vůbec! nevidím tam, nemám brýle, lupu, jsem barvoslepý, prostě buď poezie nebo něco jiného...
Každopádně ne Piráty a ODS! To je ovšem má chyba, tak to neber jako výtku, asi to je stejně určeno pro mladé... (snad ne pro Piráty, Zelené ap. zfetované mouly)
U příspěvku:A NIKDO UŽ
j.f.julian (Stálý) - 3.1. > Zeanddrich E.> ahoj, já ti nevím... to je ironie? Myslel jsem, že na tu jsem tu já... Mateš mě - Doporučíš, ale bez bodů... Vzhledem k své naprosté nepraktičnosti a počínající demenci (již od 30 jar) mi asi něco uniká!??
U příspěvku:NASRÁNO
j.f.julian (Stálý) - 3.1. > analfagot> sledoval jsem tě na Písmáku, najednou jsi zmizel... díky
U příspěvku:Protože jsem sám
j.f.julian (Stálý) - 29.12.2018 > ano, já už těsně před smrtí pojmenovávám věci, tak jak je cítím
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter