Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Úterý 24.5.
Jana
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
 
Poznámky u příspěvků od vybraného autora : 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 23.5. >


https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ufo-uap-incidenty-armada-kongres-usa-snemovna-reprezentantu.A220518_084229_zahranicni_pitt

" Létající talíře nejsou, ale jistota je jistota, zvlášť, když je v posledních letech viděl kdekdo včetně spousty vojenských pilotů."

A tomu říkám úžasně dementní výrok průměrného blbého pisálka, co dělá články pro IDnes. Tak ono něco není, i když to kdekdo vidí. Jak udržuje narativ demence této idiotské společnosti, to je krása.


" ... kultura pochyb a výsměchu se údajně rozpouští. Na slyšení to řekl náměstek ministra obrany USA Ronald Moultrie
"

To by už malilinkato asi i mělo už, už jakoby snad už začínalo být na čase." Problém je, že to asi nebyly vidiny. Většina z těch jevů byla zaznamenána více způsoby naráz: zachytily je oči pilotů, jejich kamery, ale i radary a přístroje na infračervené či optické pozorování.
"

Já to říkám pořád, že to nejsou vidiny. Ne nejsou to vidiny." Kdo ví, co by to mohlo být, když žádní mimozemšťané na OSN zatím nezaklepali.
"

Já vím, co to je. Já si s nimi povídám. Oni nebudou klepat na OSN, všechny tyto pokusy se domluvit s dementními politiky naprosto selhaly. Mají v hlavě skládku a opovrženíhodné prázdno.
Proto radši začali klepat na kebulky lidí s IQ, je to snazší cesta s jednoznačně vyšší účinností.
K OSN vzkazují, že budou muset ty ruské důkazy asi projednávat chca nechca.
I s tou omezenou inteligencí by to mohli pochopit.

A závěrem vzkazují - ne nejsou Rusáci, ani Číňani.U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 23.5. >

Jinak, co se týká dimenzionální situace, došlo k ustálení vzestupné tendence, planeta země vyžaduje příjem nových podpůrných energií bez stresu a strachu. Zemské jádro vyžaduje bezstresový přístup, dochází k odstranění přepětí a vypětí z války. Předevčírem jsem vnímala kolaps energií, krizi, cpali se do toho i nějací černokněžníci. Ti byli samozřejmě poraženi, jejich snahy, ale ten kolaps energií byl nutnost.
Dlouhodobě je mnoho médií, magicky aktivně zasahujících v přepětí a stresu.
Nyní při naladění se na jádro planety dochází jednoznačně k pozitivnímu vzestupu, zemské vědomí mě vede k přístupu bez stresu a strachu.
Odbourávají se hlubinné vrstvy strachu a dochází k harmonizaci mezi všemi těmi jednotlivými zásahy jednotlivých myslí. Celkově je to pozitivní a harmonizační proces.
Čistí se jádro od strachu. Strach je náš největší nepřítel. Stres a strach teď mohou zabraňovat a blokovat příjem energií z frekvenčně výrazně stoupající země.

Celá dimenzionální situace přechází v různých částech světa do světštějších rovin, kdy je světelná hodnota informací a energií přijata přirozeně, aniž by z toho bylo nutné skákat v magických výšinách nereálna. Světelné energie jsou už hutnější a přestávají být tak křehké, jako dřív.
I mimozemšťané postupem přestanou být takové mystérium, budeme jim blíž.
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 23.5. > čtenář> 

S duchovní autoritou souhlasím, s takovým pojetím. Já tím nemyslím vyloženě autoritativní postoj ve smyslu nařízení, svobodná vůle je samozřejmě jasnou podmínkou pro jakýkoliv další vývoj. Spíš tím myslím autoritu typu "vím, co se děje". Že zkrátka ví mechanismus všech těch věcí a dokáže v tom udělat víc jasno. V tom jsem samozvaná autorita samozvané reality. A nevím, jestli mám pravdu. Jen se mi podařilo prožít šílenství za hranicemi běžných rozměrů, najít si v tom řešení a poté tyto děje propašovat na veřejnost, v celé kráse i zrůdnosti toho, co se dělo. Na nebi přitom létají éterické lodě, světla a za určitých podmínek se dají krásně vyfotit, takže to není halucinace.
Když sem přijdou mimozemské civilizace, tak se vývoj duchovna už bude více racionalizovat, bude to v podstatě věda, nebo spíš poznatky chování se časoprostoru a našich emocí a vědomí, budou nějak dány do logických pravidel.
To v současnosti není. Proto říkám, že nejsou autority.

Třeba ty vztahy světla a temnoty, lásky a boje, odevzdání se a ega, láskyplná strana světla je v něčem funkční, ale to jsou stavy vyšší harmonie, při stavu války proti NWO jsou to nefunkční vzorce a je potřeba něčeho úplně jiného.
Křesťanství má nejhorší prokletí v tom vzorci odpouštění, vůči nepřátelům bylo potřeba použít černomagické krutosti ve spojení s kosmickým vědomím, o takových praktikách se nikde nic nepíše. U mě to byl zpětný odpal z pokusů realizovat to klasické duchovno, vyhýbání se nenávisti atd. Nějakou dobu mi to pomáhalo, ale ve válce jsem musela změnit taktiku, i pod vlivem naprosto nových informací, o co že přesně jde.
A taky je to vzorec, který se nedá použít ve všech situacích, někde už je vyloženě škodlivý. To jsou takové složitosti, vyšší dívčí, do kterých mají mimozemské rasy už své vhledy a v problematice se orientují. Ale oni rozhodně nepřijdou, nedají nám natvrdo "nové učení", samozřejmě, že se k tomu funkčnímu musíme dostat sami, svým bádáním, zkušeností.

Zatím toho ale zdá se nejsme schopni, protože "náš obor", ať je to co je to, je stále v rovinách tajností, inkvizice a strachu sdílet kvůli nastavení společnosti, které je naprosto špatně.

Když čtu definici probuzeného člověka, tak jsem asi byla probuzená. Beru to jako misi.U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 23.5. > DELTA 2> 

Co to je T.S.S.???
Zas ty zkratky :-)

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 23.5. > čtenář> 

> čtenář Kiki >

Rozhodně má každý svůj úkol, každý je jinak laděný a má k něčemu jinému dispozice, než ten druhý. Je fakt, že se duchovní scéna pročišťuje formou různých konfliktů a deziluzí a je to potřeba. Jednak v tom figuruje plno podvodníků, NWO v tom má nastrčené svoje lidi, kteří vše schválně udržují na falešné koleji, nebo rozmělňují jakoukoliv pravdu, schválně vše udržují na povrchové vlnce na bázi pokrytectví atp. Typické je právě, že musíš mít milující, pozitivní vyjadřování, být tolerantní, nikoho nekritizovat. Trvání na tom, že nemá existovat kritika, pouze že má člověk jít tam, kde mu to něco říká, že nemá negativně na sebe upozorňovat atd. Dále "slušné chování".
Typicky Příznaky Transformace, pochopitelně nejsou jediní. Dále mě napadá třeba Áda Inneman, důraz na uhlazenost, umělá sladkost, práce pro Muska, církevní ladění.
To jsou nastrčené potvory od NWO. Na pozadí brutální válka, světýlka na pokraji smrti a v éteru se valí takové uhlazené pokrytectví na zvracení.

To nesnáším. To jsou ti nastrčenci, co dělají podvratně škodu, nejsou ochotní jít k jádru.

Dalším problémem je ta stereotypizace "lásky a světla". Že všichni musí být strašně moc harmoničtí a pozitivní. Já popravdě ani nechápu tyto probouzející se lidi. Já nikdy nic takového nechtěla, prostě jsem do té věci spadla, že jsem byla kontaktována, měla jsem radikální myšlení, chtěla jsem hodně změnit, je to jednoznačně "ego". Ale jinak by mě nenapadlo se probouzet. O NWO jsem věděla, tak jsem byla probuzená? nevím, co se tím vlastně myslí.

Není divu, že se ve všem tom nanaseném prolhaném nánosu začaly ozývat vnitřní výbuchy, třesky a divoké jiskry. Je to jedině dobře.
Co mi jasné není, jestli ještě vůbec existují jakékoliv autority, nějací ti duchovní mistři a skuteční duchovní. Mi připadá, že ne.
Nemyslím si totiž, že je vhodné v tuto extrémní dobu mlčet. Myslím si, že skutečnou duchovní autoritu nám poskytne až GF.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 23.5. > čtenář> 

Jo, taky jsem už vůči všemu očkování obezřetná. Tetanovku jsem naposled dostala před necelými 10ti lety, byla to poslední injekce, co jsem do sebe dostala a myslím si, že byla hlavním zdrojem nano-parazitů, které jsem pak o dva roky později vyháněla s mimozemšťany ze svého organismu a že jich bylo. Taky tomu nevěřím za boha. Do smrti bez doktorů vydržím - jen jde o to, že ta smrt přijde dřív a to klidně i o dost dřív. Pořád doufám, že přistane GF a že nás zachrání. Třeba je to bláhové, ale nevěřím v síly lidu, protože lidi nechápou, s čím jsme měli a stále máme tu čest. Pak teprve bude zdravotnictví zase zdravotnictví a ne nástroj k ničení lidské duše a zasévání nano-parazitických organismů do krve.


U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 23.5. > čtenář> 

>čtenář Katka>
Nevím, jestli to tak mělo být. Byla to velice krutá válka, takže si nemyslím, že v tom byl vždy vyšší záměr, že to tak má být. Mně jednu dobu velice chyběla jakákoliv podpůrčí informace, byla jsem v tom sama, prožívala jsem děsivé peklo, děsivou válku a pokud byly informace, které nějak vykreslovaly mimozemšťany, tak pouze jako milující bytosti, které nesexují, nemají humor, stále jenom svítí a září lásku a o boj se neotřou. Tak jsem měla šílené strachy, pořád na pokraji sebevraždy. Bylo to dost šílené.
Pak mě hodně zachránilo Amenti, potom vyprávění Pavla Roška, který mi moje mimozemšťany připoměl a pak Válková, která přiznávala i bojovou linku celé záležitosti.
Ale já jsem extrém, naštěstí jsem tím i tak prolezla. Toto jsem psala proto, že to Gf chce a právě i pro případ, že by byl někdo v tak podobně zoufalé situaci jako já a toto by mu mohlo jakkoliv pomoct, něco mu z toho připomělo jeho situaci atp.
Myslím si, že informací je zoufale málo a že to vůbec "tak nemá být". Že to je zájem a práce NWO, topit lidi v nedostatku informací a tím je dovádět k sebevraždám a na psychiatrii.
Beru to tak, že informace člověku neublíží, každý si najde ty svoje, které potřebuje. Horší je, když vůbec žádné nejsou.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 23.5. > Kikimora> 

PT jsou dost nudné, málokdy mají něco k věci. Zajímavější je třeba Helena Heclová, jinak je to polívčička. Avy koment u Hany Borovské byl temný, jak jí chtěla za každou cenu odradit, očernit, udělat z ní frustráta.
Nedá se jim věřit. Když jsem kolikrát viděla její image během nějakých pořadů, tak jsem si říkala, že taky jede v NWO. Mám z ní takový obojetný pocit, ale nechci být jen superparanoidní. Moc jim nevěřím, ani je moc nesleduju. Čím mě štvou, tak že jsou jako mystici málo znalí a dávají prostor spoustě lidem, jako je ta Křešovka, kteří skrze ně nakrmí spoustu lidí škodlivými informacemi.
Dokud si povídají o meditacích, bylinkách, krystalech, síle ženy a podobných blbinkách, OK, ať se dívá, komu to něco dává, většinou jsou to jen povrchní žvásty. Ale když se cpou do channelingu, nebo mimozemšťanů, vaří mi krev.
Je to ezo-business. Mrzí mě, že v této extrémní době je tolik lidí, kteří v tom vidí jen dobrý výdělek a absolutně je nezajímá cokoliv k jádru, že se nemluví k věci.
Proto do toho tak kopu, protože podstaty už mají být venku, nemluví se o nich. Buď je to nemožné, nebo je jen spousta povrchních hráčů a pozérů.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.5. > Kikimora> 

Taky dobrý počin, resp. aspoň něco. Díky za nový zdroj. Slečna je sympatická, dívala jsem se i na její pořad o Arkturiánech, Plejáďanech s hostem, další pohled, aspoň něco. Sice je to na mě všechno až nepochopitelně pozitivní a sluníčkové, což mě odrazuje, ale v něčem to trochu sedí. Někteří lidé mají asi jen sluníčkové úkoly a další jsou v bojové misi a prožívají extrémní dramata. Dřív mě tyto zprávy ničily, všichni pořád jen o lásce a nic uchopitelného, nic praktického. Nic k bojové věci.
Někteří to podávají tak, že jsou tu mimozemšťani pouze jako průvodci na nějaké stezce probuzení a víc od nich očekávat nemůžeme, že je vše jen o světle a lásce. Jednu dobu jsem byla alergická na světlo a lásku, fakt jsem to nesnášela.
Sice znám láskyplné pocity, krásné vjemy, krásné stavy, průsaky do toho čemu říkáme 5D, ale když slyším někoho, jak obhajuje reptiliány, tak mu nevěřím, že ví, o čem mluví.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.5. > Kikimora> 

Jo, to jsem taky viděla, opičí neštovice jsou zpráva dne. Taky se nenchám očkovat, i kdyby to byla už tedy nějaká smrtelná nemoc. Po covidu už nepřijmu žádnou vakcínu, ani tetanovku, protože už nepochybuju o tom, že to není dobrý záměr, že možná ještě tak za socíku dvoufázová vakcína byla medicínský zájem. Po tom, co předvedli s covidem, už do sebe nechci nic.
Takže už můžou vytáhnout i dýmějový mor, opičí neštovice, vir z permafrostu ... je mi to jedno. Lepší než jejich technicistní svět, je být volná.
Takové štěstí ale mít nebudu, jak se znám :-)
U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.5. > čtenář> 

Aspoň je vidět, jak jsou lidi blbí, je to taky podívaná, která mě znervozňuje, protože se z mého pohledu velice vytratila jakákoliv mystická serioznost, či jak to nazvat, z celé této věci s mimozemšťany.
Ono je to ulítlost tak jako tak, ale jak jsem to zažila, šlo o hodně, nese to i velká dramata, mnoho obětí formou sebevražd, pobytů na psychiatrii, absolutně žádná informovanost.
Popravdě, mi připadá zvláštní, se takto soustředit na někoho, jako je Auroran, přijmout jeho teze a pak z toho mít nějaké euforie. Taky nevím, co to je za lidi, neumím si to úplně představit, jaké jsou jejich motivace.
Rozhodně mi ale připadá, že docílit jakéhokoliv serioznějšího uchopení celé věci s mimozemšťany už není možné, protože se z toho stala skandální fraška. Ono to mělo takovou image už z dřívějška, ale nyní to je už finální stav, řekla bych.
Pokud jsou skuteční, tak to poznáme. Jak jsem pochopila, věc byla extrémně složitá, ale cílem je skutečně civilizační kontakt.


U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.5. > Kikimora> 
Tím jsou vybavení asi všichni členové tajných vesmírných programů, touto technologií, vybavuje se mi díl nových sérií Červeného trpaslíka, 11.série, 2. díl, kde najde posádka loď SS Samsara. Tam jsou čipy v zápěstí naprosto běžné. Umím si představit, že nějaká taková očipovaná posádka vzlétla potají v 70. letech do naší galaxie. Proč ne?
Dnes se snaží tuto zrůdnost nainstalovat do lidské rasy. Komu se to líbí, ten je minimálně divná existence.
To šílenství s Elonem Muskem jako zachráncem je trik NWO, na první pohled viditelný. Jenže - to je stejný jako s vakcínou. Máňa vidí, že na ruce drží magnet a jde si dát další dávku, nebo dokonce i první. Máňa je prostě úplně blbá. Na Elona Muska už jí inteligence nestačí vůbec.
Ale intuice a instinktivní odpor by měl zabrat.

Ale co dělají média - pozor pozor Elenka říkala, že Elonek je fajn, že je spřáhlý s GF, bez něj nebude flotila. Dále Elonek bravurně přebírá Twitter a na masérku ukázal, že mu stojí, což mohl být i zázrak, chytil ji za stehno a slíbil jí koně. Jak roztomilé, za to, že se tak unáhlil, bude zrůdně potahován médii!!! Proč Elonkovi ublížili proč?
To protože totiž, ten hrdina chce dát lidem volnou energii, proto!
Všeho ostatního si nevšímejte.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.5. > Kikimora> 

Já z tohoto taky blinkám. Nechápu, jak se to někomu může líbit, že to někoho přitahuje.
Největší problém je, že NWO má tyto technologie už dávno v rukách, to není sci-fi. V tělech máme tolik metalických sloučenin, i neočkovaní, že technickou telepatii můžou zapnout komukoliv kdykoliv. Jen jsou opatrní, takto terorizují jen světýlka, co chtějí přírodu, ne technicistní hovada, co milují Elona Muska.
To je jejich princip - najít dost idotů, kterým se z těchto příšerných dystopických vizí neježí srst, aby skrze jejich svobodnou vůli prosadili takové zhovadilosti do celé společnosti.
Říkám, naše jediná naděje je GF, pokud je to skutečnost, tak nám pomůžou. Pokud je to jen hra tajných armád, nepomůže nám nic. Vypadá to ale daleko víc na GF, než tajné armády.
Jinak NWO má v prackách všechny ty technologie, o kterých mluví, jak je teprve vyvíjejí. Oni je mají, jen čekají na náš souhlas, aby to mohli nainstalovat a zničit vše dobré, veškerou lidskou budoucnost.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.5. > Kikimora> 

Ano, ty urputné snahy zavést NWO hlava nehlava, bez jakékoliv opatrnosti, to souvisí jednoznačně se změnami, co se tu odehrály během dimenzionální války. Kdy začala vyhrávat GF a frekvence planety šla nahoru. Ohledně všelijakých detailů toho až tak moc nevím, určitě došlo k uzavření portálu z temné reality někdy v květnu minulého roku a na konci léta až podzimu 2021 došlo k naboření dimenzionálních technologií v rukách NWO. To vše na bázi toku kosmického zákona.
Náš svět má přejít do pásmu 5D, tzn. nižší světy pro nás zmizí a reptiloidi, ti špatní, zločinní, co nás berou jako maso, zmizí taky. Je logické, že při frekvenčním vzestupu zemřou. Tak se možná snaží někam zdrhnout, nevím, o tom nic moc nevím. Oni hodně ustoupili už v r. 2020, tehdy odsud asi ve velkém utekli.
Ohledně sluneční soustavy, tak třeba ta verze s archonty, proč ne, je to i logické. Vždycky říkám, že se těším na dobu, kdy se budeme učit něco, co je pravda, i s těmi dimenzionálními souvislostmi. Což aale vyžaduje kontakt s GF a novou vědu, ne že to někde našlo v hlavě pár bláznů :-) Co se týká zlého "matrixu", jak o tom píšu v článku, tak ten už je rozpadlý, ta válka byla právě o to, aby se tyto negativní instalace rozpadly.
Já osobně vnímám velkou úlevu, proti minulosti, tehdy byla ta temnota daleko větší a hutnější.
Tak si myslím, že se přeci jen daří.

U příspěvku:Auroran, mimozemšťani a tradiční pohled "mystiků staré školy" - provokativní a naléhavé otázky současnosti
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.5. > Kikimora> 

Oni pořád švindlují, pořád se hlavně snaží oblbnout ovečky, aby jim tleskaly, už je to únavné.
Je únavné i to, že tolik lidí věří, že Elon Musk je spása.
Nechápu, proč, co je oslovuje.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 22.5. > PřilítliMimozemšťani> 

Údajně vypukla válka proti Elonu Muskovi a jeho misi zavést volné energie, aspoň to sdílí Křešovka.
To abych se k tomu přidala, k té válce proti Elonovi.

To mě totiž napadlo taky - že po tom, co NWO celá desetiletí, celé století zabíjelo všechny vědce schopné zkonstruovat stroje na volné energie a uměle nás drželi na fosilních palivech, tak teď to zavedou, aby vyřešili energetickou krizi.
Aby zase jako vyhráli nad tím Ruskem.
Že nám milostivě konečně dovolí používat volné energie. Které nám dodá milostivě ta zrůdička Musk.
Fakt se toho bojím.
Protože pak by se NWO legalizovali, všechny zločiny, všechny ty mrtvé by zametli pod koberec, za chvíli bychom se kamarádíčkovali s reptiliány, měli v sobě genetické mutace, ztratili bychom ducha i planetu.
Snad Galaktická federace zakročí. Volné energie můžeme mít už 300 let, už tehdy lidi věděli, jak na věc.
NWO nechtělo, ale teď se jim to hodí do krámu.

To není žádná mise. Elon Musk je v médiích veleben, zachází se s ním v rukavičkách, to obvinění ze sexuálního obtěžování je tak strašně moc "soft porno", nic se nestalo, že to vypadá jenom jako slušnost, něco udělat, aby bylo vidět, jak je strašně pronásledovaný.
Je to NWO zločinec, globalista, nacista.
Dítě pojmenoval sadou písmen a čísel, chce čipy do mozku, planetu obehnal mikrovlnnými satelity, chce na Mars, do všeho cpe umělou inteligenci.
A teď se skrze tuto bytost má legalizovat konečně volná energie, jakože nám ji konečně NWO dovolí, potom, co zabili všechny ty lidi?U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 21.5. > čtenář> 

Nene, pokud bude kontakt s Galaktickou federací, tak se to bude odehrávat skutečně již na viditelné, oficiální úrovni. Tak, aby si toho musel všimnout každý člověk, pak by se tomu musely pochopitelně věnovat i média. Byl by to už stav, kdy by byl NWO systém zlomený zevnitř. Nejblíže jsme tomu byli v dobách, kdy vrcholila Trumpova kampaň, oni byli s Putinem oba v tandemu spolupráce s GF. Kdyby tehdy zvítězil, nebyla by válka na Ukrajině a měli by s Putinem v mocenské hře, kdy byli schopní držet stabilitu, daleko více prostoru k této přípravě veřejnosti na kontaktní událost s GF.

Tehdy ale situace nebyla zralá, pro lidstvo by vše mělo příliš hladký průběh, takže jsme poněkud zabředli, zvítězil Biden, tento mocenský tandem se rozpadl.

Dimenzionální válka a kontakty s konkrétními jednotlivci byly široké veřejnosti utajené, na nebi vládne protokol, kdy se nesmí mimozemské lodě otevřeně ukazovat, kromě výjimek. Bitvy, které by byly viditelné na nebi, byly zastiňovány černou clonou. Já jsem dostala i fotografický důkaz, který byl pro mě samotnou první stabilnější kotvou, kdy se mi je podařilo vyfotit i v té polosvětelné, éterické podobě, až na začátku roku 2021, kdy bylo jasné, že už nebudou muset sbalit a z celé záležitosti se stáhnout.
Je to udělané kvůli tomu, aby v takovém případě zůstal ten který kontaktér, channeler, ve stavu, kdy si může myslet, že se zbláznil a najít si jinou cestu. S důkazem si to už myslet nemůže. A to jsou obraty, které se dají velice těžko vydýchat.

V podzemních tunelech a základnách probíhal naprostý bizar, tam nebylo pro veřejnost o co stát. Účastníci těchto projektů byli manipulováni, aby oni sami dělali příšerné věci, pod vlivem strachu, nebo neúplných informací, museli se ve vztahu s GF vyloženě otočit tváří tvář do konfliktu s NWO, byla to krutá psychická válka.

Plán B mi Gf nesdělila. I toto totiž může být z jejich strany účelová manipulace. Médium se dozví jen to, co se má dozvědět.
Kontakt ve spěchu a jakýsi nouzový, třeba to vysílání, to se nestane. NWO musí být bezpečně podchyceno. Možnosti NWO bez technologií, pouze s povrchovými, pro GF snadno překonatelnými a s pomocí psychologických operací a černé magie, jsou již omezené. Ale vše závisí na frekvenčních stavech planety, různých hvězdných konstelacích, na chápavosti lidstva, na skákání časových linií a v konečném důsledku na toku kosmického zákona, jako takového.
Realita se vždy skoulí podle principu "to nevymyslíš". NWO má plány, GF má plány, ve všem hrají roli síly dobra i zla, světla i temnoty.

Takže nic se nedá nijak absolutně zaručit.
Ale moje Gf říká, že to v plánu mají a podle stavů dimenzionálních realit to vypadá na ukončení války a spíš léčebný stav, kdy nasáváme sílu.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 21.5. > Kikimora> 

Tady jsem napsala své postřehy o Sluneční soustavě, co jsem zažila:

http://www.totem.cz/enda1.php?a=352886

Mars je v podstatě psychická mučírna. Reptiliáni tam měli kolonie dovezených lidí, na kterých dělali pokusy, snažili se tam dojít k co nejlepším způsobům, jak zlomit lidského ducha. Ti, co se vydali na nějaké tajné cesty na Mars, nemohli dopadnout dobře.
Je lepší ty lidi zabít, než je nechat žít.

Údajně tam vedou i nějaké portály, to mám taky z pořadů o časoprostorových pokusech, o kterých vykládá Chvátal, to je všechno možné. Určitě ale není vůbec na místě se jakkoliv starat o Mars a osudy jejich obyvatel, kdy se tam údajně reptiloidi hezky kamarádíčkují s lidmi a dělají tam kolonie, jak si budeme hezky v budoucnu povídat.
Musk se snaží zaujmout pozici sympaťáka, aby "dokázal" ten Mars konečně, aby se celá věc legalizovala. SS NWO se svou tajnou technologií tam létá už dávno. Ale nejsou to žádní dobráci. To je právě ten Star-Trek, se společností technicky naformátovanou.

V sit-comu Červený trpaslík se každá loď, na kterou narazí slavná posádka, jmenuje SS něco. Jsem přesvědčená, že tento sit-com vznikl na základě inspirace z tajných vesmírných programů a bizarních časových skoků, kdy se takové nějaké posádky toulaly v nízkodimenzionálním světě 3-4D, mezi samými reptiliány a SS posádkami v času zbloudilých lodí ze zavřených už neplatných časových os. Nebo s naprosto reálnými posádkami utajených projektů.

Takže SS NWO má na Marsu svoje kolonie už teď, Musk nic probourávat nemusí, oni tam už dávno létají. Ale je to zlé místo. Otrokům na Marsu řekli, že Země už neexistuje a nám tady říkají, že Mars je vlastně fajn a že ti reptiloidi vlastně nejsou vůbec nic špatného.
Elena Danaan informovala o nějakém zemětřesení na Marsu. Co je nám do toho? Proč máme prožívat imaginární příběhy nějakých kolonií na Marsu?
To je stejný princip jako Allatra a Žanna - mrkající ješterka. Snaží se toto legalizovat, aby si lidi zvykli, že někdo má ještěrčí očičko a že je to vlastně moc fajn. Aby legalizovali genetické přeměny, aby nám to přestalo připadat divné a nekladli jsme tomu odpor.


U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 21.5. > čtenář> 

Pokud GF skutečně přistane, tak by to mělo probíhat tak, že má vlastní lidi. Oni mají svoje spojence jak mezi bývalými "agenty" v podzemí, mezi všelijakými účastníky těch tajných vesmírných programů a časoprostorových pokusů, mezi armádními strukturami, i ve vládě atd. Takže tipuju, že až se začne schylovat k jejich kontaktní události, budou lidi skutečně předpřipraveni.
Celkově je v tom zákulisní hra, NWO o GF moc dobře vědí a veškeré vlády jsou NWO, v současnosti je to u drtivé většiny zemí globalistická zločinná síť.
Takže se s Fialou asi bavit nebudou, nebo s kýmkoliv z vlády, bude daleko víc záležet opět na vůli lidu, nějakou dobu může bezprostředně po té události ještě běžet starý režim, staré vlády, staré pořádky, staré teorie a výuka, aby se společnost okamžitě nezhroutila, ale velice brzy dojde ke změnám.

Předpokládám potom širokou veřejnou diskuzi a výsledkem změnu pořádků. Našli by se noví vůdci, nové osobnosti, oboroví atd. Ti, co jsou dneska někde zaházení na okraji, nebo ve vnitřních nejistotách, kam je dotlačilo zločinné NWO.

Všechno je jen ve vzduchu, zatím. Vše záleží na hlubinnějších věcech na pozadí, kam stoprocentně taky nevidím. GF musí mít nejdřív stoprocentní jistotu, že porazili ty šmejdy, že už jim nemůžou podrazit nohy. Říkají, že do toho chtějí tento rok vstoupit, tak snad jo.
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 21.5. > Kikimora> 

Do výsledku, jak na tom jsme, se určitě započítává naprosto všechno, veškerá realita. Ti, kdo mají s tímto hnusem, kterému tu říkáme NWO zkušenosti, z minulých životů, tak mohli zažít i konce celých galaxií, takoví lidi k tomu mají vyloženě odpor, nesou v sobě prapodivnou tesknotu, děsivou vzpomínku, která je nutí vyvíjet činnost proti tomu. Jenže větší část lidí s tím asi zkušenost nemá a nepřipouští si nebezpečí.

Myslím si, že v současnosti se NWO hodně ukazuje, že se hodně ukázali už s tím covidem. Ve hře je lidská blbost. A malost, neochota cokoliv udělat proti zlu. Taky nevím, co přesně, jak a kdy bude. Ale myslím, že lidi musí hlavně pochopit, že s nimi zachází zločinci a že chtějí zavést naprostou dystopii, aby když přistane GF, neměli pocit, že vlastně o nic nešlo. Je důležité, aby v naší rase zůstalo vědomí toho, čím jsme byli ohroženi. Aby se nám to stejné nestalo zase.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 21.5. > Kikimora> 

Když jsem se procházela v minulých událostech planetami sluneční soustavy, tak jsem Saturn vnímala jako nejrychlejší, nejvíc dynamickou planetu. Určitě je to významná planeta. Jednoznačně nejhorší byl Mars, to je strašné místo. Proto na všelijaké ty snahy ze strany NWO legalizovat Mars a vykreslovat ho jako vlastně docela fajn místo, kde žijí vlastně docela hodní reptiloidi, nesu dost nelibě.

Já ten prsten beru jako zástupný artefakt, je to taková pohádka. Co se jim docela povedlo, bylo vyjádření těch strašidelných průsaků Saurona do mysli, nebo psychotismus Froda, jeho divný lesk v očích. Ring - kolo, ten princip je stěžejní, i černá díra je kolo, kruh. Ale prsten je jen symbol.

Matrix má zase takovou utrápenou, temnou a patetickou náladu a naprosto postrádá humor. Takže taky nebylo dobré se ho příliš držet.
Protože nefunguje klasická duchovnost, křesťanství je přežité, archaické, církev prohlédlá jako satanistická organizace NWO a všelijaké ty esoterické nauky volně dostupné jsou většinou jen taková polívčička bez toho poměrně divokého jádra, tak když se člověk dostane do takových stavů, chytá se právě všelijakých takových vzorců, které pochytal z filmů.
Jenže ty filmy jsou kolikrát dělané přesně s tímto záměrem, nachytat potom lidi v reálné záležitosti do osidel jejich vzorců.

Vím, že Jupiter vychází hodně všichni chválí, podívám se na něj. Ale je možné, že kdybych ho viděla někdy předtím, než se mi toto všechno stalo, mělo by to na mě v průběhu událostí špatný vliv.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 21.5. > Kikimora> 

Jupiter vychází jsem ještě neviděla. Mnoho filmů jako třeba Matrix nám nastínili problematiku, ale během dimenzionální války bylo důležité se těchto filmů nedržet. Takovým filmem je třeba i Pán prstenů. Sice jsou ty filmy přínosné, ale jsou v nich myšlenkové vzorce, které by v dimenzionální válce odvedly od funkčních řešení. Kupř. Pán prstenů je příliš romantický, je v tom hodně obyčejné primitivní mlátičky a nejvyšší mystérium je shrnuto do roztavené lávy uvnitř té hory, kaam Frodo nakonec hodil prsten. A ten prsten "ring", je symbol, zástupný artefakt. Ale rozhoduje daleko větší "ring", kosmické síly. Je to omezené svým způsobem. Během dimenzionální války bylo důležité se těchto vzorců v různých filmech nechytat. Přičemž člověk v takové kosmické události, v tak extrémních stavech, může mít tendence k tomu, chytat se vzorců z filmů.

U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > Kikimora> 

Jo, to je pravda, přesně. Je to nastavené tak, že nám na férovku před očima mávají tím, co přijde a pak to zařídí. To má vést jednak k tomu, aby posledním opozdilcům došlo, co se děje a taky v tom hraje roli přesně tento zákon. Že pokud o tom obyvatelstvo ví a souhlasí s tím, tak to prosadili podle kosmického zákona. Další věc je ale plná realita, kdy je v mnoha lidech velký duševní odpor a konsternace nad tím vším, ve smyslu, že tomu nevěří "co se to děje, to je jak ve špatném filmu".
To všechno se započítává.
Ještě kousek chybí, aby lidem došlo, co se děje. Tím mám na mysli hlavně neočkované. Ti jsou ještě duševně aktivní skupina.

U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > DELTA 2> 

Tyhle reggae kousky mě jednou zabijou :-D Asi je to oblíbená muzika reptíků.

U příspěvku:Galaktická federace a vesmírný vir
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > Kikimora> 

Jo, to je dobrý příběh - v tom, co se mu stalo, jak se zvrhnul. Mně se taky v jednu dobu stalo, že jsem ty temné síly dostala pod kontrolu, že jsem se vlastně taky stala jejich paní a oni vyzvídali, co mají dělat. Tenkrát jsem byla zuřivější než zuřivá, tak jsem je opět poslala do černé díry nekonečna k zániku. Můj příkaz zněl: zdechni, zanikni. Byla jsem pod vlivem extrémních kosmických sil. Bylo to dobré rozhodnutí. Co bych si s takovými milánky počala?

I se mě pořád snažili nějak zmást, psychicky zlomit, obalamutit, abych dělala špatné rozhodnutí, abych vlastně přešla na jejich stranu. Stala bych se bílou krvinkou, která naběhla na autoimunitní reakci.

Hodně lidí si klade otázky, jestli je bůh šílený, proč tolik zla, čemu nás tím chce naučit. Jenže realita je v něčem prozaičtější i fantastičtější, než by se mohlo zdát. To je právě ta teorie s vesmírným virem, což se jeví být pravda, nikoliv teorie.
Když má organismus chřipku, tak je mu zle, všude se objeví nové toxiny, všechny ty buňky, orgány trpí a imunitní systém nejdřív musí získat v situaci přehled, zanalyzovat nebezpečí, bojově zasáhnout, zničit vir. A všechny ty buňky si říkají - sakra co je ten bůh zač? Co nás chce tímto naučit?
Realita je ale taková, že probíhá infekce.

No a když se to stejné děje s vesmírem, tak než se imunitní systém zorientuje v problému, zanalyzuje problém, uplynou třeba miliony let, kdy není úplně jasno, co se děje, odkud se to bere a o co přesně jde. Tak docela i věřím, že ty "toxiny" vesmírného viru, všelijací ti archonti, démoni, jak se tomu říká, šli maximálně tak izolovat a vyjednávat s nimi. Nyní je ve věci mnohem více jasno.
Mnohé ty temné síly byly vyloženě zničeny a přestaly existovat a různé "toxiny", různí zrádci, co podkopli nohy Galaktické federaci jako infiltrace, budou vyvedeni z galaxie a následně asi i z vesmíru. Už snad neuděláme autoimunitní reakci, bílé krvinky už na to přišly a začneme se uzdravovat.

U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > čtenář> 

NWO už nám dopředu říká, co plánují - to už je tak do očí bijící. GF nemá zájem lidi nějak mořit, oni taky zastávají názor, že už jsme si užili víc, než dost. Jediné, co v tomto ohledu hraje roli, je dobře vyhraná válka, aby nehrozilo, že někde vyleze ještě nějaký obludný podraz a potom kosmický zákon, který říká, že budoucí zachráněné lidstvo by mělo jasně chápat, před čím bylo zachráněno.
Mno, uvidíme, jak to dopadne.
Na jednu stranu přistání GF vypadá jako fantasmagorie, na druhou stranu se to dá snadno zařídit, že to až taková fantasmagorie nebude.

U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > Kikimora> 

Tak to se podívám :-) Chobot asi vyrazil dech kde komu. V poslední době určitě létaly hromy blesky i mezi různými mágy, šamany a čaroději, v realitě informačně-energického pole. Ono se to musí vymlátit, všechny ty zadržované energie, stovky let musí být pořád všichni moudří a uměření, teď nastaly situace, že všechno musí jít ven. Tak si všichni zablbli a výslednice nám něco zrealizuje.

U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > čtenář> 

Ten Kryštof Koucký měl na svém YT kanálu video, které se jmenovalo "Blaničtí rytíři se probouzí", tenkrát jsem ho viděla, bylo poměrně dobré. Ale smazal ho, nevím proč. Já toho člověka nijak nesleduju, ale jestli má pořád dobrý vztah s Chobotem, tak i vymazání toho videa může souviset s Chobotovou magickou politikou, která je vyloženě NWO.
Chtělo by to, aby GF do naší situace jaksi přistála, právě kvůli tomu chaosu, co nám vládne. Mě už to připadá k nevydržení. Stejně jsme zaházení mimozemskou technologií, nebo alespoň technologií, která se od mimozemské odvíjí.

U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > Astearra> 

Jéje, to sis tedy musela užít zlé věci, ještěže jsi utekla po roce. Já myslím, že jsou na nás tito reptiliáni nasazení, prostě aby nám podrazili nohy. Oni nejsou lidi. Já s reptiliánem nebyla, ale byla jsem do něj zamilovaná - později se ukázalo, že to bylo technické uhranutí. Taky jsem zažila strašlivé zlo, kvůli tomu zmetkovi. NWO mělo tu technickou uhranutost jako pojistku, jak držet mou osobu na dně a znemožnit mi misi. Když jsem se rozhodla s tím zlým kozlem pohnout, doslova se spustil Armageddon.

Všechno je to jedna verbež - ani se nedivím, že se k tobě dostal, když jsi byla tak mladá, prostě po komkoliv z mise jdou. Těžko říct, co tam těm divným tvorům běhá, v tom mozku, v jejich vědomí, ale tyto bytosti jsou infiltrované a nepodléhají snad vymazávání paměti. Oni vnímají svět úplně jinak, než my.

U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > Kikimora> 

Jo, tak to tady je. Technicky to funguje tak, že když se reaguje na větvenou diskuzi, tak se celá posune dolů a příspěvky dané rovnou, bez větvení, zůstanou někde nad tím. Někde, na jiných webech, je to obráceně. Ono to tu původně nebylo dělané na diskuze, kdysi dávno to bylo určené na krátká hodnocení a pro diskuze byla řešená sekce "forum". Protože ji úzkostlivě zavřeli pro veřejnost, čímž zabili diskuzi, je nutné dělat všechno najednou, vkládat příspěvky a diskuzi v jednom.
Zase se jim tady osvěžily možnosti a laťka se zvedla :-)
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > Astearra> 

Taky mi reptilián zamotal život, byla jsem do něj dlouhodobě technicky uhranutá. Taky se mi stávalo, že když jsem ho viděla, najednou mě popadla těžko vysvětlitelná hrůza. Psychický popis dokonale sedí, krásně jsi to vystihla. Asi mi technicky vyžahli půl mozku, protože byl ohákovaný signem 666, v čísle telefonu i SPZ a já do něj byla stále blbá. Když jsem si jednou řekla "a dostanu ho z hlavy stůj, co stůj", tak se odstartoval velký proces, který později vyústil v Armageddon, dimenzionální válku :-D

A s Anubisem - já mám s tímto božstvem spíš negativní zkušenost, jenže to můžu říct o skoro všech božstvech. To je z dob, které byly v tomto fofru dřívější, prvotnější, chaotickou fází. Vůbec nevím, na koho jsem se naladila a jestli to byl ten Anubis... vlastně se mi podařilo z tohoto božského blbince včas vystoupit a přestat se horečně seznamovat se všemi, kdo kdy vstoupili do dějin skrze nějakou mytologii. Od egyptských božstev jsem dala brzo ruce pryč, tam je vždycky nějaká zrada. Starý Egypt byl dost prohnaný a komplikovaný.
Tento labyrint nejrůznějších bohů mohla být psycho-operace, nejen ze strany "normálního" přízemního nacistického NWO, ale i ze strany infiltrovaných mimozemšťanů.
Takže se vůbec nechci hádat, co je vlastně Anubis.
Záleží na tom, co v tom člověk vidí, na jakou kvalitu ducha se naladil, kterého mimozemšťana kde popotáhl.

 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter