Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Úterý 18.2.
Gizela
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 
 
Vaši novou akci, sraz, pozvání můžete vložit ZDE
V této části stránek bychom rádi zveřejňovali různé zajímavosti, které souvisejí (ale nemusí) s činností našeho kulturního sdružení LORETA , které vydává Totem. Jeho členové tvoří redakci a chcete-li nás poznat blíže nebo se zapojit do našich aktivit, neváhejte a pojďte mezi nás.

Milí přátelé,


v pondělí 24.2.2020 od 19 hodin  Vás zveme na další pravidelné autorské čtení povídek v podkroví pražské Jindřišské věže.

Hudbou čtení proloží tentokrát hrou na kytaru Zbyněk Zeman! (http://www.zbynek-zeman.cz)V cestovatelské části se můžete těšit na přednášku o Filipínách. Tentokrát mezi nás přijde česká cestovatelka, Dominika Krejčů!


věžné bude 60 Kč


více info: Petula, Martin ctenivevezi@gmail.com

Večery povídek z Totemu, Písmáka, Literry a dalších autorů spojené s cestováním probíhají v Jindřišské věži přes 11 let, fotografie z jednotlivých pořadů naleznete zde


  Jindřišská věž a Filipíny - 24.2.2020  komentovat 
Milí přátelé,

přijměte prosím pozvání na další naše společné pravidelné autorské čtení povídek z Totem.cz, Pismak.cz, Literra.cz a dalších autorů do podkroví pražské Jindřišské věže. Bude se konat v podkroví věže v pondělí 24.2.2020 od 19 hodin.

Jako obvykle bude otevřeno čtením všem z vás, kteří rádi píšete povídky.

Hrou na kytaru a vlastními texty jednotlivá čtení proloží Zbyněk Zeman ! (http://zbynek-zeman.cz/)

Ve druhé půlce večera mezi sebou přivítáme českou cestovatelku, Dominiku Krejčů, která se s námi podělí o své zážitky na Filipínách!

Věžné bude tradičně 60 Kč.

Pokud si najdete chvilku, těším se s Petulou ve věži naviděnou!:-)

Martin

Vaši novou akci, sraz, pozvání můžete vložit ZDE
  
   
 
Design by Váš WEB