Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Úterý 22.1.
Slavomír
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 
 
Vaši novou akci, sraz, pozvání můžete vložit ZDE
V této části stránek bychom rádi zveřejňovali různé zajímavosti, které souvisejí (ale nemusí) s činností našeho kulturního sdružení LORETA , které vydává Totem. Jeho členové tvoří redakci a chcete-li nás poznat blíže nebo se zapojit do našich aktivit, neváhejte a pojďte mezi nás.

ZVEME VÁS NA NÁSLEDUJÍCÍ KULTURNÍ AKCEundefinedMilí přátelé,


v pondělí 21.1.2018 od 19 hodin  Vás zveme na další pravidelné autorské čtení povídek do podkroví pražské Jindřišské věže. Jako obvykle bude otevřeno čtením všem z vás, kteří rádi píšete povídky.


Jednotlivá vystoupení tentokrát hudebně proloží hrou na Hang Drum Jirka Šámal (https://bandzone.cz/jirkasamal) !Ve druhé půlce večera proběhne poutavá cestovatelská beseda a promítání s Lenkou Hábltovou o jejím putování na vlastní pěst po Barmě!.
Věžné 60Kč.více info: Petula, Martin ctenivevezi@gmail.comVečery povídek z Totemu, Písmáka, Literry a dalších autorů spojené s cestováním probíhají v Jindřišské věži přes 11 let, fotografie z jednotlivých pořadů naleznete zdeundefinedSrdečně Vás zveme na výstavu!
Od 23.12.2018 a v lednu 2019 si totiž můžete přečíst poezii básníků z Totemu v obci Vonoklasy (Na Vysoké I č.e.029).


Vylepšení Totemu 

V současné době děláme na vylepšení Totemu. Budeme rádi za Vaše nápady, pište na redakce.totemu@volny.cz  Jindřišská věž a Barma - 21.1.2019  komentovat 
Milí přátelé,v pondělí 21.1.2018 od 19 hodin Vás zveme na další pravidelné autorské čtení povídek do podkroví pražské Jindřišské věže. Jako obvykle bude otevřeno čtením všem z vás, kteří rádi píšete povídky.Jednotlivá vystoupení tentokrát hudebně proloží hrou na Hang Drum Jirka Šámal (https://bandzone.cz/jirkasamal) !

Ve druhé půlce večera proběhne poutavá cestovatelská beseda a promítání s Lenkou Hábltovou o jejím putování na vlastní pěst po Barmě!.


Věžné 60Kč.


více info: Petula, Martin ctenivevezi@gmail.com

  Básnický pořad Mirka Kováříka ZELENÉ PEŘ - 28.1.2019  komentovat 
KDE A KDY:
Pondělí 28. ledna 2019
19.00
Malostranská beseda (Malostranské náměstí 21, Praha), nahoře 2. patro – Trick bar
Host: Jan Aaen Kratochvíl
Více o pořadu ZELENÉ PEŘÍ třeba zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Zelené_peří

  Výstava poezie - 31.1.2019  komentovat 
Srdečně Vás zveme na výstavu!
Od 23.12.2018 a v lednu 2019 si totiž můžete přečíst poezii básníků z Totemu v obci Vonoklasy (Na Vysoké I č.e.029).

Vaši novou akci, sraz, pozvání můžete vložit ZDE
  
   
 
Design by Váš WEB