Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 5.6.
Dobroslav
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
 Próza
 > Próza
 > Povídky
 > Fejetony
 > Úvahy
 > Pohádky
 > Životní příběhy
 > Cestopisy, reportáže
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Kvapky dažďa
Autor: _harkon_ (Občasný) - publikováno 7.4.2003 (12:56:03)


centaur (Občasný) - 8.4.2003 > Nejde mi o eufemismus. Za potrebu strcit nekam ocas se clovek stydet nemusi, ale nemyslim si, ze ve spojeni s laskou jde vzdy o potrebu nekam strcit ocas. Jiste to k tomu patri,ale zda se mi, ze na penetraci klades zbytecny az obsesivni duraz :) Zda se mi to podobne jako rikat, ze kazdej kdo chce hrat fotbal, chce a ma potrebu dat gola. Proc ne - vsitit branku je pekna vec, ale dobrej fotbal si zahrajes i tak. Krome toho si lze uzit sexu i bez penetrace. A krome toho, ve veku kdy uz ti naradi treba tak neslouzi a chut upada, tak muzes milovat aniz bys pritom porad myslel na penetraci. Nebo nedejboze kdyz to vezmeme trochu romanticky - muze ti zalezet vic na partnerce, atd... Proste mi to prislo moc jednostranne.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Odpověď se také zašle uživateli centaur
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je šest + pět ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter