Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Úterý 25.9.
Zlata
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Všechny rubriky 
  Grafika
 > Grafika
 
    

   
 
 Napsat do fóra o>
   
  

Ve VAŠEM prostoru redakce Totemu nezodpovídá za obsah jednotlivých příspěvků.
Artfull
Autor: Pollock (Občasný) - publikováno 12.7.2017 (23:25:09)


 čtenář nulová reakce - 16.7.2017 > Pollock> Co si pamatuju vaši tvorbu, tak jednu dobu jste dělal abstrakce se zlatou a bílou barvou - máte v tom vždy tu vaši energii, která odpovídá asi tomu životu, který popisujete - jakási neurvalost, křik, hodně energie, zjitřelá mysl. Je opravdu zvláštní, jak z ničeho konkrétního člověk tolik vycítí, z nějaké struktury a kombinace barev. Takže snad tuším, co myslíte tím, že "struktura je v dobré abstrakcí nosná jaksi samostatne" :-)
Zaujala mě ta vaše dlouhá rozmluva se čtenářem, který má obavy, abyste nešel na ruku galeristům - chápu vás oba, jak tu "nezávislost", tak tu vaši obhajobu. Nechci vás nikoho naštvat, ale prostě mě až fascinuje, jak to oba "žerete" - což je asi dobře, že to berete tak vážně, jinak byste nebyl dobrý. Ale i tak si myslím, že to, že budete někde měsíc vystavovat, určitě nezničí nějakého vašeho uměleckého ducha a taky si myslím, že jste dostatečný samorost, abyste dělal nějaké kompromisy, jakože člověk, který bere tvorbu jako vyznání a ne jako business, toho stejně není schopný.
<reagovat 

Reagovat na tuto poznámku u příspěvku
Autor má zájem o hlubší kritiku svého příspěvku
<jméno   e-mail>

Kontrolní otázka proti SPAMu: Kolik je šest + pět ? 

  
  Napsat autorovi (Občasný)   Zařazeno v Galerii  
   


Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
free web hit counter