Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 20.5.
Zbyšek
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 
 
 

Vážení čtenáři,

 

pro mnohé z Vás začaly koncem června prázdniny (pilným vysokoškolákům a maturantům i dříve), jiným se blíží doba jejich vytoužené dovolené a tak bychom v těchto parných dnech rádi přispěli k Vaší letní pohodě osvěžující pochoutkou z totemácké kuchyně. Připravili jsme se pro Vás čerstvý míchaný salát z básní, povídek, obrázků, maleb, grafiky a fotografií okořeněný špetkou vtipů a s cestopisnou zálivkou. Dobrou chuť

 

Páté číslo je zajímavé shrnutí tvorby našich autorů za poslední půlrok se zaměřením spíše na starší příspěvky, protože další číslo vyjde hned po prázdninách a objeví se v něm i něco z předchozích dvou měsíců. Po prázdninách Vás čekají na Totemu další vylepšení v podobě menší úpravy designu celého serveru, celototemácký sraz na Řípu a pokračování úspěšných literárních večerů v JazzClubu Železná.

 

I přesto, že jsme magazín internetový, přejeme Vám, abyste v kanceláři strávili času co nejméně, a vyrazili do přírody s foťákem nebo tužkou, a své zážitky pak promítli do Vašich příspěvků v časopise Totem. Těšíme se na Vaše ohlasy, názory a připomínky, které nám pomohou rozvíjet se dál, v lepší a zajímavější magazín.

 

 

Za redakci Totemu

 

Pisisvor_JiKo_

 

 

 

  
     
                                                   
 
   Následující stránka

 
 

Copyright © 1999-2005 WEB2U.cz
Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.


free web hit counter