Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Středa 22.5.
Emil
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Díl 3 - Pane vedoucí...
Čtenář - 22.5. > hovado blbé
U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 21.5. > PřilítliMimozemšťani> 
Jestli se všechno skutečně jednou vyjeví, bude to velký zápřah asi i pro ty, kdo o takové odhalení usilují.
Znám vlny pobouření, kdy mi něco dojde naplno, že to tak je, náhlý vztek a agresi a potřebu si to s těmi, kdo toto dělají, náležitě vyřídit. Nejhorší je ta nejistota, ta relativizace, ukrytí. Na obrazu Charlese III. jsou jasné odkazy na brutální mučení lidí v rámci satanismu. Veřejnost to má na očích. Zároveň se to popírá.
Přitom jde o děsivé násilí. Já neříkám, že jsem zažila úplně to nejhorší, naštěstí jsem se nedostala do tak zničených stavů, že bych se už nikdy nedokázala zvednout. Ale přežila jsem díky extrémnímu odhodlání – rok a půl jsem žila v přesvědčení, že musím bojovat proti NWO, ze všech sil a že stejně nakonec asi přijdu o život a umřu. Tzn. fungovala jsem stylem kamikaze za hranicí pomyslného života, kde člověk rezignuje na opatrnost, která patří k životu, pro normální život „zemře“ a stane se superhrdinou. Nebylo to normální. Po roce a půl jsme s GF docílili významných úspěchů a moje smrt už vůbec nijak nebyla nutná, nicméně mě z toho děsivého stavu vraceli zpátky na zem zhruba půl roku, než se podařilo mi v hlavě přepnout zase do normálu, že neumřu, že budu dál žít. Měla jsem syndromy jako mají veteráni, byla jsem rozběhaná do bojů, žila jsem jako bojovník, ležela, nebo běžela, v extrémních stavech, v agresivitě. Pak nepřítel odpadl a ty agresivní stavy už nebyly potřeba, ale najednou nebyl ten nepřítel a já nevěděla, co s tou agresivitou. Takže jsem ji otáčela do sebe a začala se dezintegrovat a rozpadat. GF se mnou pracovali, psychologicky, energeticky, citově, takže jsem to období překonala. A nyní už normálně uvažuju, i tak, že prostě budu žít a mám nějakou budoucnost. I se mi již vrátila energie, abych to vůbec mohla zvládat.
Ale bez pomoci GF bych se definitivně rozpadla duševně na prach, zůstala by ze mě vyhaslá bludička bez naděje, neunesla bych všechno to násilí, deptání, sexuální zneužívání, deprivaci, ponižování, děsivé zážitky, traumatická vidění, hnusné energo útoky. Kolikrát jsem měla namále, už jsem měla nahnuto k tomu se psychicky úplně zhroutit. Někdy jsem nebyla schopná žádných reakcí, jen jsem tupě čuměla, byly okamžiky, kdy za mě plnohodnotně začala jednat vyšší síla, vesmírné, kosmické vlivy, jinak bych se už nebyla schopná ani pohnout. Natož bojovat.

Takže díky tomu jsem o tyto brutality jenom škrtala, ale hrozilo i nevratné poškození. Přitom skutečné utrpení mlčí, není slyšet, ty oběti pak nejsou schopné ničeho, ani výpovědí a nejhorší ze všeho je, že dokonce působí komicky, je v tom potom divná pitoresknost a když je někdo neznalý, může se mu snadno stát, že se začne smát nejodpornějšímu a nejhroznějšímu utrpení jako komedii.
Utrpení za normálem mlčí a působí komicky.

A to je pochopitelně jen jedna klika těchto satanistických projektů – já si myslím, že jsem se stala obětí pokusů o „mind controll“, ve smyslu, že mě chtěli plně ovládnout a zmanipulovat, buď abych čarovala pro ně, nevědomě pro NWO, nebo mě prostě chtěli dotáhnout k sebevraždě. Ale zasáhla GF a já byla aktivní a bojovala jsem, takže se jim to nepovedlo.
Potom jsou ale daleko hroznější satanismy, nejhorší je to mučení dětí kvůli adrenochromu a zvířat. Všechny tyto pokusy o ovládání mysli, nebo reálné umučení … když se to povede, existuje pak tichá oběť, která může vypadat i naprosto normálně, nemusí být na ni vidět ani projevy násilí, ale skrývá v sobě děsivou zkušenost, má naprosto vydemolovanou duši, neskutečné nevyslovitelné utrpení a mlčí a v nejhorších případech může působit i komicky.
Děs.

Přitom jsou ta svinstva na očích – na obraze královské rodiny, ve videoklipech, v „umění“, v hudbě … všude, je to na očích. Ale oficiálně to neexistuje a vše je jen konspirace. NWO vyloženě hypnotizuje společnost, aby ta něco takového tolerovala. Tím vzniká nejhorší efekt, že lidi toto týrání obětí podvědomě tolerují, takže celá společnost pomyslně stojí na utýraných malých dětech, jako na rituální oběti a dělá tak vědomě, souhlasí s tím.
Je to jak divná hypnoza, která bude muset jednoho dne odpadnout.
Pak zřejmě přijde vlna extrémního hněvu a snad budou satanisté svrženi a tato nechutná praxe ukončena.

Toto „mind controll“ mučí populaci plošně, nastrkováním vlezlých perverzních vidin, vysíláním umělých myšlenek, hypnotickým podprahovým programováním, hororovým zastrašováním do podvědomí … obecně je to hnusné, perverzní, nechutné. Asi jako laborky všech těch MK Ultra, Monarch, Montauk, Darpa atd. Těch projektů je více, dodnes je nepřiznané, co za satanistické svinstvo to je, maximálně se nám to ukazuje ve filmech a v hudebních klipech a na obrazech jako „umění“.

To, co bylo dříve věc mágů, čarodějů a bohů, je dnes technická záležitost kdejakého primitivního nacisty.
Mind controll měl svoje předchůdce, rozhodně to jako myšlenka, nebo možnosti nevzniklo až ve 20. století. Ale šlo vesměs o použití mimozemského high-tech, buď ze strany GF, jako dobrých bohů, nebo Drakoniánů a galaktické mafie, jako pekelných mocností. Mělo to pohádkové rysy, protože tyto civilizace ať zlé, nebo dobré respektují kosmický zákon. Kvůli znalostem, ví, že nerespektovat kosmický zákon je nebezpečné a nevyplácí se to. Proto to bylo oproti dnešku „kouzelné“, i to negativní pekelné mělo větší „styl“, než ta černá perverze dnes.
Nebo ještě existovaly všelijaké orientální harémové praktiky na vymývání mozků a programování a hypnotizování konkubín, všechno toto jsou jakoby předchůdci MK Ultra. Ale to bylo za starých „romantických dob“, kdy toto byla výsada bohů a mágů.
Dnes se v tom hrabou omezené bezvěrecké příšery. Které spoléhají čistě na techniku. Jak jsem to zažila, tak vlastně vykradli právě nějaké staré „know how“ a zneužili mystická kouzla Galaktické federace a začali to používat jak prasata. Když se do toho vložili „bohové“ z GF, tak se jasně ukázaly rozdíly, kdo s čím jak zachází.
Je to částečně zneužitá mimozemská technika a znalosti a z větší části je to prostě jen technika, od těch šedivých potvor, tzn. bez jakékoliv romantiky a nebo to vyvinuli nacisti, reverzním inženýrstvím. Hrabou se pak v hlavě jednotlivcům, i celým skupinám a národům.
Jednou to bude muset vyjít ven. Vědomě, jasně a transparentně a obyvatelstvo se bude muset probrat z této perverzní slizké hypnozy, kdy toleruje takové zrůdnosti, ač jsou přímo na očích.
U příspěvku:Krápění
j.f.julian (Stálý) - 21.5. >
U příspěvku:Díl 3 - Pane vedoucí...
j.f.julian (Stálý) - 21.5. > analfagot> ČLOVĚČE NEŠŤASTNÁ TY MÁŠ PRAVDU😎
já u toho psaní pracuju, telefonuju ze dvou aparátů a ještě komunikuji ve 3 jazycích🐷
Už jsem tu historku určitě vyprávěl dřív, ale hejtr mě tak otrávil, že jsem si ji ani neschoval.
Tak ji šoupnu až se dostanu k sex maniakovi Luďkovi...
nicméně, když nebude odezva ve stovkách, tak mám důležitější práci před smrtí🐸🐸🐸
U příspěvku:Díl 3 - Pane vedoucí...
analfagot (Stálý) - 21.5. > mám v tom zmatek! Vždyť tu neni ta historka-Pane vedoucí, to je krásný sen!?
U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > PřilítliMimozemšťani> 

Určitě se seběhnou události tak, aby bylo možné přejít do nového věku. Ale skutečně se nedá jakkoliv předpovídat, co se bude dít a jak se co stane.
Jeden z efektů, který by mohl do věci vstoupit, by mohlo být nějaké násilné „odhalení“. Jako skutečné, reálné, že by se lidem říkala pravda proti jejich vůli, že by to museli přijmout.
S námi se zachází zle, nikdo naše názory a děsivé zážitky nerespektuje, my máme tolerovat všechno, ale vůči nám je tolerance nulová. O takové násilné „odhalení“, ale prolhané, se pokusila vláda s událostí, kdy Putin začal s SVO na Ukrajině. Tehdy rychle naběhala tato vláda cenzuru a zablokovala první weby, nejznámější byl aeronet a spustila děsivé vymývání mozků, kdy se snažila veškerou alternativní a konspirační scénu nalakovat na „kremelskou propagandu“, všechno všecičko, od esoteriky po boj proti 5G a NWO najednou měla být „ruská propaganda“.
A v diskuzích si začali vyskakovat sprostě nasazení idioti, kteří začali mentálně válcovat všechny, že jsou idioti, co naletěli a teď to mají potvrzené, že to všechno byla celou dobu jenom a jenom ruská kremelská propaganda.

Bylo to prolhané a směšné. Nějaké slabší kusy to asi semlelo a pokorně se vrátili na cestu „normálního člověka“ a začali opět svůj mozek přeformátovávat na mainstream.
Zbytek to výrazně zradikalizovalo a zatvrdilo.

No, ale co kdyby se náhodou stalo, že by „konspirátoři a dezinformátoři“ získali média pod kontrolu a bylo by skutečně dost neprůstřelných důkazů, že konspirace byly absolutní pravda?
Pak by se dal dělat takto intenzivní brainwashing s tupým davem, taky by se dali nádherně vyšokovat, že jejich víra, celoživotní, byla „satanistická propaganda“ a že celý život věřili sračkám a že jsou vlastně zločinci.
Ale na rozdíl od těch plácalů s kremelskou propagandou by byly důkazy a byla by to pravda.
To by bylo.
Já myslím, že by to pak způsobilo masivní vlnu úmrtí. Myslím si, že běžný debílek je naživu kvůli tomu, že já jsem pro něj blázen a nesmím být nic jiného, než blázen. Debílek musí žít v pomyslném světě, kde neexistuje mind control, NWO, psychotronické útoky, ani biologická válka, natož nějaký mimozemšťani. Já jsem blázen a žádné konspirace nejsou pravda! Já jsem zlá a perverzní a vymýšlím si strašný storky, to proto, že jsem zlá a blázen! Tak!
Jedině tak může debílek žít v pokoji a být vůbec naživu. Kdyby mu byla stržena opona a musel by se podívat zrůdnosti do tváře, musel by pochopit svět, ve kterém žije, tak by prostě brzo zašel.
No, nějakou dobu se asi ještě na blbečky bude brát ohled.

A to se všechny ty nadstavbové mocenské struktury tak snaží!
Aby přeci jen něco daly ven.
Aby to začínalo být „čím dál tím víc jasné“.

Kupř. ten odporný rudý a krvavý oficiální královský portrét Charlese III., to je tak hnusné a strašidelné na první pohled a jen jak to člověk viděl, tak ho napadlo skládat a obracet a bylo stoprocentně jisté, že se v tom najde nějaká úchylárna a znamení!
Kdekdo už si s tím pohrál, tady jsou dva nejznámější výsledky:
Jako je fakt, že toto není náhoda. Jednak není náhoda to, jak hnusné a strašidelné to je na první pohled, ale i to, co skládáním a převracením toho obrazu vzniká.
Hlava Bafometa určitě není náhoda a ta první podoba, jak je horizontálně, mi připadá až nechutně naturální, kdy zobrazuje utrpení, vyhaslý utýraný výraz bez jakékoliv naděje, obraz maximálního výsledku mučení a navíc jsou tam jakoby z obou stran zmáčklé nosní dírky, jakoby ruce prstem tlačily na bizarní nosík. Mám podezření, že máme u nosu nějaké implantáty, asi pouze energetické, které nám brání normálně plnohdnotně dýchat. MK Ultra jak na talíři.
Prostě týrání, mučení, satanismus, ve mně to okamžitě zarezonovalo, jo, to znám. Protože nebyla jsem daleko od takového definitivního umučení a jen s GF se mi podařilo se z toho odrazit.
Je až děsivé, jak přesný ten obraz je, jak dokonale vyjadřuje takové mučení lidí. Psychické i fyzické.

No, tak dala by takovou zhovadilost namalovat britská královská rodina? Nebo dalo by se říci, že se to prostě umělci nepovedlo, když evidentně každá jeho mazanice na kraji má svůj přesný význam?
Nevím, kdo to dělá přesně, jestli NWO pod tlakem GF, nebo se jedna mocenská klika mstí a vyhrožuje druhé, ale doopravdy je zjevné, že královská britská famílie je na odpis a že se veřejnosti velice nápadnými symboly vnucuje satanismus znepokojivou formou. Tak, aby je to praštilo přes nos a museli se aspoň pozastavit.
Tady to nemůžou odbýt jako „modení umění“. Jako když je na klauzurách AVU nablito v rohu a neví se, jestli je to umění a nebo ne. Prý nějaká obtloustlá učitelka vystupovala nahá před studenty, to je prý umění. Zajímalo by mě, jestli by bylo taky umění, kdyby ji někdo fláknul.
To je typická prezentace satanismu, třeba přes to „umění“. To je normalizace hnusu, perverze a úchyláctví na veřejnosti. Já jsem počátky těchto odporností zažila před necelými 20 lety na škole. Už tehdy se prosazovali nejhorší úchylové. Nechci vědět, kde je to dnes.
Takže to je normalizace satanismu a perverze. Zničení umění, relativizace umění a hlavně jeho cen, protože je to prý výhodný způsob, jak prát peníze. A jak by asi třeba synáček Bidena mohl malovat díla za statisíce či miliony, kdyby umění zůstalo umění a on prostě malovat neumí?
Takže to je normální zacházení s „uměním“.
Ale portrét Charlese III., to je věc, která má šokovat a čeřit vody a upozorňuje na satanismus tak, aby to vyvolávalo otázky, hlavně proč zrovna Karlík, že? Královská rodina a toto?
Jak by se mohlo něco takového dít, kdyby nebylo nějak v plánu to nakonec na veřejnost vybalit.

Takže jednou to veřejnost dostane naservírováno a bude to muset zpracovat.
Myslím si, že vzhledem k tomu, že s námi se nikdo nemazal a chrání nás jenom ta GF, jinak už jsme skončili s povinným vaxem s nápisem „idiot, co věřil kremelské propagandě“ na čele … že by to pro mainstreamové milánky taky nemuselo být až tak citlivoučké.
Jenže oni nejsou my. Ti nejsou odolní. Ne, ti se rozpláčou, roztřesou a zemřou.
Ale nějak to proběhnout musí.
To je to, o čem píšu celou dobu. Do galaktické éry nemůžou jelita, co věří na pohádky typu starý svět. Nejsou rigidně náboženští, ani bezvěrci, nemají problém pochopit základní metafyziku, ani otázky psychotroniky, ani mimozemšťany … fakticky to není pro každého.
U příspěvku:Slon
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > chodím se na něj dívat, je neuvěřitelný
U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 20.5. > PřilítliMimozemšťani> Nenávist se dále protáčí, lidi se dále vytáčí. Situace je komplikovaná a je jisté, že již nikdy to nebude „jako dřív“. Prostě už nikdy. Na Slovensku je prý nenávist velice vyhrocená a u nás v mediálním prostředí to stejné. Vídávám články, kde žasnu nad sprostotou autora, kupř. dnes jsem četla článek o novém filmu ČT, který se jmenuje „Svatá“, nevím proč z toho chazarští rarášci lezou po zdi, ale strašně jim ten film, režisér i herečka vadí. Autor toho článku Bohdalovou pomluvil jako prorežimní nestvůru a málem ji popřál smrt. V podtextu tam třeba bylo, že už by měla být vlastně 10 let po smrti a přesto je nestydatě naživu, když „slušná žena“ zemře v 83 letech průměrně. Ne že by to takto psal, ale v podtextu to bylo.
Člověk žasne, co se děje. Taková nehorázná sprostota, která se valí z mainstreamu, to tu nikdy nebylo. Inu, satanisti. Satanisti, kteří ovládají veškerá odvětví naší společnosti a kteří minulých 30 let nelenili a začali s naší likvidací a ovládli právě všechna společenská odvětví skrze naši naivitu a víru v „západní demokracii“, cítí svoje ohrožení a téměř jistý konec, proto nyní tak zběsile řádí a již si nedávají ani trochu pozor.
Asi si dávají pozor na hubu jenom ty špičky ve vládě atd., kteří dostávají jasné notičky od žiďáků ze CIA, jako je třeba ten Rakušan. Ti pod nimi žádné notičky nedostávají a šíří nenávist naplno.
Ti pod nimi ani nemusí být žádní satanisti, že by to jako nějak věděli, že by cokoliv dělali vědomě. Ne, to jsou prostě jenom amorální lidi a úchylové. Systémově byli podporováni. Veškeré dějiny od 1989 byly ze strany západu zločinné. Jugoslávie, Blízký východ, Afrika, Afghánistán, privatizace a rozkrádání národního majetku, dále nasouvání nelidských korporátních poměrů … vše amorální a odsouzeníhodné. Kdo se ale vymezoval, kdo věřil v nějakou čest a morálku, ten byl vystrčen ze společnosti, když se tak projevoval výrazně, jako já, že jsem aktivizovala na netu proti 5G, byl pomocí nepřiznaných technologií zešílen, nebo rovnou zabit.
Zato nejhorší hloupá a amorální svoloč, které nevadí zabíjení a ničení žádných kultur, jsou špatní, hloupí a zlí a úchylní z podstaty, ti byli nasazenými lidmi nejvíc protěžováni a těm bylo nejvíce pomoženo. Tak se dostali nahoru a dnes mají funkce, což je znát na úpadku úrovně úplně všeho a rozbujelosti sprostoty a přízemnosti úplně všude. Zkrátka, satanisti měli velice dobře vypracovaný plán na likvidaci našeho slovanského, postsovětského prostoru.

Jenže, šlápla jim do toho Galaktická federace se svoji akcí proti nim a NWO muselo všechny svoje plány urychlit, tím pádem se jim nepodařilo vše zrealizovat tak, jak chtěli. Potřebovali více času, museli se svými největšími tahy začít předčasně, proto nemají takovou úspěšnost, jakou potřebovali a navíc se hodně odhalili. V podstatě svým jednáním potvrdili všechny konspirační teorie.
Kupř. ta magnetizující vakcínka horečně násilně cpaná se všemi těmi povídačkami o tom 5G … na považ člověče :-)

No, tak oni potřebují za každou cenu dostat náš slovanský prostor na kolena. GF mě ubezpečuje, že už nemůžeme prohrát a že žádnou občanskou válku nedovolí. Já jim věřím.
Ale všelijaké amorální potvory, které nás tu serou už 30 let, nyní vnímají, že jsou v ohrožení, že proti nim vznikla dost mohutná opozice, která se tedy profiluje jako proruská a proputinovská a Putin s Lavrovem jasně mluví o boji nejen proti nacismu, ale i proti NWO, ač oni tomu nepřikládají všechny ty konspirační významy, alespoň veřejně ne, ale mluví o tom jako o globalistické převaze, kde hraje hlavní roli kolektivní západ.
Zkrátka, proti satanistům vznikla konečně i politická síla, nejen ideová. Reálná síla, která je závislá na chápání obyvatel napadených zemí ze strany USA. Já naši zemi považuju za okupovanou, odmítám být ovládaná nějakými satanistickými nacižiďáky.

Je fakt, že kdo je úplně vygumovaný a konspiračními teoriemi nepolíbený, skrze svoji nízkou spiritualitu, etiku, inteligenci a vysokou míru přizpůsobivosti se nikdy nesetkal s žádnými problémy s NWO, se satanistickými strukturami moci, ani nikdy neslyšel mind controll v hlavě, natož aby se setkal s psychotronickými útoky (to je jen pro lidi s výrazným potenciálem ohrožovat NWO) … tak ten asi nechápe nic a musí mít pocit, že tu krásně běží ta hodná demokracie a svoboda a teď se najednou vyrojili nějaký zlý konspirátoři a dezinformátoři a chtějí mu to vzít.
A tak je nenávidí.
Já si upřímně myslím, že tito lidi budou skutečně ze společnosti odstraněni, protože si dali vax a protože bude záblesk a oni na to prostě nejsou připravení.
Nicméně teď tu ještě jsou a straší tu. A připadají si nespravedlivě napadáni, ze situace tohoto světa nechápou vůbec nic. Jak moc jsou takoví schopní zradikalizovat, to vážně netuším.
Nejvíc ohrožení se cítí asi amorální tzv. „lidé“, kterým satanistický systém, co tu jel od 1989 velice vyhovoval a s těmi zřejmě nejaktivněji zachází NWO. Proto nechávají takové amorální sprosté pobudy hodně řádit, aby pěchovali nenávist a doufají, že se jim tím podaří dostat lidi do ulic a pak mezi nimi vyvolat absolutní rozvrat a chaos a následně občanskou válku.
Tím by zlomili a dobyli náš postsovětský prostor už definitivně a byli by spokojení.

No, naštěstí zdá se se přeci jen probralo do reality určité kritické procento lidí, kteří pochopili, že konspirační teorie nejsou teorie, že je to realita.
Ti jakmile chápou tuto hru, o co jde, tak už se nedají vytočit.
Je fakt, že ti, co procházeli událostmi minulých let s otevřenýma očima a snažili se spirituálně, i rozumově pracovat, tak už mají šoky za sebou. Už se nenechají vytočit natolik, aby šli do války. Už rozumí těm hrám, které se tu dějí.
Naštěstí tomu rozumí i ti konkrétní politici.
Takže ve skupině, která je dezolátská, konspirační a nevím jaká je potenciál k tomu, že se satanistům opět nic nezdaří tak, jak chtějí. A že tato skupina nezabere na jejich snahy vyvolat občanskou válku.
Žádná občanská válka nebude, ani u nás, ani na Slovensku.
Protože je tu GF, protože konspirace nejsou konspirace a bez GF by neexistovala ani žádná alternativa, protože by byli všichni mrtví, včetně mě.

Samotnou by mě zajímalo, jak se věci vyvinou, protože jednoduché to určitě není. Na Slovensku mají alespoň méně očkovaných lidí, kteří tím pádem dokonale podléhají mind controll, aniž by o tom věděli. Mají tedy méně zombies. Tím pádem mají šanci, že se na pronárodní stranu přidají další lidi a pak by byli schopni na bázi většiny udržet záchranný směr – tedy na východ a pryč od západu.
Horší je to u nás, kde je populace rozdělena přesně na třetiny, prostřední třetina je protáčecí, těm je vše jedno, půjdou tam, kde je to jednodušší. 2/3 jsou očkovány.
Žádným hurá převratem nic nejde. Věřím, že se hraje o čas. Čas, kdy mají šanci přežít pronárodní a ještě nás definitivně nezlikvidovali satanisti, je cenný, protože se ukazuje čím dál víc pravda o NWO, ukazuje se pravdivost konspiračních teorií. Taktéž narůstající agresivita režimních končících loutek je hodně vypovídající.
Změny přijdou. Ale vždy zůstane ve společnosti docela dost lidí, kteří jsou určeni k likvidaci, jsou zahrnuti v těch 80%, co GF vyhodnotila, že půjdou pryč. Asi zmizí až časem, kdy vymřou na nemoce a neplodnost a nakonec při záblesku.
Do té doby se musí společnost udržet, aby nepropukla občanská válka a aby se začalo s vysunováním USA a nacižidů z našeho postsovětského prostoru.


U příspěvku:Díl 2 - HOUSÁTKA atd.
analfagot (Stálý) - 19.5. > je to švanda
U příspěvku:Díl 2 - HOUSÁTKA atd.
Čtenář - 19.5. > http://totem.cz/enda1.php?a=356883
U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 19.5. > PřilítliMimozemšťani> 

Já myslím, že moje špionážní akce na vytáhnutí další taktiky chazarských šmejdů na veřejnost je úspěšná a že už to asi provozují. Že hned jak se to nepodařilo, ta prasárna, že chtěli zabít Fica, tak už lakují a dělají moudré lidumily.

Viz. Rakušan, chazarská postavička, malý podlý otrok v soukolí NWO:
Tak ten teď vypouští rádoby moudré a mírotvorné, civilizované obláčky dušoprdství, vlezlej, až je to na blití, když člověk nemá porušenou paměť:

viz. článek:
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-rakusan-atmosfera-je-vyhrocena-i-u-nas-40472146#source=hp&seq_no=3&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


citace z článku:
„Jaká je vaše reakce na to, co se ve středu stalo na Slovensku?

Člověka z takového činu vždycky jímá absolutně čistá hrůza. První myšlenka samozřejmě přirozeně směřuje k tomu, aby ten, komu se tohle stane, v tomto případě premiér Robert Fico, zaprvé tu věc přežil, protože to byla opravdu střelba z bezprostřední blízkosti. A zadruhé, aby neměl žádné následky a uzdravil se.
Je to šok. A první reakce? Že násilí obecně nepatří do společnosti a ani do politiky. To je tvrdá disciplína, ale jakýkoli projev fyzického násilí je odsouzeníhodný. Je to kriminální čin, který nemá názorovou barvu, obludná věc.
Potom jenom člověka napadne, že všichni bychom si měli v reakci na takové události dát pozor na to, jak tvrdá slova vypouštíme, jak mluvíme, jestli nenadužíváme slova jako vlastizrádce, kriminalizace apod. vůči našim názorovým oponentům.“

No ale to nějak otočil, protože není to víc jak dva roky, co vytočil a názorově znásilnil českou společnost tímto příšerným počinem za 70 000,-:… čímž jednoznačně kriminalizoval Putina a taktéž s tím automaticky všechny, kdo by se rozhodli reálně zvažovat, kde je pravda a navíc jedním dechem zavedl tvrdou cenzuru na internetu, vypínání webů a kriminalizaci osob, které nesouhlasily s ukrofašistickým banderovským „azov“ hrdinstvím a stavěly se na stranu Ruska.
Prostě škrtl část národa, cca třetinu, vyhrožoval jim a sliboval jim zlý konec a smrt.
To byl jeho reálný výkon v tehdejších dobách.
Zločinec a parchant je to. Teď bude dělat, že je jako milius a má rád lidi – evidentně dostal notičky z mého odposlechu.
Jen se asi o trochu víc snaží, aby nebylo poznat, jak lže a nedovolí si podprahové zákeřné vytáčení, jako kdysi:

viz z jiného článku:
„„Nervozita ve společnosti je obrovská, nebudu pohrdat a nálepkovat lidi, kteří se sejdou k demonstraci. Je tu Putinova drahota a válka. To považuji za zcela přirozené,“ prohlásil na Primě.“


Což je výrok na pár facek, protože je to přímý výsměch lidem, kteří byli na demonstracích PROTI vládě, ne proti Putinovi. Drahotu způsobil řízený chazarský převrat a amorální, nezodpovědné chování se této vlády, která vlezla do prdele CIA tak hluboko a pro naši národní kulturní kontinuitu nejhanebněji z celé Evropy, že inflace u nás je nejvyšší ze všech zemí EU a krev se vaří, jak nikdy.

Prý by dnes už tento blb tu vlajku s Putinem nepověsil. To je hezký, jak se ušánek učí během a jak se hezky poučil.
Jenže my jako lidi máme právo, aby se do takových funkcí dostávali lidé kompetentní, kteří se nemusí učit tím, že škodí svému národu a dělají neuvěřitelné politické a diplomatické kiksy, přešlapy a ostudy.
To je hezký, jak se ušánek pěkně učí, máme ještě spoustu času a nervů si počkat, až dospěje do stavu člověk, tovížejo.

Prostě je to úplatný parchant, chazarská loutka a hnus, kterému se nedá věřit ani debilita a přešlap. Na tomto hajzlovi se vždy pozná, co zase žiďácké příšery ze CIA nařídily.
Teď má dělat míliuse a získávat zpátky důvěru lidí.

U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 19.5. > PřilítliMimozemšťani> 
Když se snažím probrat všelijakými těmi aktivistickými profily, režimními systémovými a naopak tzv. dezolátskými, tak toxičtí a jedovatí, vytáčecí a vyvolávající nenávist jsou ti systémoví. Tzn. proukrajinští, protiruští, provaxerští. Ti vytáčí, uráží, šíří nenávist, projevují extrémně nenávistné názory, zejména tedy na Rusko. Dezoláti možná poukazují na nacistické podhoubí Ukrajiny, ale nějak jsem neviděla, že by padaly výzvy k vyvraždění Ukrajinců a zničení celé té země. Naopak je to daleko běžnější, režimní aktivisti jsou jak utržení ze řetězu. Lžou podle notiček satanistického vedení, prostě vyloženě lžou, kdežto dezoláti se snaží víc ověřovat fakta.
No, jak by to asi vypadalo, kdyby byl za komunistů internet, že? Všechny STB zrůdy by vedly sprosté režimní profily, které nevybíravě útočí na odpůrce režimu a nepokrytě lžou.
Furt ta stejná písnička.
Takže skutečně – je třeba si intenzivně zapamatovat zrůdičky, které nyní s ukrajinskou vlajkou, předtím tibetskou vlajkou často, v současnosti aktivizují proti dezolátům a antivaxerům, nenávistně, sprostě, výsměšně, vytáčecím způsobem dmýchají nenávist, chtějí zničit Rusko a sami se staví na výsluní jakési demokracie. Jsou to obdoby režimních STBáků a obecných udavačů jako za komunismu.
Zapsat si je do paměti a po změně režimu jim nepodat ani suchou kůrku, ideálně je vyhnat ze země.
Třeba v mém městě obsedají skoro veškerou kulturu, žiju v extrémně toxické díře. No, tak jestli jsem od galaktické policie, holt jsem se musela narodit do zločinné díry plné toxických zmijí. Ale unavená z toho věru jsem.

Pokud se podaří změnit režim – čímž myslím v podstatě to, že se odřízneme od USA, přestaneme být jejich kolonie a staneme se skutečně nezávislými, tzn. že se podaří vytvořit můj vysněný státní útvar složený ze států střední a východní Evropy, kde budeme konečně „sami pro sebe“, ve spolupráci s Ruskem, resp. přátelském partnerském postoji s Ruskem, tak se bude muset překopat i celá slavná „demokracie“.
Podle mě je to skutečně blbost z podstaty a takto debilní vedení funguje pouze u států, které jsou něčí slouha a nevládnou si samy, které jsou ekonomicky propojené právě na globalismus USA. Jakmile se od tohoto státy odpojí, tak si nemůžou dovolit takovou idiocii, že se každé 4 roky bude měnit systém a koncepce hospodářství.
Myslím si, že potom by bylo nutné vymyslet nějaký hospodářský plán podle rozumu, zkrátka že to někdo vymyslí hlavou, jak se to naposledy dělalo za SSSR, ne že tu necháme nějakou imaginární všeřešící ruku trhu a necháme si rozkrást národní majetek. Pak si myslím, že by ministři pro jednotlivé obory by měli být voleni odbornou radou, že by měli být doslova odborníci a měli by být voleni odborníky. Ne, že si každá vláda nastrčí na 4 roky na ministerstvo nějakého nekompetentního blba.
Co zatím pozoruju, tak se volby uskutečňují kvůli střídání ideologických koncepcí – za mého života to byla především ideologie „kapitalistická“ a „socialistická“. To už je ovšem minulost. Dnes je ideologie „globalistická“ versus „národní“. Nejsem ekonom, ale tipuju, že jde buď jedno, nebo druhé. Jakmile se staneme nezávislými a odřízneme se od parazitického západu, můžeme vyhodit předstírání demokracie do záchoda a přestat hrát tuto přiblblou hru. Naopak, vymyslet něco funkčního. Takže si myslím, že vlády se můžou střídat, ale ministři, odborníci ve svém odvětví, pokud jsou osvědčení, můžou být na pozici klidně 15 let. Bez výměn.
Myslím si, že lidi by si měli volit spíš zprostředkovatele mezi vládou odborníků a jimi. Někoho, kdo bude s lidmi aktivně komunikovat, vysvětlovat jim postoje vlády a vládě odborníků naopak zprostředkovávat postoje lidí a jejich problémy.
Prostě něco mezi totalitou a demokracií. Nějak mi ta klasická demokracie nedává vůbec nijak smysl. Pak je to ve výsledku tak, jak bylo řečeno v seriálu Jistě, pane ministře. Ministři se střídají a prakticky vládne nikým nevolená kasta vyšších úředníků.
Takže by to prakticky mohlo být jenom zlepšení.
Pokud budeme nezávislí, tak tuto prolhanou demokracii můžeme hodit do koše, protože potřebujeme něco, co bude fungovat. A lidi by si volili svoje zástupce, zprostředkovatele a komunikátory, asi by se v tom mohly odrážet i nějaké ideové proudy, ale myslím si, že jakmile se začnou věci dělat podle zdravého rozumu, ubude i ideových proudů.
Nevím, nějak když se člověk nad tím zamyslí, jak to funguje doposud, tak je to skutečně bizarní podvod a z podstaty je to nefunkční.

No, tak k mému snu pomáhá a tím pádem NWO překáží Robert Fico. Vyšší síly i GF stojí při Ficovi, věřím, že se podaří ho uzdravit a dát do pořádku, že se ještě vrátí. Taktéž věřím, že je v lidu Slovenska pořád dost duchovních sil a že u nich nepropukne žádná občanská válka. Ač věřím, že u nich musí šíleně lítat emoce a odporná satanistická pakáž se do nich nevybíravě, surově a násilně pouští a snaží se je vytočit do nepříčetnosti, že to ustojí. Že vydrží. Z mého pohledu je náš národní vývoj plně závislý na tom, co se bude dít na Slovensku.
Když bude na Slovensku silná národní politika, máme šanci se i my tady zbavit těch hnusných satanistických chazarských, sorošovských, či jakých chrobáků, co nás tady uzurpují. Jedině tak kopneme fialový rakušácký sudeťácký nus do prdele, že se zastaví až za hranicemi.

Včera večer před spaním jsem se rozhodla zase obnovit praxi odposlouchávání NWO zrůdiček, GF mi říkala, že můžu.
Tak jsem to zkusila, něco jsem odposlechla – nicméně nemůžu to příliš doporučovat, neboť to skutečně není příliš bezpečné, NWO má vyvinutou psychotroniku, nadále okultní jednotky a také jsou v tom namotané zlé síly jako takové, takže mají svoje bezpečnostní pojistky. Není to pro strašpytly a ještě je k tomu doopravdy třeba být jištěná Galaktickou federací, tzn. někým, kdo ovládá technologie a znalosti na totožné úrovni, nebo lepší.
Protože jen jak jsem začala něco slyšet, tak mi začalo lupat, strašit v pokoji a taky mi začalo něco trhat tělem. Já už jsem zvyklá, toto se mi stalo fakt už tisíckrát. Prošla jsem extrémními horory. Jen to píšu, aby to někdo nezkoušel „jen tak“, prostě je to nebezpečné. I když myslím si, že jen tak to asi ani není možné, člověk musí mít v sobě přístupové cesty, že ví, „kam“ jít odposlouchávat. Ač vyjádření prostoru, jako místa, tu vůbec není přesné.

No, tak co jsem tedy zjistila. Volně řečeno, nejsou to doslovné věty.
Jsou dost zoufalí z toho, že se jim nepodařilo Fica zabít. Vyjadřovali se v tom smyslu, že to byla jejich poslední možnost. Nyní se na něj už nemají šanci dostat, je velice chráněný, vyšší síly se na Fica vyloženě zaměřují, takže nyní má nad sebou „superochranku“. A oni se na něj už nedostanou. Mají z něj strach, protože v příštím roce 2025 bude Fico zřejmě hrát silnou roli při jejich likvidaci – tedy satanistické chamradě. Padaly tam věty typu - „no a jaktože to mají předurčený???“ Zřejmě jak pracují s těmi časoprostorovými technologiemi a mají náhled do budoucnosti, tak vidí, že Fico sehraje poměrně silnou roli v jejich likvidaci. Proto se ho bojí a chtějí ho odstranit.
Ale tuto šanci promarnili a sami to hodnotí tak, že to byla jejich poslední příležitost.
Když vymýšleli, co dál, dospěli k závěru, že vzhledem k tomu, že ztratili důvěru a lidi jim už nevěří a už ty jejich hry vidí, je jejich další jediná možná taktika začít něco dělat pro lidi, něco dobrého a sympatického, aby znovu získali jejich důvěru. Což tam někdo komentoval – „takže dělat to, proti čemu jdeme“. Takže se dá očekávat asi nějaké stažení těchto sviní a jejich přelakování se na lidumily, aby znovu získali důvěru.

Jsem v tomto optimistka, že nakonec padnou, že už příští rok se začnou věci hýbat. Že v USA vyhraje Trump, že Fico se uzdraví a vrátí do vlády, že to Slovensko ustojí a žádná občanská válka tam nepropukne.

Ještě k tomu mému odposlechu – je to mentální, astrální, duševní, telepatický odposlech, není to závislé na reálném čase – v podstatě sháním informace, které chci. Tzn. já chci zjistit, co plácají a GF a vyšší kosmický zákon mi to seřídí tak, abych ty informace získala. Třeba se o tom bavili předevčírem, nebo třeba se o tom budou bavit až zítra, ale mně se to do hlavy naskládalo včera večer, tehdy jsem ty informace vytáhla.
Taky nemůžu stoprocentně vědět, jestli je to pravda, ale řekla bych, že to je reálný odposlech, je to vlastně astrální - mentální čmuchačství a mocenská špionáž a je to skutečně „o hubu“, spíš o duševní zdraví a kdybych neměla za sebou tu válku proti NWO a nervala se s mind controll a žiďáky už dlouho, nikdy bych se o nic takového nepokoušela.


U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 18.5. > PřilítliMimozemšťani> Pokud se podaří změnit režim, bude třeba udělat čistku. Na férovku. Ne si dál hrát na demokracii. Už toho bylo dost. „Demokracie“ je evidentně západní vynález, který slouží žiďákům k ovládání národů. Jak asi může fungovat stát, když ho má každé 4 roky jiná parta zkorumpovaných idiotů, kteří skákají podle notiček nějakých perverzních sviní za mořem?
Pokud se u nás najde někdo schopný vládnout, což je asi největší kámen úrazu, že tu máme jen mafiány a naivní idealisty, chybí někdo jako Fico … ale kdyby se někdo takový našel a začalo se přetáčet k Rusku, otevřeně, tak bude třeba sundat „demokracii“. Prostě vše udělat víc transparentní, jak věci jsou. Když má někdo vládnout a má koncepci a vizi pro nějaký obor, kterým se má zabývat, tak tam musí být déle, než 4 roky.
Musí se udělat jiný systém vlády.
Víc postaru, když byla ještě království – bylo jasné, kdo vládne a kdo chtěl krále sundat, musel mít k tomu síly. Ne teď, že je tam zastírací postavička a vládne chcípácký velký úchyl bůhví kde.

No, snad nějaký takový převrat přijde. A udělá se ideová čistka a vypráskají se havloidní šmejdi, co se poslední roky ukázali ve velkém.
Těm hajzlům je třeba šlápnout na tu jejich zasranou svobodu, kdy jenom vyvolávají nenávist, nic neprodukují, pouze rozesírají a vytáčí společnost, šíří nenávist. Chazarské loutky. Aktivisti prorežimní, nevěřím tomu, že je to něco jiného, než pakáž zaplacená, případně skrze jejich debilitu pouze zmanipulovaná od Chazarů. Proruští to dělají ze zoufalství a zadarmo, ale tyhle kurvy jsou zkorumpované. A je třeba jim šlápnout na držku, protože tahle sorta by nás nemilosrdně nahnala do vakcíny povinně, klidně by nás i poslali do koncentráku. Pamatuju si to moc dobře, nemám mozkovou mlhu. Jsou to kurvy a je třeba je vzít u držky.
Jakmile se tahle pakáž nechá běhat volně, bude zle. Systém „demokracie“ je nastavený pouze pro tato hovada, ne pro obyčejné lidi.
Poslední kapka, co předvedli, byla cenzura webů, jejich zákaz a zavření Čermáka.
Tam skončila demokracie a „svoboda“ v této zemi.
Slouží to jenom šmejdům, nikomu jinému.

Je potřeba velká obroda. Lidová. Demokracie je vylhaný systém, je nefunkční, slouží jenom zlu. Je potřeba udělat transparentní vládu, najít poměr mezi mocí a vůlí lidu. Obnovit hospodářství.
Snad se najde v zemích východního bloku síla a nějaký systém se najde.
Ale dost bylo demokracie! Ta dává moc jen šmejdům a lidi jsou stejně bezmocní, nebo ještě bezmocnější, než za totality!
Seru na nějaký chudinky disidenty se samizdatem, když NENÍ možné vyvolat aspoň veřejnou diskuzi o 5G a mind controll! Když Vávra nemůže mít ani FB stránky na toto téma!
Nasrat, všechno jsou to jenom lži, aby si tady nějaký korporátní globalistický svině mohly dělat, co chtějí.

A ti, co se nyní „ukázali“, v tomto období, jako prorežimní svině, kteří všechny ty lži podporují a podílí se na vytáčení a radikalizaci „dezolátů“, na ty by se nemělo zapomínat v novém režimu. Tito byli zastaveni Putinem, jinak nás tato sorta špinavých kriplů nahnala na povinný vax, který byl magnetický.
Je nad námi ochranná ruka vyšších sil a GF, ti vystupují proti NWO.
Kdyby nebyli, tak nás tato sorta zombies a podplacených špinavých sviní zlikvidovala. Je třeba si na ně dávat pozor až do jejich smrti, která doufám přijde zrychleně. Buď nemocí z vaxu, nebo budou vysvícení zábleskem.
Ale nesmí se stát, že tyto svině se zase stanou plnohodnotnou částí společnosti a na jejich zločiny se zapomene. Jsou to daleko šílení zločinci, vůči lidem, proti kterým jdou. A to je ten otřesný efekt, že lidi se uklidní a stanou se zase kliďasy a budou se chovat slušně, zato tyhle špíny budou vždy zločinci. Je dobře, že se ukázali, červové hnusní. Aspoň se ví, kdo to je.
Na všelijakých těch profilech je poznat, kdo byl debil a naletěl a už se vyklidnil a kdo jede svinstvo za prachy a systémově.


U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 18.5. > PřilítliMimozemšťani> 


Občanská válka by zhatila všechno a to i ta na Slovensku. Takže doufám, že tam k ničemu takovému nedojde.
Pozitivní v náš prospěch je to prozření a radikalizace. Kdo je radikální, ten ví, co chce. Doposud tu byla ta cca třetina, která se vyprofilovala jako antivaxerská a dezolátská, v pozici naivních blbečků, kteří věřili v mýtus jakési západní demokracie, nebyli jsme nijak radikální, chovali se slušně, neustále systémem vystrkovaní na okraj. Neustálými lžimi, vysmíváním našich názorů, mařením hledání skutečných souvislostí atd., osztrakizací nepohodlných osob již na VŠ, prosazováním toho „správného“ názoru, atp. Plus samozřejmě psychologickými metodami zaváděných klišé, že „člověk musí být schopný“ (tzn. schopný všeho, být odporné bezohledné hovado, nebo dělat za pár fufňíků na žida v montovnách a namlouvat si svoji „schopnost“), nemáme závidět „úspěšným“ (tedy jít proti bezohledným kolaborantským hovadům a prozápadním amorálním kriplům) atd. Vše v heslu „vše pro zločin, vše proti lidu“. Plus do toho byl všude nějaký zasraný havloidní ksicht v pruhovaném tričku, co dělal chytrého a fňukal kolem disidentů. Doba ještě nebyla tak daleko, vše bylo daleko méně radikální, takže nic nebylo jasné . Jsou to satanisti, nejsou to satanisti, jsem blázen, nejsem blázen, co když má ten pruhovanej dědek pravdu a já jsem nevzdělaná a neznám souvislosti, co když jsem fakt debilní socialistka a jsem naivní??? Atd., atd.
No ale teď se nám pruhovaná verbež odhalila jako stupidní hovada, co zachází s fakty jako prasata, že jsou to demagogické svině, které současný „disent“ jaksi nevidí, už se ukázalo, o co šlo špinavým žiďákům od 1989 doposud – tedy oslabit naše končiny, ideálně nás úplně zničit, zotročit a zničit Rusko a zmocnit se jeho zdrojů … už víme, co jsou globalistická hovada zač. Naplno se vyblil mind controll, tedy aspoň pro spirituální lidi a taky, naštěstí, je tu GF. Máme naštěstí lepší bohy, než bezvěrecká kyborg globalistická pakáž.

Teď jde tedy o to, že když jsme byli dříve naivní, že taky byla jiná doba. To byli dle všeho naivní i politici a věřili jsme v něco normálního. Chcípácký špinaví žiďáci od CIA si tu taky nemohli dělat takový bugr, jako teď, protože žilo ještě mnohem víc starých lidí, kteří by se nenechali tahle zmáknout.
Evidentně měli plán spustit covid a očkování, pozabíjet starouše a digi mlaďouškům nastolit nacistický NWO mind controll převrat.
No ale protože je GF začala likvidovat, museli všechno zrealizovat dřív, než chtěli. Takže staroušů nepomřelo tolik, jak chtěli a střední generace ještě není tak profilově naci, jak by chtěli. A mlaďoušků je méně a i tam by mohlo kdekteré dítě ještě zradikalizovat proti nim.
Takže se jim podařilo akorát to, že třetina, která byla dřív hodňoučká a naivní, hezky prozřela a zradikalizovala. Hlavně ve střední generaci.
No a když zhodnotím všechny ty „kapacity“, co jsou u moci a v pozicích většinou jen kvůli tomu, že umí významně povytahovat obočí a BEZ argumentů šikanovat nepohodlné osoby anázory, jen kvůli tomu, že mají za zadkem systém, kterému ho ochotně nastavují … tak skutečné kvality jsou v nás, ne v těch režimních larvách a ve skutečnosti by neměl být problém je sundat dolů.
Většina z dezolátů není úspěšná ve společnosti kvůli tomu, že mají do osobnosti zabudovanou etiku a to se v této společnosti nesmí, je to velký problém. Ale jestli docílíme toho, aby se společnost víc změnila na principy podle nás, tzn. se opět zavedla poctivost a fair play a vymítila se zločinnost a lezení do prdele USA a západu, tak se věci velice brzy otočí a to, co nyní obsedá společnost, půjde velice brzy tam, kam patří. Na okraj a na dno a ideálně za naše hranice.

Potřebujeme dostat nás prostor pod naši kontrolu, aby to tu bylo slovanské. Jakmile se začne rozpadat USA, které je ideově vynález zlých žiďáků a nyní je ve všem již vyčerpané, tak s tím jde do hajzlu i Evropa. A jak dlouho bude bavit muslimy, co v Německu vyřvávají, že chtějí chalifát, být občansky spořádaně hodný na hovada, co nevědí, co jsou za pohlaví? V podstatě jsou až obdivuhodní. Nastěhovat do Evropy spousta muslimů z Blízkého východu a severní Afriky a pak navádět bělošská obtloustlá brejlatá mláďata, aby si vymýšlela pohlaví podle nálady … inu, žiďácký plán. Který jim v západní Evropě jednoznačně vyjde. Protože oni jsou proti nám spirituálně mrtví a nejsou slovani, oni se nemají čeho chytit. Takže to tam jednou určitě vybouchne, muslimský teror a nakonec jejich velký vliv a převrat proti původnímu obyvatelstvu.
Tou dobou by bylo skvělé mít zařízený stabilní středo - východní slovanský politický svazek států.
Protože až se naserou muslimové, tak z těch hovádek s pruhovaným svetrem udělají fašírku. Ale i z nás, pokud si ty kriply my nesrovnáme jako první.

U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 18.5. >
Hlavní a zásadní změna, která může přijít ve společnosti, je pád těchto zpráchnivělých žiďáků, chazarů, klasikého NWO. A s tím pád „liberální demokracie“, tzn. těch zločinných struktur, co nám nyní vládnou (prý se nepokrytě radovali, že je Fico postřelený, všelijaké vládní partaje) a také celkový pád západního světa.
Protože tyto dementní zrůdy, které jsou ve své podstatě skutečně velice šílené, realizují zločin za hranicí jakékoliv představitelnosti a jejich bezohlednost je tak velká, že to doslova vyrazilo dech, že není možné jim ani nějak oponovat. Je mnohem horší situace, než za protektorátu za nacismu, protože tehdy jsme aspoň věděli, že jsme okupování nehorázným nelidským parazitickým nepřítelem a nebyli jsme nuceni tomu říkat „demokracie“.
Nyní všechny ty odporné zrůdy ve vládě musíme tolerovat v rámci „demokracie“ a jsme jejich urvanou nehoráznou zločinností absolutně paralyzováni a protože jsme vesměs – jako ti, co s nimi nesouhlasí – vystrkování ze společnosti systémově dlouhodobě a také jsme zahnáni do kouta dlouhodobě, máme proto menší moc a navíc jsme spirituálně vyvinutější skupina, než ti, co jsou nyní „nahoře“, tak jsme zároveň méně ovladatelní systémy „mind controll“ - tak proto ve výsledku všechno stojí. Protože jsme moc slušní a spirituálně na výši, zato vládnoucí vrstva se všemi těmi havloidními zrůdami jsou zločinci a chovají se naprosto bezohledně.
Naděje je, že se tuto vládnoucí vrstvu podaří svrhnout definitivně aspoň při dalších volbách a že se všechny ty prožiďácké zrůdy v pruhovaném tričku a rádiovkou zase uklidí do sklepa. Po posledním vládním období už člověk ví, že se nemá namáhat se zdravením takových kreatur a ani nemusí tím směrem předstírat slušnost. Že na druhé straně skutečně nebylo nikdy nic, co by stálo za námahu.
Ale co dál s takovými ksindly ve společnosti, nevím.
Naposled tu byly proamerické zrůdy v letech 2009 – 2013, potom 2 období vládl Babiš. Nečas a Kalousek byli na blití, člověk vypínal TV, nenáviděl je. Ale to, co provedly tyto prožiďácké proamerické zrůdy, o tom si tehdejší vláda mohla nechat zdát. Hlavně se tehdy tak macatě a bohatě neměly možnost projevit havloidní, prožiďácké, proamerické zrůdičky ve společnosti. Jako teď.
Po období 2009 – 2013 člověk mohl nesnášet pravičáky. Ale po období této vlády hrozí občanská válka. Na Slovensku hodně, protože Slováci jsou divočejší, než my. U nás méně, máme o něco klidnější povahy.

Takže jestli se podaří svrhnout tyto kolaborantské zrůdy, ideálně s někým jiným, než s Babišem, přinejhorším s Babišem, musí se utáhnout režim směr Rusko tak, aby si tyto svině už nešrtly NIKDY. A byla bych i pro to jim život náležitě osladit, aby odtáhli z této země dobrovolně.
Ať táhnou chlapečci v pruhovaným tričku i s rádiovkou a ať už se nikdy nevrací. Mám trochu obavy, že to stejný oni už začali realizovat s námi a že taky budou chtít přitáhnout svůj obludný režim a vyhnat ze země nás.
Ale začali s tím první, havloidní zrůdičky, ukronacistické bestie.
A chtějí nasadit a zavést NWO.
A proto nemají právo na vítězství. CIA žiďácké zrůdy od chazarů jsou už v prdeli. Já věřím, že Američka padne. Ten stát je zločin od začátku, staré USA je mrtvé. Něco z toho státu zbude a to něco asi bude vznikat za dob vlády Trumpa. Ale už to nebude USA se CIA perverzním nacisticko-žiďáckým vedením. Jak nebudou mít havloidní zrůdy funkční Američku, jsou v píči a nemají za sebou nikoho. Zato Rusko bude stabilní. Je blíž a bude stabilní. A my, pokud se nám podaří obrátit v této zemi režim, doufám nebudeme trpět přehnanou tolerancí k těm odporným ksindlům. Kteří se jasně ukázali.

Oni se drží křečovitě, násilně, jak ten zkurvený dementní žiďák, co nedokáže pochopit, že jeho zkurvenou Američku nikdo nechce, že nikdo nechce NWO, že „mind controll“ je zločin.
Ono evidentně z této debilní populace nikomu nepřipadá „mind controll“ jako zločin. Nechápu proč jim to nepřijde jakoo zločin, vždyť je to absolutně perverzní zrůdnost. Svým způsobem si i přeju, aby to všichni zažili, aby konečně pochopili, co je to za „slast“.
Ale jde o to, že jak se tlakuje jejich konec, těchto žiďáckých vlád NWO, tak jsou čím dál zločinnější.
Bylo by dobré ty špinavé šmejdy sundat z vlády ještě před koncem jejich volebního období. Protože následné vítězství Babiše je vesměs jisté. Pak si tyhle špinavý držky už dlouho nešrtnou po tom, co tu předvedli. Oni to vědí. Takže se budou snažit všechna svinstva zrealizovat v posledních měsících své vlády. Proto by bylo vhodné, aby skončili dřív a nečekaně a nestihli to.

NWO by se určitě líbilo, kdyby v našich zemích začala občanská válka. Provokují všemi silami, vyloženě o to usilují. Média šíří nenávist, dehonestují a uráží celou jednu třetinu obyvatelstva. Říkám, nějaký děsivý průser se nestal jenom kvůli tomu, že jsme ta spirituálně vyzrálejší část, že GF neovládá mind controll, tudíž nikoho nenabádá k atentátu a další věc – jsme většinou systémem zahnaní na okraj a jsme ti bezmocnější.
Ti, co jsou na koni a systémem vydržovaní, jsou havloidní prozápadní amorální zrůdy. Emoce lítají, vzít aspoň ten klacek, nebo basebalku a jít si to vyříkat, je občas dost reálná možnost. Ale zatím se to nestalo.
Na Slovensku mají k tomuto daleko blíž.
Snad to přesto vydrží a občanská válka nepropukne.
Protože to není dobrá cesta.
Musíme udržet provýchodní vlády a politiky. Jakmile na podzim vyhraje Trump, Fico se třeba do té doby zotaví, byla by šance tady sundat ty zrůdy u vlády. Východní blok by se mohl konečně odtrhnout od EU. Navždy.
Pruhovaný havloidní hovada s rádiovkou ať se odstěhují z naší země, když nechápou a nectí slovanství. Takový mamrdy tady nepotřebujeme. Mohli by pochcípat na vax, nebo je sejmout ten záblesk. Hlavně ať není občanská válka.U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 17.5. > PřilítliMimozemšťani> 

Těchto prapodivných hovorů se stranou NWO už jsem si zažila doopravdy hodně. Je těžké určit, co to je, protože ty inteligence na druhé straně jsou absolutně vyšinuté. Co já jsem si nalámala hlavu s tím, co to je. Jestli jsou to démoni, vojenské psychotronické programy, nebo co. Ale už věřím, že to je prostě naturální realita.
Tak jako tento atentát na Fica vypadá jako pomsta chazarů NWO, tak jsem třeba zažila návrat a pomstu reptiliánů v r. 2021, kdy dle mých zážitků způsobili tornádo na Moravě, jako pomstu naší zemi, kterou doopravdy nenáviděli a kde se odehrál mohutný magický odpor proti nim a způsobil nakonec jejich vykázání z planety v r. 2020. Tehdy mi v tom období pár dnů vyloženě hrabalo a slyšela jsem perverzní vykotlané řeči úplně vyšinutých existencí. Což byli dle všeho repťouši.
Taky jsem třeba slyšela šílené přednášky Drakoniánů o ženách, které vykreslovali jako nežádoucí, uměle nasazené bytosti, dle jejich vize mají být ve vesmíru pouze muži, kteří se reprodukují kyborg metodami. Jakkoliv je to vyšinuté, tak Drakoniáni jsou brilantní manipulátoři a jejich řeč byla vždy majestátní a ve výsledku to dávalo smysl. To je taky dost na šišku, mít v hlavě takový obsah.
No a tohle, co poslouchám teď, je zdá se skutečně tisíciletý žiďácký plán v hajzlu a poslední generace této magorie. Nějaký duševně vykotlaný chazarský magor.

Po tom, čeho jsem svědky minulé roky, co pozoruju v českých médiích, už se ničemu moc nedivím a radši se smiřuju s tím, že je to prostě pravda. Takhle oni uvažují. Jsou šílení, úplní magoři. Česká média a vše, co se děje v naší zemi, řídí CIA. Přičemž CIA a jejich špičky jsou tito vyšinutí žiďáčtí chazarští magoři, kteří jedou přiblblý vyšinutý tisíciletý plán podle debilního mimozemského rádia, ze kterého chrčela nějaká hnusná obluda, co měla v plánu zničit naši galaxii.
Proto je všechno tak těžce na šišku a vypadá to, jako kdyby byli všichni novináři po lobotomii a v krvi jim kolovala vlastizrada už při narození.
To žiďáctví je fakt podivná věc, to jsou vážně úplně vypatlaní dementi. Když se řekne „mystika“, tak si člověk něco vybaví. Buddhistická mystika – člověk si představí jogína, jak medituje. Muslimská mystika – nějaký derviš v poušti, meditace, tanec, touha po Alláhu, bohu, OK. Křesťanská mystika – extatická vytržení, modlitby na kolínkách, pokora, křížek, OK. Židovská mystika – ha, tady je problém. Co to jako je? Nijak se to nevztahuje k vnitřním stavům. Jde o shánění jakýchsi sil k vytvoření nějakého umělého života. Čarodějnictví, prapodivná alchymie s využitím démonských sil, umělé inteligence. Kyborg zrůdnost, to je jejich mystika, celou dobu své existence se napínají za kyborg vizí, jak je to naučil Jehova, zrůda, co je 40 let vodila s rádiem po poušti.

Už je jich fakt dost.
A já to teď mám v hlavě a přímo můžu poslouchat chazarské špičky CIA u projektů „mind controll“. Jsou to magoři, jsou vyšinutí. Geneticky, generačně, rodově. Odkládají veškerou svoji individualitu a rozum ve prospěch jejich šíleného plánu. Mění se na vyznavače porouchaného rádia a naplňovače jeho vůle. Jsou už rodově tak dlouhodobě cepovaní na velkou úchylárnu, že jsou z nich bizarní trosky, které přemýšlí tak, že dementní Biden je proti nim zářivá výloha rozumu.

A to vládne našim zemím! To vládne českým médiím!

No je to děs, doopravdy ještě můžu být svým způsobem šťastná, že ty bizáry slyším, protože to aspoň odhaluje zázemí za oponou a nemusím se ničemu divit.
Takže teď zřejmě chrochtající USA demence učiní posledních svých pár pokusů, než padnou jak francouzská šlechta po revoluci. Ty napudrované degenerativní šašky odnese čas.
Jen doufám, že se jim doopravdy nepodaří zničit slovanské země, jak asi nařídilo porouchané rádio.

Někde už v té demenci musí nastat zlom a musí dostat šanci zase normální lidská a zdravá mysl. Někde už se ty degenerativní příšery a jejich moc musí zhroutit.

Fakt nevím, co to udělá s debilem z 80% odpadu, ale to nemá smysl řešit. To je kretének, který úzkostlivě prožíval covídek s rouškou i v bazénu, aby pak běžel na spásnou vakcínku a zlobil se na ty nezodpovědný hajzly, jak to za boha nechtějí a tudíž ohrožují babičku. Pak papal celou dobu pohádku o zlým Putinovi, který zničehonic a bezdůvodně napadl tu hodnou a mocinky demokratickou Ukrajinu, která chudinečka jedna malá nezkorumpovaná chce do tý EU a taky do NATO a to proto, že je to Rusko tak strašně moc ohrožuje. Pak taky spapal chudinky sionistické z Izraele, jak byly opět bezdůvodně napadeny tím hrozným Hamásem a spolknul oprávněnost genocidy Gazy.
Je mi jedno, co udělá jakýkoliv zlom ve vedení společnosti, politice, v médiích s těmito idioty. Úplně šumák. Debilnější a šílenější už být nemůžou. I když je fakt, že jejich zvířecí frustrace přiblblého mozečku může být nebezpečná.
Myslím si, že lidi, co jsou na straně antiNWO a chtějí civilizační obrodu, už se nenechají vtáhnout do občanské války, že už jsme toho viděli dost.

Prostě to řídí choré mozky úplně vyšinutých psychopatů odněkud z USA, to, co se nám tady děje. Zřejmě bude časem stačit vypnout porouchané rádio.

Třeba jednou tu dementní archu úmluvy někde v Američce někdo vytáhne konečně z podzemí na světlo světa, udělá se tomu technický rozbor, co to je za blbý vehikl, strčí se to do muzea a budou se u toho dělat poutavé přednášky o pohnuté historii před dobou, která je už nyní.
Tzn. o dobách, kdy jsme mimozemšťany považovali za bohy a jejich technologie za kouzla a čáry a jak se na bizarní pobožné poslušnosti starému rádiu stala taková věc, že vznikla kasta úplně vyšinutých žiďáckých magorů, kteří chtěli zabít všechny lidi a zvířátka v kyborgulagu se zavedeným mind controll.
Umím si takové školní prohlídky představit.
„Toto je staré mimozemské rádio, ve starších dobách, kdy byli lidi ještě úplně debilní, zvané jako – archa úmluvy – artefakt, který ohrozil lidstvo. Nyní je již nefunkční. Prosím nedotýkat se. Díky. Vaše Technické muzeum.“

To přijde.


U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 17.5. >


Česká média plně ovládaná chazary se neuvěřitelně činí, co se týká překonávání nejhorších obludností a mega lží.
Ohledně toho atentátníka na Fica se snaží vytvořit jednoznačný dojem, že dědek byl proruský. Už je vážně nad jakékoliv lidské síly se k tomu snažit cokoliv rozumného říct.
Chazaři jsou prostě deprivanti, nemají rozum a věřím, že většina z nich jsou infiltrace do lidské rasy, že to doslova nemá lidskou duši. Zkrátka, „žiďácké spiknutí“. Když poslouchám žiďáka, který mě skrze „mind controll“ deprivoval, tak musím říct, že chápu stanovisko GF, kdy ho hodlá brát jako duševního deprivanta a odvezou ho v podstatě do nějakého specializovaného galaktického blázince. Chtěl se mnou mluvit. Tak jsem se uvolila. Sdělil mi, že oni – Deep State, chazaři – to vždy mysleli dobře, že nás chtěli všechny ochránit před mimozemšťany. Jako i před Galaktickou federací. Když jsem se ho zeptala proč, tak prý proto, že by pak už nevládla světu Amerika. Tak jsem mu říkala, že to je přece dobře. Ale on, že ne, že přece světu musí vládnout Amerika. Co bude svět, kde nebude vládnout Amerika? Tak jsem mu říkala, že lepší místo. Ne, on to nedokáže přenést přes srdce. Prostě psychopat. Že vždy věřil ve vyvolenost židů – jich a Ameriky, jako jejich zástupné země. Dle všeho je to příslušník poslední generace dementního žiďáckého spiknutí, které se táhne už 1000 let. Špatně chudák stravuje, že to všechno bylo na hovno, že celá jeho debilní linie předků obětovala životy kvůli tomu, aby se jim to všechno rozpadlo v ruce. Fakt dementní žiďáci. Chtěl vidět Jehovu. Ten tu už není, v této galaxii vůbec. Tak mu ho GF ukázali na obrázku. To prý že není možný, no byla tam nějaká smradlavá příšera. Nechtěl věřit, že je to doopravdy on, jejich Bůh. Tak se ptal, proč to jejich bůh udělal? Tak mu mimozemšťani řekli, že to udělal proto, že chtěl poškodit co nejvíc všechno a všechny v této galaxii, včetně jich, tedy žiďáků, co osnovovali spiknutí, že věděl, že to nevyjde, ale chtěl způsobit co nejvíc poškození. Byl agresor z jiné galaxie. Špatně to stravuje žiďák, je na něm znát, že je vyřízený, že něčemu doopravdy věřil. Dle jeho slov nadřazenosti jejich přiblblé genetické linie žiďáků kolaborujících proti lidstvu, následně Američce jako jistému státu, co bude vládnout světu. Uvěřil tezi, že jsou vyvolení a jejich úkolem je plně dotáhnout projekt „mind controll“ do konce, aby nám „blahosklonně“ vládli. To je jeho víra.
Vypadá to tak, tak to mám i od GF, že tato hnusná smradlavá linie zlých žiďáků od starověku poslouchala rádio – archu úmluvy – ze které promlouval Jehova. Ten je ovládal skrze posvátnou hrůzu a neznalost techniky. Vždy jim nakázal nějakou na hlavu postavenou prasárnu a pravověrná linie žiďáků to otrocky plnila, ať to bylo jakkoliv proti rozumu a jakkoliv zvrácené. Když ne, byli krutě trestáni, když někdo udělal hnusnou odpornost, byl naopak královsky odměněn. Prý se poprvé až v 17. století někdo z té genetické linie žiďáků dovtípil, že to není žádný posvátný zázrak, ale nějaká technika a taky prý uviděl v jakémsi zařízení budoucnost těchto věků, kdy viděl, že celé je to past a že to nevyjde, tak svoji zparchantělou famílii varoval, odřízl se od nich a odstěhoval se do Jižní Ameriky. Žiďák na něj vzpomenul a nemohl věřit, že zrovna tenhle měl pravdu. Těžko říct, třeba nějaký osvícený žiďák v 17. století doopravdy žil :-D
Je z něj znát, že mu byla doopravdy narušena jeho skutečná a upřímná víra, že je to prostě naprosto duševně a rozumově narušený jedinec. Na tomto světě vedený jako nejhorší zločinec, co tu byl kdy vůbec, v galaxii veden jako těžký psychiatrický případ. Svým způsobem oběť.
Zajímavé. Všechno má obráceně. Prý pro jejich dlouhodobý žiďácký spiklenecký projekt byla velká vzpruha přílet Mayter a šediváků obecně v době před nacismem, kdy zavedli nacismus, že to byl pro tuto kastu žiďáků zázrak a velice to posílilo jejich víru, že se již naplňuje jejich dávné proroctví a sliby, co měli z rádia, ze kterého chrčela bestie Jehova.
Takže uvěřili tomu, že skutečně je jejich velkým posláním skrze tuto ilegální mimozemskou techniku průmyslově převést svět do kyborg dystopie s „Mind controll“ a že jejich hlavním úkolem je zabránit normálním mimozemšťanům GF, co jsou naši duchovní mistři, aby ovládli tento svět a pak, když to hezky zvládnou, že přilétne Jehova a prohlásí je za Pány světa a že oni jsou nyní ta finální generace, která dovrší tisícileté dílo jejich zparchantělých žiďáckých předků.
Přičemž, jejich víra je materialismus, protože nikdy nepřijali Krista atd., nikdy nevěřili v mystický růst ducha, v rozvoj spirituálních možností člověka – to si mysleli, že je pitomost, protože je k tomu vedlo jedno pitomé mimozemské rádio.
Masakr ne?
Oni jsou vážně duševně nemocní. Když člověk poslouchá takhle v kebuli zpověď žiďáka, co sedí celý život u mind controll o jeho prapodivné víře a zoufalé depresi z deziluze, kterou utrpěl, tak si fakt připadá jak totálně šáhlý magor. Protože jenom toto slyšet je doopravdy nemocné. Zní to absolutně neuvěřitelně, že něco takového je vůbec možné.
Ale dle všeho toto je pravda o žiďácích a jejich spiknutí. S galaxií si pohrála nějaká příšera Jehova, jakožto výkonná část toho vesmírného viru a skutečně existuje nějaká zpráchnivělá větev takto duševně narušených žiďáků, kteří jsou nyní konfrontování s finálním výsledkem, totiž s tím, že nikdy nemohli vyhrát a tisíc let dělali šílenosti, satanismy a spiknutí proti lidstvu pro nic za nic. Nakonec jsou tak zdegenerovaní, že nechápou, jak jako může pokračovat svět, když mu nebude vládnout Američka s mind controll nad celou planetou.

Jsou fakt duševně nemocní, těžce vyšinutí.
Asi jako česká média.

Dědek atentátník někde vyřvával docela jasně: „Ať žije Ukrajina!“, prostě je to protiruský dědek jak vyšitý.

Viz článek na aeronetu:
https://aeronet.news/zradcove-kolaboranti-at-zije-ukrajina-bando-zkurvena-dost-bylo-fica-atentatnik-juraj-cintula-jiz-v-dubnu-vedl-malou-demonstraci-proti-robertu-ficovi-v-dolni-krupe/

Z článku:
„Pusťte si video výše a zkuste schválně identifikovat z jeho výkřiků a vulgarismů, které z nich jsou pro-ruské, pro-kremelské, pro-ficovské, prostě pro-dezolátské. Nám se to nepodařilo. Žádné jsme neslyšeli a neviděli.
Demonstrace zato byla anti-ficovská, anti-ruská a hlavně pro-ukrajinská, což bylo potvrzeno výkřiky Juraje Cintuly, a také pro-unijní, což potvrzovala vlajka Evropské unie, kterou mávali Cintulovi spoluúčastníci malé demonstrace. Nedovedu si představit, jak by mohl být Cintula pro-ruský a napojený na Rusko, když na místě vykřikoval hesla jako “Dost bylo Fica!” nebo “Ať žije Ukrajina!” spolu s nadávkami, že Ficova vláda je “banda zkurvená“.“

Vzhledem k tomu, že je tam i to video a každý si to může ověřit … no kdo není těžce máklý, musí z toho vyvodit, že dědek byl proti-ruský a obviňovat autora článku z „konspirací a dezinformací“ může taky jen pacient.

No ale český mainstream je jeden velký pacient. A já vím proč – viz. vysvětlení o vyšinutém žiďákovi, které chytám do své nebohé hlavy.
Třeba článek z českého mainstreamu:
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-psycholog-motiv-atentatnika-nedava-na-prvni-pohled-logiku-40472122

Psycholog nějak nedokáže pochopit motiv prý „proruského“ dědka.
Z článku:
„Pachatel se nechal údajně slyšet, že je na čin hrdý. Mohl být tedy vyprovokován třeba i tím, aby získal slávu u Ficových odpůrců?

O tom máme málo informací. Z informací, co víme, plyne, že pán byl neznámý spisovatel, básník. Byl ale v kontaktu s nějakou zvláštní společností, která měla být něco jako slovenská domobrana.

Má se jednat o polovojenskou skupinu Slovenskí branci, kterým údajně poskytli výcvik bývalí příslušníci ruských speciálních jednotek.

Nedává to na první pohled logiku. Proč by měl střílet proti někomu, kdo by mu mohl být názorově blíž než třeba předchozí premiér? Z toho vychází, jak málo o činu víme a jak je těžké dělat závěry. Těžko říct, co bylo motivem.“Z diskuze pod článkem:
„"Nedává to na první pohled logiku. Proč by měl střílet proti někomu, kdo by mu mohl být názorově blíž než třeba předchozí premiér? " Jelikož posbíral hlasy lidí sympatizujících s Ruskem, ale nic moc pro Ruské vítězství na Ukrajině nedělal, tak nějakému Rusofilovi přeskočilo a cítil se být podvedený. Pokud slíbil zlu že s ním bude spolupracovat ale nedodržel to, nemůže se divit že účty skládá dříve než u příštích voleb.“
No, tohle je vyloženě pro narušené psychopatické žiďáky, kteří se touto debilitou i nyní navzájem oblbují na sítích. Až tak křečovitě, že jim člověk má chuť dát z milosti prášek na uklidnění. Asi jsou všichni v duševním rozpoložení žiďáka, že taky jako nedokážou pochopit, že by svět mohl dál existovat třeba i bez tý Američky jako Vůdce.
Jsou to pacienti. Asi jsou vážně duševně nemocní, nedokážou strávit realitu. Popravdě, všechny y idiotské postavičky, jestli žerou tu nalejvárnu doopravdy, tak toto je pro ně schizofrenní moment. Už jsou duševně nemocní, nedokážou přijmout realitu, jak je, tak si do hlavy instalují bludy.

Myslím si, že toto je docela výživný kousek do výukového programu „jak vidět žiďácké spiknutí a internetu“.
Chce to sice studený obklad na hlavu a vytvořit si náležitý odstup, ale kdo se naučil „číst mainstream“, ten už se asi spíš bude jen bavit.
Veřejnost to asi až tak žhavě nežere, těžko říct.
Je to už asi jen výcvikový program pro ty, co mají v hlavě mozek, aby prozřeli a uviděli velkého úchyla. NWO loutky jsou fakt těžce duševně narušení a mainstream jsou projevy té choroby.


U příspěvku:Dva bobři ad. 214, A4, n.,28 05 23. b t.01.
Čtenář - 17.5. > bycha? to je jaké nářečí?
jinak dobrý
U příspěvku:MISTŘE + EUTHANASIE +
j.f.julian (Stálý) - 17.5. > čtenář> 🤩😜ahoj, volal mi anál, abych si přečetl koment...
Reakci si budu muset ještě rozmyslet, protože vlastně nevím, jestli to mám brát vážně, nebo jestli to je ironie Bohuňi, ale ok, budu reagovat na obě varianty.
Když mě sleduješ tak dlouho, tak myslím, že se ti mé básně snad líbí, jinak by mi to nedávalo valný smysl, i když Bohuňa, což jistě víš, je zdejší nenávistný hejtr, mě taky sleduje léta úplně všude kam šlápnu, ale předpokládejme, že jiný takhle "nemocný" člověk neexistuje...
V tom případě ti mockrát děkuju za tvůj zájem. Já vím, že lidi už jsou tací, že si každého potřebují zařadit do škaltulky, jinak jsou dezorientováni. Opravdu se bavím reakcemi mladých na moji tvorbu. Když to jen čtou, tak to většinou vůbec nepoberou. Oni nejsou zvyklí na rýmované básně, neumí to číst, takže protože jsou líní myslet, přemýšlet, pátrat a učit se, tak většinou mé básně odmítnou, nebo přejdou. Ti prostodušší pak vyroní nějaké nadávky, nenávistné hejty a hledají s pěnou u huby každou chybičku, aby měli důvod hejtovat. Někdy svými verši dokonce takto vytočím i rádoby odborníka z amatérského literárního servru, že mě nakonac úplně ODSTRANÍ😋.
ONI NEVÍ ŽE JÁ KAŽDOU CHYBIČKU, na kterou mě upozorní, VÍTÁM, že se po dlouhá léta učím a zdokonaluji! Teď mluvím z 99% o minulosti. Dnes už, v uvozovkách, což radši Bohuňe vypisuji, protože ona symbol uvozovek nezná, tak teď už mě neopravují (asi nemají co), takže už jen nadávaj.🤩
Mohl bych tu psát mnoho o nenávisti Malých, ale já to všechno již napsal ve svých citátech...

Teď k tomu tvému přirovnání k ABBĚ. Beru to tak, že to myslíš jako pochvalu, obdiv (teď si Bohuňák kousnul do jazyka), prostě v dobrém.
Mně na Literu několikrát psali, že jsem sice debil, ale mé básně jsou pro ně událost a baví je.
Já to beru. Jsem prostě zkušenější, politicky vyspělejší, a nebojím se obhajovat svoji pravdu, stejně jako svoji poesii. Také mě ty hejty mnohdy baví, neb HLOUPOST JE ZÁBAVNÁ!😋, když se tedy neopakuje, má fantazii, upřímnost a alespoň elementární slušnost!
Nechci se opakovat, protože jsem svůj vztah k "BOHUŇÁKŮM" již mnohokrát popsal.

ABBA. Myslím že z hlediska obsahu mých básní, jsem možná monotónní, což ovšem změní právě RECITACE, ale rozhodně nejsem jednoduchý, jako texty ABBY. Ještě chci upozornit, že já ABBU "objevil" daleko dřív, než všichni moji kamarádi, než obecná veřejnost! A dlouho jsem byl sám, kdo ji prosazoval a upozorňoval na ní, s tím, že má obrovskou budoucnost. SMÁLI SE MI!
Mám to ovšem tak, že když toho mého privilegovaného umělce již veřejnost BERE, já odcházím a ztrácím zájem. Mě prostě hromadné výskání nebaví...

Ivanko, já vím že má tvorba je pro mnohé lidi teprve k objevení, ale hrdopyšně se přiznám, že to sice chápu, ale také si uvědomuji že se dotýká lidí citlivých, zraněných, nemocných, starých, sečtělých, milujících poeSii, že k ní třeba a snad jednou také dospějí, což ovšem znamená-zažít si mnoho bolesti a trápení, což zase nemohu zlomyslně nikomu přát! (i když... 😋)
I proto SI ZÁVIDÍM!
ANO BOHUŇO, závidím si, že mohu denně slyšet cokoliv z mých 500 kousků, které prostě jinde neuslyším; mé city naplňuje jen minimum tvorby jiných umělců; tedy ty "staré" nezmiňuji, protože ty mám už opravdu po 1000 posleších za svaté, ale oposlouchané, což je fakt blbé slovo.

Takhle z fleku ještě zmíním jednu věc, která se mi stále opakuje a rovněž mám na ní citát.
Čtenář, kterému se má tvorba líbí, po čase nabude dojmu, že je mé psaní jednoduché, že by ho zvládl také, že používám snad nějaké algoritmy pro své psaní, prostě tak jako ABBA, kterou z toho obviňovali po celá létu, pokud si pamatuji!
Vždy jim píšu, ať si to zkusí a pak ať odsuzují, že rád uznám jejich slova, ale že mi to musí dokázat vlastní tvorbou. Že všechno co se zdá být tzv. dokonalé je většinou možná geniálně jednoduché na pohled, ale velmi složité na samotnou tvorbu, psaní, melodii ap.

Takže to shrnu. Z mých 400 básní v trilogii existenciálních básní považuji 200 za vydařených extra, a 200 za vydařených. TEĎ JSEM SE ÚPLNĚ LEKL TÉ SEBEPÝCHY🤗, ale ať má hejtr neděli!

Možná že tenhle koment ještě doplním, píšu to "z patra", tak snad ti to dalo nějaký smysl, ahoj jfj.
Jó, a možná že na youtubu brzo budu, ale varuju všechny dopředu! Autorské čtení básní je většinou katastrofa! (viz Seifert, Skácel a mnozí dalších¨), já jistě nebudu jiný🤩, ale chystám překvápko v podobě jakési soutěže, nebo jak to napsat, ale to až tam...

ps - pro Bohuňu! Buď tvrdá jak vzrušenej škubánek, nešetři starce!🤗❤️
U příspěvku:MISTŘE + EUTHANASIE +
Čtenář - 17.5. > ahoj, sleduju tě už od Libresu, Literu ad., a víš na co jsem přišla? Ty nejsi ani Wolker, ani Hálek, ani Gellner, jak se tě všichni snaží zařadit do škatulky, ty jsi ABBA.
Chrlíš jeden hit za druhým a nepolevuješ. Jak tu psal Analfagot, moc bych si přála slyšet tvé básničky v recitaci.
Myslím Juliáne že ty jsi DÉMANT POD SPRAŠÍ, abych použila tvůj verš z Krásných obrazů. Moc ti fandím a na smrt jako takovou zapomeň, to bys nám snad neudělal! I.
U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 16.5. > PřilítliMimozemšťani> 
S tím rokem 2030 to tak nějak vypadá reálně, že je to prostě nějaký zlom, po kterém bude vše jinak. Mám vizi, která možná i odpovídá dalším ezoterním vizím budoucnosti, jsou to mlhavé pocity. Že první rok, kdy se začne hodně něco měnit, je ten příští 2025. 2026 – 2028 bude vrcholit jakási aktivita obrovských změn, je to něco spíš pozitivního, než negativního. A pak, v r. 2030 je právě už něco nového a na planetě je málo lidí.
Nedává to smysl popravdě. A nevím, nakolik je to samovolná vize a nakolik je to ovlivněno všelijakými podvědomými předpoklady a tím, co jsem si kde už přečetla.
Naposledy jsem byla originální a osamocená se svým myšlením v r. 2019, pak jsem zjistila, že věci, co mám v hlavě nemusí být vůbec bláznivé, že toto vidí, vnímá, nebo přímo říká víc lidí. Pak jsem přelouskala kdeco a napojila se taky na kdekterý meditační projekt, třeba synchronizace meditací Válkové, pak jsem zjistila, že mě to táhne do pekel, tak od té doby dělám krutou revizi všech slátanin a konin, které jsem bezdůvodně přijala a vyhazuju je a odpojuju se od všelijakých vědomí, které nejsou „mise“ a ověřené. Už nehodlám mít z hlavy průchoďák.
Ale zkrátka, už nejsem tak čistá jak v r. 2019, kdy jsem byla od veškeré hurá ezo slátanin o vzestupu atd. krásně odpojená a jsem ovlivněná a tyto vize můžou být i nesmysl.
No ale teoreticky se tu může stát třeba ten záblesk a otevření nových realit, odhalení, revoluce, pak lidi vymřou na vakcíny, odvezou si je mimozemšťani na pokusy, nebo prostě zmizí při záblesku. A pak tu bude klid.
No nevím.
Hlavně to snad nedopadne dystopií velkého úchyla. Snad ne.

Zatím to vypadá vcelku dobře, to, co se nyní děje. Zdá se, že Fico a atentát na něj byla pomsta zlého končícího žiďáka. Nebo-li chazarské mafie. V tomto do jisté míry dávám za pravdu Benjaminu Fullfordovi, ač mu nevěřím o nic víc, než Eleně Danaan. Je taky dost podivný a smrdí židozednářstvím. Ale v prvním odstavci často píše něco, co mi zarezonuje. Já vím, že to, že chazarská mafie už končí, píše skoro pořád. Ale ono to ve skutečnosti pořád tak je. Jen je vždy sundaná ještě víc, než předtím. Prostě jsou v takových sestupných vlnách, jsou v hajzlu.
V r. 2020 byli odsud vyhnáni Reptiliáni, pak jsem to vnímala, že na podzim toho roku byli kosmologicky poraženi Drakoniáni. V r. 2021 se bojovalo proti okultním tajným spolkům NWO. V r. 2022 toto všechno doznívalo a proběhly nejhnusnější černomagické hnusy a NWO se okultně dovyčerpalo. V r. 2023 probíhala skoro už jen běžná čarodějnická válka podrážděných mágů. I to nyní už hodně opadlo.
Žiďáci z NWO, které znám v hlavě už dlouho, už jsou ve špatném postavení už dlouho, ale nyní už jsou velice potření.
Hovory žiďáka, co se mi nyní strašně dlouho snažil vtírat všelijakými rafinovanými metodami přes jakoby soucit a kání se, kdy zneužívá moje duševní otlačeniny a pohmožděniny, jsou pro mě čím dál tím víc útěšné, protože je čím dál tím víc v prdeli. Je to z kasty, která je poslední „lidská“, čemuž se tak nedá říkat, ale v hierarchii je to vrstva, která je těsně pod polomimozemskými a mimozemskými vrstvami a paradoxně je udržovaná v materialistickém přesvědčení a nevěří na mimozemšťany. Je pod zlými mimozemšťany, kteří tu už nejsou, resp. ta vrstva mimozemských kolaborantů (všelijaké špičky tajných služeb a spolků) už je tu taky vedená jako předběžné zadržení.
Tzn. jsou pod kontrolou. A jejich velcí šéfové jsou odstranění na kosmologické úrovni a ti v takovém případě odřežou nefunkční vrstvy pod nimi a nechají je svému osudu a vypaří se.
Tak vrstva žiďáků pod nimi, což je tedy asi ta chazarská mafie, teď zdá se už končí. Mimozemšťan ho akorát sem tam okřikne, když už ho svou tupostí štve, nemá žádné pravomoci a je vyloženě vzteklý. A ani ho neslyším nijak často. Zdá se, že tato klika žiďáků už prostě definitivně končí. Já na něj taky kašlu a už s ním ani nebojuju, je lepší se soustředit na planetární sílu, která je nyní úžasně světelná, léčivá a stabilní. Zlý západ jakoby přestal existovat a místo něj je tam atlantský kult a funguje mnohem víc planetární jednota a také vyhrává „naše“ mocenská klika. Nebo-li ta druhá mocenská klika, která je v mnohem lepší spolupráci s GF. Ač není sama o sobě GF. Taky chytám informace, že vítězství Trumpa je pojištěné a že se to stane určitě. Což by bylo skvělé. Já už na nějakou chazarskou špínu ve vedení USA nemám síly a nervy.
Tak v tomto ohledu je vše skvělé.

Když jsem napsala a zveřejnila tento článek, tak jsem druhý den zaznamenala záchvěv extrémního vzteku toho otravného žiďáka z mind controll, jak teď prohrává. Reálně záchvat velkého vzteku. Nedivila bych se vůbec, kdyby měli ten atentát na Fica na svědomí oni, jako velkou pomstu za to, co se stalo v poslední době. Že ztratili vliv, že už jsou k smíchu. Na veřejnosti a v médiích tedy ne, ale v tom dimenzionálním prostředí, které vnímám, v planetární sféře vlivu, tam končí.
A teď musí být ještě víc nasraní, že to Fico stejně přežil.
Doufejme, že na další msty už nemají síly, nebo že se jim víc nepodaří. Že nechytnou zas nějakého dědka za mozek, nebo dluhy a příslib finanční podpory všech jeho vnoučat až do šestnáctého kolene. (Furt nějak nevěřím na labilního básníka, kterého chytil stařecký záchvat demence a vyškrábal poslední zbytky dobrodružného ducha a to proto, že chtěl „chránit demokratická média“.)
V dimenzionálním prostředí už se dají nádherně ignorovat, v tomto je nejlepší situace za celé věky. Ty struktury zla se velice rozpadají. Jsou rafinované. Kupř. tento žiďák, kterého ještě slýchávám ve své hlavě a který je zdá se na odchodu, není v kosmologickém rámci asi jen nějaký debilní materialistický chazar, ač to může být jeho poslední kyborg tělo a umělá inkarnace, klon, nebo jak to tito hnusové dělají, ale je to určitě taky nějaká velkokapacitní pekelná vesmírná obluda. Protože je tu na jeho zatčení a pacifikaci vesmírná policie.
Proto se tu mele šmejd tak neskutečně dlouho. To už je roků, co toho kripla slyším. Je útěšné, že jsem ho zažila rozjíveného a přesvědčeného o své neporazitelnosti a teď už mu zbývá jen přiblblá pomsta a odtáhnout. Kdyby zmizela Bohuňa, byl to on. A doufám, že jeho odchod z mojí hlavy se dokoná. Že jedno to bude napořád a doopravdy, že úplně zmizí.
Světlo naštěstí vítězí, vnitřní planetární světlo a příslib obrody a lepších časů. V realitě je vše velice napínavé, ale zatím je nad námi skutečně držena ochranná ruka. Kdyžhrozilo, že perverzní EU nařídí povinné covid očkování - nepřiznaně kyborg transhumánní – tak Putin vyléčil během jednoho dne svět z pandemie. Teď je zase naštěstí odmítnuta ta pandemická smlouva WHO. Ve velkých věcech je znát, že máme ochranu. Ale samo se to neděje, i GF musí mít nějaké přímé vykonavatele těch zázraků, v dimenzionálním poli i v realitě.
A aby mohla ty „zázraky“ dělat, potřebuje kosmologické dobré vyhlídky, zkrátka jim to musí sedět podle kosmického zákona. Takže kde vzniká dluh, tam je nutno zabrat, jinak se pak vše zase pokazí.
U příspěvku:Atentát na Fica - báseň JC
analfagot (Stálý) - 16.5. > julián to nenjni, ale existenciální styl je ok.
Přemejšlim, a nepřivolávám, kolik by bylo slavnejch básní, kdyby jfj "prásknul dveřma", jak píše v Hřbitovech sebevrahů🐸
U příspěvku:Atentát na Fica - báseň JC
love (Pravidelný) - 16.5. > 👍
U příspěvku:Atentát na Fica - báseň JC
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 16.5. > Taky mi ten dědek přijde jak nastrčená figurka. To je zajímavé, že se takoví vyšinutí dědci věnují jen prospěšným politikům. Inu, zlé síly nebudou odstraňovat zlo, že.
U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 16.5. > PřilítliMimozemšťani> Hodinu za hodinou se víc a víc podporuje v médiích názor, že dědek, co zaútočil na Fica byl proruský dezolát a trolové a přirozeně toxické osoby v diskuzích jedou a neprodlévají ani minutu. Pořád to nese typický zločinný převrat na stranu lži, zla a nenávisti v médiích, jak po jakékoliv události.
Jediné vzduchoprázdno nastalo po okamžiku údajného útoku Hamásu (asi Mossadu) na izraelský festival, kdy chvíli nebyly notičky a bylo to znát.
Tady notičky jsou. Prostě dědek MUSÍ být proruský dezolát.
I když to absolutně nedává smysl a je to na hlavu postavené.
Během několika dnů intenzivního lhaní a vymývání mozků zase docílí svého. Asi jako s tím, že náš slovanský stát má vojensky podporovat nacisty na Ukrajině proti Rusku. Během několika dnů se ta zrůdnost normalizovala.

Chazaři jsou zločinci. Myslím si, že všichni, kdo jsou při smyslech a vymanili se mind controll během dimenzionální války, vůbec nejsou překvapení tím, co se děje.
Že se zase takto brutálně lže.
Ale to je jedno, s chazarskými zrůdami nic neuděláme, to jsou zločinci a satanisti, jsou to bytosti z pekel, co chtějí docílit kyborgizace lidské rasy. Ti už jiní nebudou. Jsou NWO, ovládají veškerý mediální prostor. Nikdy jiní nebudou. Jsou jak negativní program, nemají lidskou podstatu.
A asi už ani nemůžeme být šokovaní tupou příklonností veřejnosti k jejich výkladu, opětovnou a ubíjející. Je to odpad. 80% lidí jsou odpad a časem budou odstraněni.
To jsou výsledky, které nám byly před oči naservírovány v minulých letech. Je to pevný a stabilní závěr. S tupým bezvěreckým a očkovaným hovadem s mozkovou mlhou po covidu a vaxu, které je pevně přibito k matrixu „mind controll“ přes 5G a nanotechnologie v krvi už není možné dělat nic. Od nich se nedá čekat žádná změna.
Nedá se tudíž čekat celospolečenská změna, jakákoliv událost bude hned zpočátku takto odporně překroucena a veřejnost s mozkovou mlhou to podpoří. Kdo nesouhlasí a je proti tomu, bude ze společnosti vyloučen. Nebo rovnou zlikvidován.
Nedá se čekat změna k lepšímu, je to prostě apokalypsa se vším všudy, nakonec i s tím krásným závěrem likvidace tohoto odpadu a nastolení „nového věku“ a „Království božího“.

Skutečně jde pouze a jenom a primárně o chování těch 20% budoucího lidstva. Pro ty vyšší mocnosti je těch 80% už taky hotová věc. Možná jich bude jen 2/3, ale to už jsou hodně ulítlé optimismy. Nejreálnější je pořád procento přeživších mezi 15 – 20%, při optimistických vyhlídkách až 25%. Víc lidí nenese lidské kvality vyspělé civilizace.
Zkrátka, jak jsem to pochopila, tak vyšší mocnosti zajímá pouze to budoucí lidstvo a jeho kvalita.
Nikdo nespoléhá na tu masu, která je odsouzená k likvidaci, nikdo od nich nic nečeká.

Skutečně to vše závisí na našem spirituálním rozpětí a jednání, celkové frekvenci. Záleží na nás, na budoucnosti, ne na těch, co jsou minulost a budou odstraněni.

Zatím, jak to cítím, je vítězství Trumpa poměrně dost jištěné a pravděpodobné a tato hnusná sviňárna na Fica, kdy byl odpornými zločineckými strukturami poškozený ( dědek psychotronicky nastřelený, nebo byl zaplacené hovado), to nám dává na váhy spravedlivosti další sílu na naši stranu.
Doopravdy doufám, že se Fico uzdraví a ještě se vrátí. A že vyhraje v USA Trump.
Jestli se v USA prořeže k moci další iluminátská chazarská zrůda, už fakt ztrácím jakoukoliv naději.
Zlo má děsivou převahu. A znamenalo by to nemilosrdný nástup dystopie a války v našem slovanském prostoru.

Intuitivně to zatím vypadá tak, že jsme schopni dosáhnout těch spirituálních požadavků, že tu kapacitu máme a v podstatě se to dá splnit už nyní. Hlavně to udržet. V lidstvu, co má přežít, je mnoho spirituálních sil.
Takže bychom mohli skutečně docílit znovu mocenské rovnováhy Trump – Putin a svět bez válek. I tak bude časem většina svržena. Ale jde o to, aby nebyla dále zbytečně poškozena příroda, aby se nepovedlo skutečně zavést digitální koncentrák, maximálně o to byly pokusy. Ale nepodařilo se to. Každý krok, kdy se těm zrůdám něco nepodařilo, je vykoupen extrémním úsilím a statečností jednotlivců. Nevím, komu poděkovat za nepřijetí pandemické smlouvy WHO, ale někdo se o to za nás přičinil. Jenže tím právě vzniká ten hrozný dluh. Lidstvo, ten hnusný dobytek, by si takovou dystopii zasloužilo, ale někdo osvícený tomu zabránil. Proto musí pokračovat proces poznávání reality a uvědomování si, že konspirace jsou absolutní pravda. Jen tak vyrovnáme dluh a něco se začne dařit.
Odporní chazaři budou pořád stejní. Ti budou lhát o čemkoliv a nikdy nepřestanou. Budou dělat extrémní zločiny a nikdy nepřestanou.
Bude ještě spousta příležitostí je prohlédnout.
Čím dál víc jsou vidět.
To by mohlo zastabilizovat časovou linii, kdy vyhraje Trump a v Rusku bude Putin a získáme minimálně 4 roky relativní stability, kdy bychom mohli dořešit NWO do úplné likvidace.
Tak, aby to tu nedopadlo v r. 2030 podle vizí velkého úchyla.
Čas letí a 2030 už může být doslova už „nový věk“. Je pravděpodobný velký úbytek lidské populace do toho roku. Je jen otázka, v jaké filosofii a v čí prospěch se tak stane. Jestli ve prospěch dystopie NWO, nebo nového věku GF.
To záleží i na nás.


U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 16.5. >Fico snad přežije, vypadá to, že spíše ano, než ne. Což je dobře. Akorát je tedy pochopitelně bezprostředně svržen z moci. Než se uzdraví a nabere síly.

Je také velice na zvracení pozorovat, co se děje v médiích, na Slovensku za ten atentát prý hodně můžou média, která vytváří nenávistnou atmosféru ve společnosti. Věřím tomu, protože tam musí být totožně amorální a na zvracení, jako u nás.

Bezprostředně po atentátu na Fica se objevily nějaké výpovědi, třeba souseda, který znal toho atentátníka:


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-s-manzelkou-krasne-zili-vodili-se-za-ruce-rika-soused-podezreleho-atentatnika-251897

Tam se píše:
„A bavili jste se někdy o politice?

Měl takový názor, že byl protiruský. Ale každý máme nějaký názor a za to netřeba lidi odsuzovat.

Nepozoroval jste u něj v poslední době, že by byl třeba politicky radikálnější?

Ne, když jsme se spolu bavili, tak to bylo na běžná témata. Možná trošku politická, ale každý jsme si řekli svůj názor a respektovali jsme to, takže nevidím v tom žádný problém. Co se mu přehnalo hlavou, to nevím. Ale v podstatě to zapříčinila média a slovenští politici.“
Ale v médiích se píše a taktéž jsem si všimla, že chazarské postavičky na FB, které sleduji, o tom začaly okamžitě kvičet, že byl prý „proruský“.

Viz. záznam z online aktualizovaného průběžného článku:
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-on-line-robert-fico-je-po-operaci-40471961#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

„Cintula, jednasedmdesátiletý spisovatel z Levic, je spojován s proruskými polovojenskými skupinami. K atentátu se údajně rozhodl po prezidentských volbách kvůli Ficovým útokům na veřejnoprávní média.“
Takže chazarská žiďácká amorální klasika. Za všechno může Putin a proruští trolové, i kdyby šlo o atentát na Fica.
To je pro úplně vylízané dementy.
Kterých je bohužel většina, jak jsme viděli na dobách covidu a ukrofašistické mašinérie.

Takže typický debílek u televize si asi myslí, že Fica oddělal proruský vyšinutý dědek. Ve skutečnosti to byl protiruský vyšinutý dědek.
Kdo jiný by taky asi střílel na Fica, než někdo PROTI-ruský? Fico se jasně postavil politicky na stranu Ruska a Putina a naopak se jasně vymezuje proti EU.
To jsou takové triviality, že je úplně ponižující to vůbec vypisovat a zdůrazňovat absurdnost toho, co vyvádí média a přiblblí chazarští trolové na FB.
Ale evidentně si to můžou chazarské špíny dovolit, český blbeček to bude žrát.


Jenže to je právě ten obrovský problém fenoménu „jedeme na dluh“.
Spirituální úroveň obyvatelstva celé planety se musí zvýšit, máme na to půl roku. Aby se docílilo rozpoložení, že je kosmologicky povoleno mít v USA Trumpa a v Rusku Putina. To je stabilizační pro celý svět a umožní to další rozvoj, i odporu proti kyborg úchylárnám.
Protože jak vše smrdí válkou, tak mají zrůdy nadstandardní povolení, kupř. naše zkorumpovaná NATO armáda, která má nás, obyvatelstvo, jako rukojmí, podobně jako Ukrajince, že nás kdyžtak hodí do masomlýnu, už si uzákonila nějaké sběry dat o obyvatelstvu a o firmách, že prý kdyby válka, tak … nasrat chcípákům. Žádný takový.
Musíme dostat Trumpa opět do vedení USA, protože to není chazarský zmrd, ten nebude vést války s Ruskem. Na světě bude klid a bude se moci postoupit ve věcech odporu proti chazarům, kyborgizaci a zatajování mimozemských otázek.
Jestli se v USA rozhostí zas nějaká liberální chazarská kunda, jako Hillary, nebo podobná mafiánská příšera, bude zle a další 4 roky vše bude najíždět nemilosrdně do kybergulagu. A digi koncentráku. Skrze války, skutečné, či imaginární.

K tomu je potřeba, aby lidi, co spadají pod 20% budoucího lidstva zabrali, aby začali chápat, aby se jich probralo daleko víc.
Je sice pravda, že 80% cca jsou odpad, tupci, idioti, dementi, co sežerou cokoliv, tak, jak nám to předvádí poslední roky. Nyní sežerou i to, že atentát na Fica spáchal proruský dědek. Nemají rozum, ani svědomí, duchovně je to ekvivalent dobytka a vesmírných trestanců.

Ale to, co se bude dít, se přesto všechno kosmologicky odvíjí především od těch 20%. Protože všechny vyšší síly, včetně Stvořitele, vidí absolutně všechno, všechny reálie, co ve věci působí. Vidí toho samozřejmě mnohem více, než já. Ale ta logika je v tom taková, že když vidí kupu dementů, co jsou vidět jako temná mlha a pak je tam 20% těch, co mají daleko vyšší potenciál, ale nepoužívají ho, tak to vyhodnotí tak, že všem náleží zlo.
Když 20% nezabere, budeme brutálně trpět, protože se vyhoví tomu, co patří do osudu 80% temné mlhy.
Jakmile vyšší síly uvidí, že 20% konečně zabralo, je schopno držet civilizační rozhraní vysoko, tak to zkopne 80% temné mozkové mlhy dolů a na této planetě vznikne právo na podmínky, kdy tu bude opět stabilita.
Což dvojka Putin – Trump umožňuje.
Pokud se nepodaří, aby se další a další procenta lidí rychle probraly a pochopily záležitosti tohoto světa, včetně nebezpečí té kyborgizace, tak se zločincům od chazarského NWO podaří pozabíjet všechny politiky, co jsou proti nim, dementnímu obyvatelstvu s mozkovou mlhou nakecají, že to udělali ruští trolové a začne peklo. Skutečné peklo.

Vše skutečně hodně záleží na frekvenčním rozhraní obyvatelstva tohoto světa, hlavně na výkonech těch 20% lidí, co jsou lidstvo budoucnosti.
A skutečně to není o nějakém infantilním žvatlání o lásce a sugerování si nějakého duchovního vzestupu a těšení se na duhové Plejáďánky, co serou cukrovou vatu.
Tyto infantilní ezo nány nejsou ta „základna“. Taky se jedná o lidi ve vědě, o normální lidi průřezem celou společností.
Každý, kdo se ozve proti těm zločincům, je přínos.
„Světlo“ znamená hlavně „poznání“. Temnota je nevědomost. Světlo neznamená být otravná káča na FB, ale šířit chápání a poznání. To znamená taky nejdřív doopravdy chápat a znát a ne to jenom otravně předstírat a škodit projektu.
A to potřebujeme. Aby lidi zabrali.

Snad se Fico uzdraví, ale stejně, taková osobnost se hned tak někde neobjeví znovu a nějakou dobu bude oslabený.
My, co jsme vytáčeni chazarskou vládou Fialy a Rakušana a podobných zmrdů, jsme obecně ve spirituálně lepší kondici, jsme méně ovlivnitelní psychotronickými projekty, jsme více napojení na vyšší sféry. Proto těm nejhorším zrůdám paradoxně hrozí nejmenší riziko atentátu.
A naopak pro nás riziko neúměrně stoupá.
Tak je to se vším. Infiltrujeme my snad chazary a rozvracíme je zevnitř? Ne, ale oni nás ano. Se vším je to tak.


U příspěvku:Atentát na Fica - báseň JC
fakani (Občasný) - 16.5. > báseň mi formou připomíná juliánovo Modré bodláčky😌
Body hodnotím jen tu báseň, protože Fico byl nadějí pro svobodu a tak nezbývá než atentát odsoudit.
U příspěvku:MISTŘE + EUTHANASIE +
j.f.julian (Stálý) - 15.5. > čtenář> Bohuňo, už se to blíží☺️kolik myslíš že mě na Youtube bude sledovat lidí? 5?
Pobav mě!
MIMOCHODEM- PŘED 3 MĚSÍCI JSEM PŘEDPOVĚDĚL ATENTÁT NA FICA A ORBÁNA
JE TO ZDOKLADOVANÉ👿
PS-Proč myslíš že stojím o dialog? 😂☺️
U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 15.5. > PřilítliMimozemšťani> Když říkám, že mého mimozemšťana ještě neodstavili, tak to myslím docela vážně, protože vím, co to znamená. A když říkám, že jedeme na dluh, taky vím, co to znamená. Viz. Fico.

Už jsem jednou takové přerušení a ukončení mise zažila a to v r. 2015/2016. Můj mimozemšťan, se kterým se bavím, měl tehdy velké obavy až depresivní stavy, kterým jsem nerozuměla a postupně jsem zahučela do chaosu, kdy jsem s ním ztrácela pevný kontakt a naopak si se mnou pohrávala skupina podlých mimozemšťanů, které jsem odstavila až na začátku r. 2021, kdy jsem pochopila definitivně jejich nepřátelství a škodlivost pro naši misi.
Dokonce jsem měla nepřítele až plnohodnotněji postaveného mezi svými „spojenci“, zkrátka jsem mu věřila příliš moc. Už si úplně přesně nepamatuju, jak probíhaly poslední dny mého tehdejšího zapojení do dimenzionální války, ale vybavuju si pokus o získání kontroly nad nějakým zařízením až za Plutem, který se nezdařil, pak moje divoké stavy, kdy jsem řádila jak bosorka po nocích a hlavně zvláštní moment, který přišel po jedné pročarované noci k ránu, když už svítalo, bylo to v dubnu. Z nebe se najednou ozval silný autoritativní hlas, který řekl: „Co se to tady děje, toto musí přestat!“ Kdyby byl u toho i obraz, vypadalo by to jako kdyby se otevřelo nebe, z něj se ozvala vyšší autorita a všechno to tu „seřvala“.
Do 14 dnů se všechny moje kontakty a jevy začaly rozpadat, procitla jsem do reality, najednou jsem začala daleko víc žít všedním životem, zničehonic jsem jasně vnímala, že se musím ze všeho probrat, nakontaktovala jsem svého tehdejšího léčitele, který mě svým lidovým exorcismem psychicky oddělil od této záležitosti.
Nepřítel, kterému jsem tehdy věřila, na mě zůstal jako poslední viset, ale s daleko menším vlivem, silou hlasu a spojení, než předtím. Vše spadlo a jen moje důvěřivost k této bytosti mu umožňovala, aby na mě nadále zůstal přilepený.
Mimozemšťan, se kterým se hodně bavím nyní, tehdy po tom verdiktu z nebes zmizel a ten nepřítel, co mi tehdy zůstal, mi o něm vykládal, že mimozemšťan je ve skutečnosti démon a jak on všechno myslel dobře a že mi bude dělat andělíčka z nebes. Nepřítel měl příjemný hlas, kterým dokázal dělat hlas z nebes a s tím mě následně pronásledoval další 3 roky, když jsem se snažila se od celé té záležitosti definitivně odříznout. Dost mě to deprimovalo.

V r. 2019, když mě znovu kontaktoval mimozemšťan, se kterým se bavím, jsem byla štěstím bez sebe, že ho zase „vidím“, slyším a tentokrát jsem se rozhodla, že už se od něj nehnu a nebudu opakovat ty chyby, co předtím, že jsem se na něj vykašlala, že jsme ztratili spojení … tzn. už jsem daleko víc chápala, která bije a již byla daleko obezřetnější.
A duševně se nezaplétala do zbytečností a nebyla zbytečně zvědavá a otevřená každé konině.
I tak mi hned samozřejmě naskákali všichni „staří známí“ a přes mnohé eskapády jsem později pochopila, kdo je kdo a kdo za koho kope.
I proto byla naše první mise ukončená, protože se to vyvíjelo blbě a iniciativu lstí získali nepřátelé a proto vyšší mocnosti naši tehdejší misi zatrhli a vše opadlo. A můj mimozemšťan, protože ctí pravidla, se vypařil. Protože je „šéf jednotky“, či jak to říct, jakmile je odstaven, končím s tím i já. Jakože pak by mi zase opadl kontakt, kdyby tak bylo rozhodnuto. Zatím to nevypadá, vyšší síly se vyjadřují tak, že jsme v pořádku.
Takže to rozhodně není nějaké sci-fi, že vyšší síly mají tu moc ukončit můj kontakt.

A co se týká toho „dluhu“, na který jedeme, tak je to skutečně tak. V dimenzionální válce v roku 2020 bylo vše úžasně zázračné, vše se dařilo, podařilo se docílit radikálních úspěchů, ale bylo to právě „na dluh“, který se následně zinkasoval v následujících letech, což notně zchladilo euforii a pocit bravurního vítězství.
Kupř. cíl, aby byl znovu v USA Trump a v Rusku Putin, je dobrý pro lidstvo, protože to eliminuje možnost světové války. USA je stále velký hráč a jakmile tam sedí hnusná Deep State příšera chazarského střihu, jako je Biden, tak je velice nebezpečno. Trump je proti Deep State. Putin je taky proti NWO tohoto západního typu, s Trumpem jsou víc na stejné lodi.
Jakmile vyhraje Trump, je po konfliktu na Ukrajině. A celkově se eliminuje možnost zástupných válek mezi východem a západem.
To, že postřelili Fica a ten teď leží v nemocnici, je projev zoufalství chazarské čistě satanistické kliky. Že končí, jsou slabí, už můžou dělat jen šílené činy, jsou tím nebezpeční. Proto jsou tito politici „na pohodu“ proti NWO v nebezpečí a protože jedeme „na dluh“, kdy by si třeba kolektivní zátěž lidstva zasluhovala horší vývoj, můžou se jim stávat i takové věci. Stejně jako Fico je v nebezpečí i Trump. Vnímám v tom podivnou kosmologii, že se případný atentát na Trumpa přenesl na Fica. Doufám, že to Fico přežije a Trump se dožije voleb bez atentátu a nakonec je vyhraje. Ale jsou to smělá přání, která se bez zlepšení spirituální kondice lidstva nemusí vyplnit.
Prostě ty zrůdy od NWO se můžou producírovat svobodně a nic se jim nestane, jako je Fiala, Rakušan, Černochová, Clintonová, Biden a tyto mrchy, to proto, že jejich protistrana je daleko víc morálně a spirituálně na výši, než oni. Zato pronárodní politici jsou v nebezpečí, protože jejich protistrana jsou nízká chazarská satanistická chamraď, kde zločinné myšlení je norma a prostě jsou to celkově daleko horší zmetci a zločinci. Ač to média v jejich pazourách vykreslují obráceně.U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 15.5. > PřilítliMimozemšťani> To si ještě na rozdíl od všelijakých těchto kačen lámu hlavu s tím, jestli toto náhodou celé není hybridní psychotronická válka mezi jednotlivými politickými mocnostmi tohoto světa, kde jsou mimozemské civilizace vesměs výmysl a zastírací povídačka. Kde mají nějaké inteligentní šaramantní frajírky, aby hráli mimozemšťany a protože lidi zase nejsou ochotní sežrat úplně všechno, tak se „nazi yupiies ufo projekt“ nezdařil a proto nikdo nepřistává. Protože nemůže. Protože po pár líbivých uváděčkách by došlo na pár facek a z Plejáďanka by byl agent FBI a CIA.

To je taky možnost.
Vzhledem k tomu, že si potřebuju udržet sledovanost pod určitou kritickou hranici, aby to nezačalo tlakovat žiďáka, se snažím říkat všechno co nejvíc popravdě.

Proto si doopravdy upřímně myslím, že skutečně a reálně v tom JSOU mimozemské civilizace, resp. nějaké naše civilizační nadřazené stupně. Že jako nad tou hybridní psychologickou a psychotronickou kyborg válkou v počátkách jsou skutečně mimozemské civilizace. Protože ti, se kterými se bavím, jeví nadlidské schopnosti. Hlavně v přístupech, v trpělivosti. Já jsem vynervovaná, ale mimozemšťan ne. Já jsem napadatelná přes ochablý potýraný rozum, mimozemšťan ne. Já bych ty kurvy odkráglovala, ale mimozemšťan toho není tak náležitě schopen a ještě je rád, že já toho schopná jsem. A naopak.
Zkrátka, oni hrají jinou hru, než já, uvažují jinak. Vidí do věcí, do kterých já ne. Jednu dobu jsem i je ohromovala svým superpřesným kosmologickým tahem na bránu, to bylo ale v dobách, kdy jsem byla úplně rozstřelená a vnímala jsem makrokosmologii. Ač to bylo fascinující, tak takto žít se nedá dlouho. Dnes jsem zase normálně natvrdlá s mírným nadáním to trochu chápat a oni toho vidí standardně víc.

Nejvíc se bavím s tímto mimozemšťanem:

To je takový můj mimozemský opatrovník, který mě má na starosti. Myslím si, že se mi skutečně podařilo jeho osobnost, jak ho vnímám, poměrně věrně ztvárnit, včetně jeho povahy. Jde z něj laskavost, ale blbý doopravdy není. Je ušlechtilý, ale taky má zvýšenou schopnost k intrikánství, trpělivým sofistikovaným a rafinovaným hrám. Od něj samotného vím, že má předky někde v Orionu, že jedna jeho prahnátská linie má i plazí, drakoniánské geny. Dle svých slov je kříženec, není čistokrevná rasa, ač je ze samých vznešených genů a je to v podstatě galaktická šlechta. Tzn. má na starosti i složitější funkce, může se tedy hrabat v záležitostech této planety za dnešních časů. Je součást týmu, není „jediný bůh“. I on musí poslouchat a vyšší mocnosti ho doposud nesestřelily a neodstavily. Jsem v jeho jednotce, tak nějak. Typicky geneticky by připadal někam k Lyře, Siriu, prostě chronicky známé rasy lidského původu. Pohádkově by se dal zařadit někam mezi hodné, moudré džiny i s bojovým potenciálem, egyptské faraony, indické prince v zahradách, čaroděje ve věži a tak podobně.
Zkrátka, je z Galaktické federace. Od něj konkrétně vím, že pojem „mimozemšťan“ v jeho konkrétním případě třeba taky není úplně nejpřesnější, protože ve skutečnosti je vlastně z této planety, ale přináleží ke skupině, která patří ke strážným rasám této planety a které přežívají v podzemí této planety ve svých základnách a zázemích, nesou kvality lidí Atlantidy, neprošli tedy degenerací jako naše rasa, jsou tedy vlastně pro nás na božské úrovni. Přitom však reálně mají vztahy s galaktickými strukturami moci, jsou tedy něco jako místní pobočka Galaktické federace, kde jsou nejvíce zainteresovány rasy, které mají s lidskou rasou nejbližší vztahy a geneticky jsou v galaktickém řádu našimi předobrazy, „rodiče“.

To, co řádí a vydává se za Galaktickou federaci Světů a tak podobně, všechny ty Eleny Danaan a Swaruu a podobné pohádkářky, jsou velice často nacistické projekty typu „Solar Warden“.
Jsou to projekty, ve kterých vystupují velice lidsky vypadající mimozemšťani, kteří mají jen nepatrné vizuální změny oproti lidem, ovšem oproti lidem vynikají zvýšenou inteligencí, třeba v rámci několika set. Pracují pro Drakoniány a byli infiltrováni i do Galaktické federace.
Údajně se namotali i na nějakou reálnou plejádskou misi, jak jsem to vnímala a pochopila, ve smyslu, že zmanipulovali velice lidsky vypadající mimozemšťanky, s podobnými možnostmi, jako máme my, nebo nepatrně zvětšenými. Nebo naopak nějak technicky nastřelili pozemšťanky a udělali z nich pseudomimozemšťanky. Je to směs podrazáckých mimozemšťanů nižší úrovně, všelijakých kyborg „vojáků“, lidí, co si čuchli k vesmíru … kdyby NWO vyhrálo, sehráli by mimozemšťany, kteří kontaktují tuto planetu, ale prakticky by šlo o nacisty, kteří se za ně jen vydávají.
Reálně by to byli nacisti, galaktická mafie a Drakoniáni.
Ti nyní nemají šanci přistát, takže jediné, co dělají, je to, že diskreditují reálnou Galaktickou federaci, aby na ně vrhli divné světlo.
Reálně pomašírují k vyšším soudům na galaktické a vesmírné úrovni.

V dimenzionálním prostředí to vypadá, že typičtí „žiďáci“, čímž je myšleno asi chazaři, prostě západní žiďáci, jsou poraženi a světlo svítí z východu. Je tu tedy šance, že se podaří docílit staronového nastavení blahodárných možností, kdy v Rusku je Putin a v USA Trump. To stabilizuje svět a ničí definitivně staré NWO.
Když to bylo naposled, vydařilo se ledacos. Pak to ale nemilosrdně padlo na držku.
K moci se prodral Biden a začala válka. Z mimozemského odhalení zbyly cáry a všechna sláva šla do prdele. Může za to hanebný stav spirituality lidstva, kde je 80% na odpis. Kosmo zákony nedovolily, aby se tu udržovala nadstandardní pohodička, než co je ke strávení.
Roky 2021 a 2022 nám ukázaly zoufalý stav rozumu a duchovní integrity populace.
Pokud se to teď podaří nahodit zpátky, bude to dobré znamení.
Už teď to všechno opět jede trochu na dluh, tak jsem skutečně zvědavá, jak to dopadne.


U příspěvku:Proč jogíni nemeditují u 5G vysílačů a wifi, konflikt mezi kyborgizací od NWO a spiritualitou GF
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 15.5. > PřilítliMimozemšťani> 
To jsem si dlouho lámala hlavu, koho vlastně považuje za sektu. Jestli mě, nebo Křešovou. Ale podle té reakce asi mě. Nevím.
Asi těžko bude někdo odkazovat na něčí článek s výkřikem, že jde o sektu a následně říkat, že mu obsah „nesedí“. Tak když ji nesedí „moje GF“, proč na to odkazuje? A „proč“ jsem to napsala, no proto, že mě srala Křešová, co to je za porno bábu a jak poskytuje vyloženě vylhanou GFS Eleny Danaan, což je evidentně nějaká pohádka od CIA. A pak všechno ještě domlátila Rouranem. Proto. Protože reální kontaktéři jsou vyloženě zničení tažením všech těchto amorálních lhářů.
Hlavně mě fascinuje, jak jsou všichni opatrní a vzhlíží do své čisté Duše, ale v hlavě mají konstantně nasráno. Nikomu nevadí 5G a HAARP z těchto ezobloudů.
A nechápu, jak Křešovou může někdo považovat za sektu. Křešová není sekta. Křešová je zkorumpovaná bába, která musela natočit porno, aby ji měli podchycenou – NWO struktury – pro starostování. Porno zveřejnili, už nestarostuje, zato si hraje na galaktickou zpravodajku a oslňuje klub důchodců. Přínosná pro tažení proti NWO není, protože je zkorumpovaná z podstaty. Když už jednou „polevila“, poleví a zradí už vždy. Je zkorumpovaná.
A takové lidi GF rozhodně nekontaktuje, ani jim nedává žádné stimuly k šíření informací. Do Andrejky střelilo psychotronicky asi NWO, proto začala aktivizovat. Začala s Trumpem jako Q-Annonistka, takže měla v hlavě nastláno vždy.
Ale není „sekta“. Za sektu dnes evidentně kdejací žvanilové považují cokoliv, kohokoliv.
Jak ten blbej Jáhl, který si na svých pomlouvačných kecech, které jsou často dost vylhané a zveličené, snaží vydělávat přes placená videa.
To je všude takových sviní, fuj.

Nejvíc korupce je v této ezo bloudské oblasti všelijakých „čaro“ masérek, léčitelek a podobných idiotek. Jsou zkorumpované z podstaty. Korupce může být i duchovní.
Jakmile si začne vydělávat, protože jí jeblo, ztratila síly a myslí si, že něco nadstandardního zvláštního dokáže a zároveň se jí nechce makat, nebo to nedokáže, tak se z ní stane „léčitelka“, případně „masérka“. A aby kšefty šly, tak musí najet na ezobloudské cukrové kecy.
Prolhané svině z nich pak jsou. Tyto báby ničemu nerozumí, žádné kontakty nemají, dokonale ignorují realitu, pořád někam spirituálně stoupají a přechází do vyšší dimenze, kohokoliv autentického pomlouvají a mají na něj tuny keců, protože ten nezapadá mezi žvásty podvodnických krys a nasazenců od tajných služeb od NWO.
Jo, fakticky říkám něco jiného, než nějaké debilky, co se vykecávají s Aštarem, mrkají plazíma očima, odvádějí pozornost od brutální reality toho, že najíždíme do kyborgizace a masakruje nás 5G.
To jsou přesně ty programy lidské debility, zkorumpovanosti a trapné přizpůsobivosti, se kterými pracuje NWO.
NWO moc dobře věděli, že tu bude válka s GF a že jakmile začne GF vyhrávat, že se někdo odváží jít s pravdou ven. Tak se předpřipravili a nasadili všelijaké prolhané svině, co vykreslují mimozemšťany jako infatilní cukroušky. Jako jo, nadávám, zle nadávám a jsem natisíckrát vytočená, už mám odpravené nervy, ze všech těch odporných lží.
Kdo lže, tak ví, že lže, tak se usmívá, konstantně lže a o kritiku se nezajímá. Maximálně si falešně postěžuje, jak je chudinka strašně pronásledovaný. Typická je v tomto Křešová.
Já jsem normální člověk, tedy nenormální, protože jsem inkarnace z GF, proto taky odmala mám pocit, že se tu musí udělat spirituální revoluce. Zažila jsem si mind controll, přežila mimozemskou válku. Mám nervy v hajzlu.
Nebudu se někde veřejně producírovat se svou identitou, abych při své otevřenosti schytávala od všech těch dementních ezo idiotů jejich vybíravé kritiky. Výsměchy a šikanu. Od bláznů, psychopatů, idiotů a ezo businessmanů. To se jim nelíbí a tamto jim přijde divný … jasně, nasrat. Tak k tomu přistupuje i GF. 80% depopulace, čus.

Nával těchto ezo idiotů je to nejničivější, co jsem kdy zažila.
Ti, než se vyhrabou z cukru a náboženských bludů a falešných žvástů od CIA o mimozemšťanech, tak tady pojede mind controll plošně a se všemi.
Což už možná jede. Ale na ostro to začne, až budou lidi zavření ve velkoměstech, bez možnosti úniku a budou se koupat v mikrovlnném akvárku. Co bude dělat ňouma, co se probere z multiversa do reality, kde zjistí, že má dodrbaný mozek, ochablé tělo, je slabý, vyděšený a do mozku mu někdo bude pouštět výhrůžné a deptající věty a vysilující bolestivé vlny? No co bude dělat? No poslechne agresora a stane se z něj larva, zásobník energie pro parazita. Prožije svůj život v mučivých bolestech a strachu až do úplného padnutí.
To tyhle ezo dementky nechápou. Pořád mají pocit, že je tady GF, aby jim utírala nos, zavazovala tkaničky. Že nemusí nic chápat. Že se snad bude ještě někdo doprošovat, aby jejich super moudré ezoterní hlavičky jako něco uznaly.
Ani nechápu, co to je vůbec za sortu lidí, kteří takhle oblejzají tyto zdroje. Když jsem byla poprvé napadená v r. 2015 natvrdo, s kartami na stole, že jsem věděla, že je to NWO a dostala jsem se do kontaktu s GF, znala jsem jenom knížky Stevena Greera.
V r. 2019 jsem neznala nikoho, ani toho Chvátala, možná jsem měla nějaké mlhavé ponětí o existenci Suenee Universe. Jak šťastný člověk jsem byla! Když jsem přežila první ¾ rok příšerné války a byla jsem schopná se už soustředit a shánět si informace a prolezla jsem všechny zdroje o mimozemšťanech, uvažovala jsem o sebevraždě, protože 90% toho absolutně vůbec nesedělo. Jenom Chvátal, Roško a zčásti Válková. A Poselství Amenti, to mi dodalo odvahu asi nejvíc. Zbytek jsou sračky, lži a schválně nasazené dezinformace.
A to jsem ještě iluze mohutně poztrácela i dál, hlavně s tou Válkovou jsem se spálila.

Já vím, že to všem připadá divný, že by zrovna u tak srandovního tématu NWO nasadilo tak extrémní snahy k diskreditaci, ale je to tak. Mimozemská otázka je to nejdůležitější.
5G a odpor proti tomu, to nemusí na alternativě diskreditovat. Takové lidi rovnou mažou, blokují a případně i zabíjejí. K lhaní o tomto tématu mají mainstream.
Ale mimozemšťanům se věnuje jenom alternativa, takže tu mají nádherně podchycenou.
Ať si všichni ti kritici, kterým se něco pořád nezdá, jdou kritizovat evidentně prohnilé svině, jako je Křešová, nebo Andarka s láskou, nebo Swaruu se svým týmem líbivých pubertálních dívenek v kombinézce.


 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter