Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 8.12.
Květoslava
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:EUTHANASIE
analfagot (Stálý) - 7.12. > zas to spadlo do píći, povím ti to osobně, nemám na to nervy, pul hodiny psat a pak se to ztrati,👿
U příspěvku:EUTHANASIE
j.f.julian (Stálý) - 7.12. > a pro Analfagota tu mám píseň, když už mě nazval j.frankie j.

U příspěvku:SMRŤÁK
j.f.julian (Stálý) - 7.12. > analfagot> Anále, ty kuku šikovnej, děkuju za tvá hřejivá slova, ale zopakuji obecně... tedy, doufám, že jsi můj přednes dostal, nicméně, ač mám na něj vlastně jen dobré ohlasy a dokonce mě někteří navádějí abych své básně vydal se svým přednesem, tak jsem soudný!
Mnou narecitované básně je v podstatě jen zkušební verze amatéra, kterému pomáhá ve psaní veršů a rýmů, když si hned vyzkouší jak to bude znít, navazovat, jaký to má rytmus ap.
Pak stačí abych si poslechl recitaci Z. Štěpánka a chuť vydat své věci vlastní recitací mě přejde.
Hlas by asi obstál, ale nejsem školený, má výslovnost je mizerná, takže možná v hospodě bych se odvážil...🤡
Já mám vybrané profesionály od kterých bych si to uměl představit, jenomže jsem nepraktický a především chudý miliardář, jak ses jistě dočetl ve třetím díle mé trilogie...
Bude to znít jistě bláznivě, ale já jsem blázen, tak si myslím, že všechno má svůj čas, každý den mi dává zapravdu, vždy když se podívám a poslechnu jakoukoliv svou věc, tak bych něco opravil-přiznávám, že už je to lepší a už jen výjimečné, ale pořád to je!

Když jsem viděl včera Neckáře, jak je stár a neschopný, tak se bojím, že na mě už ta "sláva" nečeká...
Prvotina cca v 70 letech! Neber to!😋🤩
U příspěvku:SMRŤÁK
j.f.julian (Stálý) - 6.12. > jen blbni
U příspěvku:SMRŤÁK
analfagot (Stálý) - 6.12. > JE TO KLENOT!
vidím celou tu scénu jak ve filmu, a teď jsem zjistil že na jinejch liter webech tuhle věc lidi vůbec necení👎ale, co můžu čekat od trotlů.
Jarouši, už to dej na youtube a Spotify ksakru, ta impotence lidí poznat krásu mě ničí, co je to s nima...🙄
U příspěvku:SMRŤÁK
analfagot (Stálý) - 6.12. > boží🐯🦝 Na týhle básni se pozná jak kdo vnímá opravdovou poesii a jak je vůbec schopen nějaký reflexe. Podle mě je Smrťák jedna z tvých nejlepších a co do recitace, možná úplně ta nej.Já slyšim jak tvůj hlas, tak i přednes Zdeňka Štěpánka. Pošli mi to prosím narecitovaný, DÍKY jaromíre FRANKIE juliáne👍
U příspěvku:Krajina
j.f.julian (Stálý) - 5.12. > analfagot> Ona ta básnička, jak jí znám já, není celá, ale autor velice promyšleně zveřejnil ti dobrou a lepší půlku!
Snad tedy tu nastavovanou kaši vymazal?!
U příspěvku:Krajina
analfagot (Stálý) - 5.12. > přece jsi nečekal že básnička bude čtená a pochválená, truhlíku?!
U příspěvku:Depopulace, detechnizace a přírodní právo veta
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 4.12. > Tommo> 

Tommo, to se mi nemusíš nijak omlouvat. Vidím, že tě daný příspěvek naštval, je to jasná provokoce, kdy se dotyčný anonym snaží vše zbagatelizovat na prostou pomstychtivost a krvelačnost z mé, nebo tvé strany a naprosto ignoruje veškeré složité sdělení o všem ostatním, co píšu, takže ignoruje fakt, že jsem spíš posel, než přímý vykonavatel, tedy že zvěstuji stanoviska vyšších mocností tohoto světa, přičemž jednoznačně mám to vyjádření, že je nutné provést depopulaci a to i dost drsnou a radikální, od Galaktické federace a planety, jako takové.

Což je tedy i fakticky podepřeno emočním prožitkem, kdy jsem zažila dost otřesů a to nejen tady, kdy mi jedinou reakcí za veškerou moji výpověď byl anonymní teror zřejmě jedné osoby a následně udání za protižidovské výroky. To už je evergreen a dá se usuzovat, že za těmito anonymními vejšplechty stojí jedna osoba jasně dělající pro NWO, či, přesněji a jasněji, vzhledem k jejímu specifickému působení, jde o infiltraci do lidské rasy reptiloidního původu. Takže ještěrka tu vždy něco vybleje, vždy to dokáže znovu a znovu, nasrat, vypustit toxický jed, se zvukovým doprovodem zasyčení černé šlechty.
Fakt si myslím, že jde o jednu osobu, která tu rozehrává neuvěřitelnou galerku údajných existencí, ale přitom jde čistě jen o zálibu jedné persony, která má prostě reptiloidní duši, patří k NWO a proto syčí a syčí, jak nejtemnější mainstream. A dělá zlo a rozhněvává a snaží se setřít a vše zhanobit a vytvořit dojem, že za jejím zlem stojí nějaká nevinná osoba. Prostě NWO. Zlo, temno, zlý průnik zlého kyborgovitého vesmíru.

Lži, lži a lži. A s nimi stádo „uvědomělých lidí“, kterých je drtivá většina a pro kterou jsem čistokrevný blázen a veškerá moje výpověď bezcenná a pro ně ani nemá smysl toto číst a proto to nečtou a tak se ani nemůžou pohoršovat, že nějaké vyšší mocnosti je vidí jako nadbytečný materiál, protože jsou prostě kreténi, duchovně nedovyvinutá masa, přebyteční napíchaní bastardi, co nepoužívají mozek, zastaralá degenerativní pakáž, co věří bludným ideologiím typu náboženství, nebo bezvěrství a proto nerozvíjí etiku, nepovedené děti, co se přemnožily, atd.
A proto budou početně zredukováni.

Vychází to stále dokola jako výsledek nutného přerodu příslušníka této rasy ve vyšší bytost, kdy se rozvine do důstojného strážce této planety. Kdy se oklepe z letargie, která trvala od pádu Atlantis doposud, kdy odloží všechny pitomé ideologie a jasně pochopí galaktickou realitu a přijme spiritualitu a gnostické poznání a začne podle toho jednat.
Do toho stále více přichází rozvíjení vědomí, nové energie, které jdou z volného prostoru kolem nás, energie Slunce a dalších sil, které přichází do naší planety a ta je přijímá a dále to přechází do nás. Ten proces je neustálý a sílí.
Nutí to člověka rozbít starou skořápku a přijmout vše nové, větší. Kupř. jsem se dlouho chytala starých kultických polí – slovanských, perských, arabských, afrických, energií civilizací atd. A teď mi to najednou přijde tak, že spíš než, že dějiny končí, tak tady teprve začínají, že to staré je prostě staré a my sem musíme přitáhnout ty energie, co máme v sobě, že to všechno chce, aby vše bylo nové a větší. Dokonce ještě lepší a větší, než v Atlantidě, prostě přinést sem obrovské nevídané síly a vize a energie, planeta to tak chce, vítá ten proces.
Ve spirituálním světě vše neustále spěje k něčemu novému, k definitivnímu přerodu a vyléčení, ono to přijde. A v určité době to vstoupí do lidí, kteří s tím procesem jdou a dá jim to další síly, zkrátka je to taková vnitřní duchovní výživa, podpora prostředí, planety, toho, co je pravda, proti bludnému Matrixu od NWO sestávající z psychotronického a dalšího vlnového teroru, mediální beznaděje a uzavření se ve stěnách technokracie a nacistické ideologie.

Takže ti, co jdou s tou rozvíjející vlnou, mají vnitřní duchovní výživu, protože se jsou schopni ji otevřít, vnnímají vyšší dimenze a také jsou okolnostmi tohoto světa nuceni dělat rozhodnutí, viz. covid očkování, ochota nechat se obklopit mnoha elektronickými poli, nechat se sledovat, vůbec, obecně všechno, jak člověk zachází se svým myšlením atd., to vše má vliv na budoucnost.

Už teď se neustále štěpí společnost na dvě základní skupiny a obě ty skupiny žijí, věří v něco jiného a rozhodují se jinak. Jedna je alternativní a ta druhá většinová. Dialog mezi nimi byl znemožněný a proto se každá ta societa rozvíjí po svém, diskuze mezi skupinami neexistuje, existuje jen zkratkovité odsuzování a nálepkování, což je systém, které zavedly mocnosti, co vlastní média a to jsou bez ohledu na to, jestli jsou to chazaři, sionisti, italská šlechta, nebo bratrstvo kočičí pracky … prostě jsou to satanisti, to je to, co je spojuje. Opovržení lidským životem, nejen lidským, obecně životem, přírodou, zkrátka porušení kánonu rozvoje podle klíče Stvořitele.

A ti mají svoje chorobné nízké zájmy, což vychází z toho, že jsou to chorobné nízké bytosti, které po své smrti budou vcucnuty do zlého kyborgovitého vesmíru, pro jejich černou prašivou duši se otevře zlá kvílivá brána a vtáhne je do pekel, kam patří, oni opustí náš vesmír a bude od nich pokoj. Chuj s nima. Jejich velcí šéfové, tedy skutečné mozky NWO, všelijaká úchylná Drakoniánská elitka, ti to už vzdali, protože již nemohou vyhrát, tak tady nechali svoje satanistické slouhy, kteří se krčí někde v úkrytech, které se pro ně staly vězením a doufají, že po depopulaci budeme tak vyřízení, demoralizovaní, duševně rozpadlí, že nám bude už vše jedno a nakonec jim ještě odpustíme a oni z toho vyjdou dobře.

Těžko říci, jak se depopulace stane, může se stát tolika způsoby a dohromady běží tolik procesů, že se to může stát všelijak. Očkovaní na covid dost prokazatelně umírají, to je dost vidět, zejména v médiích, kde je každou chvíli, jak někoho v mladším věku náhle trefil šlak a jak se všelijak vracejí rakoviny známých osobnostem. Jestli to doopravdy nenávratně poškodilo genom a imunitu, tak stačí, aby planeta vypustila, nebo laborka vypustila nemoc, co je pozabíjí. Dále je možné, že přijde genocidní nová vakcinace přes tvrdá pandemická opatření, může vzniknou gigantická neplodnost, taky se můžou náhle zvednout moře, nebo přijde mega solární šleha, která sejme elektrokomunikaci na celém světě, můžou vzniknout paralyzující války, … zároveň do toho neustále proudí nové, evoluci podporující energie a je tu tendence k přijetí galaktické reality a k rozvinutí myšlení a prohloubení spirituality, ze strany menšiny sice, ale je to tady.

Tak všechny tyto procesy rozdělí obyvatelstvo na ty, co budou žít a na ty, co zemřou.
Já jsem přesvědčená, že to, co se stalo, se všemi těmi mimozemšťany, celé to haló kolem nich, skutečně nejvíce odpovídá vizi toho, že depopulace skutečně přijde. Protože nic skutečně nenapovídá tomu, že se jakkoliv chystá kontakt s Galaktickou federací, reálný a skutečný, myslím si, že se v minulých letech jasně ukázal stav populace, její inteligence, její hodnoty a já tomu jejich tvrzení, že tato rasa bude zredukována, prostě věřím a nedivím se tomu.

Popravdě, klidně si nechám ujít efekt „já to říkala“, až to bude probíhat a je dost dobře možné, že příští rok se začne doslova lámat starý věk, že přijdou větší změny, svět se začne víc přetáčet na východ, západ začne padat, možná se rozjedou války a choroby a právě to vymírání, má vrcholit solární aktivita, je toho více a je možné, že pokojné doby jsou pryč a následky a další roky budou nepokojné, protože budou vyvrcholením série deviantních a debilních rozhodnutí, ke kterým dovedla tuto společnost banda satanistických úchylů, co dělali pro Drakoniány.

Rozhodně platí realita, že se svými tvrzeními jsem sama a proto je tu stále otevřená možnost, že jsem blázen a šílená, což je verze, která je platná pro drtivou většinu této populace a dokonce se rozcházím i se sférou ezotericko – ufologickou, kde se v mnoha ohledech vyjímám a nezapadám a moje teze jdou dokonale mimo to, co říkají všichni ostatní a to si vysvětluju právě tím, že se nechystá kontakt, ale depopulace, což tito šiřiči informací nemůžou vědět, protože nemají žádné napojení a s GF se nevykecávají.

Pokud je to pravda, tak bude tato společnost zredukovaná a klidně si nechám ujít efekt „já to říkala“ a jsem si velice dobře vědomá, že s tím nic nenadělám, že jestli GF zezhora vidí, jak je toto neřešitelné, jak jsou lidi zoufale blbí a zkažení, že je prostě sejmou a já se snažím se tím nijak nevzrušovat. Což asi může působit jako bezcit a cynismus a osobní pomsta, že o tom chladnokrevně informuju a zvěstuju tu zprávu, ale popravdě, já skutečně vůči lidu poněkud ochladla a jsem toho názoru, že bytost, kterou nevyděsilo, že na rameni drží magnet, by měla zemřít, protože já to považuju za absolutní zradu veškerého rozumu, etiky a spirituálního vývoje, zkrátka, že takovou debilitu si může dovolit jedině dobytek a ne člověk.

A člověk se má přestat hrbit, setřást satanistické vedení společnosti a začít plnohodnotně řešit veškeré problémy, které má.
Ten první problém je ten, že jsme moc blbí, je nás moc a máme nebezpečné technologie a uvadá základní etika a drolí se vnitřní integrita společnosti a vůbec význam „člověka“ jako bytosti.
Kde vše vede k depopulaci.
Víš co, proč se s tím prát?
Ono to nějak dopadne a nějaký chazarský satanistický idiot, co tu vybleje poznámku, ze které vyplývá, že já jsem zlá krvelačná bestie, co chce vyvraždit lidstvo, je prostě jen chazarský satanistický idiot.

Pro drtivou většinu obyvatelstva, které bude následně dost pravděpodobně zničeno, jsem blázen a zlá nebezpečná krvelačná schizofrenička a nějaké jemné rozdíly v té výpovědi dokáže rozlišovat jenom vyšší duše, která to vůbec čte.

Já jsem právě přesvědčená, že vyšší duše už mají svoje zkušenosti a že se během minulých let hodně odstředily od většiny, co má zaniknout, takže stejně tahle výpověď už není podstatná, že celá společnost se zachraňovat nebude, prostě to není v plánu.
Většinovou společnost schramstlo NWO a pevně je drží v ohrádkách. Jako kusy určené k depopulaci, oni s tím počítají taky, samozřejmě.
Říkám, jediný rozdíl je v tom, kdo má přežít a proč. Já věřím v to, že přežijí lidi spojení s GF a budoucnost bude dobrá, že půjdeme do galaktické éry.


U příspěvku:Depopulace, detechnizace a přírodní právo veta
Tommo (Pravidelný) - 4.12. > čtenář> 

Čtenář
Krásný dialog.
Si to vychytal/a/o na 1* vskutku.

Výborně a znamenitě - vynechal/a/o si ten nepodstatný obsah mezi těmi přáníčkami.
To samozřejmě tvoje hodnocení, tvůj jednoduchý úsudek nějak neshazuje, protože přesně takhle se toxicita, nemoci a viry jednoduše manifestují.

Vraždění bez mého přání - jakéhokoliv aktivního přičinění normálka běží, odlož VR a mrkni.

Není potřeba se jakýmkoliv způsobem rozrušovat, vůbec pokoušet o pochopení , vysilovat vlastním přemýšlením, když to nepříjemně bolí.
Na to máš přece korporátní vládu, chytrý telefén, umělou inteligenci. Klece a ohrady.
Ty rozhodně nezklamou. Vlastní myšlení, potence však ano.

Je to i zábavné jak se sami skládáte na pomyslný oheň.
Důležité si pochopil/a/o velice obezřetně. Kognitivní funkce roztancoval/a/o skoro na 1%. Neboj, půjde to níž. Tik-tak, tik-tak. Dej tomu čas. Děláš to správně.

Přeji si moc hezky, upřímně smrt tvého nízkého a velice křehkého ega.
Jiní však usoudily, že je to málo a dostat se přes nezlomné, zakořeněné a osvojené vzorce destrukce v chování, šokující ignoraci, bude chtít i smrt fyzickou.
No, budiž tedy, bránit ti nikdo nebude, ba naopak a tak ti zároveň přeji i hezký den. Což je super.

Bud otevřený/á/o, třeba si ho užiješ jako žádný jiný doposud zažitý, oplzle šedivý, smutný a tesklivý.
Víc ze mě už nikdy nedostaneš. Ne, že by to nešlo, ale prostě nechci já :)
Omlouvám se PM, už to neudělám. Dnes jsem sem kliknul a zbytečně odpověděl na zbytečný komentář marné entitě. Je to ta příjemně lazená.
Vím, že kdybych měl nějaký reálný postřeh či regulérní otázku k tématům, tak by jsi mi pravděpodobně odpověděla. Bohužel nic s toho nemám a co jsem si přišel ověřit, tak nikdo nic nemá.U příspěvku:Depopulace, detechnizace a přírodní právo veta
Čtenář - 2.12. > Přeji si vyvraždění lidstva a přeji ti pěkný den.
U příspěvku:DĚTSTVÍ + Monolog o výsměchu...
j.f.julian (Stálý) - 30.11. > Mister NS.> jo, díky, tuhle pasáž si vybere každý😺
U příspěvku:S N Í H
j.f.julian (Stálý) - 29.11. > ach jo, Malost zdejších srabíků už mi nestojí ani za mávnutí rukou👎
U příspěvku:Depopulace, detechnizace a přírodní právo veta
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 29.11. > Tommo> 

Jo, ta depopulace není zrovna nic emočně snadného, z pozice člověka se to přijímá nesnadno. Myslím si ale, že vše přesně k tomu směřuje, že je tu zkrátka rozhodnutí z výšky a to včetně Galaktické federace, že v takovém počtu, při takovém stupni demence s tak nebezpečnými technologiemi, je tato populace neudržitelná.
Fakt nevím, jak k tomu dojde, jestli nějakou válkou, nemocí, vynuceným píchnutím si jedu do žíly, zábleskem, či nějak jinak, až časem, neschopností se reprodukovat, nebo pojdou malé děti na dětské choroby z laborky – fakt nevím, ale zřejmě k tomu dojde.
Je to informace, kterou jsem opakovaně dostávala od planety i Galaktické federace a v kosmickém rámci to vnímám jako tlak a jasnou vůli zezhora, ve smyslu, že je to kosmický zákon.

Jinak pro člověka je to rozhodnutí veliké a je normální, že se s tím člověk emočně pere, já se s tím taky emočně peru a jsem z tohoto ve stresu, ale rozumově, skrze svůj zážitek dimenzionální války, i emočně, skrze enormní vztek na tuto hloupou rasu, která odignorovala GF a začala nacisticky a všeobecně satanisticky degenerovat, to chápu, takové vyšší nařízení.

Já jsem dříve taky neplánovala depopulaci, dimenzionální válku, která sestávala z ovládání složitých technologií propojených s vědomím, skrze planetární jádro, při kosmologickém toku vesmírných a kosmických sil jednat v náš prospěch a v neprospěch Drakoniánů, jsem prožila tak, že jsem naplánovala vše tak, že přežije 90% lidstva, když se pozabíjí 10% infiltrace a dojde ke kontaktu s GF. Ovšem v závorce, ač jsem to nepsala, byl stejně předpoklad, že se potom lidstvo dobrovolně rozhodně pro snížení počtu populace, což by se muselo složitě eticky řešit, pokud by to mělo naplňovat ideu nějaké „demokracie“.

Jo, jenže potom přišly roky 2021, 2022 a tam mi spadly iluze o lidech kompletně a svoji vizi jsem musela změnit po podzimu 2021, kdy se podle mě tzv. alternativní ezotericko – ufologická societka projevila na internetu totálně debilně a vyloženě proti Galaktické federaci, kdy zhamtala jejich projekt a vrhla se k nohám baby Křešové.
Tehdy jsem si musela přiznat, že to nikdo nechápe a že takovou totální neschopnost předvádí lidi, kteří mají tuto věc bezpečně nést. Tedy ezoterici, mystici, znalci skrytých realit a jemnohmotných světů a jevů v nich.
Když takovou náboženskou tupou debilitu předvádí tato societa, co potom chtít od standardního člověka – tupého materialistického bezvěrce, který věří v jeden svůj ubohý život?

Obecně, drtivá většina alternativy se ke Galaktické federaci chová absolutně odmítavě, všelijak kolem toho hloupě panáčkuje a tu věc sundává, neexistuje v tom dostatečně silný a smysluplný proud, celé to lítá od Aštara s růžovým práškem přes sladké Plejáďany, co sem pořád letí, po hnusné šedivácké nestvůry, propagované ezo-komunitou a nikde neexistuje realistické uchopení věci.

Všichni plácají nějaké hloupoučké vize, co nabrali někde ve studentských letech a blouzní nesmysly. Nejrealističtější vizi, co se děje a co s tím dělat, jsem slyšela asi tak od Rudolfa Vávry – ten spravuje stránky stop5G.cz a ten dokáže popsat všelijaké ty rizikové věci, propojení sítí s mozkem atd a zároveň říká jedinou skutečnou pravdivou vizi, jak z toho ven – ovládnout tu síť svým vědomím a začít rozhodovat z pozici aktivního čaroděje, nebo minimálně z pozice člověka, který ovládá svoje pole vědomí a aktivně se drží jiné informačně-energetické struktury, spirituálního pole a kvality, než co mu sune NWO do hlavy a těla technicky.

No a toto je úroveň myšlení, to je ten level, co se po nás chce.
Abychom dokázali myslet takto realisticky, tak jak to vyžaduje doba.
Ale lidi na toto nemají, takto odmítají myslet, chtějí ty svoje pánbíčky a bohy konzumu a když mimozemšťany, tak růžový prášek od Aštara a ne nějakou Galaktickou federaci, která dělá i zlá rozhodnutí.

Nevím, obávám se, že to, co vnímám, je realita a že skutečně depopulace je vedená z vyššího principu a tudíž proběhne a je velice bláhové si myslet, že tato společnost se může spasit nějakou technikou.
Jde to jedině těmi těžkými kroky, přechodem ke složitému galaktickému chápání, na levelu, co předvádí R. Vávra.
Jinak politicky to bude útěšné pro východ, kupř. Putin nyní prohlásil, že Rusko je opět spasitelem, které vede národy k osvobození. Jo, většina světa to tak chápe a bere, protože všichni se chtějí zbavit západu. Pro ně se ta zázračná revoluce a změna světa začíná dít. Pro nás ne, protože spadáme pod západ a lidi jsou u nás debilní a nikdy to nebude jiné, protože vždy, když si něco vytvoříme pro sebe, tak přijde zlá zrůda ze západu a vezme nám to – viz. teď ulozto a jeho konec a tak je to s námi pořád dokola.

Myslím si, že díky kultickým silám a vlivům nakonec připadneme k euro-asii, ale věřím v depopulaci i v našich končinách.
Když se „cyklon B“ strčí do stříkaček, nemusí se dělat ani transporty a čecháčci si to píchnou, vždyť se to už prokázalo.
Těm nevadila experimentální nefunkční sračka, po které držel magnet na rameni.U příspěvku:Depopulace, detechnizace a přírodní právo veta
Tommo (Pravidelný) - 29.11. > Ahoj Přilítli.
Děkuji ti za odpověd, informace v tvé interpretaci - objasnění.
Jakékoliv hlubší vysvětlení mi v tomto chybělo a na základě osobních subjektivních pocitů jsem se při čtení VK u těchto pojmů typu syndikát nachytal jak nejistě zamyšleně zadrhávám.

"Hrůzič" - to je dobré :)

Duchovně - spirituálně jsme zmrzačení, bídně zaostalí a technicky tíhneme ke kyborgizaci sami sebe. Proklamováno vizemi jako řešení na všechny nemoci s neviditelným, přesto evidentním podtextem ovládat.
Majorita a podrobená masa lidí je pod temnou kletbou sebedestruktivní indoktrinací schovanou za všelijakými zrádnými green dealy, pseudo izmy. Intelektuální nepoctivostí.

Přesně jak popisuješ.

Dlouho mi nešla depopulace doslova přes srdce. Vedu si spoustu vnitřních monologů, kde si snažím vysvětlit i tak trochu ospravedlnit opozit.
Jakkoliv bych si lidsky moc přál, aby došlo k nějakému většímu prozření a záchraně, bohužel k tomu nedojde. Přes zatvrzelé uchylátsví a sebestřednost se nelze dostat.

Také jsem si nebyl úplně jistý a stále občas pochybuji, že přemnožení lidí je ta kořenová příčina a kořen stále spíše přisuzuji v přemnožení rakovinotvorného myšlení.
Abych se neopakoval. Stručně formát : Po nás potopa.

V minulosti jsem si říkal, že kdybychom byli jen trochu více otevření, spirituálně víš, nebyli okupováni, degenerováni, vykořisťováni, sami proti sobě bychom se tak morbidně nechovali - nebyli jednoduše tak krátkozrace debilní.
Neupírali se např. k víře, která svá kázaní a přepisovaní své verze knižního vydání staví na tom jak silný a odkud vítr zrovna fouká. Přestali přehlížet cizí i svojí lhostejnost.
Vyspělé technické řešení by se pro nás myslím nabídlo samo.

Vytáhlo by se něco z korpo-šuplíků, který je dle mého plný. Nebo by pomohla GF. Třeba osvícením jedinců.
Ale hamižnost a touha po moci - ovládat, by tuto novou, kýženou linii opět stočila do depopulace, protože geniové víše zmíněného - osvíceného typu již zde hojně byli a to poměrně nedávno.
Tady se raději upírají síly na přenesení vědomí do PC. To mi hlava nebere...

A tak jsem s tím přestal bojovat, zbytečně se vysilovat a nechávám tomu volný průběh. Ano.

Nabízí se ještě otázka jestli tyto destruktivní lidské vlastnosti jsou skutečně lidské, nebo jsou jen dodané vesmírným virem, implantované Draco imperiem třeba v podobě rosolovité kapky v hlavě jako jejich ovládacím centrem, nebo jsme skutečně jen uměle vytvořená genetická slátanina primárně určená pro důlní práce, kde je toto nízké plazo hmyzí, parazitické centrum nedílnou součástí každého.

Celé to bude jako vždy trochu složitější :)


Měj se hezky a ještě jednou děkuji.
U příspěvku: 1. díl románu - pokr.
František Vyrut (Stálý) - 29.11. > Děkuji za první reakce, zdravím. Franta.
U příspěvku:S N Í H
Čtenář - 29.11. > čtenář> Rok si potřeboval abys pochopil?
U příspěvku:S N Í H
Čtenář - 28.11. > Mister je taky Julián?
U příspěvku: 1. díl románu - pokr.
Mister NS. (Stálý) - 28.11. > (tiež Jednou prozradila, že občas s chutí přečte denní tisk, konkrétně články z politiky. Nerada to říká, protože ji kvůli tomu někteří pokládají za divnou... :):))
U příspěvku: 1. díl románu - pokr.
Mister NS. (Stálý) - 28.11. > Celkovo zaujímavé - a tiež humorné momenty pre mňa - napriklad: Stal ses spoluvlastníkem Alenina směru, gratuloval jsem si... :):)
U příspěvku:Mírný pan Měsíc
Mister NS. (Stálý) - 28.11. >
U příspěvku:Oko a duše
Mister NS. (Stálý) - 28.11. >
U příspěvku:ELIŠCE + RYCHLOKVAŠKY
Mister NS. (Stálý) - 28.11. > ~ ELIŠCE ~ je je pekná...
U příspěvku:DEN PŘED SMRTÍ (v NDR)
Mister NS. (Stálý) - 28.11. > Jedna měla asi 5tky, hrozně se přemalovávala a mimo jiné měla poměr se Štajdlem a s Mistrem...

Poznámka pre čitateľov - tento Mister som nebol ja!
U příspěvku:DEN PŘED SMRTÍ (v NDR)
Mister NS. (Stálý) - 28.11. > Toto by zaujímalo asi veľa ľudí, čo si pamätajú socializmus - keby si to vydal
U příspěvku:Olovrant 38.
Mister NS. (Stálý) - 28.11. > čtenář> POBAVIL Si MNE, môj čitateľ :):)
U příspěvku:Olovrant 46.
Mister NS. (Stálý) - 28.11. > čtenář> Ja som tiež vajíčkový muž - teraz práve varím sedem vajec, a večer dám asi ešte päť na cibulke...
U příspěvku:DĚTSTVÍ + Monolog o výsměchu...
Mister NS. (Stálý) - 28.11. > Toto: Věci se ztrácejí, lidé se ztrácejí,
vzpomínky zůstaly zlatavou alejí;
po ní se vydávám čím dál tím častěji...
Hledám v ní ztracenou života naději.
U příspěvku:Prísaha v interiéri domu...
Mister NS. (Stálý) - 28.11. > čtenář> Máš dobré dedukcie...
U příspěvku:Prísaha v interiéri domu...
Čtenář - 28.11. > čtenář> Tři muži ve člunu
U příspěvku:Prísaha v interiéri domu...
Čtenář - 28.11. > Jerome Clapka Jerome - humorné
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter