Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pondělí 18.2.
Gizela
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Něco o ženách z Totemu
j.f.julian (Stálý) - 17.2. > Přítelkyně! Mé drahé literární kamarádky i z jiných litwebů, vidím, že můj poutavý článeček se šíří a násobí mou slávu. Vy mi píšete jak divoké husičky, jste na mě zlé, používáte sprostá slova, zřejmě z feministického slovníčku, protože je neznám ani já, avšak, já vám připomenu začátek... TY CHYTRÉ POCHOPÍ, ŽE NEMLUVÍM O NICH! Přemýšlejte kachničky mé, tolik předražené, o této holé větičce! Copak vám tím chtěl ten Veliký básník asi říci... p.s. když mě chce urazit nějaká old potemnělá unavená nymfomanka, prosím o zapojení mozku a fantazie
U příspěvku:PANÍ MÁ!
analfagot (Pravidelný) - 17.2. >
U příspěvku:PANÍ MÁ!
analfagot (Pravidelný) - 17.2. > Ty víš, že tě žeru, že bych dal 500 bodů, ale vždy čekám, jestli se najde nějaký odvážlivec, který se nebojí Pirátských plků pod básněmi, ale už jsme tu odvážní zůstali sami... Asi zachlasčeme... Takže, protože umím tvé básně číst, tak body i D je jisté. Mně preference rostou, ale tobě, old chlapče, letí!!!
U příspěvku:Tři borovice
boval (Stálý) - 17.2. >
U příspěvku:Flamenderos de Korsika
toono (Stálý) - 17.2. > čtenář> jesteze mne to nezajima..
U příspěvku:Flamenderos de Korsika
Čtenář - 17.2. > Tak už to dneska chodí. Foták stačí zmáčknout a čekat, naseká spoustu snímků za sekundu. A pak tydýt ze stovky vybere deset... No, to by bylo, kdyby z nich pak jedna nebyla náhodou dobrá. I tady jedna taková je, ale neřeknu ti která, k ničemu by to nebylo.
U příspěvku:Jinovatkou
Zeanddrich E. (Stálý) - 16.2. >.. .
U příspěvku:Odpolední vzkaz fatálním básníkům
Zeanddrich E. (Stálý) - 16.2. >

..; .. :).
U příspěvku:Džínová
Zeanddrich E. (Stálý) - 16.2. >


.. .
U příspěvku:Cestou do nebe
Zeanddrich E. (Stálý) - 16.2. >


.. .
U příspěvku:BLÁZNOVY VERŠE
j.f.julian (Stálý) - 16.2. > Antony Dex> Dîky,j.
U příspěvku:příhoda z večeře
Zeanddrich E. (Stálý) - 16.2. >

.. :).
U příspěvku:Tři borovice
Zeanddrich E. (Stálý) - 16.2. >


hezké :)
U příspěvku:krajina 52
neandrtalec (Stálý) - 16.2. > krása nebeská
U příspěvku:Tři borovice
neandrtalec (Stálý) - 16.2. > Alice, to se ti povedlo.
U příspěvku:POSLEDNÍ INCE-POSLEDNÍ? VZKAZ
Čtenář - 15.2. > vtipnej striptér a pornoherec, tak to tu ještě nebylo!
U příspěvku:POSLEDNÍ INCE-POSLEDNÍ? VZKAZ
j.f.julian (Stálý) - 15.2. > no a aby tvůj vzkaz nezapadl... to je jak, kdyby sis tu Inku objednal u Soukupa, čoveče, přišla v pravý čas, mně teda nedala za uši, ale taky jsem si štrejchnul na vlně její-vaší popularity! Smočil jsem, jestli mi teda rozumíš... A neboj, je to tvoje holka, viděls ji první! LÍŽEŠ, CO? TEĎ SI LÍŽEŠ ZASLOUŽENOU SMETANU USPĚCHU...
U příspěvku:POSLEDNÍ INCE-POSLEDNÍ? VZKAZ
j.f.julian (Stálý) - 15.2. > Už to zas začíná!!! Já jim říkal, když jsem tě sem přived, že bude prča! Tys Jardu Štercla nezažil, ale s ním byl Silvestr zábavný, ne, jako dnes, navíc, nikdo se neuměl smát sám svým fórům jako on. Ještě Menšík... Tys zapomněl ale na jednu maličkost. Inka uvedla tebe, ale ty Inku. Je hloupá, že svoji náhlou popularitu neuměla dovedně využít, já bych z toho vytřískal aspoň Literu.
U příspěvku:rozsypaný rozinky
analfagot (Pravidelný) - 15.2. > Po delší době zjišťuji, že tvá kariéra BÁSNÍŘKY je u konce??!! Mohl bych ti umýt záda!! Nejsem jako ty, nebudu tu pitvat proč PÝCHA PŘEDCHÁZELA PÁD, snad jen, že ses měla spíš učit, než začít nejapnou kritikou, kde jsi odhalila spíš svou neznalost a básnickou nevyzrálost. Myslím, že jsi udělala dobře, že iž nepíšeš, i na nádraží potřebují např. skvělou pokladní a půjde-li ti to lépe, tak je to ažurné! Ještě když přestaneš s tím trapným anonymním napadáním, kteté je nedůstojné i vožralé hajzlbáby, můžeme se chytit za ruce a v nadšeném výskání v drogovém Pirátském oparu vyjdem vstříc světlým zítřkům PRAŽSKÉ KAVÁRNY A KLINIKY... Pa, puso, děkuji, žes mě uvedla do Totemu a z 5ti násobila pozornost mým básním! Reklama nikdy není lepší než hanlivá, stojí-li ovšem dílo za to, je-li v naprostém kontrastu s neduživou kritikou. Za to tě miluji. Jedině a navždy Tvůj ANÁL, ANÁLKA, ANALFAGOT, ale i, jak mě hezky v anonymech nazýváš, PRDELFAGOT a tomu tak podobně... p.s. a na Jardu Štercla už nemysli, máš mě, pošlu ti fotku, když mi napíšeš mail. Mé video už jsi viděla, můžem spolu také něco natočit...?
U příspěvku:Protože jsem sám
analfagot (Pravidelný) - 14.2. > čtenář> anonyme! ty zakomplexovanej kreténe! Když nepoznáš dekadenci, tak proč veřejně ukazuješ, že jsi DEBIL? Proč se vůbec veřejně odhaluješ a proč si myslíš, že nás autory, kteří něco tvoříme, tvá díra ve vzdělání a nedostatek inteligence zajímá??!! NEZAJÍMÁ, TY HOVĚZÍ HLAVO. A proč tedy stále dokola Juliána čteš a bliješ pod jeho krásné verše??? Jsi asi nemocnej blb, jiné vysvětlení není, ty sis Totem, kterej sdružuje umělce, či lidi s uměleckou duší, spletl s nějakým chatem Pirátský feto-udavačský strany?! Tak táhni zpátky, Vopruzo!
U příspěvku:DVACETILETÝ
analfagot (Pravidelný) - 14.2. > čtenář> aničko, ty VOLE, PROČ SEM LEZEŠ, KDYŽ TI POEZIE NIC NEŘÍKÁ, proč se nejdeš léčit?
U příspěvku:Hlas srdce
analfagot (Pravidelný) - 13.2. > tak ještě jednou!!
Do anotace co chceš, pod tím vlož báseň, nejlépe ve strofách, ať to i méně chápající pochopí...
U příspěvku:Čežnja
Sophia (Pravidelný) - 13.2. > no vida, sem tam se tu ještě ukáže i něco, na co se dá jen tak dívat .... a dlouho.
U příspěvku:Postrafaelité
toono (Stálý) - 13.2. > čtenář> ;D ted uz jen spocitat kolik se nas takhle podepisuje.. nicmene my jsme to vcera, myslim, nazvali se spolubydlou v aute zarlivosti..
U příspěvku:Postrafaelité
Čtenář - 13.2. > toono> Závist je forma chvály!
U příspěvku:Cesta vlakem
František Vyrut (Stálý) - 13.2. > j.f.julian> Děkuji ti a vážím si! Zdraví Franta.
U příspěvku:Cesta vlakem
j.f.julian (Stálý) - 13.2. >
U příspěvku:Cesta vlakem
j.f.julian (Stálý) - 13.2. > přesedá-usedá
pozdržel-nezdržel
tak toto je gramatický rým-info pro neznalé. Já to nepíšu jako výtku, chci spíš upozornit na to, že básník by se měl snažit tomuto rýmu vyhnout. Abys mě chápal, někdy to moc nejde, někdy si autor trvá na slovech, jsou pro něj důležitá, ale tady to jde lehce změnit. Dovolím si jednoduchou radu-sloveso a podstatné jméno, či přídavné jméno, a jsi z toho venku. Může být že i 2 slovesa, či příd. jm. atd, ale pak odlišná... viz gr.rým... Já kůli tomu opravuji 400 básní, abych se též přiznal, nenašel se totiž odvážlivec, který by mi to pomohl odhalit...tady na Totemu ne... A protože báseň se mi líbí a toto jistě změníš, tak já jsem spokojen. Když jsem své výtvory přepsal, byly o hodně lepší, víc básnické, někdy jsem kůli tomu musel přepsat celé básně a změnila se i pointa... dnes jsem tomu rád, že jsem nebyl líný. Gr. rým není žádné zaříkadlo, on člověk nepoučený v tom necítí nic špatného, kolikrát jde dokonce s rytmem básně lépe, ale... promiň, jestli jsem tě nepotěšil, soudím dle sebe. Já bych děkoval Bohu za takovou radu, místo nadávek, které mi tam píšou, ahoj jfj
U příspěvku:Postrafaelité
toono (Stálý) - 12.2. > čtenář> to je moc hezky, ze se snazis pouzit mych prispevku k propagaci svych prislovi, ale co si takhle zalozit nakou normalni identitu a psat to do rubriky literatura??
U příspěvku:RYCHLOKVAŠKY
j.f.julian (Stálý) - 12.2. > tys jim vzal gustíčko...
U příspěvku:Postrafaelité
Čtenář - 12.2. > toono> Tvrzení,že všechny baby jsou na prachy,většinou rozšiřují chlapi,kteří nemají babu , ani prachy.
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter