Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Pátek 20.5.
Zbyšek
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
     Profily
     Recenze
     Zajímavosti
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Astearra (Nový) - 19.5. > čtenář> On je reptilián jak vyšitý, stačilo by ho dát do terárka ještě s Bartošem, bratříčci. :D :D :D

Kdysi dávno jsem chodila s reptiliánem a vydrželo to rok. V té době mi bylo 17 a o vesmírných rasách jsem neměla páru, neuměla jsem je poznat, řešila jsem jiné věci.

Oni umí být opravdu velmi ale velmi charizmatičtí, přitahují materiální blahobyt a většina lidí jim to sežere, protože se umí dokonale přetvařovat. Falešná empatie, zájem apod. Sledují pouze svoje vlastní zájmy. Milují být středem pozornosti, je pro ně důležitá určitá pozice ve společnosti, hlavně aby oni vypadali co nejlépe v očích ostatních. Když jim v něčem oponujete a máte pádné argumenty, tak to proti vám obrátí, pokusí se obrátit i okolí a nemají záklopku, jsou vyloženě zlí. Mají v sobě silný pocit nadřazenosti.

Mají potěšení, když si najdou bytost, kterou můžou psychicky deptat a umí vycítit, když jdete vibračně vzhůru a začnou vás shazovat. Nemají absolutní soucit, chyby nedělají, jsou hodně animální a pudoví. Kolikrát se jich ani karma netýká. Ten se kterým jsem byla já neměl ani srdeční čakru.

Je ale velmi důležité si uvědomit, že ne všichni reptiliáni jsou zlí. Jsou mezi nimi i hodní s čistým úmyslem, nejspíš jich není moc, ale jsou tam. Proto já osobně apeluji na to, že temnota se ne vždy rovná reptiliánovi, nebo šedivákovi či annunakovi. Existuje tolik ras a reptiliáni s annunaki a šediváky se stali oblíbeným terčem. Hlavně neukazujme na sebe ale na ostatní.

Beztak náš světelný osvícený a všemocný Aurí dostal od Anubise na prdel za ty bludy a co tam vymýšlel. Takže já říkám...Team Anubis :D :D :D
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Kikimora (Nový) - 19.5. > DELTA 2> jak jinak :)
U příspěvku:Pigi čaj
F.N. (Stálý) - 19.5. >
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Kikimora (Nový) - 19.5. > PřilítliMimozemšťani> Ale když si dam filtr, vas prostor/poznámky...tak tam v tom reagovat nejde asi, co? Kliknu na "nové" a šup jsem u celého článku a stejně to musím dohledat, abych dala "reagovat"
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
DELTA 2 (Občasný) - 19.5. >

(Samozřejmě ne ty trapky z U.S. Army)
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
DELTA 2 (Občasný) - 19.5. > Kikimora> 

Mno jo ... DELTA FORCE je vesmírná policie 😇😉
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
DELTA 2 (Občasný) - 19.5. >

To sem si myslel taky :)

PM mi to vysvětlila
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Kikimora (Nový) - 19.5. > DELTA 2> hotovej agent, díky :D
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Kikimora (Nový) - 19.5. > DELTA 2> Díky za typ, já to tak složitě dohledávala :-) Myslela jsem si,že když pod svym profilem, kde se zobrazují oznámení o nové zprávě, dám označit a přečíst, že mě to hodí na ten konkrétní nový přispěvek. Ale to jsem se šeredně pletla. :D
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
DELTA 2 (Občasný) - 19.5. > Taky pomáhá to vypnutí větvení
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 19.5. > Kikimora> 

Abych nakonec neskončila jako veřejně známá největší fanynka Aurího co?
No nazdar :-)
Takovou dezinformaci by se mi asi nepodařilo vysvětlit :-D
Třeba by si mě nakonec oblíbila i Křešovka.

K těm poznámkám - jak je nahoře možnost "Váš prostor", tak pod tím je možné nechat zobrazit nové poznámky, tam člověk i vidí, co přesně přibylo.
Kdysi tu byla veřejná diskuze, ta fungovala přehledněji, ale to už je zamčené jen pro uživatele, což mě nebaví.U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Kikimora (Nový) - 19.5. > PřilítliMimozemšťani> Já jsem trop na nervy, jak ty příspěvky si skáčou kam chtějí. Mam pak problém dohledat reakce:D No v té skupině co jsem, tak tam je pár lidí, které vyjádřili své pochybnosti o Eleně aniž by četli tvoje články. Bože to je guláš totální. Ale když budou pečlivý a půjdou se sem podívat a prohlédnou si i straší příspěvky, tak pochopí že nejsi fanda Aurího. Ale teď je otázka, jestli se budou pídit anebo jim bude stačit si od někoho přečíst vytrženou část z kontextu.
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
DELTA 2 (Občasný) - 19.5. >

Najednou sou všechny chytrý jak prdel. Ještě před tejdnem si z Eleny srali do bot 🤣🤣🤣

https://ctrlv.cz/DEkY

https://ctrlv.cz/nHIo

https://ctrlv.cz/tDtk
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 19.5. > DELTA 2> 

:-D Tak to je sranda, s tím ale nic nenadělám. Mohou si přečíst nejnovější články a diskuze, že ani Auríka nemusím. To bych se tam musela hádat osobně a to nemá smysl.
Většina těch lidí nemá ponětí, o čem vlastně žvaní a nebo z toho mají jen dobrou srandu.
Největší oběť toho je Křešovka a pár nevinných duší, které to může poškozovat, že se melou mezi čarodějnicí a flekatou potvorou.

U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
DELTA 2 (Občasný) - 19.5. > Kikimora> 

V tý veřejný Zprávy z galaxie.
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Kikimora (Nový) - 19.5. > No to kecáš?! V jaké skupině? V té jedné se našel jeden týpek co dal kotel Eleně i Aurímu. Ale žádný odkaz na totem jsem nenašla.
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 19.5. > čtenář> 

Všechno zlé je pro něco dobré :-) Je fakt, že je s podivem, kolik ženských mu věří, ale je otázka, jak moc mu doopravdy věří. Mám pocit, že hodně lidí se tím jenom dobře baví. Na žádné mimozemšťany nevěří, duchovnost je jim u zadku, chtějí se bavit, trochu jiným stylem, tak si pustí Křešovku a Aurorana.
Intuici mají vadnou, povahy mizerné.

Aspoň lidi uvidí, jak se projevuje takový podvodník, co říká, jak působí. Pořád lepší, než chodit k podobným, dát jim tisíce a odejít s poškozením.


U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
DELTA 2 (Občasný) - 19.5. > čtenář> "Jo a o tom proč je vypekl ten jejich "slavný instinkt" mám takovou teorii - u lidí kteří se možná probudili relativně nedávno a neměli šanci ještě si vygumovat nějaké programy a posunout se vibračně výše, sice věří v novou věc, ale frekvenčně jsou stále na stejné vlně jako byli předtím - nízké vibrace, strachy atd. Není pak divu že je pan roura přitahuje když je sladkej jak cumel a krmí jejich ego. Mylně si pak tetelení v hrudi vykládají za instinkt. Pro lidi kteří už něco dělali a vibračně se dostali do jiné škály, je Rouran nepřitahoval, neobalamutil nebo ho rovnou obešli a minuli. Tam se prostě neměla jaká vibrace přitahovat protože nebyla stejná. Pokud je někdo z fanynek "protřelou" léčitelkou pracující s energiemi, tak je mi to trochu záhada, možná že tam hraje pak větší roli neuzemněnost a naivita - to jest moc otevřené horní čakry a dolní s funkčností ve stavu nouze. Zbytek už asi dokonala davová psychóza."


PŘESNĚ!!
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
DELTA 2 (Občasný) - 19.5. > PřilítliMimozemšťani> 

Tak v diskusi už figurují i Tvoje články o Eleně.

Bohužel, akorát to hodilo vodu na mlejn vzývačům Aurorana :D

To by se člověk .... 🤦‍♂️

Najednou kecy typu: "no vidíte, Elena je falešná, kecá, Aurí je skvělej 🤣🤣
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 19.5. > DELTA 2> 

Celá Elena je plánovaný podraz proti veškerým kontaktérským výsledkům, proti lidem se skutečným kontaktem.
Těch falešných hodnot a kroků, co ona dělá, je spousta.
Tento krok, jak všechny s kontakty očernila jako oběti "Nebu", to byla obrovská derda. Kohokoliv v nejistotě a bez dostatečných zkušeností s vyjebávkami NWO to mohlo snadno sejmout.

Auroran je taky ze špatné strany.

Pak v okamžik, kdy to vážně bolí, hadice čarodějnice zasyčí a tisícovky lidí navázaných na Křešovku jdou duševně ke dnu.
A všechno s mimozemšťany vypadá jako totální kravina.

Největší potenciál, jak se z toho dostat, jsou diskuze lidí, co jsou nějak napojení. Ovšem těch dezinformačních vlivů v tom je fůry, protože to byla válka a kdekdo mohl zůstat ve spojení s těmi, co škodí.

V diskuzi na tom FB Zprávy z Galaxie jsem zahlédla, že ing. Tichý chystá petici, aby lidi vyzvali armádu, ať zastaví tuto věc. To je další blbost a past, mi přijde. Udělá se z toho rarita, bude to zesměšněno a ještě se začne společensky řešit "co s těmi cvoky, začínají být nebezpeční".

Tuto událost, kdy se armáda, odborná veřejnost pohne, může podle mě nastartovat jen GF, až bude doopravdy vyřešeno.
Nevím, třeba se pletu a bude to dobrá inciativa, ale myslím, že to mají nedomyšlené.
Oni to třeba vědí - od určitých úrovní té armády, ale pokud nedostanou příkaz, zevnitř systému, který musí být nejdřív bezpečně ovládnutý Galaktickou federací, tak se nehnou a radši vyvolají celospolečenskou diskuzi, co s těmi blázny, co na ně takto naléhají.U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Kikimora (Nový) - 19.5. > čtenář> Myslela jsem orunataráky :-) Kryštofa nesleduju od doby co vzhlíží k Chobotovi, u něj mám stopku s vykřičníkem. To je pro mě znamení, že není úplně zorientovaný. Nedávno Radek Wolf natočil video s jakýmsi prohlašením o koraptlym šamanovi a mluvil o Chobotovi. Radek Wolf by měl být šaman, který spolupracuje se Sibiřskými šamany. Bylo to hodně zajímavý. Určitě se na to podívejte, padla tam vážná obvinění docela. Grunwald je v pohodě, ten mluví hlavně ze svých zkušeností (drogy atd.)Zelenku nevydržim poslouchat, nevim proč. Na SVCS ještě hrajou v pauze ty jeho písničky. Na mě jeho mluva působí jako uspavač hadů. Docela ráda jsem poslouchala Helenu Heclovou. Ondra je docela v poho, ale skoro na všechno si bere kyvadlo. Na sebemenší rozhodování a to já neuznávam i když kyvadlo sama používam. Nespoléhate se potom sami na sebe a svojí intuici. Zabržďuje se tím potom váš vývoj. To samé si myslím i o kartách. Jistě to mnohé i lidem dalo, možná jejich původní plán byl odlišný od toho, co je to teď. Teď je to hlavně kalkul a peníze. Kdo je lídrem, přenáší svojí energii i do projektu, takže za mě je to vše vypovídající. Ale také sleduji co se dá. Nejen v ezo, ale i v politice. Jsem sběrač informací, chci se rozhodovat na základě co nejvíce informací a chci mít volbu výběru rozhodovat se na základě co nejvíc informací. Nechci mít jednostranný pohled. To samozřejmě neznamená, že se vždy rozhoduji dobře. No souhrnem, je toho na scéně docela dost a je někdy těžké se v tom orientovat.
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Čtenář - 19.5. > PřilítliMimozemšťani> 

hlavu vzhůru, možná že se to díky tomuhle trochu vyvrbí tím lepším směrem. A kdo je jednou probuzenej, se těžko už vrací ke spánku tam kde byl - bude hledat nový směr, možná že ne vyloženě GF a možná že na tohle téma lidi i zanevřou - ale kam je to pak nažene? Víc si řešit to svoje zdraví, vztahy, proč se jim v životě děje to či ono a začnou pracovat se svou myslí a možná že se dostanou i k vědomí. Vlastně by ironicky udělali Elen a pan Roura pro probuzení lidstva docela velkou službu.

Bohužel i po probuzení je vidno že někteří jsou jak banda hus které jdou za tou nejkvákavější. Plno jich tam vlastně chtělo po Auroranovi odpovědi na otázku kdo jsou, odkud přišly a co je jejich účelem zde na zemi - no a dozví se že jim to nepoví ani on, ani nikdo z oblohy a pak jim možná docvakne že si musej dát tu práci samy. Už žádný "aurorane, prosím nevím svůj rod, řekneš mi ho prosííím" - skoro jako kdyby už potřebovali galaktickou občanku 🤣.

Opravdu potřebujeme nejdřív kontakt aby nám jiné rasy řekly "všímejte si vlastní planety, řežete si pod sebou větev" ...? Nebo právě čekají až to uděláme sami - že si nejdříve všimneme Země, začnem komunikovat s přírodou a svým nitrem a teprve potom poznají, že jsme připraveni na kontakt? Je možné že nám tolik slibují kontakt abychom neztráceli naději a věděli, že jsou připravení, ale nesmíme se k tomu zase upínat až tolik že nám zbytek proklouzne mezi prsty. Ale NWO na tomhle staví, o to více se snaží abychom upínali svou naději někam jinam.

Zatím to stejně nevidím že je to bezpečné aby nějaký pravý kontaktér zkusil tady něco prohlašovat - když už, tak si naběhne a zacílí na něj, nebo i kdyby to ustál, musel by bandě bezhlavých kuřat vysvětlovat jak mají naslouchat svému nitru.

Jo a o tom proč je vypekl ten jejich "slavný instinkt" mám takovou teorii - u lidí kteří se možná probudili relativně nedávno a neměli šanci ještě si vygumovat nějaké programy a posunout se vibračně výše, sice věří v novou věc, ale frekvenčně jsou stále na stejné vlně jako byli předtím - nízké vibrace, strachy atd. Není pak divu že je pan roura přitahuje když je sladkej jak cumel a krmí jejich ego. Mylně si pak tetelení v hrudi vykládají za instinkt. Pro lidi kteří už něco dělali a vibračně se dostali do jiné škály, je Rouran nepřitahoval, neobalamutil nebo ho rovnou obešli a minuli. Tam se prostě neměla jaká vibrace přitahovat protože nebyla stejná. Pokud je někdo z fanynek "protřelou" léčitelkou pracující s energiemi, tak je mi to trochu záhada, možná že tam hraje pak větší roli neuzemněnost a naivita - to jest moc otevřené horní čakry a dolní s funkčností ve stavu nouze. Zbytek už asi dokonala davová psychóza.
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
DELTA 2 (Občasný) - 19.5. > PřilítliMimozemšťani> 

No právě. Brání si to jak nasraná medvědice medvíďata :-D

Jesli se snažila vypadat vklidu, tak se jí to fakt nepovedlo, což o něčem také vypovídá. A to nasraný "I love you" si měla odpustit. To její autentičnosti opravdu neprospělo.

Ale tak víme, jak už v minulosti si bránila to, že s tim svym amantem a ostatníma kontaktama může komunikovat jen ona a nikdo jinej. Tim se taky odkopala. Je to totiž blbost. Kdokoli je schopen takto komunikovat, tak se může spojit s kýmkoli.

Navíc ... kdyby byla takhle povznesená a opravdu by byla výhradním kontaktem GF, tak by se ňákýmu Auroranovi leda tak zasmála. A to je taky další kravina .... lidí co jsou v kontaktu není málo, akorát (jak si psala) málokdo se takhle veřejně projevuje a prezentuje. Když už, tak jsou to takové menší "komunity".

Čímž nechci říct, že by si ostatní "kontaktéři" na YT vymejšleli, ale oni prostě "chytají" jen něco, kolikrát je to i ne úplně dobře pochopeno a do toho sem jim ještě přivsíraj různý "dezinformační" entity a vlivy. ( To je strašný slovo ... dezinformační... ale nic lepšího mě nenapadlo :D )
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 19.5. > Kikimora> 

Tak Brožovka je určitě pragmatik na peníze, někdy je srandovní, jak sděluje svoje moudra ze své duchovní životní cesty. Je to pro střední proud, pro ezo-business a taky pro kdejakou neplechu, aneb jak zpropagovat myšlenky, které poškodí GF a nahází hvězdičkám klacky pod nohy.

U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 19.5. > DELTA 2> 

Vida jí Elenu :-) Je fakt, že jí na tom až podezřele záleží. lidi se budou zbytečně topit v depresích, zrovna u nás, zmatek a deprese. A ztráta naděje.
Opět hlavně u nás, v Čechách.
Jak je to krásně načasované, teď jste uvěřili Auríkovi, tak tady to máte. Čarodějnice a flekatá potvora.
Je lepší jít do přírody, naladit se na srdce planety a brát sílu z vesmíru.


No a Křešová, je zvláštní pozorovat takové výroky. Tím se celý Auroran asi nejvíc diskredituje, že nedosahuje moudrosti ani středně schopné vědmy, ale je prý z miliardy let staré rasy, která svou velkolepostí převyšuje vše :-) Křešová se na něj extrémně upnula, on je její zkáza. Když už ani Elenka není autorita, tak to je něco.

U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
PřilítliMimozemšťani (Stálý) - 19.5. > Kikimora> 

Lidi budou zklamaní, ono to prostě takto nefunguje, že nějaká paní bude vést davy a ty jí budou viset na rtech. Taky by mě zajímalo, kolik lidí vlastně ty kontakty s mimozemšťany má, ale nikdy se neodvážili mluvit.

Jak jsem si sama zažila, to není jenom "být za blázna", jakmile jsem začala se svou výpovědí, byl vyvinut opravdu extrémní tlak, abych s tím přestala.
Ustát to nebylo jednoduché.
I když byl někdo odvážný a začal ve veřejném prostoru diskuzi, šlo se po něm velice zostra.
Takže mnoho výpovědí zůstalo nevyřčených.

A každý, kdo to zažil, si musel přiznat, že není v situaci, kdy by mohl vystupovat jako uhlazená Elena. Když si člověk zastaví Elenu a prohlédne si její rysy, uvidí tvrdou, krutou a nesmlouvavou osobu. Laskavost je pouze póza. Takto falešná osoba by nebyla kontaktována mimozemšťany a neříkala by, že GF se o nás stará od 50. let a že Elon Musk je spása. To jsou jasně nacisti.

Holt, lidi se zklamou, já nikdy takto nevěřila žádné vědmě nijak fatálně, možná spíš lidi věří v tu "komunitu", zklamou se, budou hledat jiné zdroje. Největší nebezpečí je to pro lidi v kontaktu, nebo ty, kdo vidí mimozemšťany na nebi, že je to psychicky zničí.

Na druhou stranu, nevím, všichni melou o té intuici, ta mi u Eleny Danaan a Dr. Sally říkala jasně ne a u Aurorana byl taky odpor.
Je to i o poskládání hodnot. Kupř. pro mě není důležité mít hned mimozemské technologie a létat po galaxii. Spíš se toho děsím, myslím, že člověk ještě nepatří na volno do galaxie, že se musíme nejdřív uzdravit ve vztahu k sobě a planetě.
Kdo to vidí naopak, tak spíš uvěří Eleně.

U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Čtenář - 19.5. > DELTA 2> 

Jestli je opravdu reptík, tak jednoho jsem bohužel znala naživo, jsou to opravdu chameleóni co se týče aurického cítění kolem. Oni jsou schopní mít opravdu zvrácenou potěchu z něčího neštěstí a bolesti, ale skoro ani citlivá osoba to na nich neodhalí, pokud nemá nějakou imunitu vůči tomu. T se naštěstí dá vypěstovat pak velmi brzy s uvědoměním, že dotyčný je reptilián, ale dokud to člověk neví, a netuší co ti netvoři jsou zač, tak snadno podléhají manipulacím. Viděla jsem ženu která šla po 5 minutách reptiliánovi na ruku a to takovým způsobem, že jsem v tu chvíli měla i dojem že kdyby jí přikázal skočit z okna že by to udělala. Znala ho 5 minut. To mu stačilo, pak už si s ní i s jejími názory dělal co chtěl. I člověk který byl naprosto netknutý nějaké duchovní nauky nebo o bytostech z vesmíru si toho všiml a sám řekl, že to ještě v životě neviděl.
Popravdě díky této situaci se mi také hůře věří nějakým prohlášením o tom jak jsou tady reptiliáni na lopatkách, inu, možná že jejich organizace má nyní trochu horší financování, ale když ty šmejdy potkáte osobně, tak fakt nemám ten dojem, stále jim tohle jde - je to jejich přirozenost si hrát s myslí lidiček.
U příspěvku:Válka proti NWO dnešních dnů
Čtenář - 19.5. > Kikimora> 

Myslíš příznaky nebo Ora? v Příznacích jsem jenom na nějaké diskuzní skupině, vlastně jsem tam až do teď nekoukala aktivně, jenom mě zajímalo jestli se tam probírá Auroran. V Ora hlavní jsem, tam mi to nestálo za to se s nimi hádat takže nemají důvod mě vyhodit :)

Na příznacích sleduji nejvíc jenom tak Kryštofa, Ondru, Míru Schmidta, Jardu Greenwalda, Zelenku a spíše když mě jenom naťukne už téma. Je to taková zajímavá směska a celkově díky příznakům jsem mohla vidět konečně taky široké spektrum zkušeností jiných lidí, neberu to jako něco pevného, je vidět že každý má tu svou pravdu a zkušenosti. A musím říci že když už se někdo věnuje třebas šamanismu, nebo čakrám, tak je vidět že lidi tohle zvládaj, ale je třeba toho umět víc - rozšiřovat si ty obzory a neustrnout na jednom. V tomhle jsou příznaky dobré, ukázali že to jde. jinak jsem do té doby potkávala na seminářích jenom lidi co vždy vyznávali jednu věc a druhou okamžitě zavrhovali. Tady se příznakům musí nechat že proťapali tu cestičku, že jde kráčet po více tzv. naukách a není důvod se kvůli tomu do krve hádat - v 90. letech se nemohli ani lidi co věřili zvlášť na aury a na čakry. Prostě jedno nebo druhé, ale obojí u jednoho člověka údajně neexistovalo... To samé bylo ale i pro některé lidi s duchovnem a mimozemšťany, prostě neslučitelné tábory druhý příchod Krista a mimozemské civilizace - někdo to těm odmítačům musel trošku sešroubovat dohromady tak aby jim to mozeček zchroustal. Nechci být zlá, ale mnoho lidí má skutečně takové posranní klapky - přečtou si jednu knihu, nebo sadu knih od jednoho autora a pak už mají problémy to propojit s úplně jiným věděním, mají pocit že si to odporuje nebo se to neumí doplňovat. Hodně dlouho mi nedocházelo, že je to prostě asi tím, že mají problémy s učením nebo se otevřít i té možnosti že by to šlo. Většina lidí se učí papouškovat, ne kriticky myslet.
takže asi tak

No, celkově Avu taky nemusím - hlavně je hodně ovlivněná Křešovkou a je to vidět jak se nechala od ní strhnout k ulítlosti, neustále vyprávěla po prvních vysíláních jak se těší až půjde na další planetu něco bádat a tvořit, že jí to tady nebaví, to podle mě není moc dobrý obrázek pro lidi - zavrhnou místní život a hned se těšit někam jinam, nebo básnit o fantaziích že její tělo je někde v láku a po smrti se tam probere. Netvrdím že to není, ale nezažije to 90% lidí kterým tam oblbuje hlavu. Ava vcelku je hodně že "chce domů", Ondra jednou vyprávěl, že Ava se pokoušela být delší dobu na úrovních vědomí které jsou vyšší než je pro naše tělo zdrávo a co to s ní udělalo. Mám pocit ironicky že muži jsou tam víc uzemnění co jsem tak vypozorovala, je prostě možné že ženy mají k ulítlosti větší sklony?
No, ale nebýt Avy, nevěděla bych vůbec o Válkové.

Video Aurorana s Kačenou...jéžiš, o noční můru mám postaráno 🤣🤣🤣

U příspěvku:Vlak dětství
Jiří Hlavinka (Pravidelný) - 19.5. > Za mě ano :)
U příspěvku:Dnešní mlhavé ráno.
Jiří Hlavinka (Pravidelný) - 19.5. >
U příspěvku:Ryma
Jiří Hlavinka (Pravidelný) - 19.5. >
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter