Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Čtvrtek 20.2.
Oldřich
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
     Profily
     Recenze
     Zajímavosti
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@volny.cz.
   

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Nejnovější poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 20.2. > Hele Nudlajzo, blíží se další setkání totemanů v Jindřišský věži. Nechceš se stavit? Třeba by tě tam někdo dovedl, podržel by pytlík na hlavě, co? Pokecali by jsme. Martin s Petulou tam budou určitě, egil tentokrát také přislíbil účast, co? Zajdi za námi, vždyť dneska totem, to jsi už JEN A JEN TY. Získáš tam nové přátele, uvidíš, všichni tě rádi uvidí. Třeba oplatka, to budeš čubrnět! Nebo Bébé Ben. Ten už minule měl o tobě přednášku, fakt! Přijď julku, bez tebe je totemová poezie mrtvá. ZACHRAŇ JI!
U příspěvku:VZPOMÍNKO
j.f.julian (Stálý) - 20.2. > https:
//youtu.be/dd91d7OTOyY


a co vy odbornici a věhlasní kritici říkáte na tenhle kousek??
jak verše, tak přednes!!!
připojte své zasvěcené komenty!
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 20.2. > Hele Nudlajzo, blíží se další setkání totemanů v Jindřišský věži. Nechceš se stavit? Třeba by tě tam někdo dovedl, podržel by pytlík na hlavě, co? Pokecali by jsme. Martin s Petulou tam budou určitě, egil tentokrát také přislíbil účast, co? Zajdi za námi, vždyť dneska totem, to jsi už JEN A JEN TY. Získáš tam nové přátele, uvidíš, všichni tě rádi uvidí. Třeba oplatka, to budeš čubrnět! Nebo Bébé Ben. Ten už minule měl o tobě přednášku, fakt! Přijď julku, bez tebe je totemová poezie mrvá. ZACHRAŇ JI!
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 20.2. >
Ae to víš že jsi stár nudlo, ty jsi totemová suprstár.
Nikdo ještě nerozdal tolik bodíků sám sobě, nikdo.
A egil jak tě obdivuje, a Martin jak chválí, ó!
Tak tak, tak to má být. Jen tak dál nudlajzo.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 20.2. > Ae to víš že jsi stár nudlo, ty jsi přímo totemová suprstár.
Nikdo ještě nerozdal tolik bodíků sám sobě, nikdo.
A egil jak tě obdivuje, a Martin jak chválí, ó!
Tak tak, a tak to má být. Jen tak dál nudlajzo.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 20.2. > čtenář> zkouško nech si kidy a ukaž pekáč, nic víc od tebe nechcem ani chtít nemůžem ty neschopná vyfetovaná rajdo z kyselý prdele, makej!
U příspěvku:VZPOMÍNKO
j.f.julian (Stálý) - 19.2. > Dívám se na Popel od Fráni Šrámka... Peis, Vlasta Fabiánová atd, už jsem zapomněl jména těch slavných, už jsem také stár...
Píčou bych Bohuňu nenazval, je to buď hloupá puberťačka nebo stará panna, která se zbláznila z inkontinence, chlamídií ap., ta mi nestojí ani za pozdrav, jak říkáš HH, zdar, musím se opét naladit na Šrámka... třeba z toho něco kápne...
U příspěvku:VZPOMÍNKO
analfagot (Stálý) - 19.2. > no, vždyť jo, my s jfj si přečtem 2 slova a jak neni přihlášenej ten trotl, víc už ne, víme, že to je to shemale zoufalý, prostě HH
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Místyflus (Občasný) - 19.2. > vono se pozná jaká je to dementka, že místo jedný věty do vykoktá do 5 komentářů!! přitom každej tady ví, že je to jedna píča!!!
U příspěvku:VZPOMÍNKO
analfagot (Stálý) - 19.2. > no tak vidíš Bohuňo s pindíkem, tohle jsme od tebe opravdu ČELALI!!
GRATULUJEME K IDIOCII.

Máš špatnou paměť, Mistr má fonetickou paměť, nikoliv fotografickou, ale chápu, že vzdělání tě minulo!
U příspěvku:V Hranicích na Moravě.
Cedrik (Stálý) - 19.2. > Pekny, ale tohle slo jeste vyladit orezem.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 19.2. > čtenář> tak už ho nechte, vždyť je to chudák. ještě že má fotografickou pamět a nikdy se neopakuje :))))))))))))))))
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 19.2. > čtenář> a vemme to z jedný vody načisto: ať se omluví i petule, samo nejvíc egilovi, miloušovi jakešovi a miloušovi zemanovi, pak ještě třikrát mistikusovi a... pak zvážíme změnu přístupu.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 19.2. > čtenář> ještě se neomluvil mystikusovi? tak to chápu, jen do něj.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 19.2. > julek nudlajzník a jeho egil. to žeru.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
analfagot (Stálý) - 19.2. > Bohuňo, teď máš prostor pro vyjádření. Bude to jistě anonymní a nechutný, úplně mimo mísu, jako vždy, tak do toho, všichni čekáme na výron tvý inteligence a poetickýho přehledu a umění psát, nejenom blekotat, opakovat a krást slova, věty a díla.
Pořád nás poučuješ, jako kdyby ty jsi byla nějaká spisovatelská hvězda obtěžkaná literárními cenami prodávající své verše po tisících kusech.
Čekáme na holou sprostotu necitlivý zamindrákovaný šmudly, dívky tak zakomplexovaný, že jí zbyla jen nenávist vůči všem co v pozii něco znamenají, nebo mají pronikavej talent.
Vybrala sis holčičko tu nejtěžší cestu. Cestu nenávisti, urážek a snění o vlastním uznání a úspěchu a jak řekl jfj, to tě nikam neposune.
Mlčení bude jen důkazem tvýho sralbotkovství! Bohužel pro tebe, tvá snaha ubližovat a kompenzovat si tím vlastní prohry nevyšla. U dětí bys možná uspěla, u dospělých a zkušených musíš jinak. Na to však nemáš a stejně jediná cesta pro tebe je totální změna charakteru a chování k lidem, ale promiň, nevěřím, že jsi toho schopna. Malost už je v tobě zažraná, sžírá tě zevnitř, stravuje tě a ty jsi slabá na změnu. Takže, BOHUŇO, ČEKÁME...!
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 19.2. > nene, egil. o rádoby díle nikdo nemluví, řeč je jen o těch julkovejch sebevýchvalnej řečičkách v komentářích. egil a julek, to! je dvojka. +redaktor, co jim dává déčka. prostě totem hojtem. muhehe (a teď zas něco o těch sluníčkářích, nudlíne, hehe hehe muhehe)
U příspěvku:VZPOMÍNKO
analfagot (Stálý) - 19.2. > egila nikdo nezná, já bych spíš řekl-celej Kafka!
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 19.2. > ja ja, celej egil, celej egil
U příspěvku:VZPOMÍNKO
j.f.julian (Stálý) - 19.2. > Sice tu nikdo nezmiňuje mé jméno, avšak cítím, že se mi tato kauza lascivní tety Bohuňy, Inky, Zkoušky, Mystikuse a dalších nicků potrefeného shemale dotýká.
I proto, že budu kandidovat do Senátu ČR, buďme shovívaví a zachovejme slušnost, kterou ta jedubaba nikdy zachovat neuměla, ba, co hůř, neměla to ani v úmyslu! Jediné co ji vedlo k sprostotám bylo ublížit autorům a Totemu, protože zde nebyla nikdy vítána pro výše zmíněné důvody. Sama se tedy vyřadila z kolektivu umělců a trestný čin, který spáchala byl jen završením její stupidity zde.
Napíšu jí báseň na rozloučenou, patrně v dikci svého staršího bratra poety Fráni Šrámka, až mi to časově vyjde.
Bude-li tedy dále trolit z vězení, musí se připravit na jednoznačnou odpověď na které panuje všeobevná shoda, tedy HH - (hejty hajtry).
U příspěvku:Dva profesoři
Čtenář - 19.2. > čtenář> Všechno co je, má "nějaký" smysl
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Miroslavek (Pravidelný) - 19.2. > Tady se bilancuje? Vypadá to jako loučení s Bohunou a Zkouškou. Tak to se přidávám, mrzí mě, že jsem psal tak dobře a pro její IQ tak náročně, že si mě neoblíbila a nikdy nepoužila jednu ze tří vět, ktetý dokola opakovala na Totemu. Rád bych s ní rozebral své i nesvé své verše. Budiž ti kriminál těžký, aby ses dozvěděla zač je toho loket, třeba se za těch pár let lesbickýho sexu vzmůžeš aspoň na 1 báseň. Myslím vlastní, původní a trochu čtivou. A když na, určitě si tam s cigoškama zarapuješ o zlém básníkovi z Totemu, čau Oteklá Bohuno, frigidní Zkouško, impotentní Aničko Z. ap, nebylo nám ctí, bylo to trapné, směšné, zbytečné.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
analfagot (Stálý) - 19.2. > Dobře Diazi i ty neznámá, vidím, že fantazie čtenářů konečně promlouvá a to je účel těchto webů, poezie pro chytřejší a prznění těch hajter, které umí jen hejty a jinak se na nic nesvedou, GRATULUJEME BOHUŇE, prožívá patrně dny slávy, které jižžž nic nepřekoná a jí zbude jen vzpomínka, že si kdysi vytrolila pozornost. GRATULUJEME A BLAHOPŘEJEME BOHUŇE S KRVAVYM PEŠKEM MEZI TRYSKÁČI, PYSKÁČI A STYDKÁČI!
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 19.2. > Bohuňo prej za sebou dnesky vláčíš krvavýho peška? tak nám vo tom něco pověz, ty polykačko scvrklejch šourků!????
U příspěvku:Dva profesoři
Čtenář - 19.2. > čtenář> Aji mě. Obráceně to aspoň vzbuzuje pocit, že to má nějaký smysl.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 19.2. > Bohuňo, ještě slovo a rozpárám tě jako prase, že ti pajšl vypadne na tu hliněnou podlahu, co máte v obýváku!
U příspěvku:VZPOMÍNKO
Čtenář - 19.2. > bohuňo, ty vemeňo!
U příspěvku:Všechny řeči světa: Václav Kovalčík
toono (Stálý) - 18.2. > Příspěvek:Všechny řeči světa: Václav Kovalčík od autora:MírZemi
Byl zobrazen 667×

asi tachle
U příspěvku:VZPOMÍNKO
j.f.julian (Stálý) - 18.2. > 1 helen> máš recht, ona to byla špindíra od pohledu!
U příspěvku:VZPOMÍNKO
1 helen (Občasný) - 18.2. > Možná že to udělala z nešťastné lásky k Juliánovi, ráda by pocumlala ten jeho naditej šourek, ale my takový štěstí mít nebudem, cítím, že se k netu prošuká a bude dál obtěžovat a hojit si mindráky.
U příspěvku:VZPOMÍNKO
analfagot (Stálý) - 18.2. > díky, to je opravdovej hnus, ale kdo by to od tý trotlice nečekal! Bylo by to řešení a oslava by jistě byla grandiózní. Tak snad, nerad bych bral spravedlnost do teplejch...
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter