Provozované WEBy:   Totem.cz |  Čítárny |  Český film |  Seaplanet |  Humor/Hry/Flash |  Flash CHAT    Chcete svůj WEB? Napište nám 
Zpět na úvodní stranuISSN 1214-3529
Sobota 18.11.
Romana
Zde se můžeš přihlásit jméno:
heslo:
nové 

 Co se má zobrazovat 

Příspěvky
Kolekce
Autoři
Poznámky
Vyhledat příspěvek
 Seznam všech rubrik
Seznam rubrik
Próza
Poezie
Zpovědi, pocity
Miniatury,blbůstky
Recenze, názory
Překlady
Fotografie
Výtvarno, kresby
Grafika
Comics
Multimédia
Mluvené slovo
Hudba
Film
Divadlo
Co? Kdy? Kde?
Mystika, filosofie
Citáty
Vtipy
Cizojazyčný koutek
Odpadkový koš
Soutěže na Totemu
  

  
 Zajímavé odkazy
 Redakce Totemu
 Seznam Anket 
 Společná tvorba
 

 Tvé další možnosti

 Publikovat nový příspěvek
 Publikovat foto, obrázek
 Publikovat formulářem
 NápovidaNápověda

 Pomůžeme, poradíme

Potřebujete-li radu, napište nám zprávu na redakce.totemu@gmail.com.
   


Psi vino
Kacur
Okamzik

 
 
Vyhledat poznámky podle:
1.Přezdívky: 2.Obsahující slovo:

 
Vlastní poznámky u příspěvků: 1.strana
 
Typ zobrazení: nejnovější poznámky vlastní poznámky poznámky u vlastních příspěvků
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 18.11. > čtenář> TAK JO. BIJEC S NÁMA ZÚČTOVAL TAK ŽE UTEK. FÁÁKT TO BYL BIJEC HÚÚSTÁÁ
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 18.11. > BIJEC STALKERŮ> a kamá přesněji, bijče, pochlub se. monako už asi né, to je nuda, tak bermudy, bahamy? spíš kosmonosy, jako každej rok, co?
U příspěvku:Večer Welesu - Mustafa Stitou a Gerður Kristný
Čtenář - 18.11. > přibejt ještě jeden, mohli by si zahrát i malej fotbálek. sice hodně, hodně malej, ale mohli by... gogýne, kde se v tobě bere perverze tyhle lidi dál ještě ztrapňovat? na jejich místě bych ti na podobný akce prostě vstup zakázal. NECH UŽ JE BEJT!
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 18.11. > také se ti bijče omlouvám. a rýpovi se omlouvám. a brzy se vraťte, zasloužíte si omluv ještě víc.
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > čtenář> NÓ, TO SI S NÁMA ZÚČTOVAL:))) Ale takhle to pro tebe bude monačane ještě horší. Budu ti sem pořád psát co si zasloužíš, ty si to přečeš tak jako tak, a následně budeš hodiny trpět ve snaze neodepisovat. Jenže pak si dáš jak je tvým zvykem sklínečku nějakýho nejlevnějšího chlastu, zase se neovládneš, napíšeš další pičovinu, z toho ti bude ještě hůř... fakt tě mám ráda. Posílám hubičku, já, tvoje slepá, blbá Anička
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > čtenář> neodcházej bijče, tohodle jsme se všichni báli, že odejdeš. jako tebe samého jsme se toho báli... ... ... tak, a teď píp-rýp. nástup jelito!
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > BIJEC STALKERŮ> ANO PŘÍTELI, TY JSI TOHO SPOUSTU NEPOCHOPIL
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > rýp> budeš mi řikat co mám dělat? hmm!

Myslím, že to dopadne takhle: Rýpa, Myštíka a slepou Aničku unese bijcovo komando a společně je vysadí někde v lomu. Pak k nim monačan promluví: "jsem křsťan, odpouštím vám". Upečou si spolu buřty a všechno bude pokračovat při starym.

Nebo myslím, že to dopadne takhle: petula bude muset přeci jen zaplatit nějakýho IT, aby bylo nutný udat tč při přihlašování na totem. A pak už sem přestanou chodit i ty poslední trosky a zrušim to tu jako litera. Pak udělám písmák a budu hotovo.
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > rýp> kdo to dělá rýpe?! zjisti ho, pošli odkaz a já to s petulou dojednám a vyřešim. totog se nesmí... na totemu! já jsem totiž taky advokát:))) jako ty:)))
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > ~ ZÚČTOVÁNÍ ~

Prologus:

„…a zradil-li si mne,
pak ztrestám já tě smrtí,
neb trest je také boží dar,
tak tedy zemři, jak sis přál!“


V srdci mém zraje pomsta čistá,
v srdci mém zraje nenávist,
na světě není pro slušnost místa,
ze stolu křivdy nelze jíst…

TY VOE TOS TY POSRANÝ TRENÝRKY MUSEL MÍT NASAZENÝ NA HLAVĚ KDYŽS TO PSal, NOHAVICE NAHORU JAKO DÁBEL-BIJEC-MSTITEL, UPLNĚ TO VIDIM, UPLNĚ
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > Když nemáš co ztratit, když znáš DEN i HODINU...tak neváháš vsadit vše.
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > a na prsou tiskni kříž pičo, budeš to teď hóódně potřebovat
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > Dobře couváš trenclýne, před Myštíkem už i poníženě žmouláš čepici, tak to má být. Ale úlevy nebudou, přelezl si čáru bijče.
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > A já, slepá Anička, co mu urážim mrtvý děti, já taky. Tyvoe!!!
U příspěvku:ZÚČTOVÁNÍ
Čtenář - 17.11. > A MAJÍ TĚ RÝPE! Já ti to řikal...
U příspěvku:ODMĚNA ZA HLAVU MYSTIKUSE!!!
Čtenář - 17.11. > BIJEC STALKERŮ> no my už tě dávno pochápali trenclýne:))) ale ty nám stejně budeš dál předvádět další opičárrny, viď? a tvý pochopi, co, ty taky pochopi, koho maj na pokyn bijce chopit. co, trenclýne?
U příspěvku:NIKDÁ NA TEBE NEZAPOMENEME
Čtenář - 17.11. > Souhlasím, tak je to správně. Je správné zastat se našeho milého Františka Myštíka-Kůše před zlým člověkem. Děkuji zejména rýpovi, vykonal toho pro totem opravdu mnoho dobrého. Váš lachtan Béda
U příspěvku:U přejezdu
Čtenář - 17.11. > čtenář> ano přesně tento chudák se jen vleče ve stínu velkých jmen protože sám je nula a jako nula i žije a aby tomu nemusel uvěřit hraje si na avantgardního umělce protože na školy ho nevzali a jako neuznaný talent si to dokazuje hlavně sám takže v izolaci bez žen apod. takže nakonec i jeho umění je nemocné a mrtvé bez lásky k tvorbě hnané egem do bezvědomí života
U příspěvku:Citát
Čtenář - 17.11. > P.V.Ctihodný> Nepopírám, že vesmír má inteligenci, strukturu a zřejmě je plně člověka přesahující, tzn., nejsme to schopní ani rozumově pochopit, ale vadí mi náboženské pojetí, jasné, dogmatické, točící se v kruhu nějaké bible, což je kniha třeba v mnohém moudrá, ale taky v mnohém prostě nesnesitelně zastaralá. A domnívám se, že zochrová docela vystihla fakt, že jakési vizi Boha mnoho lidí doslova obětuje život, nežijí jak mají, opět přežitek z náboženské éry. Je to složité. Kvůli náboženskému humusu třeba nerada říkám, že jsem věřící. Zavání to pánbíčkářstvím.
Zochrová jde proti náboženství, s tím jsem s ní zajedno. A ne, není ťuňťa a ne, žádný pánbíček neobětoval svůj život. To jste jako vzal kde? Chodíte s Bohem na kafe či na pivo? Odpověď jak z nedělní náboženské školy.
U příspěvku:NIKDÁ NA TEBE NEZAPOMENEME
Čtenář - 17.11. > vyhrožovat se nemá, na to jsme my, skrytí admini totemu, háklivý. já, rýp a petula, kámo! přelezls čáru
U příspěvku:ODMĚNA ZA HLAVU MYSTIKUSE!!!
Čtenář - 17.11. > BIJEC STALKERŮ> ja ja, ja hloupoucka. a ty kundy, boxerky, poezie, veda, náboženství... a to všechno do batuzku a hura soukromym tryskacem do monaka! DALŠÍ PROSÍM:)))))
U příspěvku:ODMĚNA ZA HLAVU MYSTIKUSE!!!
Čtenář - 16.11. > BIJEC STALKERŮ> to monako bylo na votočku, co
U příspěvku:ODMĚNA ZA HLAVU MYSTIKUSE!!!
Čtenář - 16.11. > čtenář> bijec šuká osmnáctky a jede do monaka. ne, ty nikdy nezklameš, ty už si ztrácíš poslední zbytky soudnosti. jsem ráda, že tě znám. a budeme se znát dlouho, dloužičko:))). přijdu tě navštívit. do monaka asi nééé, ale pavilon osmnáct, že jo? miluju tě trenclýne. prej monako. hotovo!!!
U příspěvku:ODMĚNA ZA HLAVU MYSTIKUSE!!!
Čtenář - 16.11. > čtenář> bijec!!! no já se poseru
U příspěvku:ODMĚNA ZA HLAVU MYSTIKUSE!!!
Čtenář - 16.11. > BIJEC STALKERŮ> jo? tak teď už jsem dva! aha! i ty zplihlo trenclatý:))) hola hou, hola hou, juliána šuldu do bohnic vezmou.
U příspěvku:Petr Veselý: Hůl
Čtenář - 16.11. > ty tvoje reportáže z obludárií, to je něco!
U příspěvku:ODMĚNA ZA HLAVU MYSTIKUSE!!!
Čtenář - 16.11. > čtenář> BIJEC!!! NO TO JE PRDEL! A DÁL NÁM TRENCLÝNE, dál nám piš svoje představy o sobě, JO!!!
U příspěvku:ODMĚNA ZA HLAVU MYSTIKUSE!!!
Čtenář - 16.11. > BIJEC STALKERŮ> NÉNY TO TVUJ PROSTOR, MUJ JE KOKŮTKU, každym okamžikem tě o tom budu jen víc a víc ubezpečovat. tak si poď povídat, trenclýne, předvedeme publiku, co jsi za poéétu, hehehé
U příspěvku:ODMĚNA ZA HLAVU MYSTIKUSE!!!
Čtenář - 16.11. > BIJEC STALKERŮ> NÉNY TO TVUJ PROSTOR, MUJ JE KOKŮTKU, každym okamžikem tě o tom budu jen víc a víc ubezpečovat. tak si poď povídat, trenclýne, předvedeme publiku, co jsi za poéétu, hehehé
U příspěvku:U rybníka
Čtenář - 16.11. > čtenář> ano tento clověk je sice schopný uchopit věci ve svém stylu který je dost dobrý ale protože jako člověk stojí za takové hovno že s komplexy by se vyrovnal kdejakému bezdomovci na nádraží a všechno tak dělá jen z touhy po uznání až mstě tedy z důvodů které z něj a jeho prací dělají labilní dílo nemocného jedince a tak taky působí
U příspěvku:chyť si mě
Čtenář - 16.11. > Furtstejně hezký.
 
1.strana poznámek
 další >>>  
     
    Copyright © 1999-2003 WEB2U.cz, Doslovné ani částečně upravené přebírání příspěvků a informací z tohoto serveru není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Design by Váš WEB

Addictive Zone Orbital Defender Game
 
free web hit counter